COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Teleorman după scădere cifră de afaceri în 2010

1.257 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -353,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -812,7 K RON, iar liderul atinge -89,7 mil. RON.

FirmăScădere CA
DONAU CHEM SRL=-89,7 mil. RON▼ 41,4 %
CHEMICAL TRADING SRL▲ 27-26,8 mil. RON▼ 77,4 %
KRALEX COM SRLnou-11,5 mil. RON▼ 42,8 %
ELECTROTEL SAnou-11 mil. RON▼ 19,1 %
CICALEX SAnou-9,6 mil. RON▼ 27,4 %
AGRO CLAS SRLnou-8,4 mil. RON▼ 84,1 %
AVA GARDEN SRLnou-7,7 mil. RON▼ 96,1 %
SABATINY IMPEX SRL=-6,5 mil. RON▼ 23,2 %
JULIA CONSTRUCT & DESIGN SRLnou-6,4 mil. RON▼ 98,9 %
PHARMIMPEX COM SRLnou-6,4 mil. RON▼ 66,6 %
MODA SERVICE SRL▲ 128-6,1 mil. RON▼ 73,6 %
IULIAN 2002 SRLnou-6,1 mil. RON▼ 45,8 %
EUROCAR SERVICE TELEORMAN SRL▼ 7-5,7 mil. RON▼ 14,2 %
SIMCA SAnou-5,3 mil. RON▼ 56,6 %
BELLA CENTER SRL▲ 11-5,3 mil. RON▼ 98,7 %
FARMACIA CARITAS SRL▼ 12-5 mil. RON▼ 15,3 %
PAPA BUN SRL▼ 8-4,5 mil. RON▼ 48,7 %
DISTRIGRUP SRLnou-4,4 mil. RON▼ 8,7 %
DAN & MAR PROD SRL▲ 27-4 mil. RON▼ 25,7 %
COMMOD STIL IMPEX SRL▲ 28-3,9 mil. RON▼ 59,3 %
CALOR SERV SRLnou-3,3 mil. RON▼ 37,3 %
MIRCEA COMPANY SRLnou-3,1 mil. RON▼ 69,9 %
R.P.D. DISTRIBUTION SRLnou-3,1 mil. RON▼ 39 %
VIA EUROTEL HOLDING SRL▲ 37-3,1 mil. RON▼ 61,8 %
V.M.V. PROD IMPEX SRLnou-2,8 mil. RON▼ 36,2 %
MITICOM SRL▲ 213-2,8 mil. RON▼ 90,4 %
DANIV SRL▲ 66-2,7 mil. RON▼ 66,1 %
A.T. GRUP PROD IMPEX SRLnou-2,7 mil. RON▼ 22,8 %
ORHIDEEA IMPEX SRLnou-2,6 mil. RON▼ 18,8 %
MODUL PROIECT SA▲ 77-2,5 mil. RON▼ 37 %
BAROC LINE SRLnou-2,3 mil. RON▼ 91,3 %
NAXOS CONSTRUCT SRLnou-2,2 mil. RON▼ 86,8 %
BUCUR COM IMPEX SRL▲ 88-2,2 mil. RON▼ 70,5 %
ELCONSTRUCT SRLnou-2,2 mil. RON▼ 19,1 %
HIDRO OLT CONSTRUCT SRL▲ 121-2,1 mil. RON▼ 47,7 %
ASCOLI PROD COM SRL▼ 17-2 mil. RON▼ 22,8 %
AUTOMARC SA▲ 27-2 mil. RON▼ 81,1 %
EUROPIPE INDUSTRY SRL▼ 33-1,9 mil. RON▼ 81,6 %
LEXIGOLD SRL▲ 38-1,8 mil. RON▼ 28,1 %
TROIA SRLnou-1,8 mil. RON▼ 100 %
TRANSLOC PREST SRL▲ 236-1,8 mil. RON▼ 55 %
AFC GROUP SRL▲ 18-1,8 mil. RON▼ 60,8 %
ELECTRO PREST SRLnou-1,7 mil. RON▼ 89,4 %
ZENIT 2000 SRLnou-1,7 mil. RON▼ 66,8 %
FARINA COMPANY SAnou-1,7 mil. RON▼ 18 %
MAGIC AS DISTRIBUŢIE SRLnou-1,6 mil. RON▼ 69 %
INTERPIPE SRL▲ 28-1,6 mil. RON▼ 58,4 %
VIF 2000 SRLnou-1,6 mil. RON▼ 27,2 %
VENUS MOB SRLnou-1,6 mil. RON▼ 29,7 %
ANDUŢA CAR SRLnou-1,5 mil. RON▼ 72,5 %
TERMA SERV SRL▲ 19-1,5 mil. RON▼ 8,4 %
KRM SRL▲ 148-1,4 mil. RON▼ 89,6 %
COMPLEX CONFORT SA▲ 73-1,4 mil. RON▼ 37,5 %
STIL STEF IMPEX SRL▲ 93-1,4 mil. RON▼ 37,5 %
AGROTRUST SRLnou-1,3 mil. RON▼ 18,9 %
BÎRSAN CONTRANS SRL▲ 188-1,3 mil. RON▼ 100 %
PROMT SRL▲ 37-1,3 mil. RON▼ 28,5 %
BIG FAMILY PROD SRLnou-1,3 mil. RON▼ 35 %
CONSTRUCT CIV SRLnou-1,3 mil. RON▼ 31 %
CEDAR SRL▲ 149-1,3 mil. RON▼ 44,2 %
MATCONS SRLnou-1,2 mil. RON▼ 11 %
MANAGER SERVICE SRL▲ 111-1,2 mil. RON▼ 28,1 %
INTERAGRO TURISM SRL▲ 87-1,2 mil. RON▼ 97,8 %
SERVAGROMEC SA ALEXANDRIAnou-1,2 mil. RON▼ 47,9 %
KALO 2000 SRLnou-1,2 mil. RON▼ 24,2 %
CONFORT CONSTRUCT SRL▲ 251-1,1 mil. RON▼ 61,8 %
ROXDAN COM SRLnou-1,1 mil. RON▼ 57,9 %
RIVERA INVESTMENTS SRLnou-1,1 mil. RON▼ 60 %
NONI CĂTĂLIN SRL▲ 204-1,1 mil. RON▼ 63,7 %
VALMI SERVCOM SRL▼ 21-1,1 mil. RON▼ 56,6 %
OVIDIU SERV COM SRL▲ 419-1,1 mil. RON▼ 43,5 %
MITICOM INVEST SRLnou-1,1 mil. RON▼ 63,7 %
KARPATIKA INVEST SRL▲ 58-1 mil. RON▼ 11,5 %
CIA COM SRLnou-1 mil. RON▼ 38 %
AGRAR PRODUCTION S.R.L.▲ 196-1 mil. RON▼ 63,2 %
UNICOM WOOD PRODUCTION SA▼ 53-1 mil. RON▼ 10 %
LRT PAN SRLnou-1 mil. RON▼ 32,4 %
MULTIGAMES SRL▲ 855-991,6 K RON▼ 100 %
AGROSERVICE PIATRA SAnou-990,6 K RON▼ 97,2 %
MOARA VOIEVODA SRL▲ 97-983,6 K RON▼ 85,8 %
2 CONLEMN VLASCA SRLnou-977,9 K RON▼ 37,8 %
VENTO SRLnou-954,6 K RON▼ 33,1 %
NIRL TRANS SRL▲ 21-952 K RON▼ 60,1 %
IAICA SA▼ 62-924 K RON▼ 13,5 %
CONSTRUCT SMART SRLnou-910,3 K RON▼ 35,4 %
MIHAGRO SRLnou-905,4 K RON▼ 37,4 %
DDD IMPEX SRLnou-898,5 K RON▼ 29,7 %
EMDA IMPEX SRLnou-895,7 K RON▼ 34,7 %
EMA ASTRACOM SRL▼ 16-893,6 K RON▼ 29 %
CREATIVE SOFT SRLnou-889 K RON▼ 95,8 %
COMMOD STIL DISTRIBUTION SRLnou-886,1 K RON▼ 4,6 %
UDALEX COM SRL▲ 71-881,5 K RON▼ 19,7 %
TOPRO SRLnou-880,7 K RON▼ 45,3 %
CONLOC S.A.nou-877,9 K RON▼ 44,4 %
RAV SERVICE SRLnou-861,3 K RON▼ 33,8 %
SERVELECTRO SRL▲ 24-847,2 K RON▼ 31,6 %
TOPAZ COM SRL▲ 215-845,3 K RON▼ 30,4 %
DOIMAR SRL▲ 32-835,4 K RON▼ 36,2 %
JIA SRL▼ 47-820,1 K RON▼ 25,1 %
BOG TRANS SRLnou-812,7 K RON▼ 50,2 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci