Top 100 firme — Construcții, Argeș după scădere cifră de afaceri în 2023
537 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -442,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este -911,9 K RON, iar liderul atinge -120,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ASCON PARTNERS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -120,4 mil. RON▼ 85,1 % | ▼ 85,1 % | -6,5 mil. RON | |
| 2 | 2.IZOTERMA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -23,1 mil. RON▼ 67,4 % | ▼ 67,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.CONIM PARTNERS SRL▲ 1 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -19,1 mil. RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 12,8 mil. RON | |
| 4 | 4.PANCOR CONSTRUCŢII SPECIALE SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -17,1 mil. RON▼ 75 % | ▼ 75 % | -6,1 mil. RON | |
| 5 | 5.BASARABIA RESIDENCE SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | -15,9 mil. RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 6 | 6.PETAWATT ENERGIA SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -13,6 mil. RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 7 | 7.CONSTRUCT ENERGO MULTI AG S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -13 mil. RON▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 214,2 K RON | |
| 8 | 8.TOTAL REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -10,3 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -13,7 K RON | |
| 9 | 9.VASICOS INVESTMENT SRL▲ 29 | Municipiul Piteşti, Argeş | -9,2 mil. RON▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | -4,8 mil. RON | |
| 10 | 10.TEHNO FLUID SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -8,4 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 986,2 K RON | |
| 11 | 11.GEO'S SERVICES 2008 SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -6,7 mil. RON▼ 85,3 % | ▼ 85,3 % | 611,5 K RON | |
| 12 | 12.CONARG CONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | -5,9 mil. RON▼ 92,2 % | ▼ 92,2 % | -2,3 mil. RON | |
| 13 | 13.DHY MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Valea Mare Pravăţ, Comuna Valea Mare Pravăţ, Argeş | -5,7 mil. RON▼ 69,2 % | ▼ 69,2 % | -648,5 K RON | |
| 14 | 14.IMPERA ART CONSTRUCT SRLnou | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş | -5,4 mil. RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 15 | 15.TOP LINE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Buneşti, Comuna Mălureni, Argeş | -5 mil. RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 543,5 K RON | |
| 16 | 16.ONE ELITE SKYSCRAPER S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -4,9 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -31,7 K RON | |
| 17 | 17.I WAVE SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -4,3 mil. RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 3,1 mil. RON | |
| 18 | 18.BEL RIAN TRADING SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -4,3 mil. RON▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | -3,7 K RON | |
| 19 | 19.ROM CONSTRUCT REALE ESTATE SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -3,9 mil. RON▼ 72,1 % | ▼ 72,1 % | 81,6 K RON | |
| 20 | 20.ADM & SSI REAL ESTATE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | -3,7 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -14,5 K RON | |
| 21 | 21.DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRLnou | Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş | -3,2 mil. RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 22 | 22.NH URBAN TREND S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -3,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -1,5 K RON | |
| 23 | 23.INTER ADEMAR CONSTRUCT S.R.L.▲ 146 | Sat Goleşti, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -3,1 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -34,3 K RON | |
| 24 | 24.ROBIDAN ROMCONSTRUCT 2006 SRLnou | Sat Căpăţânenii Pământeni, Comuna Arefu, Argeş | -2,9 mil. RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 157,4 K RON | |
| 25 | 25.ONE LAND WEST S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,9 mil. RON▼ 66 % | ▼ 66 % | 684,8 K RON | |
| 26 | 26.SOLADO GROUP SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,8 mil. RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 263 K RON | |
| 27 | 27.ALDI EXPERT CONSTRUCT S.R.L.nou | Oraş Ştefăneşti, Argeş | -2,8 mil. RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 765,4 K RON | |
| 28 | 28.VIORELELOR RESIDENCE S.R.L.▲ 69 | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,7 mil. RON▼ 67,5 % | ▼ 67,5 % | 454 K RON | |
| 29 | 29.INOVATIV DECOR SRLnou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -2,7 mil. RON▼ 76,9 % | ▼ 76,9 % | 45,8 K RON | |
| 30 | 30.RATELEN CONSTRUCT SRLnou | Sat Cetăţeni, Comuna Cetăţeni, Argeş | -2,7 mil. RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | -117,4 K RON | |
| 31 | 31.CARPAŢI CONS JUNIOR SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -2,5 mil. RON▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | 663,4 K RON | |
| 32 | 32.VILE BELVEDERE ŞTEFĂNEŞTI SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,4 mil. RON▼ 96,6 % | ▼ 96,6 % | -61,2 K RON | |
| 33 | 33.INDUSTRIAL PROCONSTRUCT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,4 mil. RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 34 | 34.COMĂNESCU CONSTRUCT CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,4 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -288 K RON | |
| 35 | 35.PREMIER LEVEL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,4 mil. RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 61,4 K RON | |
| 36 | 36.NEXT HOLDING INVEST S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -2,3 mil. RON▼ 62,4 % | ▼ 62,4 % | 408,6 K RON | |
| 37 | 37.INEMKO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,3 mil. RON▼ 69,9 % | ▼ 69,9 % | -935,1 K RON | |
| 38 | 38.DANIELA CONSTRUCŢII SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,3 mil. RON▼ 99,4 % | ▼ 99,4 % | -476,2 K RON | |
| 39 | 39.DOMUS NOSTRA TOP S.R.L.▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,3 mil. RON▼ 96,4 % | ▼ 96,4 % | -45 K RON | |
| 40 | 40.RAF ANGELA S.R.L.nou | Sat Malu Vânăt, Comuna Merişani, Argeş | -2,3 mil. RON▼ 76,9 % | ▼ 76,9 % | -119,1 K RON | |
| 41 | 41.N & G AGRICOLA IND INVEST SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | -2,2 mil. RON▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | 36,4 K RON | |
| 42 | 42.TEMPOCOM SRLnou | Oraş Ştefăneşti, Argeş | -2,2 mil. RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 43 | 43.BAMI CONSTRUCT ENERGY S.R.L.▼ 33 | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,2 mil. RON▼ 74,9 % | ▼ 74,9 % | -63,1 K RON | |
| 44 | 44.STEFIRAR PROD SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -2,2 mil. RON▼ 57,2 % | ▼ 57,2 % | 67 K RON | |
| 45 | 45.ATLAS EUROLAND INVEST SRLnou | Sat Valea Stânii, Comuna Ţiţeşti, Argeş | -2,1 mil. RON▼ 55 % | ▼ 55 % | -1,2 mil. RON | |
| 46 | 46.GLOBAL LUXURY DESIGN SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,1 mil. RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 675,3 K RON | |
| 47 | 47.TRUST CONSTRUCTION CORPORATION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2 mil. RON▼ 59,7 % | ▼ 59,7 % | 636,3 K RON | |
| 48 | 48.PRIMA RESIDENCE CUBIC SRL▼ 7 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -25,9 K RON | |
| 49 | 49.DINAMIC APARTMENTS RESIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2 mil. RON▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | 539,6 K RON | |
| 50 | 50.BNJ CONSTRUCT ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2 mil. RON▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 299,2 K RON | |
| 51 | 51.PREST INSTAL 2000 SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2 mil. RON▼ 48 % | ▼ 48 % | 109 K RON | |
| 52 | 52.DESIGN STYLE BATIMENT S.R.L.nou | Sat Ciureşti, Comuna Vedea, Argeş | -1,9 mil. RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 53 | 53.CONSINSTAL PRO 2000 SRLnou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | -1,9 mil. RON▼ 63,6 % | ▼ 63,6 % | 11 K RON | |
| 54 | 54.BLUEKEY DIRECT SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,9 mil. RON▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | 313,8 K RON | |
| 55 | 55.DEVELOPMENT FUTURE SOLUTION SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,9 mil. RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 237,3 K RON | |
| 56 | 56.FLAVIO TRUST PARTENER S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | -1,8 mil. RON▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 525,7 K RON | |
| 57 | 57.BLUE CITYLAND S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,8 mil. RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 959,1 K RON | |
| 58 | 58.MONOLIT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,8 mil. RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 441,7 K RON | |
| 59 | 59.BAZIS 25 SENIOR SRL▲ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,8 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 120,6 K RON | |
| 60 | 60.ALVIB ASPECT INVEST SRL▲ 5 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -1,8 mil. RON▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 322,9 K RON | |
| 61 | 61.MONDO IMPEX DALINA SRLnou | Oraş Ştefăneşti, Argeş | -1,7 mil. RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | -314,9 K RON | |
| 62 | 62.TPS CONSTRUCT FAMILY S.R.L.nou | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | -1,7 mil. RON▼ 91,6 % | ▼ 91,6 % | -62,4 K RON | |
| 63 | 63.PROMOT AUTO EXCLUSIVE SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,7 mil. RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 64 | 64.ACAPULCO IZOCONSTRUCT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,7 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 373,5 K RON | |
| 65 | 65.MARAUTO EURO EXPEDIŢII SRL▼ 2 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -1,6 mil. RON▼ 75,2 % | ▼ 75,2 % | 12,6 K RON | |
| 66 | 66.CONERG ASOCIAT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,6 mil. RON▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | 440,5 K RON | |
| 67 | 67.SELECTIV CONSTRUCT ACTIV S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,5 mil. RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | -299,8 K RON | |
| 68 | 68.GENICOM IT & BUILDING SOLUTION SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,5 mil. RON▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | -46,8 K RON | |
| 69 | 69.MANNES BADRUMS PROFFS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,5 mil. RON▼ 93,1 % | ▼ 93,1 % | 20,6 K RON | |
| 70 | 70.BONJUR EXPERT TRANSPORT SRLnou | Sat Bădeşti, Comuna Pietroşani, Argeş | -1,5 mil. RON▼ 94,8 % | ▼ 94,8 % | -288,2 K RON | |
| 71 | 71.EDIL STAR MONDOINDUSTRY SRL▲ 131 | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,5 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 335,3 K RON | |
| 72 | 72.NICOMARSAM IDEAL S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,4 mil. RON▼ 78,3 % | ▼ 78,3 % | 82,4 K RON | |
| 73 | 73.CARPET & MORE DECOR SRL▼ 20 | Sat Prislopu Mare, Comuna Drăganu, Argeş | -1,4 mil. RON▼ 69,3 % | ▼ 69,3 % | 454,2 K RON | |
| 74 | 74.BELONA UNIVERSAL ARG SRLnou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -1,4 mil. RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 75 | 75.WILLA GRUP CONSTRUCT SRLnou | Oraş Ştefăneşti, Argeş | -1,4 mil. RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 285,9 K RON | |
| 76 | 76.CONSTRUCT HOUSE CUBIC S.R.L.nou | Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 98,9 % | ▼ 98,9 % | 370,2 K RON | |
| 77 | 77.VSC COMPROD SRLnou | Comuna Albota, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 5,5 mil. RON | |
| 78 | 78.STEAND AG S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 804,4 K RON | |
| 79 | 79.CONCRET IMOBILIARE INVEST S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 694,4 K RON | |
| 80 | 80.SELCO SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 344,8 K RON | |
| 81 | 81.AVO WEB TRUST SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 62,2 % | ▼ 62,2 % | -100,4 K RON | |
| 82 | 82.MONTAN STAR AGENCY SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 81 % | ▼ 81 % | 6,1 K RON | |
| 83 | 83.CMC CONSTRUCTII INTERGRUP SRLnou | Sat Dinculeşti, Comuna Poiana Lacului, Argeş | -1,3 mil. RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | -147,9 K RON | |
| 84 | 84.DRAGOI CONSTRUCT CURTEA DE ARGES SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -1,2 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 259,9 K RON | |
| 85 | 85.MED METALUX MEDIA S.R.L.nou | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | -1,2 mil. RON▼ 90,1 % | ▼ 90,1 % | -1,6 K RON | |
| 86 | 86.SMG - SOLUTIONS MECANIQUES GENERALES S.R.L.▼ 11 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 69 % | ▼ 69 % | -187,8 K RON | |
| 87 | 87.ŞEMINEE VALDO DEC SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 236,4 K RON | |
| 88 | 88.NEC TEAM MASTER CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 31,4 K RON | |
| 89 | 89.CONIZ ROMARG SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 1,6 mil. RON | |
| 90 | 90.ROMARO HOME CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Moşoaia, Comuna Moşoaia, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | -123,4 K RON | |
| 91 | 91.SMART INTERCONECT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1 mil. RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 20,8 K RON | |
| 92 | 92.ACTIDESIGN S.R.L.nou | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | -973,2 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 93 | 93.INDUSTRY SISTEMS S.R.L.nou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -970,1 K RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 242,4 K RON | |
| 94 | 94.ECO MART ENERGY SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -948,4 K RON▼ 49,2 % | ▼ 49,2 % | 414,2 K RON | |
| 95 | 95.BELU CONSTRUCTION TEAM S.R.L.nou | Sat Albeştii Ungureni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | -937,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -43,2 K RON | |
| 96 | 96.ENG COSALI PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -933,8 K RON▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | -51 K RON | |
| 97 | 97.CENTER AKCES COMSERV SRL▼ 71 | Sat Ţigăneşti, Oraş Topoloveni, Argeş | -933,6 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 280,2 K RON | |
| 98 | 98.BIS PERFECT CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -919,4 K RON▼ 43,4 % | ▼ 43,4 % | 163,8 K RON | |
| 99 | 99.CLASIC DESIGN ALEX S.R.L.nou | Sat Valea Brazilor, Comuna Băiculeşti, Argeş | -913,5 K RON▼ 87,9 % | ▼ 87,9 % | 35,1 K RON | |
| 100 | 100.DRUMARG TOP 2005 S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -911,9 K RON▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 1,4 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Argeș
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
307 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
824 firme · 969,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
51 firme · 734,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
238 firme · 439,1 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
245 firme · 269,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
87 firme · 178 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
66 firme · 176,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 150,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
15 firme · 131,3 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
36 firme · 94,2 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 59,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 55,8 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
65 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
16 firme · 44,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 35,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
76 firme · 30,6 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
36 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
23 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
24 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 405 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 314,9 K RON