Top 100 firme — Construcții, Iași după scădere cifră de afaceri în 2013
374 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -474,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -539,7 K RON, iar liderul atinge -162,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BUILD CORP SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -162,7 mil. RON▼ 71,5 % | ▼ 71,5 % | 3,6 mil. RON | |
| 2 | 2.DAS SRL▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -42,7 mil. RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 8,5 mil. RON | |
| 3 | 3.COM-BETON SA▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -17,3 mil. RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | -11 mil. RON | |
| 4 | 4.CASREP SRL▲ 8 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | -14,5 mil. RON▼ 50,3 % | ▼ 50,3 % | 771,2 K RON | |
| 5 | 5.HUGE CONSTRUCT SRLnou | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | -13,1 mil. RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | -2 mil. RON | |
| 6 | 6.EUROCONSTRUCT GROUP SRL▲ 139 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -11 mil. RON▼ 94,6 % | ▼ 94,6 % | -8,6 mil. RON | |
| 7 | 7.AMUR GRUP SAnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -9,4 mil. RON▼ 84,2 % | ▼ 84,2 % | -790,7 K RON | |
| 8 | 8.PRIMA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -8,8 mil. RON▼ 71,1 % | ▼ 71,1 % | 201,5 K RON | |
| 9 | 9.TED CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -8,1 mil. RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 571,3 K RON | |
| 10 | 10.HIDROTERM EXECUŢIE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -7,8 mil. RON▼ 76 % | ▼ 76 % | -245,5 K RON | |
| 11 | 11.CONSTRUCŢII HIDROTEHNICE SA▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -7,4 mil. RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 914 K RON | |
| 12 | 12.ANTREPRIZA IDEAL CASA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -6,7 mil. RON▼ 85 % | ▼ 85 % | 93,5 K RON | |
| 13 | 13.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SAnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -6,6 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 14 | 14.AVATTI INDUSTRIES SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -5,4 mil. RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 201,6 K RON | |
| 15 | 15.NMI TERM CONSTRUCT SRLnou | Sat Buznea, Comuna Ion Neculce, Iaşi | -5,1 mil. RON▼ 88,1 % | ▼ 88,1 % | -222,1 K RON | |
| 16 | 16.TERRAMOLD CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -5,1 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -490 K RON | |
| 17 | 17.CON-TRIM SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -4,9 mil. RON▼ 95,2 % | ▼ 95,2 % | 39,2 K RON | |
| 18 | 18.ELGEO COMPANY SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -4,7 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 19 | 19.GRUP CONSTRUCTII EST SAnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -4,6 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 634,9 K RON | |
| 20 | 20.VIRTUAL BUSINESS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -4,5 mil. RON▼ 64,6 % | ▼ 64,6 % | 16,2 K RON | |
| 21 | 21.EKY-SAM SRL▲ 46 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | -4,3 mil. RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 4,5 mil. RON | |
| 22 | 22.COMPANIA DE CONSTRUCTII MOLDOCONSTRUCT SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -4,1 mil. RON▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | -1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.KOMM-HER SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -4 mil. RON▼ 74,5 % | ▼ 74,5 % | -1,9 mil. RON | |
| 24 | 24.A.R.M. INVEST S.R.L.nou | Municipiul Paşcani, Iaşi | -3,9 mil. RON▼ 27 % | ▼ 27 % | 613,1 K RON | |
| 25 | 25.EUROSTRADE DEVELOPMENT SRLnou | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | -3,8 mil. RON▼ 95,5 % | ▼ 95,5 % | -55,6 K RON | |
| 26 | 26.TEOVAL SRL▼ 15 | Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iaşi | -3,3 mil. RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 274,9 K RON | |
| 27 | 27.AMI'S BUSINESS CONSTRUCŢII SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -3,3 mil. RON▼ 77,4 % | ▼ 77,4 % | -1,2 mil. RON | |
| 28 | 28.M.L.C. AGRO-TUR SRLnou | Sat Osoi, Comuna Comarna, Iaşi | -3,1 mil. RON▼ 82,5 % | ▼ 82,5 % | 1,6 K RON | |
| 29 | 29.CRETU COMPANY SRL▲ 18 | Sat Maxut, Comuna Deleni, Iaşi | -3,1 mil. RON▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | -217,3 K RON | |
| 30 | 30.GLOBE MARK SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,9 mil. RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 228,9 K RON | |
| 31 | 31.CLIMA THERM CENTER SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,9 mil. RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 32 | 32.BAS DELL CONSTRUCT SRLnou | Sat Satu Nou, Comuna Belceşti, Iaşi | -2,9 mil. RON▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 653 K RON | |
| 33 | 33.IND-DOR GRUP COM SA▼ 10 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | -2,6 mil. RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | -1,4 mil. RON | |
| 34 | 34.DELTA GRUP CONSTRUCT SRL▲ 28 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | -2,6 mil. RON▼ 70,8 % | ▼ 70,8 % | -298,8 K RON | |
| 35 | 35.DAROCONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,6 mil. RON▼ 76,5 % | ▼ 76,5 % | 2,7 K RON | |
| 36 | 36.RALLCASA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,5 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -183 RON | |
| 37 | 37.ELMOND COM SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,4 mil. RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 415,9 K RON | |
| 38 | 38.BAU CONCEPT IMMOBILIEN SRLnou | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | -2,4 mil. RON▼ 92,4 % | ▼ 92,4 % | -327,9 K RON | |
| 39 | 39.T & P CONSTRUCT COM SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,2 mil. RON▼ 71,3 % | ▼ 71,3 % | 78,2 K RON | |
| 40 | 40.MK LIDER SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -2,1 mil. RON▼ 97,2 % | ▼ 97,2 % | -42,5 K RON | |
| 41 | 41.NOVIDRAST SRLnou | Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Iaşi | -2,1 mil. RON▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 19,8 K RON | |
| 42 | 42.OGIVA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,9 mil. RON▼ 63,3 % | ▼ 63,3 % | -95,4 K RON | |
| 43 | 43.COMPANIA DE CONSTRUCŢII MONTAJ INSTALAŢII S.P.A. SRL▼ 9 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | -1,9 mil. RON▼ 83,9 % | ▼ 83,9 % | -345 K RON | |
| 44 | 44.SPECON SRL▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,8 mil. RON▼ 48,6 % | ▼ 48,6 % | -376,4 K RON | |
| 45 | 45.STRONG IMAGE CONSTRUCT SRLnou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | -1,8 mil. RON▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 44 K RON | |
| 46 | 46.MCA SISTEM PLUS SRL▲ 134 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,8 mil. RON▼ 67,3 % | ▼ 67,3 % | -68,2 K RON | |
| 47 | 47.NEW ELECTRIC GRUP SRL▲ 125 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,8 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | -318,7 K RON | |
| 48 | 48.ROTHERM GRUP SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,7 mil. RON▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | 5,4 K RON | |
| 49 | 49.GILSOR CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,7 mil. RON▼ 94,6 % | ▼ 94,6 % | -484,8 K RON | |
| 50 | 50.LINCAS SRLnou | Municipiul Paşcani, Iaşi | -1,6 mil. RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 71,4 K RON | |
| 51 | 51.EUROPA GROUP SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,5 mil. RON▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | -5,3 K RON | |
| 52 | 52.MAGNUM INSTALAŢII SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,4 mil. RON▼ 41 % | ▼ 41 % | -448,4 K RON | |
| 53 | 53.RAABRO CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,4 mil. RON▼ 76 % | ▼ 76 % | -4 mil. RON | |
| 54 | 54.ECOTEM UNU SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,3 mil. RON▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 1,1 K RON | |
| 55 | 55.CASA DESIGN SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,3 mil. RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 23,6 K RON | |
| 56 | 56.CONPROIECT SA▲ 158 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,3 mil. RON▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | 407 K RON | |
| 57 | 57.MIDALY SRL▲ 63 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,2 mil. RON▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | 46 K RON | |
| 58 | 58.AGROINDUSTRIAL CONSTRUCT SRL▲ 23 | Sat Tansa, Comuna Tansa, Iaşi | -1,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 3,4 mil. RON | |
| 59 | 59.EU RAINBOW COLOUR SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,1 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -126,5 K RON | |
| 60 | 60.EXTRA COMMERCE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,1 mil. RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 87,3 K RON | |
| 61 | 61.CONSTRUCŢII MODERNIZĂRI SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,1 mil. RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 26,4 K RON | |
| 62 | 62.ETNIS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1,1 mil. RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 345,1 K RON | |
| 63 | 63.GEMITE TECHNOLOGY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1 mil. RON▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | -275,6 K RON | |
| 64 | 64.STEF-INVEST SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1 mil. RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 167,7 K RON | |
| 65 | 65.ANLU SRL▼ 13 | Sat Popricani, Comuna Popricani, Iaşi | -1 mil. RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 4,3 K RON | |
| 66 | 66.RCD SERVICII DE CONSULTANŢĂ SRL▲ 47 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | -1 mil. RON▼ 78,9 % | ▼ 78,9 % | 3,4 K RON | |
| 67 | 67.TERRABLUE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -1 mil. RON▼ 64 % | ▼ 64 % | 185,4 K RON | |
| 68 | 68.AGARIUSCONS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -984,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -28,4 K RON | |
| 69 | 69.GENERAL INSTAL GRUP SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -977,2 K RON▼ 47,7 % | ▼ 47,7 % | 3,7 K RON | |
| 70 | 70.ELECTRO MONDIAL SRLnou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | -974,1 K RON▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 4,2 K RON | |
| 71 | 71.COMPANY L.G.V. SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | -954,6 K RON▼ 80 % | ▼ 80 % | -248 K RON | |
| 72 | 72.IMPEX AMICII SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -944,5 K RON▼ 92,6 % | ▼ 92,6 % | -42 K RON | |
| 73 | 73.FAUCETS SRLnou | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | -943,3 K RON▼ 77,9 % | ▼ 77,9 % | 51 K RON | |
| 74 | 74.CONSTRUCT HIRLAU SA▼ 6 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | -937,4 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 112 RON | |
| 75 | 75.IGLU SRLnou | Loc. Podu Iloaiei, Oraş Podu Iloaiei, Iaşi | -929 K RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 32,7 K RON | |
| 76 | 76.A & A PROCONSTRUCT SRL▼ 44 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -916,2 K RON▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 4,4 K RON | |
| 77 | 77.BAU CONCEPT CONSULTING SRLnou | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | -898,3 K RON▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | -12,7 K RON | |
| 78 | 78.BAU MARKT SRL▲ 276 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -852,9 K RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 5,6 K RON | |
| 79 | 79.EXPRES CONSTRUCT SRL▲ 111 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -846,9 K RON▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | -280 K RON | |
| 80 | 80.EUROPROFIS TRADE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -809,5 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 18,7 K RON | |
| 81 | 81.EXPRES EURODALGIPS SRLnou | Sat Grajduri, Comuna Grajduri, Iaşi | -783,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -281,5 K RON | |
| 82 | 82.DNA-AUDIO SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -751,2 K RON▼ 88,8 % | ▼ 88,8 % | -29 K RON | |
| 83 | 83.MINISAT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -694,6 K RON▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | 46,6 K RON | |
| 84 | 84.ONGIS STIL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -685,1 K RON▼ 76,5 % | ▼ 76,5 % | -21,4 K RON | |
| 85 | 85.EUROPARTENER SRL▼ 48 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | -681 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 301,8 K RON | |
| 86 | 86.LADY ROXY SRLnou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | -675,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 2,1 K RON | |
| 87 | 87.PETER TRANS IMPEX SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -675,5 K RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 471,4 K RON | |
| 88 | 88.EUROSOL S.R.L.▼ 48 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -645,4 K RON▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | 1,4 K RON | |
| 89 | 89.FAN-LUK CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -632,7 K RON▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | -501,3 K RON | |
| 90 | 90.FABROMA SRLnou | Municipiul Paşcani, Iaşi | -625,2 K RON▼ 80,3 % | ▼ 80,3 % | 199,7 K RON | |
| 91 | 91.IRIS IMPEX SRL▼ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -623,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 92 | 92.ELMAR SRL▲ 190 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -616,5 K RON▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 14,7 K RON | |
| 93 | 93.A.R.M. GRUP FEROVIAR SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -588,7 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 6,9 K RON | |
| 94 | 94.MAROCO SYSTEMS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -581,4 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 31,1 K RON | |
| 95 | 95.STEJĂREL CONSTRUCT SRL▼ 25 | Sat Goeşti, Comuna Lungani, Iaşi | -578,3 K RON▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | -182,3 K RON | |
| 96 | 96.GIGA INSTAL SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -562,8 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 5,8 K RON | |
| 97 | 97.CONSTRUCTII SI IMOBILE ELENA SRL▲ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | -542,1 K RON▼ 87,3 % | ▼ 87,3 % | -191,2 K RON | |
| 98 | 98.ANTIOHIA SRLnou | Municipiul Paşcani, Iaşi | -541,1 K RON▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 53,7 K RON | |
| 99 | 99.TAVAS GRUP SRLnou | Sat Ciurea, Comuna Ciurea, Iaşi | -539,7 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 38,8 K RON | |
| 100 | 100.GESAT IMPEX SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | -539,7 K RON▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 15,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Iași
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
611 firme · 2,4 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
989 firme · 2 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
378 firme · 719,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
302 firme · 621,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
49 firme · 578,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
147 firme · 313,6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
33 firme · 259,8 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
116 firme · 143,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
112 firme · 100,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
77 firme · 64,1 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 63,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
15 firme · 61,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
15 firme · 32,9 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 31,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
30 firme · 29,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 28,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 22,8 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 21,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
18 firme · 20,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
22 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
13 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
6 firme · 3 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
11 firme · 657 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 0 RON