COMERCIAL.ro

TRIO-EMPATIC SRL

Sat Dragoteşti, Comuna Dragoteşti, Dolj
În funcțiuneInactiv fiscal din 30 mai 2011

Activitate principală: 4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

Înregistrată la 16 aprilie 2009 · 17 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
2,2 K RON▲ 264,6 %
Profit net (2010)
-1,1 K RON▼ 87,3 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-9,5 K RON▲ 13,2 %

Cifra de afaceri și profitul — TRIO-EMPATIC SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 2.166 lei și pierdere netă de 1.101 lei. A depus bilanțuri pentru 2 ani (2009–2010).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre TRIO-EMPATIC SRL

TRIO-EMPATIC SRL are CUI 25455989 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J16/602/2009. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 16 aprilie 2009, cu o vechime de 17 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Dragotești, Comuna Dragotești, Dolj. Activitatea principală este CAEN 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine.

Alte firme din domeniu

CAEN 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre TRIO-EMPATIC SRL

Care este CUI-ul firmei TRIO-EMPATIC SRL?

CUI-ul firmei TRIO-EMPATIC SRL este 25455989. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J16/602/2009.

Unde are sediul TRIO-EMPATIC SRL?

TRIO-EMPATIC SRL are sediul social în Sat Dragotești, Comuna Dragotești, Dolj.

Ce activitate are TRIO-EMPATIC SRL?

Activitatea principală declarată de TRIO-EMPATIC SRL este CAEN 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine.

Ce cifră de afaceri are TRIO-EMPATIC SRL?

În 2010, TRIO-EMPATIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.166 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 1.101 lei.

Câți angajați are TRIO-EMPATIC SRL?

În 2010, TRIO-EMPATIC SRL nu a raportat angajați.

Cât de veche este TRIO-EMPATIC SRL față de alte firme din domeniu?

TRIO-EMPATIC SRL are o vechime de 17 ani și este mai veche decât 84,5% dintre cele 2.289 de firme active cu CAEN 4779 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 4779 înființate în 2009 mai sunt active?

Dintre cele 217 firme cu CAEN 4779 înființate în 2009 care au depus cel puțin un bilanț, 87 (40,1%) mai sunt active, iar TRIO-EMPATIC SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 4779?

Cele mai multe firme active cu CAEN 4779 sunt în județul Hunedoara: 232 din 2.289 (10,1%). În județul Dolj sunt 122.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci