Top 100 firme — Construcții, Hunedoara după scădere cifră de afaceri în 2020
243 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -152,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -196,3 K RON, iar liderul atinge -25,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BORGHESI SRLnou | Municipiul Brad, Hunedoara | -25,8 mil. RON▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 2 | 2.VALNEL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -22,1 mil. RON▼ 63,9 % | ▼ 63,9 % | 619,2 K RON | |
| 3 | 3.ELCOMPET SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -10,2 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 709,8 K RON | |
| 4 | 4.ROM ADRIA PREST CONSTRUCT SRLnou | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -7 mil. RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 79,1 K RON | |
| 5 | 5.MD MEGA BUSINESS S.R.L.= | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -5,6 mil. RON▼ 90,3 % | ▼ 90,3 % | 82,1 K RON | |
| 6 | 6.ANTREPRIZA TRANSILVANĂ S.R.L.▲ 5 | Municipiul Deva, Hunedoara | -5,2 mil. RON▼ 97,8 % | ▼ 97,8 % | -1,5 mil. RON | |
| 7 | 7.PROMETAL LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | -4,2 mil. RON▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | 234,6 K RON | |
| 8 | 8.CARLYA SRLnou | Municipiul Lupeni, Hunedoara | -4,1 mil. RON▼ 80 % | ▼ 80 % | 426,7 K RON | |
| 9 | 9.EUROSTREI SRLnou | Sat Ilia, Comuna Ilia, Hunedoara | -3,5 mil. RON▼ 84 % | ▼ 84 % | 7,4 K RON | |
| 10 | 10.STRADE CONSCOM S.R.L.nou | Sat Boz, Comuna Brănişca, Hunedoara | -3,4 mil. RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 4,1 mil. RON | |
| 11 | 11.LINIAL ELECTRIC SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -2,8 mil. RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 4 mil. RON | |
| 12 | 12.VIDAL POWER S.R.L.nou | Sat Sulighete, Comuna Şoimuş, Hunedoara | -2,6 mil. RON▼ 95,4 % | ▼ 95,4 % | -160,8 K RON | |
| 13 | 13.ENERGOGRUP INSTALAŢII MONTAJ S.R.L.nou | Municipiul Orăştie, Hunedoara | -2,4 mil. RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 9,7 K RON | |
| 14 | 14.INDUSTRIAL CONSTRUCT GEDI S.R.L.▼ 11 | Municipiul Deva, Hunedoara | -2,4 mil. RON▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | -1,8 mil. RON | |
| 15 | 15.SFR MINI EXCAVATOARE SRLnou | Sat Simeria Veche, Oraş Simeria, Hunedoara | -2,3 mil. RON▼ 36 % | ▼ 36 % | 55,2 K RON | |
| 16 | 16.NYNO DESIGN SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -2,3 mil. RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 939,7 K RON | |
| 17 | 17.PROSERV SA= | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -2,2 mil. RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 523,6 K RON | |
| 18 | 18.EUROINSTAL TEAM S.R.L.nou | Sat Ghelari, Comuna Ghelari, Hunedoara | -2 mil. RON▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 260,4 K RON | |
| 19 | 19.AGECO PLUS SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -1,7 mil. RON▼ 59 % | ▼ 59 % | 60,8 K RON | |
| 20 | 20.AMD INFRA TRUST CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | -1,4 mil. RON▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | 165,1 K RON | |
| 21 | 21.PAVAJ GRUP SRLnou | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -1,4 mil. RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 22 | 22.TERMOTEAM LUX SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -1,3 mil. RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 23 | 23.SUN ENERGY INTENSIVE SRLnou | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | -1,3 mil. RON▼ 67,6 % | ▼ 67,6 % | 253,3 K RON | |
| 24 | 24.MASA ADRIGELA SRLnou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | -1,1 mil. RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 24,4 K RON | |
| 25 | 25.GRANIT CONSTRUCT SRLnou | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | -1,1 mil. RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 284,2 K RON | |
| 26 | 26.GLIAL TEAM EXIM SRL▲ 11 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -1,1 mil. RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | -611,3 K RON | |
| 27 | 27.TC IND SAnou | Municipiul Orăştie, Hunedoara | -1 mil. RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | -1 mil. RON | |
| 28 | 28.PIENAR INSTAL CONSTRUCT SRLnou | Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara | -984,5 K RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | -370,3 K RON | |
| 29 | 29.MONTALP PROSERV S.R.L.nou | Municipiul Lupeni, Hunedoara | -942,4 K RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | -169,4 K RON | |
| 30 | 30.MAŞINI & UTILAJE MICLEA SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -940,7 K RON▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 400,8 K RON | |
| 31 | 31.TOFA DI ISIDORI SRLnou | Municipiul Brad, Hunedoara | -892,2 K RON▼ 78,5 % | ▼ 78,5 % | -67,1 K RON | |
| 32 | 32.DRĂGOIU ELECTRIC SRLnou | Municipiul Brad, Hunedoara | -796,6 K RON▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | -451,8 K RON | |
| 33 | 33.DEVARIS CONTRUST S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | -716,9 K RON▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | -95 K RON | |
| 34 | 34.ONESCU COMPANY SRLnou | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -708 K RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 25,3 K RON | |
| 35 | 35.DAMIDA SPECIAL CONSTRUCT SRLnou | Sat Hărău, Comuna Hărău, Hunedoara | -694,2 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 447,4 K RON | |
| 36 | 36.PANTAZIS & SANIS CONSTRUCTIONS S.R.L.nou | Sat Cărpiniş, Oraş Simeria, Hunedoara | -676,5 K RON▼ 88,1 % | ▼ 88,1 % | 57,1 K RON | |
| 37 | 37.PREST DAICASERV SRLnou | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -675,8 K RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 96,1 K RON | |
| 38 | 38.EXPERT SERVICE TERMOCLIMA S.R.L.nou | Municipiul Vulcan, Hunedoara | -670,2 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 32,4 K RON | |
| 39 | 39.BRT TRUST S.R.L.nou | Municipiul Vulcan, Hunedoara | -669,9 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 799,2 K RON | |
| 40 | 40.CRD CONFORT TRUST S.R.L.▲ 45 | Sat Dobra, Comuna Dobra, Hunedoara | -668,2 K RON▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 44,6 K RON | |
| 41 | 41.HUNEDAL VEST SERV S.R.L.▲ 87 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -633,2 K RON▼ 47 % | ▼ 47 % | -6,1 K RON | |
| 42 | 42.PROFIL ELECTRO PRESTCOM SRL▼ 13 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | -619,3 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 43 | 43.DECOIN HOMEWARE S.R.L.nou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -600,1 K RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 39,7 K RON | |
| 44 | 44.ELECTRO STANCALIE SRL▼ 37 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -595 K RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | -671,7 K RON | |
| 45 | 45.FERART SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -555,3 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 764,6 K RON | |
| 46 | 46.DURASEL MONTAJE SRL▲ 48 | Municipiul Deva, Hunedoara | -549,3 K RON▼ 81,1 % | ▼ 81,1 % | 35 K RON | |
| 47 | 47.TANCO SISCOM S.R.L.nou | Municipiul Orăştie, Hunedoara | -499,5 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 78,7 K RON | |
| 48 | 48.ECO SWISS SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -497,7 K RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 370,1 K RON | |
| 49 | 49.SANTAMED STAR S.R.L.nou | Sat Sântămăria-Orlea, Comuna Sântămăria-Orlea, Hunedoara | -483,5 K RON▼ 40,7 % | ▼ 40,7 % | 108,5 K RON | |
| 50 | 50.NUKE'S TEAM CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ghelari, Comuna Ghelari, Hunedoara | -460,3 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | -31,2 K RON | |
| 51 | 51.ITASINOC SRLnou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | -450 K RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 24,3 K RON | |
| 52 | 52.AUTENTIC MATER COM SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -449,6 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 5,5 K RON | |
| 53 | 53.CENTROTERM SRL▼ 21 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | -449,1 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 396 K RON | |
| 54 | 54.NILA ACTIV WELT SRL▲ 96 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | -443,6 K RON▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 49,2 K RON | |
| 55 | 55.GIORSER MAR SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -431,2 K RON▼ 86,4 % | ▼ 86,4 % | -121,4 K RON | |
| 56 | 56.NETSZIN S.R.L.▼ 46 | Municipiul Deva, Hunedoara | -427,3 K RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 111,5 K RON | |
| 57 | 57.ARTĂ METAL INOX SRLnou | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | -396,4 K RON▼ 83,5 % | ▼ 83,5 % | -87,1 K RON | |
| 58 | 58.ACCENT INSTAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | -395,2 K RON▼ 68,5 % | ▼ 68,5 % | -224,5 K RON | |
| 59 | 59.MARDMILAN CONSTRUCT SRL▼ 7 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | -385,2 K RON▼ 97,1 % | ▼ 97,1 % | -12 K RON | |
| 60 | 60.GOLDENFLASH TRADING S.R.L.nou | Sat Sântandrei, Oraş Simeria, Hunedoara | -383,7 K RON▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | -77,6 K RON | |
| 61 | 61.BAF FLATRANS S.R.L.nou | Sat Sântămăria-Orlea, Comuna Sântămăria-Orlea, Hunedoara | -382,8 K RON▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 11,4 K RON | |
| 62 | 62.SUPERCONSTRUCT SRLnou | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | -380 K RON▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 15,8 K RON | |
| 63 | 63.RECYCLING COMPLEX SRLnou | Loc. Uricani, Oraş Uricani, Hunedoara | -345,6 K RON▼ 88,9 % | ▼ 88,9 % | 22,9 K RON | |
| 64 | 64.A&C REFRIGERATION S.R.L.nou | Sat Strei, Oraş Călan, Hunedoara | -344,9 K RON▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 12,1 K RON | |
| 65 | 65.IMPERIAL VIZION SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -342 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | -51,8 K RON | |
| 66 | 66.TIL & LUC TRUST SRLnou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | -339,5 K RON▼ 93,5 % | ▼ 93,5 % | -35,2 K RON | |
| 67 | 67.DURACON SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -326,3 K RON▼ 72 % | ▼ 72 % | 6,5 K RON | |
| 68 | 68.EXPOSTUDIOSERVICE S.R.L.nou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | -325,4 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 256,4 K RON | |
| 69 | 69.MONTAGGI SCAPIN SRLnou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Hunedoara | -321,3 K RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 59,3 K RON | |
| 70 | 70.CORA INVEST GROUP SRL▲ 84 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | -310,4 K RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | 17,2 K RON | |
| 71 | 71.COMIROB INSTAL S.R.L.▼ 31 | Sat Săcel, Comuna Sântămăria-Orlea, Hunedoara | -309 K RON▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | -27,9 K RON | |
| 72 | 72.GRAND EUROTRUST S.R.L.▼ 54 | Municipiul Deva, Hunedoara | -306,8 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 83,6 K RON | |
| 73 | 73.EURONEUHAUS S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | -297,9 K RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 419,3 K RON | |
| 74 | 74.RECLAN SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -297,2 K RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 103,7 K RON | |
| 75 | 75.METALO TERM SRLnou | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | -294,2 K RON▼ 61 % | ▼ 61 % | -54,7 K RON | |
| 76 | 76.VITAL BUILDING SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -282,9 K RON▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | -33,7 K RON | |
| 77 | 77.M3 CONDESIGN S.R.L.nou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -270,7 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 11,7 K RON | |
| 78 | 78.TERACO PROD SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | -268,7 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | -510,3 K RON | |
| 79 | 79.NARODOT CONSTRUCT SRL▲ 12 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -262,3 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 216,3 K RON | |
| 80 | 80.CLIMA SERV CONSTRUCT SRL▼ 23 | Sat Vălari, Comuna Topliţa, Hunedoara | -260,3 K RON▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 2,5 K RON | |
| 81 | 81.IRISOL SYSTEMS SRLnou | Municipiul Lupeni, Hunedoara | -259,2 K RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 66,4 K RON | |
| 82 | 82.STEFFANY SERV INVEST SRLnou | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -258,1 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 83 | 83.ART VIC BAU SRLnou | Sat Căstău, Comuna Beriu, Hunedoara | -251,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -52,8 K RON | |
| 84 | 84.TRATIM IMPEX SRLnou | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -248,1 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 2,6 K RON | |
| 85 | 85.ECOWOOD PLUS SRLnou | Sat Crişcior, Comuna Crişcior, Hunedoara | -246,8 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 395,1 K RON | |
| 86 | 86.GAMA CONSTRUCT UTILAJ S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | -243,6 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 87 | 87.LATIN CONSTRUCT ŞI RENOVĂRI S.R.L.nou | Sat Bretea Streiului, Comuna Bretea Română, Hunedoara | -243,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -56 K RON | |
| 88 | 88.GEMAION DECOR S.R.L.nou | Municipiul Vulcan, Hunedoara | -238,7 K RON▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 18,8 K RON | |
| 89 | 89.MIO PRESTCONST SRL▼ 75 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | -238 K RON▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | 537 RON | |
| 90 | 90.BITZĂ & MARU CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -226,2 K RON▼ 89,5 % | ▼ 89,5 % | -258,1 K RON | |
| 91 | 91.EUROCONTRUST GREEN S.R.L.▲ 66 | Municipiul Deva, Hunedoara | -224,9 K RON▼ 84,8 % | ▼ 84,8 % | -20,4 K RON | |
| 92 | 92.GALAXY CONST SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -224,3 K RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 44,3 K RON | |
| 93 | 93.AUTOCOM SERVICE PAMI SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | -223,9 K RON▼ 78,2 % | ▼ 78,2 % | -12,1 K RON | |
| 94 | 94.DRUM INVEST CONSTRUCT SRLnou | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | -213,8 K RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 33,4 K RON | |
| 95 | 95.TEN SINKER S.R.L.▲ 51 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | -210,6 K RON▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | -27,2 K RON | |
| 96 | 96.COM ELECTRO SERVICE SRL▼ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | -208,6 K RON▼ 90,8 % | ▼ 90,8 % | 122,2 K RON | |
| 97 | 97.MATERCENTRUM BOIS S.R.L.nou | Sat Bucureşci, Comuna Bucureşci, Hunedoara | -208,3 K RON▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | 278 RON | |
| 98 | 98.DAN CONSTRUCT AMD S.R.L.nou | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | -205,7 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | -227,3 K RON | |
| 99 | 99.BIAL CONS TRANS S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | -203,9 K RON▼ 75,4 % | ▼ 75,4 % | -47,1 K RON | |
| 100 | 100.CONSTRUCŢII UTILITARE JIUL S.R.L.nou | Loc. Uricani, Oraş Uricani, Hunedoara | -196,3 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 109,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Hunedoara
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
237 firme · 634,9 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
427 firme · 293,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
48 firme · 254,9 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
106 firme · 207,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
127 firme · 198,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
54 firme · 78,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 47,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
16 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
54 firme · 34,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
29 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
41 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
27 firme · 3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 972 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 889 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 735,5 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 715 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 487,5 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 173,5 K RON