Top 100 firme — Activități profesionale, Argeș după scădere cifră de afaceri în 2024
442 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -77 mil. RON. Pragul de intrare în top este -190,8 K RON, iar liderul atinge -7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GREEN BUILDING STRUCTURE SRLnou | Sat Teiu, Comuna Teiu, Argeş | -7 mil. RON▼ 67 % | ▼ 67 % | 4,4 mil. RON | |
| 2 | 2.AXIVAL T&CO INVEST SRL▲ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | -4,8 mil. RON▼ 63,4 % | ▼ 63,4 % | 30,6 K RON | |
| 3 | 3.GLOBAL STAR 2001 SRL▲ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | -4,8 mil. RON▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | 186,3 K RON | |
| 4 | 4.TIPSER MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -4,1 mil. RON▼ 66 % | ▼ 66 % | 188,1 K RON | |
| 5 | 5.OPERATO TEAM S.R.L.▲ 56 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -3 mil. RON▼ 70,4 % | ▼ 70,4 % | 176,8 K RON | |
| 6 | 6.CONTROL ETA SMC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,2 mil. RON▼ 72,7 % | ▼ 72,7 % | -51,1 K RON | |
| 7 | 7.DACAD TOPO PROIECT S.R.L.nou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -2,2 mil. RON▼ 99,4 % | ▼ 99,4 % | -153,8 K RON | |
| 8 | 8.PITAGORA GEO CAD SRLnou | Sat Bărăneşti, Comuna Uda, Argeş | -2,1 mil. RON▼ 65,6 % | ▼ 65,6 % | 411,8 K RON | |
| 9 | 9.GEOTER PROIECT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -2 mil. RON▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 10 | 10.BEST CUSTOM REPAIRS S.R.L.nou | Sat Gorganu, Comuna Călineşti, Argeş | -1,9 mil. RON▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | -1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.PROFESIONAL TOP TRAINING SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,8 mil. RON▼ 75,2 % | ▼ 75,2 % | 211,3 K RON | |
| 12 | 12.STEFCAD TOPO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,8 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -42,3 K RON | |
| 13 | 13.TOPOMIN S.R.L.nou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -1,6 mil. RON▼ 95,9 % | ▼ 95,9 % | -158 K RON | |
| 14 | 14.TOPO MONTANA II SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -1,4 mil. RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 271,7 K RON | |
| 15 | 15.HYDROMOTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -1,2 mil. RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | -168,4 K RON | |
| 16 | 16.RTP PROJECT DESIGN S.R.L.nou | Sat Arefu, Comuna Arefu, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 77,9 % | ▼ 77,9 % | 23,3 K RON | |
| 17 | 17.ARH FOX S.R.L.nou | Sat Măniceşti, Comuna Băiculeşti, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 47 % | ▼ 47 % | 141,1 K RON | |
| 18 | 18.PRIME TECH SOLUTION S.R.L.▲ 46 | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,1 mil. RON▼ 74,6 % | ▼ 74,6 % | 176,8 K RON | |
| 19 | 19.CMG CONSTRUCT INSTAL GRUP SRLnou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | -953,2 K RON▼ 63,1 % | ▼ 63,1 % | -335,7 K RON | |
| 20 | 20.SMART SITE SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -899,3 K RON▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | 182,9 K RON | |
| 21 | 21.OUTBAND SOCIAL S.R.L.nou | Sat Rociu, Comuna Rociu, Argeş | -861,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -205,9 K RON | |
| 22 | 22.GENERAL SYSTEM AUDIT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -806,3 K RON▼ 78,5 % | ▼ 78,5 % | 2,7 K RON | |
| 23 | 23.DOCTOR LĂBUŞ & MIAUNEL SRL▲ 8 | Loc. Mioveni, Oraş Mioveni, Argeş | -785,9 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -692,6 K RON | |
| 24 | 24.ELEIDE ROBOTICA S.R.L.▲ 157 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -720,9 K RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | -171,3 K RON | |
| 25 | 25.IPTANARG CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -714,9 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 42,6 K RON | |
| 26 | 26.CD SOFA EURO 07 SRL▼ 7 | Municipiul Câmpulung, Argeş | -705,9 K RON▼ 98,3 % | ▼ 98,3 % | -142,6 K RON | |
| 27 | 27.PROFESSIONAL RAFISERV PROJECT MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -702,9 K RON▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | -139,8 K RON | |
| 28 | 28.INTERFASHION PRODESIGN SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -698,4 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 215,2 K RON | |
| 29 | 29.INTERFASHION VERSILINE S.R.L.▲ 112 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -688,6 K RON▼ 95,8 % | ▼ 95,8 % | 21,6 K RON | |
| 30 | 30.LARAND BEST SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -659,5 K RON▼ 73,7 % | ▼ 73,7 % | -393,6 K RON | |
| 31 | 31.TEHNOCONS EUROEXPERT CND SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -611,2 K RON▼ 58,6 % | ▼ 58,6 % | 40,3 K RON | |
| 32 | 32.ESA DESIGN PROJECT S.R.L.nou | Sat Poienari, Comuna Corbeni, Argeş | -591 K RON▼ 67 % | ▼ 67 % | 158,4 K RON | |
| 33 | 33.CENTRUL DE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ RUTIERĂ SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -588,4 K RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 89,7 K RON | |
| 34 | 34.ENA ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.▼ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | -581 K RON▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | 141,7 K RON | |
| 35 | 35.DIGITAL NIBS SRLnou | Sat Teiu, Comuna Teiu, Argeş | -549,7 K RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 71,3 K RON | |
| 36 | 36.LARA TOT CONCEPT SRL▲ 146 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -545,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -6 K RON | |
| 37 | 37.AUDIT GOLD EXPERT FDC SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -537,6 K RON▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | -51,4 K RON | |
| 38 | 38.FORM PREST SERVICES S.R.L.nou | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Argeş | -520,5 K RON▼ 84 % | ▼ 84 % | 54,3 K RON | |
| 39 | 39.WISEMETRY RESEARCH S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | -509,4 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 151,5 K RON | |
| 40 | 40.TOP CONCEPT FORTE MANAGEMENT S.R.L.▼ 38 | Municipiul Piteşti, Argeş | -489,4 K RON▼ 70,9 % | ▼ 70,9 % | 4,2 K RON | |
| 41 | 41.HERACLIA SERVICE SRL▼ 1 | Oraş Mioveni, Argeş | -471,5 K RON▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | -160,3 K RON | |
| 42 | 42.PALEXIM PAL 2003 SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -468 K RON▼ 97,6 % | ▼ 97,6 % | 4,2 K RON | |
| 43 | 43.NITRO ALEX HO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -467,5 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 72,8 K RON | |
| 44 | 44.SYSTEM ALFA PROIECT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -433,4 K RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | -66,1 K RON | |
| 45 | 45.ABI TECH EXPERT SRL▲ 43 | Sat Ciureşti, Comuna Vedea, Argeş | -430,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -210,4 K RON | |
| 46 | 46.IMDC BUSSINES DEVELOPMENT GROUP S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -428,3 K RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | 2,7 K RON | |
| 47 | 47.PROJECT MATRITE SRL▼ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | -424,6 K RON▼ 85,7 % | ▼ 85,7 % | -233,6 K RON | |
| 48 | 48.ARISS AUTOMATIC CONTROL SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -412,6 K RON▼ 91,3 % | ▼ 91,3 % | 30,7 K RON | |
| 49 | 49.FORUM PROIECT INVEST SRLnou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -408,6 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 644,2 K RON | |
| 50 | 50.GEOSTAR TOP KATASTER SRLnou | Sat Albeştii Pământeni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | -401,4 K RON▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | -45,1 K RON | |
| 51 | 51.GEOTOP INDUSTRIAL SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -382,6 K RON▼ 74,7 % | ▼ 74,7 % | 2,9 K RON | |
| 52 | 52.MATEMAR ZOOTEC CLAS SRL▼ 46 | Municipiul Piteşti, Argeş | -378,7 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 651,9 K RON | |
| 53 | 53.BEFICIENT FINANCIAL CONSULTING SRL▼ 24 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -377,5 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 82,2 K RON | |
| 54 | 54.OPEN PIXEL S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -373,1 K RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | 48,3 K RON | |
| 55 | 55.CONTRAST CREATIV SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -355,2 K RON▼ 64,3 % | ▼ 64,3 % | -63,4 K RON | |
| 56 | 56.NEW DESIGN IDEA SRLnou | Sat Merişani, Comuna Merişani, Argeş | -344,3 K RON▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | -155,8 K RON | |
| 57 | 57.MARCONI CONSULTING 2006 SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -334,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 58 | 58.ARGIF PROIECT SRL▼ 36 | Municipiul Piteşti, Argeş | -323,5 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 482,1 K RON | |
| 59 | 59.DINAMIC CONSULTING TRADE SRL▲ 91 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -322,5 K RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | -197 K RON | |
| 60 | 60.FEBOS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -304,8 K RON▼ 86,5 % | ▼ 86,5 % | -27,6 K RON | |
| 61 | 61.AGS SERVICE & TOOLS S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | -298,1 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 242,1 K RON | |
| 62 | 62.EVAL EXPERT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -282,2 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | -128,6 K RON | |
| 63 | 63.ANR ENGINEERING S.R.L.▲ 181 | Municipiul Piteşti, Argeş | -276,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -2,4 K RON | |
| 64 | 64.REGENT INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -275,8 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 459,3 K RON | |
| 65 | 65.IDA PROJECTS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -272,7 K RON▼ 61,9 % | ▼ 61,9 % | -163 K RON | |
| 66 | 66.KEOPS STAR SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -267,7 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 23,4 K RON | |
| 67 | 67.VERTICAL STRUCTURE ENGINEERING SRL▲ 214 | Municipiul Piteşti, Argeş | -264,9 K RON▼ 99,4 % | ▼ 99,4 % | 378 RON | |
| 68 | 68.MIRAXIS CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -264,1 K RON▼ 67,1 % | ▼ 67,1 % | 48,5 K RON | |
| 69 | 69.VXT ALL SERVICES S.R.L.▲ 272 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | -258,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -9,7 K RON | |
| 70 | 70.APOLODOR CAD S.R.L.▲ 185 | Municipiul Piteşti, Argeş | -258,2 K RON▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 772 RON | |
| 71 | 71.THE BILLBOARDS S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -256,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 72 | 72.BLACK GOLD POWER SRLnou | Comuna Bradu, Argeş | -254,6 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 38,3 K RON | |
| 73 | 73.COMAN MARKETING SERVICES S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | -253,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -17,3 K RON | |
| 74 | 74.TAX & ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.▲ 245 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | -253,5 K RON▼ 87,6 % | ▼ 87,6 % | 444 RON | |
| 75 | 75.IMG TRANS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -250,4 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 76 | 76.IN-LEX FINANCIAL S.R.L.nou | Sat Lunca Corbului, Comuna Lunca Corbului, Argeş | -247,3 K RON▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | -106,2 K RON | |
| 77 | 77.ASSY CONSULT TECH S.R.L.nou | Sat Clucereasa, Oraş Mioveni, Argeş | -241 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -2,2 K RON | |
| 78 | 78.DIROSI CAPITAL S.R.L.nou | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | -240 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 76,4 K RON | |
| 79 | 79.MIV CAD SOLUTIONS SRLnou | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | -238,1 K RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | -76,2 K RON | |
| 80 | 80.ARHIAMA PRO DESIGN SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -236 K RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | -42,5 K RON | |
| 81 | 81.TOUD MARKETING AND DESIGN SRLnou | Sat Mustăţeşti, Comuna Valea Iaşului, Argeş | -231,5 K RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 77,8 K RON | |
| 82 | 82.GREEN STATIONS 07 S.R.L.nou | Sat Borovineşti, Comuna Valea Iaşului, Argeş | -230,8 K RON▼ 98,6 % | ▼ 98,6 % | -36,3 K RON | |
| 83 | 83.SPIDER HOLDING SRL▼ 6 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -230,2 K RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -212,5 K RON | |
| 84 | 84.KEY DIGITAL PRODUCTIONS S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | -229,3 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | -47,3 K RON | |
| 85 | 85.VDA TOP PROJECT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -227,7 K RON▼ 79,5 % | ▼ 79,5 % | 27,4 K RON | |
| 86 | 86.VISION FARMA TRADE SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | -220,2 K RON▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 56,8 K RON | |
| 87 | 87.MODVEST CONSTRUCT 2000 SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -220 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 329,4 K RON | |
| 88 | 88.ART BUILDING PROJECT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -216,7 K RON▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 16,9 K RON | |
| 89 | 89.TOTAL ROM PROIECT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -215,7 K RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 13,2 K RON | |
| 90 | 90.CONSTANTIN MODERN STYLE S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | -213,6 K RON▼ 83,7 % | ▼ 83,7 % | -252,6 K RON | |
| 91 | 91.METRO MEDIA & COMMUNICATIONS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -210,7 K RON▼ 59,8 % | ▼ 59,8 % | 14,5 K RON | |
| 92 | 92.SIS GRIT S.R.L.nou | Sat Poienari, Comuna Corbeni, Argeş | -206,4 K RON▼ 86 % | ▼ 86 % | -4,4 K RON | |
| 93 | 93.SIAH INT S.R.L.▲ 46 | Oraş Mioveni, Argeş | -203,9 K RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 172,1 K RON | |
| 94 | 94.EXPERŢI TOPOPROIECT CONCEPT SRLnou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -203,1 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 6,9 K RON | |
| 95 | 95.DARILEX TOPOCAD S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -202,2 K RON▼ 69,6 % | ▼ 69,6 % | -68,2 K RON | |
| 96 | 96.PADEX SILVA PROIECT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -201,1 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 55,7 K RON | |
| 97 | 97.IMOBILCAD PROIECT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | -199,8 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 8,2 K RON | |
| 98 | 98.IVET CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | -199,1 K RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 6,5 K RON | |
| 99 | 99.BRANDO DIGITAL ADVERTISING S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | -197,4 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 664,6 K RON | |
| 100 | 100.GORBEA SPORT & BRANDS CONSULTING S.R.L.▼ 11 | Municipiul Câmpulung, Argeş | -190,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -94,4 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Argeș
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
360 firme · 188,1 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
8 firme · 147,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
90 firme · 136,2 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
275 firme · 89,4 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
273 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
251 firme · 76,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
168 firme · 64,2 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
69 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
6 firme · 45,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
135 firme · 44,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
106 firme · 29,4 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
45 firme · 18,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
186 firme · 13,4 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
53 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
21 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
11 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
25 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
9 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
11 firme · 771 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 615,8 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 450 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
11 firme · 274,1 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 230,7 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 1,4 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON