Top 100 firme — Activități profesionale, Vrancea după profit net în 2013
491 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 11,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 25,9 K RON, iar liderul atinge 1,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.METRON SERV SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 2 | 2.AREXIM AUDIT SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 927,5 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 927,5 K RON | |
| 3 | 3.STRUCTURI SRL▲ 482 | Municipiul Focşani, Vrancea | 458,9 K RON— | — | 458,9 K RON | |
| 4 | 4.LARIS PRODUCTIONS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 455,4 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 455,4 K RON | |
| 5 | 5.CONSOFFICE SRL▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 367,4 K RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 367,4 K RON | |
| 6 | 6.EURO PROIECT SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 363,7 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 363,7 K RON | |
| 7 | 7.AGROFERT SRL▲ 5 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 345,5 K RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 345,5 K RON | |
| 8 | 8.ALMA CONSULTING SRL▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 329,6 K RON▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 329,6 K RON | |
| 9 | 9.ANDROCONVAS SRLnou | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 245,6 K RON— | — | 245,6 K RON | |
| 10 | 10.FORALL MEDIA&ADVERTISING SRL▲ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 227,4 K RON▲ 126,1 % | ▲ 126,1 % | 227,4 K RON | |
| 11 | 11.CERT PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 219,8 K RON▼ 36 % | ▼ 36 % | 219,8 K RON | |
| 12 | 12.CADSURV PROJECT SRLnou | Sat Burca, Comuna Vidra, Vrancea | 200,2 K RON— | — | — | 200,2 K RON |
| 13 | 13.GEOPATEXP SRL▲ 41 | Municipiul Focşani, Vrancea | 193,3 K RON▲ 255,8 % | ▲ 255,8 % | 193,3 K RON | |
| 14 | 14.CASPRO PUBLICITATE SRL▲ 22 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 170,2 K RON▲ 88,6 % | ▲ 88,6 % | 170,2 K RON | |
| 15 | 15.REVRAS HOLDING SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 168,2 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 168,2 K RON | |
| 16 | 16.OG DRUM PROIECT SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 161,1 K RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 161,1 K RON | |
| 17 | 17.AGROCHIM NUTRICONSULT SRL▲ 10 | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 142,1 K RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 142,1 K RON | |
| 18 | 18.ROIMPEXCONVIN SRL▲ 421 | Municipiul Focşani, Vrancea | 137,8 K RON— | — | 137,8 K RON | |
| 19 | 19.HIDRO CAD SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 137,7 K RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 137,7 K RON | |
| 20 | 20.DUGHEANA DE PRINTURI S.R.L.▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 134,7 K RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 134,7 K RON | |
| 21 | 21.EDIFICIA PROCONS SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 124,5 K RON▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 124,5 K RON | |
| 22 | 22.FABRICA FONDURILOR STRUCTURALE SRL▲ 134 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 117,9 K RON▲ 1.296,9 % | ▲ 1.296,9 % | 117,9 K RON | |
| 23 | 23.LUNYK STAR SRL▲ 39 | Municipiul Focşani, Vrancea | 115 K RON▲ 149,5 % | ▲ 149,5 % | 115 K RON | |
| 24 | 24.MT SERVICII EXTERNE SRL▲ 56 | Municipiul Focşani, Vrancea | 111,1 K RON▲ 226,6 % | ▲ 226,6 % | 111,1 K RON | |
| 25 | 25.TALEA SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 111,1 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 111,1 K RON | |
| 26 | 26.ABSTRACT MANAGEMENT ADVERTISE SRL▲ 185 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 106,1 K RON▲ 5.485,4 % | ▲ 5.485,4 % | 106,1 K RON | |
| 27 | 27.NORD-EST ANUNŢURI PUBLICITARE SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 105,5 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 105,5 K RON | |
| 28 | 28.METROLOGIA DMM SRL▲ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 99,5 K RON▲ 75,3 % | ▲ 75,3 % | 99,5 K RON | |
| 29 | 29.NEOSTYL SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 93,5 K RON— | — | 93,5 K RON | |
| 30 | 30.MICROMET 2001 SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 93,2 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 93,2 K RON | |
| 31 | 31.DEEA GRUP SRL▲ 7 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 92,2 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 92,2 K RON | |
| 32 | 32.RO-BASM TEX SRL▲ 435 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 89,4 K RON— | — | 89,4 K RON | |
| 33 | 33.INGINERII PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 88,8 K RON— | — | — | 88,8 K RON |
| 34 | 34.CONTEXPERT GENERAL SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 88,2 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 88,2 K RON | |
| 35 | 35.DAMAR FINANS SRL▲ 37 | Loc. Burcioaia, Municipiul Adjud, Vrancea | 88,1 K RON▲ 129,8 % | ▲ 129,8 % | 88,1 K RON | |
| 36 | 36.UMWELT S.R.L.▲ 65 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 86,1 K RON▲ 221,4 % | ▲ 221,4 % | 86,1 K RON | |
| 37 | 37.V.F.V. CONT SRL= | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 84,9 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 84,9 K RON | |
| 38 | 38.L.G. PROIECT SRL▲ 206 | Municipiul Focşani, Vrancea | 83 K RON— | — | 83 K RON | |
| 39 | 39.CANDO EXIM SRL▲ 16 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 79,9 K RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 79,9 K RON | |
| 40 | 40.KIDS IMPEX SRL▲ 1 | Sat Ceardac, Comuna Goleşti, Vrancea | 79,5 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 79,5 K RON | |
| 41 | 41.QUADSTIL CONSTRUCTION SRL▲ 73 | Municipiul Focşani, Vrancea | 79,2 K RON▲ 243,3 % | ▲ 243,3 % | 79,2 K RON | |
| 42 | 42.PROD-MARK SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 74,3 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 74,3 K RON | |
| 43 | 43.CONTINVEST SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 74,1 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 74,1 K RON | |
| 44 | 44.PANDORA LEN CONT SRL▲ 2 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 74 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 74 K RON | |
| 45 | 45.MARIDAN CONSULTING SRL▲ 41 | Municipiul Focşani, Vrancea | 73,3 K RON▲ 126,5 % | ▲ 126,5 % | 73,3 K RON | |
| 46 | 46.NEXTEL INVEST SRL▲ 79 | Municipiul Focşani, Vrancea | 73,2 K RON▲ 296,5 % | ▲ 296,5 % | 73,2 K RON | |
| 47 | 47.A&M WOODCUT DESIGN SRL▲ 381 | Municipiul Focşani, Vrancea | 73,2 K RON— | — | 73,2 K RON | |
| 48 | 48.GEOSTAR CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 69,5 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 69,5 K RON | |
| 49 | 49.IMOBILIAR CONSULTING SRL▲ 114 | Municipiul Focşani, Vrancea | 68,2 K RON▲ 764,9 % | ▲ 764,9 % | 68,2 K RON | |
| 50 | 50.CONINSTA CERT PROIECT SRL▲ 35 | Municipiul Focşani, Vrancea | 66,6 K RON▲ 105,4 % | ▲ 105,4 % | 66,6 K RON | |
| 51 | 51.DINGO S.R.L.▲ 30 | Sat Nereju Mic, Comuna Nereju, Vrancea | 66,1 K RON▲ 97,3 % | ▲ 97,3 % | 66,1 K RON | |
| 52 | 52.SCHIŢE MĂSURĂTORI SRL▲ 14 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 65,6 K RON▲ 52,7 % | ▲ 52,7 % | 65,6 K RON | |
| 53 | 53.MARICONT PREST SRL▲ 75 | Municipiul Focşani, Vrancea | 65,5 K RON▲ 266,3 % | ▲ 266,3 % | 65,5 K RON | |
| 54 | 54.BIZMARK SRL▲ 133 | Municipiul Focşani, Vrancea | 64,8 K RON▲ 1.475,6 % | ▲ 1.475,6 % | 64,8 K RON | |
| 55 | 55.LUX CONSULT SRL▲ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 63,4 K RON▲ 73,1 % | ▲ 73,1 % | 63,4 K RON | |
| 56 | 56.VETCOM POPOIU SRL▲ 11 | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 63,2 K RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 63,2 K RON | |
| 57 | 57.HUGEBO SRL▲ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 60,6 K RON▲ 95,8 % | ▲ 95,8 % | 60,6 K RON | |
| 58 | 58.VECTOR SRL▲ 405 | Municipiul Focşani, Vrancea | 59,6 K RON— | — | 59,6 K RON | |
| 59 | 59.CONSLOGIC TEAM SRLnou | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 59,6 K RON— | — | — | 59,6 K RON |
| 60 | 60.BEATEX CONSULTING SRL▲ 184 | Municipiul Focşani, Vrancea | 55,3 K RON— | — | 55,3 K RON | |
| 61 | 61.LUMBER WORKS & TRADE S.R.L.▼ 40 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 48,9 K RON▼ 71 % | ▼ 71 % | 48,9 K RON | |
| 62 | 62.ARHINOVA SRL▼ 48 | Municipiul Focşani, Vrancea | 48,2 K RON▼ 79 % | ▼ 79 % | 48,2 K RON | |
| 63 | 63.TRUST CONSULT SRL▼ 2 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 48,1 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 48,1 K RON | |
| 64 | 64.CRISTTAL PROIECT SRL▲ 28 | Municipiul Focşani, Vrancea | 47,5 K RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 47,5 K RON | |
| 65 | 65.MEDIAEXIM PUBLICITATE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 47,2 K RON— | — | — | 47,2 K RON |
| 66 | 66.A & I EXPERT - SERVICII PROFESIONALE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 46,6 K RON▲ 146,8 % | ▲ 146,8 % | 46,6 K RON | |
| 67 | 67.ALIANDRUS ACCOUNTING EXPERT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 44,2 K RON— | — | — | 44,2 K RON |
| 68 | 68.CONINSTA PROIECT SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 43,2 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 43,2 K RON | |
| 69 | 69.TRADUCTOT SRL▲ 42 | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 41 K RON▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | 41 K RON | |
| 70 | 70.ANDRE-MIT CAD SRL▲ 332 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 40,7 K RON— | — | 40,7 K RON | |
| 71 | 71.ARHIGRAFIC SRL▲ 381 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,6 K RON— | — | 40,6 K RON | |
| 72 | 72.ROSS MANAGEMENT SRL▲ 63 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,2 K RON▲ 155,6 % | ▲ 155,6 % | 40,2 K RON | |
| 73 | 73.PREST CONT ALFA SRL▲ 155 | Municipiul Focşani, Vrancea | 39,4 K RON▲ 5.684,1 % | ▲ 5.684,1 % | 39,4 K RON | |
| 74 | 74.CENTERVET SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 38,8 K RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 38,8 K RON | |
| 75 | 75.CAMINUL TAU SRL▲ 47 | Municipiul Focşani, Vrancea | 38,7 K RON▲ 95,6 % | ▲ 95,6 % | 38,7 K RON | |
| 76 | 76.V.B. ACCOUNT & CONSULTING SRL▼ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 38,2 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 38,2 K RON | |
| 77 | 77.URGENTWORDS SRL▲ 53 | Municipiul Focşani, Vrancea | 38,2 K RON▲ 126 % | ▲ 126 % | 38,2 K RON | |
| 78 | 78.MAGESTAL EXPERT S.R.L.▲ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 36,7 K RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 36,7 K RON | |
| 79 | 79.FINANS CONSULTING SRL▲ 85 | Municipiul Focşani, Vrancea | 36,5 K RON▲ 371,5 % | ▲ 371,5 % | 36,5 K RON | |
| 80 | 80.SANVET TOTAL SRL▲ 11 | Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea | 36,4 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 36,4 K RON | |
| 81 | 81.TOMSIM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 34,1 K RON▲ 1.682,1 % | ▲ 1.682,1 % | 34,1 K RON | |
| 82 | 82.ALSEC CONSULT SRL▼ 58 | Municipiul Focşani, Vrancea | 33 K RON▼ 72,9 % | ▼ 72,9 % | 33 K RON | |
| 83 | 83.VETERIN SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 32,8 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 32,8 K RON | |
| 84 | 84.EXPERT FINCONT SRL▲ 96 | Municipiul Focşani, Vrancea | 32,6 K RON▲ 586 % | ▲ 586 % | 32,6 K RON | |
| 85 | 85.MIAFIN CONSIPREST SRL▲ 308 | Municipiul Focşani, Vrancea | 32,1 K RON— | — | 32,1 K RON | |
| 86 | 86.MARALEX-VET SRL▲ 2 | Sat Nereju, Comuna Nereju, Vrancea | 31,1 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 31,1 K RON | |
| 87 | 87.M & M OIL SERVICE SRL▲ 53 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,7 K RON▲ 149,6 % | ▲ 149,6 % | 30,7 K RON | |
| 88 | 88.FORMIS SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,6 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 30,6 K RON | |
| 89 | 89.MASTERS ADVISORY SRL▲ 387 | Municipiul Focşani, Vrancea | 29,9 K RON— | — | 29,9 K RON | |
| 90 | 90.VET - TRAN SRL▲ 33 | Sat Bordeasca Veche, Comuna Tătăranu, Vrancea | 29,8 K RON▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 29,8 K RON | |
| 91 | 91.ANIMAX SRL▲ 46 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 29,3 K RON▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 29,3 K RON | |
| 92 | 92.MIROVET SRL▲ 68 | Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, Vrancea | 28,7 K RON▲ 258,2 % | ▲ 258,2 % | 28,7 K RON | |
| 93 | 93.CERT PRODEX SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 28,5 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 28,5 K RON | |
| 94 | 94.FARM CONSULT SRL▲ 71 | Municipiul Adjud, Vrancea | 28 K RON▲ 272 % | ▲ 272 % | 28 K RON | |
| 95 | 95.FISCONTA SRL▼ 72 | Municipiul Focşani, Vrancea | 27,6 K RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 27,6 K RON | |
| 96 | 96.LOGIC MEDIA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 26,9 K RON▲ 798,8 % | ▲ 798,8 % | 26,9 K RON | |
| 97 | 97.Y3K IDEEAFORM CONSULT SRL▲ 35 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 26,3 K RON▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 26,3 K RON | |
| 98 | 98.ANIMAL PLANET & BNC SRL▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 26,2 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 26,2 K RON | |
| 99 | 99.EMIFARM VET SRL▼ 57 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 26 K RON▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 26 K RON | |
| 100 | 100.BRANDADVISER SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 25,9 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 25,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vrancea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
133 firme · 58,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
121 firme · 36,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
68 firme · 30,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
106 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
32 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
65 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
81 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
42 firme · 14,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
34 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
8 firme · 902 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 598,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 413,7 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 325 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 267 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 159,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 2,9 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 0 RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON