Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vrancea după scădere cifră de afaceri în 2009
86 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 86 cumulează -14,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -286 RON, iar liderul atinge -2,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ELCO PLUS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -2,9 mil. RON▼ 83,2 % | ▼ 83,2 % | -35,9 K RON | |
| 2 | 2.DAMATIS GROUP SRLnou | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | -1,7 mil. RON▼ 59,7 % | ▼ 59,7 % | 1,2 K RON | |
| 3 | 3.UNIC PIZZA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -724,7 K RON▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | -306,4 K RON | |
| 4 | 4.MILCOVUL SAnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -713,8 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 20,3 K RON | |
| 5 | 5.TRESOR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -492,5 K RON▼ 85,9 % | ▼ 85,9 % | -95,2 K RON | |
| 6 | 6.LIGNA EXIM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -363,9 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 3 K RON | |
| 7 | 7.HI DESIGN COMPANY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -315,4 K RON▼ 90,9 % | ▼ 90,9 % | -118,9 K RON | |
| 8 | 8.WASSERMANN COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -312,6 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | -64,4 K RON | |
| 9 | 9.EUROPA SAnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -306,1 K RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 21,7 K RON | |
| 10 | 10.VELLA CONSTANT COMPANY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -284,6 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 20,8 K RON | |
| 11 | 11.ATLANTIC TRANS SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -282 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 3,1 K RON | |
| 12 | 12.ANATOLIE IMPEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -277,3 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 42,2 K RON | |
| 13 | 13.OVIDIUS SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -219,8 K RON▼ 62,6 % | ▼ 62,6 % | -19,8 K RON | |
| 14 | 14.MV MECENA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -216,5 K RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 128,2 K RON | |
| 15 | 15.SOLAR TOUR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -208,8 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 17,6 K RON | |
| 16 | 16.BAYIR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -183,9 K RON▼ 99,6 % | ▼ 99,6 % | 55,2 K RON | |
| 17 | 17.BARMAG SERV SRLnou | Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, Vrancea | -170,1 K RON▼ 96 % | ▼ 96 % | -29,5 K RON | |
| 18 | 18.NEMADA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -158 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 2,7 K RON | |
| 19 | 19.GABRIEL & JOHN CO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -156,6 K RON▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | -52,2 K RON | |
| 20 | 20.NEDCOM PUB SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -155,4 K RON▼ 54 % | ▼ 54 % | 12,8 K RON | |
| 21 | 21.STANCOMAR IMPEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -148,3 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 579 RON | |
| 22 | 22.DOGAN COMIMPEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -147 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 27,2 K RON | |
| 23 | 23.SORINEX COMIMPEX SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -130,7 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | -104,3 K RON | |
| 24 | 24.CASA TISARU SRLnou | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | -122,2 K RON▼ 62,6 % | ▼ 62,6 % | -31,5 K RON | |
| 25 | 25.FAVORIT IMPEX SRLnou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | -121,9 K RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | -87,6 K RON | |
| 26 | 26.S.R. & S.M. IMPEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -113,7 K RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 1,7 K RON | |
| 27 | 27.ELA MAR COMSERV SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -113,2 K RON▼ 52 % | ▼ 52 % | 1,9 K RON | |
| 28 | 28.ICHIMUSAI SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -110 K RON▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | -3,8 K RON | |
| 29 | 29.HT SPORT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -109,6 K RON▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | -78,9 K RON | |
| 30 | 30.PRE MARYS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -107,2 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | -29,5 K RON | |
| 31 | 31.H.G. & I COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -104,1 K RON▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | -76,6 K RON | |
| 32 | 32.MARYFLOR GRUP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -103,1 K RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | -28,2 K RON | |
| 33 | 33.DANCE CLUB SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -102,1 K RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 929 RON | |
| 34 | 34.RESTAURANT CASA ALBĂ SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -99,1 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 12,6 K RON | |
| 35 | 35.W.B.COMPANY 2001 SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -93,8 K RON▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | -73,3 K RON | |
| 36 | 36.KRIS MERIDIANE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -93,7 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | -45,2 K RON | |
| 37 | 37.DISTINS SRLnou | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | -83,7 K RON▼ 74,6 % | ▼ 74,6 % | -6,8 K RON | |
| 38 | 38.SAHARA PRODSERV SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -77,9 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | -23 K RON | |
| 39 | 39.NEW FAMILY SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -77,9 K RON▼ 68,4 % | ▼ 68,4 % | -13,4 K RON | |
| 40 | 40.GHIBIROBALEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -77,3 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 2,3 K RON | |
| 41 | 41.TEVEVE TUR SRLnou | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | -76,9 K RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | -2 K RON | |
| 42 | 42.ROMEO MIKY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -74,8 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 9 K RON | |
| 43 | 43.COVALEX SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -74,6 K RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | -30 K RON | |
| 44 | 44.LIFEX SRLnou | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | -74,1 K RON▼ 51,1 % | ▼ 51,1 % | -18,2 K RON | |
| 45 | 45.C.D. FAGI COMEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -73,3 K RON▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | -3,6 K RON | |
| 46 | 46.LOD SERV SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -72,5 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | -60,4 K RON | |
| 47 | 47.SEVENTH NIGHT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -72,1 K RON▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | -5 K RON | |
| 48 | 48.S&M GENIAL CONSTRUCT SRLnou | Comuna Câmpineanca, Vrancea | -71,9 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -56,3 K RON | |
| 49 | 49.ALITON SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -71,6 K RON▼ 69 % | ▼ 69 % | -21,2 K RON | |
| 50 | 50.G.L.CAR COMINVEST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -63,5 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | -17,2 K RON | |
| 51 | 51.MIHOVI SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -61,1 K RON▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | -31,3 K RON | |
| 52 | 52.ALIANCE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -60 K RON▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | -56,4 K RON | |
| 53 | 53.INTERNATIONAL TRAFIC IMPORT-EXPORT SRLnou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -57,9 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | -2,8 K RON | |
| 54 | 54.EURO EMPORIO SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -57,8 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 1,7 K RON | |
| 55 | 55.HAVANA CAFE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -56,5 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 39,4 K RON | |
| 56 | 56.IMPEX VRINCIOAIA 91 SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -54,7 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | -28 K RON | |
| 57 | 57.POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRLnou | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | -54,4 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | -73,5 K RON | |
| 58 | 58.EMY - FAN COMPANY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -53,9 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -64,9 K RON | |
| 59 | 59.ELADISTAR SRLnou | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | -53,6 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 9,8 K RON | |
| 60 | 60.VIM SRLnou | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | -52 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 3,6 K RON | |
| 61 | 61.MOTEL LA KM 25 SRLnou | Sat Boloteşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | -49,2 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 52,9 K RON | |
| 62 | 62.CARPATING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -48 K RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | -8,1 K RON | |
| 63 | 63.DANIO COM AIDA SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -47,3 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 172 K RON | |
| 64 | 64.MISIT SRLnou | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | -47,1 K RON▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | -41,2 K RON | |
| 65 | 65.CANDO EXIM SRLnou | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | -44,3 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 17,5 K RON | |
| 66 | 66.ALKATRAZ SRLnou | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | -43 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 2,9 K RON | |
| 67 | 67.CLASSIC STYLE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -32,8 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | -38 K RON | |
| 68 | 68.DOBMAR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -31,2 K RON▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | -34,1 K RON | |
| 69 | 69.ALLEGRIA SRLnou | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | -30,3 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | -13,5 K RON | |
| 70 | 70.B.B. SCORILLO 2004 SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -24,3 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | -9,8 K RON | |
| 71 | 71.SILVER PROD SRLnou | Sat Rotileştii Mici, Comuna Câmpuri, Vrancea | -21,3 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -26,8 K RON | |
| 72 | 72.BOGDAN PREST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -19,8 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | -31,5 K RON | |
| 73 | 73.ROVA COMEX SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -18 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | -13,8 K RON | |
| 74 | 74.COMIS SRLnou | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | -17,2 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | -13,9 K RON | |
| 75 | 75.LARION COMEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -16,4 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 3,8 K RON | |
| 76 | 76.RAY COM MODE SRLnou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -16,3 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 262,8 K RON | |
| 77 | 77.LA BAR LA FĂNICĂ S.R.L.nou | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | -16,1 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 3,2 K RON | |
| 78 | 78.MITIS M.D.G. COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -14 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 4,2 K RON | |
| 79 | 79.RESTAURANTUL MOLDOVA '93 SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -13,6 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | -3,5 K RON | |
| 80 | 80.ORTANDAN SRLnou | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | -10,2 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | -944 RON | |
| 81 | 81.VODEVIL COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -9 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | -2,9 K RON | |
| 82 | 82.GDL COMIMPEX SRLnou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | -8,7 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | -765 RON | |
| 83 | 83.LA VASILICA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -7 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -8 K RON | |
| 84 | 84.PRODCOM HIRSU SRLnou | Sat Bârseşti, Comuna Bârseşti, Vrancea | -6,6 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -16,2 K RON | |
| 85 | 85.PDG INVEST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -4,1 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 15,2 K RON | |
| 86 | 86.ITALUBE SRLnou | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | -286 RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -63,9 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Vrancea
CAEN 5610
Restaurante
125 firme · 88,3 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
54 firme · 56 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
132 firme · 36,7 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
16 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
26 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
30 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
44 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
7 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
3 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 236,5 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 7 K RON