Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Tulcea după scădere cifră de afaceri în 2016
81 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 81 cumulează -14 mil. RON. Pragul de intrare în top este -833 RON, iar liderul atinge -1,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPLEX ARGAMON SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1,3 mil. RON▼ 93,3 % | ▼ 93,3 % | 2,8 K RON | |
| 2 | 2.BARON-SERVICE SRL▲ 1 | Sat Stejaru, Comuna Stejaru, Tulcea | -1,1 mil. RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 27,8 K RON | |
| 3 | 3.INTER DISTRIBUŢIE SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -1 mil. RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | -28,6 K RON | |
| 4 | 4.NEW HOTEL EGRETA SRLnou | Sat Dunăvăţu de Jos, Comuna Murighiol, Tulcea | -875,9 K RON▼ 81,6 % | ▼ 81,6 % | 77,2 K RON | |
| 5 | 5.NIK DELTUR SRL= | Loc. Sulina, Oraş Sulina, Tulcea | -473,1 K RON▼ 72,2 % | ▼ 72,2 % | -763,9 K RON | |
| 6 | 6.FROGOST SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -463,2 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 7 | 7.YURI VDR SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -460,6 K RON▼ 99,4 % | ▼ 99,4 % | -25,8 K RON | |
| 8 | 8.CAFE TATMAR SRLnou | Loc. Sulina, Oraş Sulina, Tulcea | -436,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 9 | 9.DELTA TRAPOS SRLnou | Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea | -406,2 K RON▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | -256,2 K RON | |
| 10 | 10.PAIU & FRATELLI SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -405,8 K RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | -70,6 K RON | |
| 11 | 11.PRESTO BEST TEAM SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -398,1 K RON▼ 76,2 % | ▼ 76,2 % | 23,3 K RON | |
| 12 | 12.CORADO INTERNAŢIONAL SRLnou | Sat Dunăvăţu de Jos, Comuna Murighiol, Tulcea | -397 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 250,1 K RON | |
| 13 | 13.EXTRAVACANŢA SRL▲ 14 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -388 K RON▼ 74,3 % | ▼ 74,3 % | -184,6 K RON | |
| 14 | 14.CENTER PICADILLY SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -380,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -29,4 K RON | |
| 15 | 15.LOTUS GRIGCONS SRL▲ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -379,7 K RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 63,4 K RON | |
| 16 | 16.DELTA REAL INVEST SRLnou | Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea | -378 K RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 244,4 K RON | |
| 17 | 17.CALYPSO SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -339,9 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | -4,4 K RON | |
| 18 | 18.PALAS SRLnou | Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea | -269,9 K RON▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | 4 K RON | |
| 19 | 19.BAROQUE STYLE SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -207,8 K RON▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 28 K RON | |
| 20 | 20.ALBIVINIS SRLnou | Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia, Tulcea | -206,6 K RON▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | -64,5 K RON | |
| 21 | 21.EUROPOLIS SA TULCEAnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -202,2 K RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 164,2 K RON | |
| 22 | 22.LACRIS VOYAGE SRL▼ 9 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -195,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -6 K RON | |
| 23 | 23.SOPHIE AND OXY SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -175,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -9,1 K RON | |
| 24 | 24.PERFORMANCE SRL▼ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -154,2 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 129 K RON | |
| 25 | 25.MELINDA COM SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -150,9 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -19,7 K RON | |
| 26 | 26.MELISA SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -150 K RON▼ 90,4 % | ▼ 90,4 % | -67,6 K RON | |
| 27 | 27.CARLEX PLUS SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -147,7 K RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | -4,6 K RON | |
| 28 | 28.EMIMAR-COM SRLnou | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | -132,7 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 21,5 K RON | |
| 29 | 29.ADMIRAL CLUB SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -131,9 K RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | -57,7 K RON | |
| 30 | 30.LOTCA LBV SRLnou | Sat Crişan, Comuna Crişan, Tulcea | -127,3 K RON▼ 89,6 % | ▼ 89,6 % | -25,8 K RON | |
| 31 | 31.CÂŞLIŢA TOUR SRLnou | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | -126,8 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 1,5 K RON | |
| 32 | 32.CONSTANTIN SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -124,5 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 337,9 K RON | |
| 33 | 33.JUPITER SRLnou | Sat Dăeni, Comuna Dăeni, Tulcea | -112,4 K RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | -14,6 K RON | |
| 34 | 34.CLUB-MAGIC SRLnou | Sat Dăeni, Comuna Dăeni, Tulcea | -94 K RON▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | 6,1 K RON | |
| 35 | 35.CLAN SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -90,6 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 13,5 K RON | |
| 36 | 36.CAMAD FAMILY SRLnou | Sat Valea Teilor, Comuna Valea Teilor, Tulcea | -82,6 K RON▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | -12,5 K RON | |
| 37 | 37.TANTON SRLnou | Sat Agighiol, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | -78,5 K RON▼ 71,3 % | ▼ 71,3 % | -64,3 K RON | |
| 38 | 38.EDISIM SELECT SRL▼ 17 | Loc. Sulina, Oraş Sulina, Tulcea | -78,2 K RON▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | -12,4 K RON | |
| 39 | 39.TERMINUS SRL▲ 6 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -77,1 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 3,4 K RON | |
| 40 | 40.INTERCOM DOINA SRL▼ 16 | Sat Dunăvăţu de Jos, Comuna Murighiol, Tulcea | -66,6 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 8,6 K RON | |
| 41 | 41.MOWGLI SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | -66,5 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 40,5 K RON | |
| 42 | 42.ALDION SRL▲ 2 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -65,9 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | -62 K RON | |
| 43 | 43.CONFORT CLUB SRLnou | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | -64,3 K RON▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | -20,4 K RON | |
| 44 | 44.PARA RUSTIC CENTER SRLnou | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -62,2 K RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 3,6 K RON | |
| 45 | 45.SCAFF SERVICE SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -60,6 K RON▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | 17,2 K RON | |
| 46 | 46.ANSILVA SRLnou | Sat Malcoci, Comuna Nufăru, Tulcea | -59,4 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 23,4 K RON | |
| 47 | 47.NACI MIS SRL▼ 21 | Sat Lăstuni, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | -59,3 K RON▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 13,1 K RON | |
| 48 | 48.MARIO BAR STRONG SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -58,2 K RON▼ 40,7 % | ▼ 40,7 % | -47,6 K RON | |
| 49 | 49.STILTOURS SRLnou | Sat Colina, Comuna Murighiol, Tulcea | -53,3 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 67,9 K RON | |
| 50 | 50.MILIMAR SRLnou | Sat Somova, Comuna Somova, Tulcea | -50,8 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 4,1 K RON | |
| 51 | 51.BASCA & CO SNCnou | Sat Smârdan, Comuna Smârdan, Tulcea | -49,5 K RON▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | -26,3 K RON | |
| 52 | 52.TIPSUD C.D. SRLnou | Loc. Sulina, Oraş Sulina, Tulcea | -48,3 K RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 16,3 K RON | |
| 53 | 53.DASPAR SRL▼ 51 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | -48,3 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 15,3 K RON | |
| 54 | 54.CRIS FOODCONSULT SRL▼ 14 | Sat Lunca, Comuna Ceamurlia de Jos, Tulcea | -47,6 K RON▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | -266,8 K RON | |
| 55 | 55.PENSIUNEA DUMALINA SRLnou | Sat Dunăvăţu de Jos, Comuna Murighiol, Tulcea | -45,8 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 107,7 K RON | |
| 56 | 56.JULIANA PRODUCTION SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -42,9 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -63,5 K RON | |
| 57 | 57.CRISTAL TOURISM SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -39,5 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | -25 K RON | |
| 58 | 58.COMPLEX EGRETA SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -36,5 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 20,1 K RON | |
| 59 | 59.AGNIS SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -26,7 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 9,5 K RON | |
| 60 | 60.TRANSREED SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -26,5 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | -29,5 K RON | |
| 61 | 61.EMANUEL MASSIMO SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -25,2 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | -38,9 K RON | |
| 62 | 62.CASA ANA IDM SRL-Dnou | Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia, Tulcea | -24,6 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 90,3 K RON | |
| 63 | 63.OFICIAL DISCO BAR SRLnou | Sat Peceneaga, Comuna Peceneaga, Tulcea | -20,2 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 18,4 K RON | |
| 64 | 64.IAZ ALEXIA SRLnou | Sat Iazurile, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | -19 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 2,9 K RON | |
| 65 | 65.PENAND SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -18,3 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | -18,3 K RON | |
| 66 | 66.TELENA BEST SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -17,7 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -29,2 K RON | |
| 67 | 67.Z.D.F.COM SRLnou | Loc. Sulina, Oraş Sulina, Tulcea | -16,7 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 2,4 K RON | |
| 68 | 68.I.C.A.R. SRL▼ 32 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | -16,6 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 12,4 K RON | |
| 69 | 69.LAGUNA RESORT SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -16,5 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 84,7 K RON | |
| 70 | 70.TASI STAR SRLnou | Sat Cerna, Comuna Cerna, Tulcea | -16,1 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 1,1 K RON | |
| 71 | 71.FLORIPOP SRLnou | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | -13,8 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 299 RON | |
| 72 | 72.FALNIC SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -13,3 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 7,2 K RON | |
| 73 | 73.MITCOM SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -12,8 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | -23,1 K RON | |
| 74 | 74.DELTA DREAMS SRL▼ 44 | Sat Dunăvăţu de Jos, Comuna Murighiol, Tulcea | -12,4 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 12 K RON | |
| 75 | 75.LUC-ELLA BAR SRL▼ 38 | Municipiul Tulcea, Tulcea | -11,3 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 7,2 K RON | |
| 76 | 76.ORHIDEEA LINETT SRLnou | Sat Mila 23, Comuna Crişan, Tulcea | -6,4 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | -8,5 K RON | |
| 77 | 77.M & M BELACRIS SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -3,4 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 0 RON | |
| 78 | 78.ASTORIA UNIVERSAL SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -3 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 48,2 K RON | |
| 79 | 79.MIGIT IMPORT EXPORT SRLnou | Municipiul Tulcea, Tulcea | -2,5 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 1,5 K RON | |
| 80 | 80.MUNIH SRLnou | Sat Somova, Comuna Somova, Tulcea | -2,1 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 25 K RON | |
| 81 | 81.DELTA FISHING & RESORT SRLnou | Sat Crişan, Comuna Crişan, Tulcea | -833 RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 76,7 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Tulcea
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
56 firme · 96,2 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
89 firme · 69,4 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
185 firme · 51,7 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
54 firme · 47 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
119 firme · 24,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
3 firme · 15,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
4 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
42 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
7 firme · 4 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
17 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
4 firme · 249,5 K RON