COMERCIAL.ro

UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.

Sat Variaş, Comuna Variaş, Timiş
În funcțiuneInactiv fiscal din 2 octombrie 2025

Activitate principală: 4776 — Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

Înregistrată la 4 februarie 2021 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
18,2 K RON▼ 34 %
Profit net (2022)
-7,2 K RON▼ 34,1 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-17,9 K RON▲ 67,2 %

Cifra de afaceri și profitul — UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 18.194 lei și pierdere netă de 7.201 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2021–2022).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.

UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. are CUI 43676465 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J35/465/2021. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 4 februarie 2021, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Variaș, Comuna Variaș, Timiș. Activitatea principală este CAEN 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate.

Alte firme din domeniu

CAEN 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.?

CUI-ul firmei UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. este 43676465. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J35/465/2021.

Unde are sediul UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.?

UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. are sediul social în Sat Variaș, Comuna Variaș, Timiș.

Ce activitate are UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.?

Activitatea principală declarată de UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. este CAEN 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate.

Ce cifră de afaceri are UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.?

În 2022, UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.194 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 7.201 lei.

Câți angajați are UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L.?

În 2022, UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. față de alte firme din domeniu?

UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 59,2% dintre cele 3.209 firme active cu CAEN 4776 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 7 ani.

Câte firme cu CAEN 4776 înființate în 2021 mai sunt active?

Dintre cele 354 de firme cu CAEN 4776 înființate în 2021 care au depus cel puțin un bilanț, 272 (76,8%) mai sunt active, iar UNIQUE FLOWERS BY EONA S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4776?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4776 sunt în București: 444 din 3.209 (13,8%). În județul Timiș sunt 126.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci