COMERCIAL.ro

VIDEOSET SRL

Municipiul Braşov, Braşov
Întrerupere temporară de activitateInactiv fiscal din 6 noiembrie 2024

Activitate suspendată din 25 septembrie 2024

Activitate principală: 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare

Înregistrată la 27 martie 2013 · 13 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2025)
-133 RON▼ 99,4 %
Angajați
0▼ 100 %
Capitaluri proprii
-210,6 K RON▲ 0,1 %

Cifra de afaceri și profitul — VIDEOSET SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 133 lei. A depus bilanțuri pentru 11 ani (2013–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 38.469 lei în 2013 la 23.918 lei în 2024, cu un maxim de 56.647 lei în 2015.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre VIDEOSET SRL

VIDEOSET SRL are CUI 31423493 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J8/505/2013. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 27 martie 2013, cu o vechime de 13 ani. Starea actuală: „întrerupere temporară de activitate”. Sediul social este în Municipiul Brașov, Brașov. Activitatea principală este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Alte firme din domeniu

CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre VIDEOSET SRL

Care este CUI-ul firmei VIDEOSET SRL?

CUI-ul firmei VIDEOSET SRL este 31423493. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J8/505/2013.

Unde are sediul VIDEOSET SRL?

VIDEOSET SRL are sediul social în Municipiul Brașov, Brașov.

Ce activitate are VIDEOSET SRL?

Activitatea principală declarată de VIDEOSET SRL este CAEN 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.

Ce cifră de afaceri are VIDEOSET SRL?

În 2025, VIDEOSET SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 133 lei.

Câți angajați are VIDEOSET SRL?

În 2025, VIDEOSET SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este VIDEOSET SRL față de alte firme din domeniu?

VIDEOSET SRL are o vechime de 13 ani și este mai veche decât 82,9% dintre cele 10.488 de firme active cu CAEN 9602 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 9602 înființate în 2013 mai sunt active?

Dintre cele 737 de firme cu CAEN 9602 înființate în 2013 care au depus cel puțin un bilanț, 439 (59,6%) mai sunt active; VIDEOSET SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9602?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9602 sunt în București: 1.838 din 10.488 (17,5%). În județul Brașov sunt 390.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci