COMERCIAL.ro

V.D.H. TALURO CONSULTING SRL

Sat Luţa, Comuna Beclean, Braşov
Radiată

Radiată la 8 august 2018

Activitate principală: 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor

Înregistrată la 18 iunie 2014 · 12 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2017)
0 RON▼ 100 %
Profit net (2017)
-15,2 K RON▼ 107,9 %
Angajați
10,0%
Capitaluri proprii
177,5 K RON▼ 9,7 %

Cifra de afaceri și profitul — V.D.H. TALURO CONSULTING SRL

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, pierdere netă de 15.167 lei și 1 angajat. A depus bilanțuri pentru 4 ani (2014–2017). Cifra de afaceri a scăzut de la 219.501 lei în 2014 la 210.000 lei în 2016.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre V.D.H. TALURO CONSULTING SRL

V.D.H. TALURO CONSULTING SRL are CUI 33290954 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J8/924/2014. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 18 iunie 2014, cu o vechime de 12 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Luța, Comuna Beclean, Brașov. Activitatea principală este CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.

Alte firme din domeniu

CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre V.D.H. TALURO CONSULTING SRL

Care este CUI-ul firmei V.D.H. TALURO CONSULTING SRL?

CUI-ul firmei V.D.H. TALURO CONSULTING SRL este 33290954. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J8/924/2014.

Unde are sediul V.D.H. TALURO CONSULTING SRL?

V.D.H. TALURO CONSULTING SRL are sediul social în Sat Luța, Comuna Beclean, Brașov.

Ce activitate are V.D.H. TALURO CONSULTING SRL?

Activitatea principală declarată de V.D.H. TALURO CONSULTING SRL este CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.

Ce cifră de afaceri are V.D.H. TALURO CONSULTING SRL?

În 2017, V.D.H. TALURO CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 15.167 lei.

Câți angajați are V.D.H. TALURO CONSULTING SRL?

În 2017, V.D.H. TALURO CONSULTING SRL a avut în medie 1 angajat.

Cât de veche este V.D.H. TALURO CONSULTING SRL față de alte firme din domeniu?

V.D.H. TALURO CONSULTING SRL are o vechime de 12 ani și este mai veche decât 81,4% dintre cele 4.282 de firme active cu CAEN 8121 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

Câte firme cu CAEN 8121 înființate în 2014 mai sunt active?

Dintre cele 224 de firme cu CAEN 8121 înființate în 2014 care au depus cel puțin un bilanț, 135 (60,3%) mai sunt active; V.D.H. TALURO CONSULTING SRL nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8121?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8121 sunt în București: 908 din 4.282 (21,2%). În județul Brașov sunt 187.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci