COMERCIAL.ro

VINERA SRL

Municipiul Galaţi, Galaţi
În funcțiune

Activitate principală: 4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

Înregistrată la 8 martie 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
34,9 K RON▲ 267,6 %
Profit net (2025)
79 RON▼ 74,8 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
9,2 K RON▼ 4,6 %

Cifra de afaceri și profitul — VINERA SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 34.918 lei și profit net de 79 lei. A depus bilanțuri pentru 14 ani (2009–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 21.512 lei în 2009 la 34.918 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre VINERA SRL

VINERA SRL are CUI 21308810 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J17/438/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 8 martie 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Galați, Galați. Activitatea principală este CAEN 4789 – Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4789 – Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre VINERA SRL

Care este CUI-ul firmei VINERA SRL?

CUI-ul firmei VINERA SRL este 21308810. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J17/438/2007.

Unde are sediul VINERA SRL?

VINERA SRL are sediul social în Municipiul Galați, Galați.

Ce activitate are VINERA SRL?

Activitatea principală declarată de VINERA SRL este CAEN 4789 – Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse.

Ce cifră de afaceri are VINERA SRL?

În 2025, VINERA SRL a raportat o cifră de afaceri de 34.918 lei. Profitul net a fost de 79 lei.

Câți angajați are VINERA SRL?

În 2025, VINERA SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află VINERA SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, VINERA SRL se află pe locul 741 din 1.300 de firme active cu CAEN 4789 care au depus bilanț, iar în județul Galați pe locul 32 din 57. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 54.594 lei.

Cât de veche este VINERA SRL față de alte firme din domeniu?

VINERA SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 56,2% dintre cele 1.300 de firme active cu CAEN 4789 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 15 ani.

Câte firme cu CAEN 4789 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 483 de firme cu CAEN 4789 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 184 (38,1%) mai sunt active, iar VINERA SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4789?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4789 sunt în București: 252 din 1.300 (19,4%). În județul Galați sunt 57.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci