COMERCIAL.ro

TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.

Municipiul Giurgiu, Giurgiu
Radiată

Radiată la 25 august 2023

Activitate principală: 3511 — Producția de energie electrică

Înregistrată la 8 februarie 2022 · 4 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
0 RON
Profit net (2022)
-5,6 K RON
Angajați
0
Capitaluri proprii
-4,6 K RON

Cifra de afaceri și profitul — TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 5.561 lei. A depus bilanț pentru 2022.

AnCifra de afaceri (lei)Profit net (lei)Angajați
20220-5.5610

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.

TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. are CUI 45605878 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J52/106/2022. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 8 februarie 2022, cu o vechime de 4 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Municipiul Giurgiu, Giurgiu. Activitatea principală este CAEN 3511 – Producția de energie electrică.

Alte firme din domeniu

CAEN 3511 – Producția de energie electrică · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.?

CUI-ul firmei TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. este 45605878. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J52/106/2022.

Unde are sediul TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.?

TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. are sediul social în Municipiul Giurgiu, Giurgiu.

Ce activitate are TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.?

Activitatea principală declarată de TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. este CAEN 3511 – Producția de energie electrică.

Ce cifră de afaceri are TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.?

În 2022, TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 5.561 lei.

Câți angajați are TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L.?

În 2022, TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. față de alte firme din domeniu?

TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. are o vechime de 4 ani și este mai nouă decât 40% dintre cele 2.637 de firme active cu CAEN 3511 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 4 ani.

Câte firme cu CAEN 3511 înființate în 2022 mai sunt active?

Dintre cele 1.245 de firme cu CAEN 3511 înființate în 2022 care au depus cel puțin un bilanț, 1.037 (83,3%) mai sunt active; TRANSENERGY GREEN SUNPARK S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 3511?

Cele mai multe firme active cu CAEN 3511 sunt în București: 805 din 2.637 (30,5%). În județul Giurgiu sunt 31.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci