Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vaslui după scădere cifră de afaceri în 2024
103 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -27,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este -6,6 K RON, iar liderul atinge -3,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ELLAMAR SRL▲ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -3,2 mil. RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 447 K RON | |
| 2 | 2.ARCMAN CORPORATION S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -2,9 mil. RON▼ 68,5 % | ▼ 68,5 % | 42,4 K RON | |
| 3 | 3.LET'S PLAY NOW S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -2,2 mil. RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 172,2 K RON | |
| 4 | 4.POPAS MATEI SRLnou | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Vaslui | -1,8 mil. RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | -102,7 K RON | |
| 5 | 5.CIBLIM PROD SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | -1,5 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 41,3 K RON | |
| 6 | 6.BALNEC SRL▲ 4 | Municipiul Huşi, Vaslui | -1,5 mil. RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 74,8 K RON | |
| 7 | 7.PLAY AGAIN S.R.L.▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -1,3 mil. RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 116,1 K RON | |
| 8 | 8.RPH RESTAURANT SRL▲ 7 | Municipiul Huşi, Vaslui | -1,1 mil. RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 5 K RON | |
| 9 | 9.MEMCOM SRL▲ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -919,5 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 159,5 K RON | |
| 10 | 10.VANGHELIS SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -879,7 K RON▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 306,8 K RON | |
| 11 | 11.ELITE GAMES SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -751,6 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 4,2 mil. RON | |
| 12 | 12.KINGSTREETFOOD S.R.L.▲ 16 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -627,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -34,4 K RON | |
| 13 | 13.PRINCIPAL IOAN BEBI SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -580,8 K RON▼ 98,7 % | ▼ 98,7 % | -3,9 K RON | |
| 14 | 14.TURCU CATERING S.R.L.nou | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Vaslui | -550,2 K RON▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | 1,4 K RON | |
| 15 | 15.BLISS EVENT SPACE S.R.L.▼ 7 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Vaslui | -454,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 16 | 16.KEVINSASHA S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -378,6 K RON▼ 83 % | ▼ 83 % | 23,9 K RON | |
| 17 | 17.SAVORIX PREMIUM EVENTS S.R.L.▲ 60 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -324,6 K RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | -62,3 K RON | |
| 18 | 18.ROXCOFY SRL▼ 11 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -311,2 K RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 72,9 K RON | |
| 19 | 19.CETATEAGRO RUSTIC SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -306,9 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 113 K RON | |
| 20 | 20.LEBADA SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -297,7 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 4 K RON | |
| 21 | 21.DAYRON OFI S.R.L.▲ 55 | Sat Tăcuta, Comuna Tăcuta, Vaslui | -287,7 K RON▼ 81,6 % | ▼ 81,6 % | -13,8 K RON | |
| 22 | 22.MAGNOLIA SRLnou | Sat Beneşti, Comuna Tanacu, Vaslui | -259,6 K RON▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | 232 RON | |
| 23 | 23.ODORU-SERV SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -258,8 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 95,7 K RON | |
| 24 | 24.IONUTIFTICHIFAM S.R.L.▼ 13 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -248,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 25 | 25.CIBUREP AUTO SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -239,7 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 519,4 K RON | |
| 26 | 26.ADRIMI SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | -231,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 27 | 27.IANISDAVIDCAFE S.R.L.nou | Oraş Murgeni, Vaslui | -212,8 K RON▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | -106,3 K RON | |
| 28 | 28.CASTELUL MEDIEVAL S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -191,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -12 K RON | |
| 29 | 29.PUFFYMICKEY S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -187,7 K RON▼ 86,5 % | ▼ 86,5 % | -40,1 K RON | |
| 30 | 30.BAKUTO GAMES SRL▲ 35 | Municipiul Huşi, Vaslui | -168,4 K RON▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 16 K RON | |
| 31 | 31.LENUCOR GASTRO SRL▼ 15 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -153,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 32 | 32.VESVALI S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -145,9 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 3 RON | |
| 33 | 33.GALACTIC CONCEPT-CENTER CARE S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -140,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -6,4 K RON | |
| 34 | 34.ANLULIDU S.R.L.▲ 45 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -139,5 K RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | -10 K RON | |
| 35 | 35.DARZU CONS SRLnou | Sat Cozmeşti, Comuna Cozmeşti, Vaslui | -137,6 K RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | -34,8 K RON | |
| 36 | 36.ALEGIANA S.R.L.nou | Sat Sălcioara, Comuna Banca, Vaslui | -120,2 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 216,3 K RON | |
| 37 | 37.KATLARIS SRLnou | Sat Bădeana, Comuna Tutova, Vaslui | -119,8 K RON▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | 29,3 K RON | |
| 38 | 38.MICUL CHEF S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -115,9 K RON▼ 73,6 % | ▼ 73,6 % | -62,2 K RON | |
| 39 | 39.HULK BOOM S.R.L.nou | Sat Soleşti, Comuna Soleşti, Vaslui | -113,1 K RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | -7,3 K RON | |
| 40 | 40.ALCEVALI S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -110,1 K RON▼ 54,1 % | ▼ 54,1 % | -28,3 K RON | |
| 41 | 41.MARIUS-BOSTY-VDM S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -103,2 K RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 23,3 K RON | |
| 42 | 42.HAPPYBAR SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -95,8 K RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | -9,1 K RON | |
| 43 | 43.DABHAUS SRL▲ 27 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -95 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 4,1 K RON | |
| 44 | 44.DE&DI-DRAG S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -93,1 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | -59,2 K RON | |
| 45 | 45.ONICĂ LUŞ S.R.L.nou | Sat Teişoru, Comuna Puşcaşi, Vaslui | -90,4 K RON▼ 68,6 % | ▼ 68,6 % | -51,2 K RON | |
| 46 | 46.CIDIRA SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -87 K RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | -112,7 K RON | |
| 47 | 47.DIVADSELL MARKET S.R.L.▲ 36 | Sat Arsura, Comuna Arsura, Vaslui | -86,2 K RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 781 RON | |
| 48 | 48.SHANTI CLEAN S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -82,4 K RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 37,1 K RON | |
| 49 | 49.BENFICA SRL▼ 23 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -74,1 K RON▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | -10 K RON | |
| 50 | 50.BALLROOM CREȚU S.R.L.nou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | -73,7 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 92 K RON | |
| 51 | 51.COMORA IMPEX SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -72,2 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 7,8 K RON | |
| 52 | 52.CAFIRO NOV S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -70,9 K RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | -61,4 K RON | |
| 53 | 53.INFINIT SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -61,6 K RON▼ 34,8 % | ▼ 34,8 % | -4,6 K RON | |
| 54 | 54.MELDIA NIKOS SRL▲ 8 | Municipiul Huşi, Vaslui | -59,2 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | -24,1 K RON | |
| 55 | 55.GHECORFEDE S.R.L.▲ 35 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -54,9 K RON▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | -3,7 K RON | |
| 56 | 56.ALEEA BARISTA CAFFE S.R.L.▲ 7 | Sat Oţetoaia, Comuna Lunca Banului, Vaslui | -53,6 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 3,6 K RON | |
| 57 | 57.NEOSTIL SRL▲ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -53,4 K RON▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | -16,1 K RON | |
| 58 | 58.MARVAS SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -51,9 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 144,9 K RON | |
| 59 | 59.MUNCA SCM NEGREŞTI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1nou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | -46,2 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | -28,7 K RON | |
| 60 | 60.GUDUDU-DAPANA S.R.L.▼ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -45,3 K RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | -62,2 K RON | |
| 61 | 61.ILISANU SRL▲ 11 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | -44 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 8,5 K RON | |
| 62 | 62.KINOTUR TEAM S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -41,8 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 13,2 K RON | |
| 63 | 63.CONGRAMEST SRL▼ 2 | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | -40,5 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | -1,4 K RON | |
| 64 | 64.SIMBA BOX S.R.L.nou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | -39,6 K RON▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | -41,8 K RON | |
| 65 | 65.SHARP KNIFE S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -39,4 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 90,6 K RON | |
| 66 | 66.HELGIUSTO SRL▼ 33 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -39,3 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -50,1 K RON | |
| 67 | 67.LILIACUL SRLnou | Sat Fruntişeni, Comuna Fruntişeni, Vaslui | -39,2 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 10,8 K RON | |
| 68 | 68.VASEA SRL▼ 47 | Municipiul Huşi, Vaslui | -34,8 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 615,1 K RON | |
| 69 | 69.ALEXAMAR SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -33,7 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | -118,8 K RON | |
| 70 | 70.BIOCASYFARM S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -31,4 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 67 K RON | |
| 71 | 71.ZENMING CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -30,5 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 60,6 K RON | |
| 72 | 72.CLUB CAFENOIR SRL▼ 3 | Municipiul Huşi, Vaslui | -29,8 K RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 14,7 K RON | |
| 73 | 73.NEGOTRAD FOOD S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -28,4 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 35,1 K RON | |
| 74 | 74.ANDUNIVERS SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | -27,9 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 62 K RON | |
| 75 | 75.BIAMAD COM SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -26,6 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -2,6 K RON | |
| 76 | 76.COMPACTUS-ROM SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -26,4 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 421,9 K RON | |
| 77 | 77.COZMA MAGIC FOOD SRL▲ 5 | Sat Mânjeşti, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | -24,9 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | -18,8 K RON | |
| 78 | 78.MYRBEZOIA SRL▼ 7 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | -24,1 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 2,4 K RON | |
| 79 | 79.RARY&TUD S.R.L.▼ 27 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -24 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | -23,3 K RON | |
| 80 | 80.SAMISOL INVEST S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -22,7 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 43,1 K RON | |
| 81 | 81.AUTO AMABIL SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | -21,3 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 6,7 K RON | |
| 82 | 82.DOLJANA SRL▲ 9 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Vaslui | -19,3 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 4,5 K RON | |
| 83 | 83.ELNECRIS CONSTRUCT SRLnou | Sat Pogoneşti, Comuna Pogoneşti, Vaslui | -17,1 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 29,8 K RON | |
| 84 | 84.ROPOTA SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -17 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -3,8 K RON | |
| 85 | 85.FERI IMPEX SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -15,9 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | -16,5 K RON | |
| 86 | 86.INTERACTIV CAFE BAR SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -14,7 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 110,6 K RON | |
| 87 | 87.MALIDALEX SRL▼ 62 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -14,5 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 20,2 K RON | |
| 88 | 88.GINOVICA S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -13,7 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 2,8 K RON | |
| 89 | 89.GRIPEVI SRLnou | Sat Măscurei, Comuna Pogana, Vaslui | -13,6 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 9,3 K RON | |
| 90 | 90.ATCOM SCM VASLUI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -12,8 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -310,1 K RON | |
| 91 | 91.PUBDARANTO S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -12,1 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 17,6 K RON | |
| 92 | 92.SOLGEOREST SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | -11 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | -5,9 K RON | |
| 93 | 93.PETSTAR SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -10,9 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 16,9 K RON | |
| 94 | 94.NATALIA PUNTO SRLnou | Sat Târzii, Comuna Olteneşti, Vaslui | -9,2 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -17,9 K RON | |
| 95 | 95.TRADISERV HAIDUCII S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -8,6 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -8,3 K RON | |
| 96 | 96.OTOVASKA SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -8 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -41,3 K RON | |
| 97 | 97.SUPERTEHNIC SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -7,6 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 49,8 K RON | |
| 98 | 98.LAGRIMA NEGRA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -7,5 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -39 K RON | |
| 99 | 99.ELADARIS SRLnou | Sat Chirceşti, Comuna Micleşti, Vaslui | -7,5 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 68,1 K RON | |
| 100 | 100.CODEX MEGA CARD SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -6,6 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -74,4 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Vaslui
CAEN 5610
Restaurante
81 firme · 85,9 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
146 firme · 79 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
33 firme · 35,1 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
15 firme · 21 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
12 firme · 18,3 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
29 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 392,9 K RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
4 firme · 161,3 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 25,9 K RON