Top 100 firme — Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing, Timiș după scădere cifră de afaceri în 2020
75 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 75 cumulează -10,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este -152 RON, iar liderul atinge -2,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OPTICUBE HOLDING INTERNATIONAL SRLnou | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | -2,1 mil. RON▼ 97,6 % | ▼ 97,6 % | -55 K RON | |
| 2 | 2.D & D MENTORING SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -830,7 K RON▼ 52 % | ▼ 52 % | 91,2 K RON | |
| 3 | 3.TOPWOOD COMPANY SRLnou | Municipiul Lugoj, Timiş | -665,1 K RON▼ 90,1 % | ▼ 90,1 % | 9,2 K RON | |
| 4 | 4.INVESTMENT JMN SRL▲ 29 | Municipiul Timişoara, Timiş | -510,1 K RON▼ 87,2 % | ▼ 87,2 % | 37,9 K RON | |
| 5 | 5.FANUP ELECTRONIC SRLnou | Sat Chevereşu Mare, Comuna Chevereşu Mare, Timiş | -487,3 K RON▼ 66,1 % | ▼ 66,1 % | 18,1 K RON | |
| 6 | 6.L'ESTRO ARMONICO SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -342,2 K RON▼ 81,4 % | ▼ 81,4 % | 165,6 K RON | |
| 7 | 7.LUCKY SDA SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -318,1 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 599,8 K RON | |
| 8 | 8.DG HIBISCUS S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | -300,8 K RON▼ 56,1 % | ▼ 56,1 % | 215,1 K RON | |
| 9 | 9.SCHIMMELPFENNIG TECHNICAL CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | -272,1 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 289 K RON | |
| 10 | 10.ECOPUR ADVICE SRLnou | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | -250,8 K RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 57,6 K RON | |
| 11 | 11.BAZADIO SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -238,4 K RON▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 60,4 K RON | |
| 12 | 12.BABY CARE CENTER SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -234,2 K RON▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | -257,1 K RON | |
| 13 | 13.JUNKY SIZE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | -215,6 K RON▼ 72 % | ▼ 72 % | 38,3 K RON | |
| 14 | 14.GREENLEX SRL▲ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | -210,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -14,2 K RON | |
| 15 | 15.LOTUS21 INVESTMENTS & ASSOCIATES SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -206,4 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 640,5 K RON | |
| 16 | 16.PRINT SERVICE COMPANY SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -202,8 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 335,6 K RON | |
| 17 | 17.MELDAS ELECTRONIC SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -198,6 K RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | -111,4 K RON | |
| 18 | 18.ERA VERDE CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | -197,9 K RON▼ 99 % | ▼ 99 % | -50,1 K RON | |
| 19 | 19.BOAZ ENGINEERING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -186,9 K RON▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | 143,6 K RON | |
| 20 | 20.ALMI MANAGEMENT SRLnou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | -162,5 K RON▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | 140,6 K RON | |
| 21 | 21.EXOVANTAGE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | -143,3 K RON▼ 56,2 % | ▼ 56,2 % | 91,6 K RON | |
| 22 | 22.ALPABIM SRL▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | -138,8 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 30 K RON | |
| 23 | 23.PROGETTO 4U SRL▼ 22 | Municipiul Timişoara, Timiş | -129,2 K RON▼ 96,4 % | ▼ 96,4 % | 3,5 K RON | |
| 24 | 24.LABOUR SECURITY SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -119,3 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 296,7 K RON | |
| 25 | 25.DANIELE GUERRIERI SRL▲ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | -115,9 K RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 53,8 K RON | |
| 26 | 26.ȘTIOPEI INC SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -114,7 K RON▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | 5,7 K RON | |
| 27 | 27.DGM PROFESIONAL CONSULTING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -111 K RON▼ 57 % | ▼ 57 % | -28,6 K RON | |
| 28 | 28.MUNCOSERV FMC SRLnou | Sat Margina, Comuna Margina, Timiş | -110,4 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 223,3 K RON | |
| 29 | 29.IMAX MODELS MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Lugoj, Timiş | -99,6 K RON▼ 67,8 % | ▼ 67,8 % | 25 K RON | |
| 30 | 30.TIM INSTAL GROUP SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -97,1 K RON▼ 76 % | ▼ 76 % | -4,1 K RON | |
| 31 | 31.OFFICE EVCAD SRLnou | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | -84 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | -116,1 K RON | |
| 32 | 32.ADC PROT & SAN SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -83 K RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 113,5 K RON | |
| 33 | 33.ROMXPERT SERVICES SSM-PSI-RU SRLnou | Sat Dudeştii Noi, Comuna Dudeştii Noi, Timiş | -82,3 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 82,7 K RON | |
| 34 | 34.SEMEX.RO SRL▼ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | -77,7 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 94,2 K RON | |
| 35 | 35.OCTACAD SRLnou | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | -77,2 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 1,6 K RON | |
| 36 | 36.DJ PAC PROTECT SRLnou | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | -73,7 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 115,6 K RON | |
| 37 | 37.SSMKONTROL DARC SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | -71,7 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 11,5 K RON | |
| 38 | 38.LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -69,7 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 130,9 K RON | |
| 39 | 39.OMNISEC TIM SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -55,1 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 127,9 K RON | |
| 40 | 40.S.Q.M. CONSULTING SRL▼ 24 | Municipiul Timişoara, Timiş | -53,2 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 145,9 K RON | |
| 41 | 41.GESSTOP SRL▼ 28 | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | -46 K RON▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | -103,3 K RON | |
| 42 | 42.DESANT PERSONAL SRLnou | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | -43 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 194,2 K RON | |
| 43 | 43.BMS BUSINESS MANAGEMENT SERVICES SRLnou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | -41,1 K RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 61,4 K RON | |
| 44 | 44.INTEGRALLS CONSULTANTA & SERVICII SRLnou | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | -40,2 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 84,8 K RON | |
| 45 | 45.AUX BONS VIVANTS SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -34 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 142,8 K RON | |
| 46 | 46.BIOMEDICAL APPLICATIONS SRL▼ 10 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | -33 K RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 21,5 K RON | |
| 47 | 47.HEALTH SERVICE ENGINEERING SRL▼ 22 | Municipiul Timişoara, Timiş | -31,3 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 49,4 K RON | |
| 48 | 48.EXTREM CONSULT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -30,7 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 190,5 K RON | |
| 49 | 49.MAFFEI ENGINEERING SNCnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -29,3 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 105,5 K RON | |
| 50 | 50.GREENMED ADVISER SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | -27,2 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 175,6 K RON | |
| 51 | 51.TYNSOLUTIONS S.R.L.nou | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | -26,8 K RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 79,5 K RON | |
| 52 | 52.X - RAY PHYSICS SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -26 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 134,7 K RON | |
| 53 | 53.PRO TIM SSM SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -25,7 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 452,2 K RON | |
| 54 | 54.CERT-CONSULT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -25,4 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 4,4 K RON | |
| 55 | 55.LOLA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -24,7 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 95,4 K RON | |
| 56 | 56.OBIECTIV SSM SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -22,5 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 181,8 K RON | |
| 57 | 57.RM INTER MEDIACAR SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -18,2 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 15,5 K RON | |
| 58 | 58.L & A INSTAL SRL▼ 24 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -17,6 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 143,2 K RON | |
| 59 | 59.PATRIS-PROT SRLnou | Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiş | -16,6 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 16,9 K RON | |
| 60 | 60.PHOEBUS ADVISER SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -16,5 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 840,6 K RON | |
| 61 | 61.ADIF CONSULTING SRL▼ 15 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | -14,8 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 3,6 K RON | |
| 62 | 62.DAMIAN ECOPROIECT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -13,3 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 112,8 K RON | |
| 63 | 63.ANAM TREND SRL▼ 26 | Municipiul Timişoara, Timiş | -13,2 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | -16,5 K RON | |
| 64 | 64.RL CONSULTING SRLnou | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | -12,9 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 195,7 K RON | |
| 65 | 65.BOMADIS TOP SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -11,9 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 55,9 K RON | |
| 66 | 66.PLUS SSM SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -11,8 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | -48,6 K RON | |
| 67 | 67.CIRCUMSTANŢA S.R.L.▼ 47 | Municipiul Timişoara, Timiş | -10,4 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 20,7 K RON | |
| 68 | 68.CAMILINE CONSULTING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -10 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 72,3 K RON | |
| 69 | 69.FLA & CO PROT SRLnou | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | -8,7 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 83,7 K RON | |
| 70 | 70.ROT CONSULTING SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | -8,4 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 222,9 K RON | |
| 71 | 71.DASSTECH SOFTWARE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | -7,2 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 60,4 K RON | |
| 72 | 72.PROFI STAR SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | -4,2 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 16,9 K RON | |
| 73 | 73.M.A.N. HOUSE AND BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | -3,9 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 185 K RON | |
| 74 | 74.M.C. COTTA SRL▼ 66 | Municipiul Timişoara, Timiş | -252 RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 114,6 K RON | |
| 75 | 75.CENTER ANG SRL▼ 53 | Municipiul Timişoara, Timiş | -152 RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -22,8 K RON |