COMERCIAL.ro

TOTAL BET ONLINE S.R.L.

Municipiul Piteşti, Argeş
În funcțiuneo verificare luna aceasta

Activitate principală: 9200 — Activități de jocuri de noroc și pariuri

Înregistrată la 19 august 2021 · 5 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
9,3 mil. RON▲ 156,9 %
Profit net (2025)
-5,2 mil. RON▲ 35,8 %
Angajați
10▲ 25 %
Capitaluri proprii
-8,2 mil. RON▲ 172,4 %

Cifra de afaceri și profitul — TOTAL BET ONLINE S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,3 mil. lei, pierdere netă de 5,2 mil. lei și 10 angajați. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2021–2025).

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre TOTAL BET ONLINE S.R.L.

TOTAL BET ONLINE S.R.L. are CUI 44764956 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J3/1966/2021. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 19 august 2021, cu o vechime de 5 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Pitești, Argeș. Activitatea principală este CAEN 9200 – Activități de jocuri de noroc și pariuri.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 9200 – Activități de jocuri de noroc și pariuri · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre TOTAL BET ONLINE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TOTAL BET ONLINE S.R.L.?

CUI-ul firmei TOTAL BET ONLINE S.R.L. este 44764956. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J3/1966/2021.

Unde are sediul TOTAL BET ONLINE S.R.L.?

TOTAL BET ONLINE S.R.L. are sediul social în Municipiul Pitești, Argeș.

Ce activitate are TOTAL BET ONLINE S.R.L.?

Activitatea principală declarată de TOTAL BET ONLINE S.R.L. este CAEN 9200 – Activități de jocuri de noroc și pariuri.

Ce cifră de afaceri are TOTAL BET ONLINE S.R.L.?

În 2025, TOTAL BET ONLINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9,3 mil. lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 5,2 mil. lei.

Câți angajați are TOTAL BET ONLINE S.R.L.?

În 2025, TOTAL BET ONLINE S.R.L. a avut în medie 10 angajați.

Pe ce loc se află TOTAL BET ONLINE S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, TOTAL BET ONLINE S.R.L. se află pe locul 91 din 315 firme active cu CAEN 9200 care au depus bilanț, iar în județul Argeș pe locul 5 din 13. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 65.832 lei.

Cât de veche este TOTAL BET ONLINE S.R.L. față de alte firme din domeniu?

TOTAL BET ONLINE S.R.L. are o vechime de 5 ani și este mai nouă decât 87,9% dintre cele 315 firme active cu CAEN 9200 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 14 ani.

Câte firme cu CAEN 9200 înființate în 2021 mai sunt active?

Dintre cele 31 de firme cu CAEN 9200 înființate în 2021 care au depus cel puțin un bilanț, 23 (74,2%) mai sunt active, iar TOTAL BET ONLINE S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 9200?

Cele mai multe firme active cu CAEN 9200 sunt în București: 74 din 315 (23,5%). În județul Argeș sunt 13.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci