COMERCIAL.ro

VALTRA TRADING SRL

Municipiul Piteşti, Argeş
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Înregistrată la 10 august 1994 · 32 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
118,8 K RON▲ 7,5 %
Profit net (2025)
53,9 K RON▲ 48,8 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
126,5 K RON▼ 26,7 %

Cifra de afaceri și profitul — VALTRA TRADING SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 118.778 lei și profit net de 53.864 lei. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 349.690 lei în 2008 la 118.778 lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre VALTRA TRADING SRL

VALTRA TRADING SRL are CUI 6106575, cod de TVA RO6106575 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J03/1251/1994. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 10 august 1994, cu o vechime de 32 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Pitești, Argeș. Activitatea principală este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre VALTRA TRADING SRL

Care este CUI-ul firmei VALTRA TRADING SRL?

CUI-ul firmei VALTRA TRADING SRL este 6106575. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO6106575. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J03/1251/1994.

Unde are sediul VALTRA TRADING SRL?

VALTRA TRADING SRL are sediul social în Municipiul Pitești, Argeș.

Ce activitate are VALTRA TRADING SRL?

Activitatea principală declarată de VALTRA TRADING SRL este CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Ce cifră de afaceri are VALTRA TRADING SRL?

În 2025, VALTRA TRADING SRL a raportat o cifră de afaceri de 118.778 lei. Profitul net a fost de 53.864 lei.

Câți angajați are VALTRA TRADING SRL?

În 2025, VALTRA TRADING SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află VALTRA TRADING SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, VALTRA TRADING SRL se află pe locul 16.159 din 31.967 de firme active cu CAEN 4120 care au depus bilanț, iar în județul Argeș pe locul 415 din 824. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 122.937 lei.

Cât de veche este VALTRA TRADING SRL față de alte firme din domeniu?

VALTRA TRADING SRL are o vechime de 32 de ani și este mai veche decât 97,6% dintre cele 31.967 de firme active cu CAEN 4120 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4120 înființate în 1994 mai sunt active?

Dintre cele 1.554 de firme cu CAEN 4120 înființate în 1994 care au depus cel puțin un bilanț, 650 (41,8%) mai sunt active, iar VALTRA TRADING SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4120?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4120 sunt în București: 3.691 din 31.967 (11,5%). În județul Argeș sunt 824.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci