Top 100 firme — Construcții, Cluj după scădere cifră de afaceri în 2021
1.081 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -1,4 mld. RON. Pragul de intrare în top este -2,3 mil. RON, iar liderul atinge -101,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ACI CLUJ SA▲ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -101,4 mil. RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 757,1 K RON | |
| 2 | 2.IMPRESA PIZZAROTTI & C SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -85,2 mil. RON▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | -121,8 mil. RON | |
| 3 | 3.IMPRESA PIZZAROTTI & C & POMPONIO CONSTRUCȚII G.E.I.E.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -83,2 mil. RON▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | 0 RON | |
| 4 | 4.SCALA DEVELOPMENT S.A.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -69,5 mil. RON▼ 90,5 % | ▼ 90,5 % | 3,3 mil. RON | |
| 5 | 5.SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -60,2 mil. RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | -21,4 mil. RON | |
| 6 | 6.BT DEVELOPMENT SOPORULUI SRLnou | Sat Recea-Cristur, Comuna Recea-Cristur, Cluj | -51,7 mil. RON▼ 98,2 % | ▼ 98,2 % | -441,4 K RON | |
| 7 | 7.CYANE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -51,6 mil. RON▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | -316,1 K RON | |
| 8 | 8.CH TRANSBETON CONSTRUCTII SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -46,5 mil. RON▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 9 | 9.SDC IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -44,5 mil. RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 13,7 mil. RON | |
| 10 | 10.ESTORIA CITY S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -42,5 mil. RON▼ 98,2 % | ▼ 98,2 % | 245,9 K RON | |
| 11 | 11.EBS REAL ESTATE INVESTMENT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -41,2 mil. RON▼ 87,7 % | ▼ 87,7 % | 346,1 K RON | |
| 12 | 12.GPA REAL ESTATE INVEST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -35,9 mil. RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | 5,3 mil. RON | |
| 13 | 13.HEXAGON RETAIL PROPERTIES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -35,4 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -70 K RON | |
| 14 | 14.KAMEN RESIDENCE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -34,7 mil. RON▼ 98,2 % | ▼ 98,2 % | 200,6 K RON | |
| 15 | 15.GRUP ENERGOINSTAL SAnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -33,3 mil. RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 8,2 mil. RON | |
| 16 | 16.POLUS RESIDENCE SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -31 mil. RON▼ 65,3 % | ▼ 65,3 % | 5 mil. RON | |
| 17 | 17.RINAT CONSTRUCȚII UTILAJE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -25,6 mil. RON▼ 79,5 % | ▼ 79,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 18 | 18.CRISTAL TURISM SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -24,6 mil. RON▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | 17,4 mil. RON | |
| 19 | 19.TOTAL INVEST SRL▲ 27 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | -24,3 mil. RON▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | 829,8 K RON | |
| 20 | 20.MFM CONSTRUCT SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -23,2 mil. RON▼ 93,6 % | ▼ 93,6 % | 267 K RON | |
| 21 | 21.IMSAT SERVICE CLUJ SAnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -20,9 mil. RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 6,1 mil. RON | |
| 22 | 22.TCI CONTRACTOR GENERAL SAnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -19,4 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 5 mil. RON | |
| 23 | 23.PIZZAROTTI SA LUGANO SUCURSALA CLUJ NAPOCAnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -17,7 mil. RON▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 58,3 K RON | |
| 24 | 24.WOHNUNG IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -16,1 mil. RON▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 590,6 K RON | |
| 25 | 25.GEROMED DELTA S.A.▼ 11 | Municipiul Gherla, Cluj | -15,9 mil. RON▼ 84 % | ▼ 84 % | 772,8 K RON | |
| 26 | 26.ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SAnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -15,3 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 27,6 mil. RON | |
| 27 | 27.TRANSINVEST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -14,3 mil. RON▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 6,3 mil. RON | |
| 28 | 28.NEWAMPORT ASFALT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -12,7 mil. RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 112,4 K RON | |
| 29 | 29.HEXAGON BRIDGE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -12,7 mil. RON▼ 99,3 % | ▼ 99,3 % | -253,6 K RON | |
| 30 | 30.HEXAGON CITY SRL▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -11,8 mil. RON▼ 95,7 % | ▼ 95,7 % | -9,2 K RON | |
| 31 | 31.STAFF COMPANY SRLnou | Municipiul Dej, Cluj | -10,5 mil. RON▼ 61 % | ▼ 61 % | 485,7 K RON | |
| 32 | 32.DECORINT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -10,1 mil. RON▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 1 mil. RON | |
| 33 | 33.DACIA FABER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -9,1 mil. RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 34 | 34.STEVE IMPEX SRLnou | Sat Stolna, Comuna Savadisla, Cluj | -9 mil. RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 965,2 K RON | |
| 35 | 35.ARES CONSTRUCŢII SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -8,9 mil. RON▼ 67,7 % | ▼ 67,7 % | -558,9 K RON | |
| 36 | 36.CANION IMPEX SRL▲ 108 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -8,4 mil. RON▼ 92,2 % | ▼ 92,2 % | -1 mil. RON | |
| 37 | 37.BLC CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -8,2 mil. RON▼ 92,5 % | ▼ 92,5 % | 11,3 K RON | |
| 38 | 38.ARCA INVESTMENT SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -7,7 mil. RON▼ 92,3 % | ▼ 92,3 % | 142,8 K RON | |
| 39 | 39.FERMA MOSU SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -7,5 mil. RON▼ 83,8 % | ▼ 83,8 % | 20,2 K RON | |
| 40 | 40.SAMUS TEC S.A.nou | Municipiul Dej, Cluj | -7,4 mil. RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 692,3 K RON | |
| 41 | 41.ENERGOBIT S.A.▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -6,7 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 5,7 mil. RON | |
| 42 | 42.RUTEGA S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -6,2 mil. RON▼ 95,8 % | ▼ 95,8 % | -276,9 K RON | |
| 43 | 43.EURO COMPRES INSTAL SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -6,2 mil. RON▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 169,8 K RON | |
| 44 | 44.KTN CONS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -6,1 mil. RON▼ 73,6 % | ▼ 73,6 % | -298,5 K RON | |
| 45 | 45.ELECTROPLUS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -6 mil. RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 3,1 K RON | |
| 46 | 46.VECONIT SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -5,8 mil. RON▼ 66,2 % | ▼ 66,2 % | -96,4 K RON | |
| 47 | 47.RESIDENCIAL 4U S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -5,7 mil. RON▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | -96,9 K RON | |
| 48 | 48.MD CLIMATERM SRLnou | Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj | -5,7 mil. RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 287,8 K RON | |
| 49 | 49.MARCOTIM IMPEX SRLnou | Sat Ciucea, Comuna Ciucea, Cluj | -5,7 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 369,2 K RON | |
| 50 | 50.DRUMURI ȘI PODURI JUDEȚENE CLUJ S.A.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -5,6 mil. RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | -3,3 mil. RON | |
| 51 | 51.BEA & MAGDA SRL▼ 25 | Sat Palatca, Comuna Palatca, Cluj | -5,6 mil. RON▼ 65,9 % | ▼ 65,9 % | 3,2 mil. RON | |
| 52 | 52.MARIO RESIDENCE SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -5,5 mil. RON▼ 85,5 % | ▼ 85,5 % | 394,1 K RON | |
| 53 | 53.SOLARIS REAL ESTATE INVESTMENTS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -5,1 mil. RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 54 | 54.ARCADA INVEST SRL▲ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,8 mil. RON▼ 63 % | ▼ 63 % | 584,7 K RON | |
| 55 | 55.GOLD GEBAUDE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,6 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 18 K RON | |
| 56 | 56.PAD INVEST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,4 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 2,6 mil. RON | |
| 57 | 57.ENERGO POWER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,3 mil. RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 81,9 K RON | |
| 58 | 58.ALONG CONSTRUCT IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,3 mil. RON▼ 92 % | ▼ 92 % | 224,3 K RON | |
| 59 | 59.MEGA STIL IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -4,3 mil. RON▼ 92 % | ▼ 92 % | 224,9 K RON | |
| 60 | 60.MACEVIO SIMPLU S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,3 mil. RON▼ 92 % | ▼ 92 % | 224,7 K RON | |
| 61 | 61.MSMS DEVELOPERS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,1 mil. RON▼ 85,1 % | ▼ 85,1 % | 68,3 K RON | |
| 62 | 62.RIVERSIDE TOWER S.R.L.▼ 57 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4,1 mil. RON▼ 99,6 % | ▼ 99,6 % | -745,9 K RON | |
| 63 | 63.PRAGMATIC CONCEPT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -4 mil. RON▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | 139,9 K RON | |
| 64 | 64.CRIDOV SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,8 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 250,3 K RON | |
| 65 | 65.MEGANEWCITY S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -3,8 mil. RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 140,6 K RON | |
| 66 | 66.CAAB CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | -3,7 mil. RON▼ 70,9 % | ▼ 70,9 % | -306,5 K RON | |
| 67 | 67.REAL LUNA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,6 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 966,2 K RON | |
| 68 | 68.NATHEX BUILDINGS SRL▲ 207 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,5 mil. RON▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 71,2 K RON | |
| 69 | 69.EDIL VALENTINO SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,5 mil. RON▼ 73 % | ▼ 73 % | 322,1 K RON | |
| 70 | 70.ADA TRANSPORT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,4 mil. RON▼ 87,7 % | ▼ 87,7 % | -205,3 K RON | |
| 71 | 71.QUEEN INDUSTRIES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,3 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -290,2 K RON | |
| 72 | 72.MODERN BAU SRL▼ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,3 mil. RON▼ 94,5 % | ▼ 94,5 % | -102,9 K RON | |
| 73 | 73.DELOVI DAN SRLnou | Municipiul Dej, Cluj | -3,2 mil. RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 28,2 K RON | |
| 74 | 74.LA CAMARGUE CORSE SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -3,2 mil. RON▼ 83 % | ▼ 83 % | 193,7 K RON | |
| 75 | 75.REPRO INVEST SRL▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3,1 mil. RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 222,6 K RON | |
| 76 | 76.LUX EURO CONSTRUCT S.R.L.▲ 704 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -3 mil. RON▼ 67 % | ▼ 67 % | -285,8 K RON | |
| 77 | 77.FLOORTEC PREST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,9 mil. RON▼ 71,5 % | ▼ 71,5 % | -206,1 K RON | |
| 78 | 78.SUBLIME ENTERPRISE S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -2,9 mil. RON▼ 99 % | ▼ 99 % | 14,9 K RON | |
| 79 | 79.CANTABRIA CONSTRUCT SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -2,8 mil. RON▼ 75 % | ▼ 75 % | -727,4 K RON | |
| 80 | 80.AGM GROUP GC SRL▲ 7 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | -2,8 mil. RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 20,9 K RON | |
| 81 | 81.A.C.I. BISTRITA S.A.▲ 352 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,8 mil. RON▼ 94,8 % | ▼ 94,8 % | 181,3 K RON | |
| 82 | 82.NOBIL LAND SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,8 mil. RON▼ 62,4 % | ▼ 62,4 % | 10,5 K RON | |
| 83 | 83.MARCO INSTAL GRUP IMPEX SRLnou | Sat Iuriu de Câmpie, Comuna Cojocna, Cluj | -2,7 mil. RON▼ 55,4 % | ▼ 55,4 % | 133,4 K RON | |
| 84 | 84.DEAL CONSTRUCT SRLnou | Sat Livada, Comuna Iclod, Cluj | -2,6 mil. RON▼ 72,4 % | ▼ 72,4 % | -801,6 K RON | |
| 85 | 85.TIV BAY CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,6 mil. RON▼ 75 % | ▼ 75 % | 19,6 K RON | |
| 86 | 86.RETEZAT AMIRA SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -2,6 mil. RON▼ 61,7 % | ▼ 61,7 % | 574,8 K RON | |
| 87 | 87.SYNESIS DEVELOPMENT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,6 mil. RON▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 883,8 K RON | |
| 88 | 88.MIDICONS SRL▼ 64 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,5 mil. RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 89 | 89.ROSTAR BATI SRL▲ 104 | Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, Cluj | -2,5 mil. RON▼ 66,8 % | ▼ 66,8 % | -1,4 mil. RON | |
| 90 | 90.TRAUST S.R.L.nou | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | -2,4 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 774,4 K RON | |
| 91 | 91.DECOR DANY BUILDINGS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,4 mil. RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 104,6 K RON | |
| 92 | 92.TRANSILVANIA FORAJE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,4 mil. RON▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 333,4 K RON | |
| 93 | 93.EXPLAN SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,4 mil. RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 546,1 K RON | |
| 94 | 94.NIPO IMOBCONSTRUCT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,4 mil. RON▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 122 K RON | |
| 95 | 95.MULTI AMENAJARI SRL▲ 532 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,4 mil. RON▼ 94,2 % | ▼ 94,2 % | 797,7 K RON | |
| 96 | 96.CONSARTFAN S.R.L.▲ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,4 mil. RON▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | -50 K RON | |
| 97 | 97.KRAWK SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,3 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 19,7 K RON | |
| 98 | 98.ASM CONSTRUCTII 92 SRLnou | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | -2,3 mil. RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 413,9 K RON | |
| 99 | 99.TOPHAUS CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,3 mil. RON▼ 86,6 % | ▼ 86,6 % | 14,1 K RON | |
| 100 | 100.CRISTIANIA IMPEX SRL▼ 78 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -2,3 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 72 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Cluj
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
154 firme · 3,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
640 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
641 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.879 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
700 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
301 firme · 493,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
42 firme · 474,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
49 firme · 428,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
404 firme · 317,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
48 firme · 283,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
245 firme · 235,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
260 firme · 192,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
233 firme · 127,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
38 firme · 124,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
31 firme · 96,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
204 firme · 73,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
64 firme · 52,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
83 firme · 28 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
62 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
43 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 16,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
20 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 1,2 mil. RON