Top 100 firme — Imobiliare, Maramureș după scădere cifră de afaceri în 2024
69 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 69 cumulează -9,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este -286 RON, iar liderul atinge -1,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SCHEIP & CO SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -1,2 mil. RON▼ 95,8 % | ▼ 95,8 % | -23,4 K RON | |
| 2 | 2.X-BLAST SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -676,2 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 69,5 K RON | |
| 3 | 3.G.D. PARIS CONSTRUCTION SRLnou | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | -674,4 K RON▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | 165,4 K RON | |
| 4 | 4.ADISS ASSET MANAGEMENT S.A.▲ 65 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | -547 K RON▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | 30,5 K RON | |
| 5 | 5.MAGAZIN BOLDAŞU S.R.L.nou | Sat Săbisa, Oraş Seini, Maramureş | -520,3 K RON▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | -5,4 K RON | |
| 6 | 6.MCL PROCONCEPT SRL= | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | -411,4 K RON▼ 38 % | ▼ 38 % | 444,5 K RON | |
| 7 | 7.AIR RĂZVI EXPRES S.R.L.▲ 1 | Sat Sieu, Comuna Sieu, Maramureş | -407 K RON▼ 81,2 % | ▼ 81,2 % | 9,2 K RON | |
| 8 | 8.AESIR PROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -388,2 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 27,1 K RON | |
| 9 | 9.D.A. DUNCA S.R.L.▲ 21 | Sat Ieud, Comuna Ieud, Maramureş | -314,4 K RON▼ 73,2 % | ▼ 73,2 % | 3,4 K RON | |
| 10 | 10.FLOCOOP SRLnou | Sat Rona de Sus, Comuna Rona de Sus, Maramureş | -271,4 K RON▼ 69,1 % | ▼ 69,1 % | -25,2 K RON | |
| 11 | 11.SALAJANCA SRL▲ 57 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -255,6 K RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | 3,6 mil. RON | |
| 12 | 12.TENET AUTO MM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -219,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -9,1 K RON | |
| 13 | 13.NORD DACIA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -219,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -7,1 K RON | |
| 14 | 14.TENET TRANS SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -219,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -9,5 K RON | |
| 15 | 15.TENET SERV SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -219,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -14,5 K RON | |
| 16 | 16.DT FULL RENT SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -181,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -26,8 K RON | |
| 17 | 17.EMERIC BAR SRLnou | Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureş | -179,7 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 74 K RON | |
| 18 | 18.FOX BET ZONE S.R.L.nou | Sat Sălsig, Comuna Sălsig, Maramureş | -174,5 K RON▼ 67,6 % | ▼ 67,6 % | 22,2 K RON | |
| 19 | 19.STAR 02 SRLnou | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | -174,1 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 582,9 K RON | |
| 20 | 20.MARCOM SAnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -163,6 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 631,6 K RON | |
| 21 | 21.CURTEA VECHE SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -155,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 22 | 22.NEVIRO SRL▼ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -151,8 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 263,8 K RON | |
| 23 | 23.CARMEN CREATIVE STUDIO S.R.L.nou | Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş | -138,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -110,6 K RON | |
| 24 | 24.KOLTRIS PARK LOGISTIC S.R.L.▲ 19 | Sat Vadu Izei, Comuna Vadu Izei, Maramureş | -115,7 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 216,9 K RON | |
| 25 | 25.COM DRINKS SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -115,5 K RON▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 4,8 K RON | |
| 26 | 26.COMPLEX BULEVARD SRL▲ 30 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -112,1 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 15,2 K RON | |
| 27 | 27.PROTECTOR MIRIFIC SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -110,4 K RON▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | -2,3 K RON | |
| 28 | 28.MGS NORD INVEST SRL▲ 10 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -110,1 K RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 64,5 K RON | |
| 29 | 29.INTERMEDIERIIMOBILE LMB SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -90,4 K RON▼ 52,5 % | ▼ 52,5 % | -21,5 K RON | |
| 30 | 30.FERM - COM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -86,4 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 405,1 K RON | |
| 31 | 31.MERAKI INVEST SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -83,3 K RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 43,2 K RON | |
| 32 | 32.MCL CONCEPT RESIDENCE SRLnou | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | -74,5 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 51,2 K RON | |
| 33 | 33.ADEX PRODUCT SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -65,8 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 137,8 K RON | |
| 34 | 34.ELVACOM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -63,2 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 281,1 K RON | |
| 35 | 35.FODORUTI SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -57,9 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 12,5 K RON | |
| 36 | 36.ECO ANTNIC SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -55,1 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 192,8 K RON | |
| 37 | 37.MC PRI GROUP SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -53,2 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 81,9 K RON | |
| 38 | 38.OK IMOBILIARE RESIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -51,2 K RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 19,2 K RON | |
| 39 | 39.RAREŞ MAGIC SRL▲ 13 | Loc. Cavnic, Oraş Cavnic, Maramureş | -50,6 K RON▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | -8,2 K RON | |
| 40 | 40.B.G.C. INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -45 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 54,5 K RON | |
| 41 | 41.NEWHOME IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Săcel, Comuna Săcel, Maramureş | -39 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 1,5 K RON | |
| 42 | 42.CASA RUSU SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -38,1 K RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | -203,6 K RON | |
| 43 | 43.FAVORITASIG SRL▲ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -30,7 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 106,1 K RON | |
| 44 | 44.SERVICII MONSENA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -30,4 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 534,6 K RON | |
| 45 | 45.DALIA SENIOR S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -27,8 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 141,5 K RON | |
| 46 | 46.QUANTUM ELA S.R.L.▼ 39 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -27,1 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 248,5 K RON | |
| 47 | 47.CAMINUL AM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -26,8 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 2,1 K RON | |
| 48 | 48.NOVOTILA SARY S.R.L.nou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -25,5 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | -104,1 K RON | |
| 49 | 49.LOTUS SRL▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -23,6 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 11,5 K RON | |
| 50 | 50.FIN ART SRL▼ 21 | Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureş | -22,1 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | -118,4 K RON | |
| 51 | 51.CONDOR CAPITAL SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -17,9 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 415,6 K RON | |
| 52 | 52.IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -17,8 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 35,7 K RON | |
| 53 | 53.HOFER JR SRL▼ 28 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -17,4 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 8,2 K RON | |
| 54 | 54.BENEFIC SAnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -17,4 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 55 | 55.E & E INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -17,2 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 41,7 K RON | |
| 56 | 56.BELFIORE SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -15,9 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 857,2 K RON | |
| 57 | 57.BILARDI SRL▼ 47 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -15,2 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | -29 K RON | |
| 58 | 58.DON MAR BM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -12,8 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 18,5 K RON | |
| 59 | 59.LIBERTY TEX SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -11,8 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 66,5 K RON | |
| 60 | 60.RETAIL ESTATES ROM SRL▼ 49 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | -11,1 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -248,8 K RON | |
| 61 | 61.CLASS ANASTASIA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -10,8 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 63 K RON | |
| 62 | 62.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELECTROMETAL▼ 28 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -10,6 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -602,6 K RON | |
| 63 | 63.REVOLUTION RENT ALL S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -10,4 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 17,2 K RON | |
| 64 | 64.VACANTA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -10,1 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 22,5 K RON | |
| 65 | 65.COVSIL COM SRLnou | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | -9,9 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 52,4 K RON | |
| 66 | 66.XAX SRL▼ 22 | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | -9,5 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 29,9 K RON | |
| 67 | 67.TOPIMOB BAIA MARE SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -7,6 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 58,6 K RON | |
| 68 | 68.HERMEOSS SRL▼ 42 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | -4,7 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 1,3 K RON | |
| 69 | 69.PAVAJ SI PLACARI DIN GRANIT SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | -286 RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 24 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Maramureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
305 firme · 160,7 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
21 firme · 64,8 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
27 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
81 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
9 firme · 3,1 mil. RON