COMERCIAL.ro

USTINEX SRL

În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 3311 — Repararea articolelor fabricate din metal

Înregistrată la 17 martie 2000 · 26 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
29 K RON▲ 101,7 %
Profit net (2025)
-10,1 K RON▼ 71,1 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
239,9 K RON▼ 4,1 %

Cifra de afaceri și profitul — USTINEX SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.043 lei și pierdere netă de 10.132 lei. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a scăzut de la 352.813 lei în 2008 la 29.043 lei în 2025, cu un maxim de 413.915 lei în 2009.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre USTINEX SRL

USTINEX SRL are CUI 12789430, cod de TVA RO12789430 (TVA la încasare) și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J25/39/2000. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 17 martie 2000, cu o vechime de 26 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți. Activitatea principală este CAEN 3311 – Repararea articolelor fabricate din metal.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 3311 – Repararea articolelor fabricate din metal · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre USTINEX SRL

Care este CUI-ul firmei USTINEX SRL?

CUI-ul firmei USTINEX SRL este 12789430. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO12789430. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J25/39/2000.

Unde are sediul USTINEX SRL?

USTINEX SRL are sediul social în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți.

Ce activitate are USTINEX SRL?

Activitatea principală declarată de USTINEX SRL este CAEN 3311 – Repararea articolelor fabricate din metal.

Ce cifră de afaceri are USTINEX SRL?

În 2025, USTINEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 29.043 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 10.132 lei.

Câți angajați are USTINEX SRL?

În 2025, USTINEX SRL nu a raportat angajați.

Pe ce loc se află USTINEX SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, USTINEX SRL se află pe locul 158 din 208 firme active cu CAEN 3311 care au depus bilanț. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 177.462 lei.

Cât de veche este USTINEX SRL față de alte firme din domeniu?

USTINEX SRL are o vechime de 26 de ani și este mai veche decât 85,1% dintre cele 208 firme active cu CAEN 3311 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 9 ani.

Câte firme cu CAEN 3311 înființate în 2000 mai sunt active?

Dintre cele 6 firme cu CAEN 3311 înființate în 2000 care au depus cel puțin un bilanț, 4 (66,7%) mai sunt active, iar USTINEX SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 3311?

Cele mai multe firme active cu CAEN 3311 sunt în București: 32 din 208 (15,4%). În județul Mehedinți sunt 3.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci