COMERCIAL.ro

VILLA VISION SRL

Municipiul Timişoara, Timiş
RadiatăInactiv fiscal din 25 august 2016Radiat fiscal

Radiată la 7 ianuarie 2022

Activitate principală: 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Înregistrată la 14 mai 2007 · 19 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2020)
0 RON
Profit net (2020)
0 RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
28 RON0,0%

Cifra de afaceri și profitul — VILLA VISION SRL

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și profit net de 0 lei. A depus bilanțuri pentru 6 ani (2015–2020).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre VILLA VISION SRL

VILLA VISION SRL are CUI 21728393 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/1800/2007. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 mai 2007, cu o vechime de 19 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Timișoara, Timiș. Activitatea principală este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Alte firme din domeniu

CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre VILLA VISION SRL

Care este CUI-ul firmei VILLA VISION SRL?

CUI-ul firmei VILLA VISION SRL este 21728393. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/1800/2007.

Unde are sediul VILLA VISION SRL?

VILLA VISION SRL are sediul social în Municipiul Timișoara, Timiș.

Ce activitate are VILLA VISION SRL?

Activitatea principală declarată de VILLA VISION SRL este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Ce cifră de afaceri are VILLA VISION SRL?

În 2020, VILLA VISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Profitul net a fost de 0 lei.

Câți angajați are VILLA VISION SRL?

În 2020, VILLA VISION SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este VILLA VISION SRL față de alte firme din domeniu?

VILLA VISION SRL are o vechime de 19 ani și este mai veche decât 85,5% dintre cele 31.967 de firme active cu CAEN 4120 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4120 înființate în 2007 mai sunt active?

Dintre cele 8.348 de firme cu CAEN 4120 înființate în 2007 care au depus cel puțin un bilanț, 2.965 (35,5%) mai sunt active; VILLA VISION SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4120?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4120 sunt în București: 3.691 din 31.967 (11,5%). În județul Timiș sunt 1.470.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci