Top 100 firme — Construcții, Caraș-Severin după scădere cifră de afaceri în 2021
107 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -54,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este -16,3 K RON, iar liderul atinge -6,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CLR-DENIS MONTAJ SRL▲ 1 | Comuna Dognecea, Caraş-Severin | -6,4 mil. RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 39,3 K RON | |
| 2 | 2.CARLUK-TRANS ESCAV SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -3,4 mil. RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 259,4 K RON | |
| 3 | 3.ELIMASTRO S.R.L.▲ 31 | Sat Topleţ, Comuna Topleţ, Caraş-Severin | -3 mil. RON▼ 81,1 % | ▼ 81,1 % | -1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.COLLINI IMOBILIARE S.R.L.nou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | -2,7 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -51,6 K RON | |
| 5 | 5.EDIFICE ART COMPLET S.R.L.▲ 11 | Sat Fârliug, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | -2,3 mil. RON▼ 78,6 % | ▼ 78,6 % | 57,5 K RON | |
| 6 | 6.ECU - NATUR SRL▲ 91 | Sat Pârvova, Comuna Lăpuşnicel, Caraş-Severin | -2 mil. RON▼ 41,5 % | ▼ 41,5 % | 22,7 K RON | |
| 7 | 7.SWISS HOUSE RESIDENCE SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -61,8 K RON | |
| 8 | 8.CEAPAEV CONSTRUCT SRLnou | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | -1,7 mil. RON▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | 16,2 K RON | |
| 9 | 9.EDIFICE STICK S.R.L.= | Sat Fârliug, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | -1,7 mil. RON▼ 70,9 % | ▼ 70,9 % | 170,2 K RON | |
| 10 | 10.EDIFICE BUILD SRLnou | Sat Fârliug, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | -1,6 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 11 | 11.VICTORIA CONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -1,3 mil. RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 557,6 K RON | |
| 12 | 12.PRO-ELECTRO-CONS SRL▲ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -1,2 mil. RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 385,4 K RON | |
| 13 | 13.TERRA-MIX STABILIZARE SRL▼ 10 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -1,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -18,1 K RON | |
| 14 | 14.DIA TERMO INSTAL VEST SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -1,1 mil. RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 511 K RON | |
| 15 | 15.SPEED PROD SRL▼ 11 | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -1 mil. RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 5,3 K RON | |
| 16 | 16.WEST MEISTER AGER SRLnou | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -954,4 K RON▼ 56 % | ▼ 56 % | -1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.LOOK CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -850,9 K RON▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 177,3 K RON | |
| 18 | 18.EVE SOLAR NERA S.R.L.▲ 10 | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | -820,1 K RON▼ 75,4 % | ▼ 75,4 % | 8,1 K RON | |
| 19 | 19.RIO - RIRI COMPANY SRL▲ 16 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -750,7 K RON▼ 45 % | ▼ 45 % | -110,1 K RON | |
| 20 | 20.VASNIK CONSTRUCT SRLnou | Sat Pătaş, Comuna Prigor, Caraş-Severin | -743,5 K RON▼ 61,3 % | ▼ 61,3 % | -193,2 K RON | |
| 21 | 21.MULTITASK_ING SRLnou | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | -738,4 K RON▼ 72,7 % | ▼ 72,7 % | 29,2 K RON | |
| 22 | 22.EXCLUSIV FUTURE VISION CONSTRUCT SRLnou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | -696,8 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | -210,9 K RON | |
| 23 | 23.GO LUX INSTALATION S.R.L.nou | Sat Luncaviţa, Comuna Luncaviţa, Caraş-Severin | -669,5 K RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | -68,2 K RON | |
| 24 | 24.DELSITAG CONSTRUCT SRLnou | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | -618,3 K RON▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | -223 K RON | |
| 25 | 25.GHENCEA STAR SRL▲ 69 | Sat Sicheviţa, Comuna Sicheviţa, Caraş-Severin | -592,1 K RON▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 20,7 K RON | |
| 26 | 26.CALOR GRUP SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -588,5 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 661,9 K RON | |
| 27 | 27.DTV TACHE CONCEPT SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -557,5 K RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 5,5 K RON | |
| 28 | 28.CIPIADE CHRIS CONSTRUCT S.R.L.▼ 20 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -543,8 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 921 RON | |
| 29 | 29.CAMAND IMPEX SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -480,5 K RON▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | -373,3 K RON | |
| 30 | 30.ATLAS - MARCAJE RUTIERE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -475 K RON▼ 33 % | ▼ 33 % | 19 K RON | |
| 31 | 31.ANEDAN-CONSTRUCT SRLnou | Sat Prisian, Comuna Buchin, Caraş-Severin | -466,7 K RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 3,9 K RON | |
| 32 | 32.BRADUTUL URIAS SRLnou | Sat Borlova, Comuna Turnu Ruieni, Caraş-Severin | -466,4 K RON▼ 63,5 % | ▼ 63,5 % | -162,5 K RON | |
| 33 | 33.LA BOIERU COM SRLnou | Sat Bănia, Comuna Bănia, Caraş-Severin | -442,3 K RON▼ 60 % | ▼ 60 % | 17,9 K RON | |
| 34 | 34.ZACHE IMPEX SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -416,4 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 38,9 K RON | |
| 35 | 35.MARSTONE & TILES S.R.L.nou | Sat Var, Comuna Obreja, Caraş-Severin | -402,2 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -23 K RON | |
| 36 | 36.NIMSAN COM SRLnou | Comuna Lăpuşnicel, Caraş-Severin | -388,9 K RON▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 892 RON | |
| 37 | 37.DEYAN GIUSI S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -359,6 K RON▼ 98,3 % | ▼ 98,3 % | -139,8 K RON | |
| 38 | 38.GLS FIRST TEAM SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -334,1 K RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 382,4 K RON | |
| 39 | 39.AUTOSERVICE RAPID SRLnou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | -333,2 K RON▼ 96,3 % | ▼ 96,3 % | 6,9 K RON | |
| 40 | 40.TOPTEL CONSTRUCT SRLnou | Sat Glimboca, Comuna Glimboca, Caraş-Severin | -312,6 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | -84,4 K RON | |
| 41 | 41.RT SMART INSULATION SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -308,9 K RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | -123,3 K RON | |
| 42 | 42.CONSTRUCT 102 CARANSEBES SAnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -297,7 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 62,6 K RON | |
| 43 | 43.CITY CRAFT UNITED SRLnou | Sat Gărâna, Comuna Brebu Nou, Caraş-Severin | -290,7 K RON▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | -19,9 K RON | |
| 44 | 44.NOU CONFORT'95 SRLnou | Sat Ciuta, Comuna Obreja, Caraş-Severin | -289,3 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | -154 K RON | |
| 45 | 45.LORELAY EDIL SRL▲ 48 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -287,9 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 180,5 K RON | |
| 46 | 46.M - DY NANU & KAPA QUALITY S.R.L.nou | Sat Bănia, Comuna Bănia, Caraş-Severin | -275,9 K RON▼ 80,3 % | ▼ 80,3 % | -86,2 K RON | |
| 47 | 47.CONS SID 2001 SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -275,8 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | -154,3 K RON | |
| 48 | 48.SCENIC IULIAN EXPERT S.R.L.nou | Loc. Doman, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -267,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -19,5 K RON | |
| 49 | 49.NICFEL CONSTRUCT SRL▲ 43 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -254,9 K RON▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | -4,1 K RON | |
| 50 | 50.TRUST CONSTRUCT MESTER SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -233,9 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 293,6 K RON | |
| 51 | 51.M&B MANSART SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -233 K RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 555 RON | |
| 52 | 52.OSCAR WHITE GROUP S.R.L.▲ 20 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -211,4 K RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 59,9 K RON | |
| 53 | 53.PROFI PLUS SRLnou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | -205,9 K RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 19,8 K RON | |
| 54 | 54.EUROLEMN TRANS SRLnou | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | -201,4 K RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | -64,5 K RON | |
| 55 | 55.TSA FINAL VISION S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -201,4 K RON▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | -69,9 K RON | |
| 56 | 56.CIPI COMPANY CONSTRUCT SRL▲ 28 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -194,4 K RON▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | -62,6 K RON | |
| 57 | 57.ALEXIA & EMIL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Mehadia, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | -187,7 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | -61,3 K RON | |
| 58 | 58.STARCK STONE CONSTRUCT INSTAL WEST S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -187,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -21,9 K RON | |
| 59 | 59.OVALORCONSTRUCT SRL▼ 28 | Sat Bănia, Comuna Bănia, Caraş-Severin | -184,9 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 5,6 K RON | |
| 60 | 60.DD MAPAMOND SRECEA SRL▼ 7 | Sat Liubcova, Comuna Berzasca, Caraş-Severin | -166,6 K RON▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | 3,2 K RON | |
| 61 | 61.WATER PIPE PREST S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -161,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -22,4 K RON | |
| 62 | 62.IDITA ACTIV SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -159,4 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 434,1 K RON | |
| 63 | 63.ALRIS ACTIV S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -157,4 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 162,7 K RON | |
| 64 | 64.VALFRAT PREST SRL▼ 26 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -156,4 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 5,8 K RON | |
| 65 | 65.UŢU BOGHIAN SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -151,4 K RON▼ 99,1 % | ▼ 99,1 % | -119,1 K RON | |
| 66 | 66.C.A.A. TEHNIK ISOL. SRLnou | Sat Buchin, Comuna Buchin, Caraş-Severin | -150,5 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 18,9 K RON | |
| 67 | 67.PAVELMAR PREST COM SRL▲ 34 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | -135,2 K RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 12 K RON | |
| 68 | 68.STYL OCTADINAL SRL▼ 12 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -119,6 K RON▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | 55,3 K RON | |
| 69 | 69.NIKCRISDARI-SPERANŢA S.R.L.nou | Sat Şoşdea, Comuna Măureni, Caraş-Severin | -115,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -6 K RON | |
| 70 | 70.SIMSTAR SRL▼ 22 | Sat Moniom, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -112 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 48,9 K RON | |
| 71 | 71.DRUM-POD-CONSTRUCT SRL▲ 17 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -111,9 K RON▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 732 RON | |
| 72 | 72.KALARD 2001 SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -95 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 117,6 K RON | |
| 73 | 73.MODAVA STYL SRL▲ 30 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -94,7 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 2,6 K RON | |
| 74 | 74.CRISTEA PRODIMPEX SRLnou | Sat Slatina-Timiş, Comuna Slatina-Timiş, Caraş-Severin | -93 K RON▼ 61,9 % | ▼ 61,9 % | 780 RON | |
| 75 | 75.BĂNĂŢENII DIN CLISURĂ SRLnou | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | -92,4 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | -23,6 K RON | |
| 76 | 76.NESTO CONSTRUCT SRL▲ 14 | Sat Belobreşca, Comuna Pojejena, Caraş-Severin | -86,5 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 1,6 K RON | |
| 77 | 77.PRIMA-PIROTEHNICA SRL▼ 1 | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | -84,8 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 23,1 K RON | |
| 78 | 78.PROMPT AVANGARDE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -78,6 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | -106 K RON | |
| 79 | 79.EXCAV - PROD SRLnou | Sat Băuţar, Comuna Băuţar, Caraş-Severin | -76,1 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | -96,5 K RON | |
| 80 | 80.MAREŞ ADI ROAD S.R.L.nou | Sat Şopotu Vechi, Comuna Dalboşeţ, Caraş-Severin | -74,9 K RON▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | 105,6 K RON | |
| 81 | 81.BAŞULESCU GABRIEL INGINER CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -72,3 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 26,9 K RON | |
| 82 | 82.GALAXY CLEAN SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -68,8 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 47,7 K RON | |
| 83 | 83.NELI MAGA CONS 2017 SRLnou | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | -65,2 K RON▼ 63,4 % | ▼ 63,4 % | -10,7 K RON | |
| 84 | 84.LAZĂR CONSTRUCŢII ŞARPANTE SRL▼ 21 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -64,5 K RON▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | -20,1 K RON | |
| 85 | 85.CĂLINA & GROZA SRLnou | Sat Feneş, Comuna Armeniş, Caraş-Severin | -57,7 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 2,5 K RON | |
| 86 | 86.B&G NOELLIA SRLnou | Sat Fârliug, Comuna Fârliug, Caraş-Severin | -53,8 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 34,5 K RON | |
| 87 | 87.BPC BERECZ PLATINUM CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -51 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | -13,2 K RON | |
| 88 | 88.NET GREEN ENERGY SRL▼ 1 | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | -50,3 K RON▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | -138,5 K RON | |
| 89 | 89.NEVI PROFESIONAL SERVICE SRL▼ 63 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -48,1 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 7,7 K RON | |
| 90 | 90.OCTO IZOCLIM SRL▼ 39 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -46,7 K RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 12,3 K RON | |
| 91 | 91.MARIA ELNIK ECO S.R.L.nou | Sat Milcoveni, Comuna Berlişte, Caraş-Severin | -41,2 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | -30,3 K RON | |
| 92 | 92.DARTELECONSTRUCT SRL▼ 24 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -36 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 6,2 K RON | |
| 93 | 93.COM-MORE SMART CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | -35,6 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 29,1 K RON | |
| 94 | 94.RFL PAVAJE CONSTRUCT S.R.L.▼ 70 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | -29,9 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 207,2 K RON | |
| 95 | 95.LEGO EXCLUSIV CONS S.R.L.▼ 25 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -28,7 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 177,9 K RON | |
| 96 | 96.OPTIM RADU SRL▼ 29 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | -24,1 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 52,8 K RON | |
| 97 | 97.HIDRO-ELECTRO-WARM SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -21,8 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -89,6 K RON | |
| 98 | 98.INTER LOGICS SRL▼ 19 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -19,2 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 133 K RON | |
| 99 | 99.GENERAL ELECTRIC SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -19 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 67,8 K RON | |
| 100 | 100.CRISTADINA SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | -16,3 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | -61,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Caraș-Severin
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
215 firme · 192,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
39 firme · 160,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 129,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
24 firme · 77,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
51 firme · 75,1 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
58 firme · 61,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
55 firme · 52,9 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
8 firme · 17,8 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
24 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
23 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
21 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
5 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 921,8 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 649,5 K RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
3 firme · 559,4 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
1 firme · 94,7 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 56,9 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON