Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Vrancea după profit net în 2023
239 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 18,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 3,7 K RON, iar liderul atinge 2,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ZANFIR SNC= | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,5 mil. RON▼ 72,2 % | ▼ 72,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 2 | 2.BEST ROMANS COMPANY SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 3 | 3.LEOSERVCRIS SRL▼ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,2 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 4 | 4.ROMINTUR SRL▼ 1 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 951,7 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 951,7 K RON | |
| 5 | 5.DOGAN COMIMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 771,5 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 771,5 K RON | |
| 6 | 6.I.M.N. MAN - MIXT SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 727,2 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 727,2 K RON | |
| 7 | 7.RESTAURANT CASA ALBĂ SRL▲ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 532,6 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 532,6 K RON | |
| 8 | 8.MOVIANDAN SHOP SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 476,6 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 476,6 K RON | |
| 9 | 9.ABER-ROOMS ROYAL SRL▼ 2 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 468 K RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 468 K RON | |
| 10 | 10.THE BEST BĂLĂ & CORY SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 449,1 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 449,1 K RON | |
| 11 | 11.ITALUBE SRL▲ 3 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 410,9 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 410,9 K RON | |
| 12 | 12.SAMALEXFLOR BISTRO S.R.L.▲ 27 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 405,4 K RON▲ 582,5 % | ▲ 582,5 % | 405,4 K RON | |
| 13 | 13.BEN COMPROD SRL▲ 28 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 397,7 K RON▲ 642 % | ▲ 642 % | 397,7 K RON | |
| 14 | 14.POLDIA SRL▲ 26 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 377,7 K RON▲ 575,7 % | ▲ 575,7 % | 377,7 K RON | |
| 15 | 15.NEDCOM PUB SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 355,6 K RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 355,6 K RON | |
| 16 | 16.HANUL LUI URECHE S.R.L.▼ 6 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 346,1 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 346,1 K RON | |
| 17 | 17.SENSE&COFFEE SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 345,2 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 345,2 K RON | |
| 18 | 18.COLT DE RAI SRL▲ 5 | Municipiul Adjud, Vrancea | 344,9 K RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 344,9 K RON | |
| 19 | 19.MAROVIBAR SRL▼ 6 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 319,5 K RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 319,5 K RON | |
| 20 | 20.ATLANTIC TRANS SRL▲ 10 | Municipiul Adjud, Vrancea | 296,5 K RON▲ 159,9 % | ▲ 159,9 % | 296,5 K RON | |
| 21 | 21.MELI FOOD PREST S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 226,2 K RON— | — | — | 226,2 K RON |
| 22 | 22.CRISTOPHE TO BE FOOD S.R.L.nou | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 216,1 K RON— | — | 216,1 K RON | |
| 23 | 23.S & V CORI SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 186,5 K RON▲ 92,2 % | ▲ 92,2 % | 186,5 K RON | |
| 24 | 24.WRANCAFFE & FLAVOUR S.R.L.▲ 13 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 183,2 K RON▲ 178,6 % | ▲ 178,6 % | 183,2 K RON | |
| 25 | 25.IONISERVCOM SRL= | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 180,6 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 180,6 K RON | |
| 26 | 26.DAVISOFPLUS SRL▲ 51 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 168,4 K RON▲ 1.236,8 % | ▲ 1.236,8 % | 168,4 K RON | |
| 27 | 27.MISIT SRLnou | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 152,6 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 152,6 K RON | |
| 28 | 28.ZEFIR DATACOM S.R.L.▲ 175 | Sat Făurei, Comuna Garoafa, Vrancea | 147,7 K RON— | — | 147,7 K RON | |
| 29 | 29.HANPALMOND S.R.L.▼ 12 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 146,4 K RON▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 146,4 K RON | |
| 30 | 30.VELLA CONSTANT COMPANY SRL▼ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 143,1 K RON▼ 73,2 % | ▼ 73,2 % | 143,1 K RON | |
| 31 | 31.PIZZA DRAGONIC SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 140,2 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 140,2 K RON | |
| 32 | 32.NEMADA SRL▼ 28 | Municipiul Focşani, Vrancea | 135,4 K RON▼ 88,3 % | ▼ 88,3 % | 135,4 K RON | |
| 33 | 33.GRASSHOPPER SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 135,4 K RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 135,4 K RON | |
| 34 | 34.BALIDAN DONER S.R.L.▲ 59 | Sat Dragosloveni, Comuna Soveja, Vrancea | 126,9 K RON▲ 1.605,2 % | ▲ 1.605,2 % | 126,9 K RON | |
| 35 | 35.ELCO PLUS SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 107,6 K RON▲ 119,9 % | ▲ 119,9 % | 107,6 K RON | |
| 36 | 36.NYAR COFFEE S.R.L.▲ 15 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 99,3 K RON▲ 139,3 % | ▲ 139,3 % | 99,3 K RON | |
| 37 | 37.DJ ROMYDANA SRL▲ 42 | Municipiul Focşani, Vrancea | 98,1 K RON▲ 699,7 % | ▲ 699,7 % | 98,1 K RON | |
| 38 | 38.SILEPADIO GROUP S.R.L▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 94,5 K RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 94,5 K RON | |
| 39 | 39.CAPSICUM GRUP SRL▲ 48 | Sat Mirceştii Vechi, Comuna Vânători, Vrancea | 92,4 K RON▲ 872,9 % | ▲ 872,9 % | 92,4 K RON | |
| 40 | 40.SIMIGERIA ALEXIA 2022 S.R.L.▲ 34 | Municipiul Focşani, Vrancea | 87,4 K RON▲ 523,8 % | ▲ 523,8 % | 87,4 K RON | |
| 41 | 41.CGM VILAVECHE SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 84,1 K RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 84,1 K RON | |
| 42 | 42.POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL▼ 16 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 82,7 K RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 82,7 K RON | |
| 43 | 43.ROMEO MIKY SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 82,6 K RON▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 82,6 K RON | |
| 44 | 44.ROMADA SERV COM SRL▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 78,4 K RON▲ 51 % | ▲ 51 % | 78,4 K RON | |
| 45 | 45.ZAMĂ ŞI PILAF 2020 S.R.L.▲ 160 | Sat Tercheşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 77,5 K RON— | — | 77,5 K RON | |
| 46 | 46.PITON COMIMPEX SRL▼ 34 | Municipiul Focşani, Vrancea | 76,2 K RON▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | 76,2 K RON | |
| 47 | 47.OLARU EXPERT SERV SRL▼ 1 | Sat Călienii Noi, Comuna Năneşti, Vrancea | 71,2 K RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 71,2 K RON | |
| 48 | 48.ELIO GABRILION S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 68,7 K RON▲ 49 % | ▲ 49 % | 68,7 K RON | |
| 49 | 49.APOS-NEAG GOURMET S.R.L.nou | Sat Obrejiţa, Comuna Obrejiţa, Vrancea | 65,4 K RON— | — | 65,4 K RON | |
| 50 | 50.IMPERIAL EPIC SRL▲ 127 | Municipiul Focşani, Vrancea | 64,5 K RON— | — | 64,5 K RON | |
| 51 | 51.GOSAFE FOOD S.R.L.▼ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 63 K RON▼ 82,3 % | ▼ 82,3 % | 63 K RON | |
| 52 | 52.NIKELDORF SRL▲ 8 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 59,2 K RON▲ 76,7 % | ▲ 76,7 % | 59,2 K RON | |
| 53 | 53.ALEXIM SHANHAY S.R.L.▼ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 58,2 K RON▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | 58,2 K RON | |
| 54 | 54.CANTINA SOCIALĂ GUSTUL ROMÂNESC S.R.L.▲ 144 | Municipiul Focşani, Vrancea | 57,9 K RON— | — | 57,9 K RON | |
| 55 | 55.LAKO KO NECHITA S.R.L.▲ 130 | Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea | 54,3 K RON— | — | 54,3 K RON | |
| 56 | 56.PIZZERIA EISLER EMILIANO S.R.L.▲ 46 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 53,9 K RON▲ 2.199,8 % | ▲ 2.199,8 % | 53,9 K RON | |
| 57 | 57.COSTUD ANAIMA S.R.L.▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 53,8 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 53,8 K RON | |
| 58 | 58.LUCAFIL BUILD SRL▲ 9 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 51,2 K RON▲ 125 % | ▲ 125 % | 51,2 K RON | |
| 59 | 59.AMBIENTAL PIZZA 2018 S.R.L.▼ 26 | Sat Tâmboeşti, Comuna Tâmboeşti, Vrancea | 42,6 K RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 42,6 K RON | |
| 60 | 60.CARTUR TRANS SRL▼ 22 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 38 K RON▼ 42 % | ▼ 42 % | 38 K RON | |
| 61 | 61.RESTAURANTUL MOLDOVA '93 SRL▲ 136 | Municipiul Focşani, Vrancea | 35,4 K RON— | — | 35,4 K RON | |
| 62 | 62.ELGEVAS PLUS SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 34,8 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 34,8 K RON | |
| 63 | 63.VIOVIN PRODSERV SRL▼ 15 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 34,3 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 34,3 K RON | |
| 64 | 64.MUHAHA STYLE S.R.L.▲ 7 | Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea | 32,1 K RON▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | 32,1 K RON | |
| 65 | 65.COSAF COMPANY S.R.L.▼ 31 | Sat Tichiris, Comuna Vidra, Vrancea | 30,2 K RON▼ 65,3 % | ▼ 65,3 % | 30,2 K RON | |
| 66 | 66.PERFECT SERVICES PIN S.R.L.nou | Sat Broşteni, Comuna Broşteni, Vrancea | 25,3 K RON— | — | — | 25,3 K RON |
| 67 | 67.MAGAZINUL VECHI S.R.L.▼ 23 | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | 25,1 K RON▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 25,1 K RON | |
| 68 | 68.BAMBERGA PUB S.R.L.▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 23,9 K RON▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 23,9 K RON | |
| 69 | 69.MOLDISGRILL SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,5 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 21,5 K RON | |
| 70 | 70.HORA MIRESEI SRL▲ 5 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 21,2 K RON▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 21,2 K RON | |
| 71 | 71.DIVERS PREST COM SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,2 K RON▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | 21,2 K RON | |
| 72 | 72.BRISANDER'S SHOP SRL▲ 13 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 20,1 K RON▲ 105,1 % | ▲ 105,1 % | 20,1 K RON | |
| 73 | 73.FRESH BISTRO S.R.L.= | Municipiul Adjud, Vrancea | 19,9 K RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 19,9 K RON | |
| 74 | 74.CRISCLAUGEORGE S.R.L.▲ 18 | Municipiul Adjud, Vrancea | 19,9 K RON▲ 147,6 % | ▲ 147,6 % | 19,9 K RON | |
| 75 | 75.L'APPETITO A LUI VIOREL S.R.L.▲ 20 | Sat Bâtcari, Comuna Nistoreşti, Vrancea | 19,4 K RON▲ 193,8 % | ▲ 193,8 % | 19,4 K RON | |
| 76 | 76.MOLCASLOGISTIC S.R.L.▲ 20 | Sat Carşocheşti-Corăbiţa, Comuna Spulber, Vrancea | 18,3 K RON▲ 199,9 % | ▲ 199,9 % | 18,3 K RON | |
| 77 | 77.LULU-PATRYCK S.R.L.nou | Sat Dălhăuţi, Comuna Cârligele, Vrancea | 16,8 K RON— | — | — | 16,8 K RON |
| 78 | 78.KAOMAMIAND S.R.L.▲ 105 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 16,3 K RON— | — | 16,3 K RON | |
| 79 | 79.MODERN RED-GOLD EVENTS SRL▼ 17 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 15,5 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 15,5 K RON | |
| 80 | 80.VAGNEZIAS SRL▼ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 15,4 K RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 15,4 K RON | |
| 81 | 81.DEDEIPIZZA S.R.L.nou | Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea | 15 K RON— | — | — | 15 K RON |
| 82 | 82.VICEVERSA SRLnou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 14,3 K RON▲ 136,7 % | ▲ 136,7 % | 14,3 K RON | |
| 83 | 83.ELADISTAR SRL▼ 26 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 14,3 K RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 14,3 K RON | |
| 84 | 84.GRĂTARUL CU JAR S.R.L.▼ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,2 K RON▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 14,2 K RON | |
| 85 | 85.CAPŞA PAOOLO-VIO S.R.L.▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,1 K RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 12,1 K RON | |
| 86 | 86.DOMISOFT ARTS S.R.L.▲ 102 | Municipiul Adjud, Vrancea | 10,6 K RON— | — | 10,6 K RON | |
| 87 | 87.DAVID S2023 S.R.L.nou | Sat Coroteni, Comuna Slobozia Bradului, Vrancea | 9,8 K RON— | — | — | 9,8 K RON |
| 88 | 88.PANĂ EVENTS S.R.L.▼ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,1 K RON▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | 9,1 K RON | |
| 89 | 89.NOVASELGRUP SRL▼ 71 | Sat Roşioara, Comuna Mera, Vrancea | 8,3 K RON▼ 97,9 % | ▼ 97,9 % | 8,3 K RON | |
| 90 | 90.ALYANDONER S.R.L.nou | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 8,1 K RON— | — | — | 8,1 K RON |
| 91 | 91.FISH GRILL D&A S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 8 K RON— | — | — | 8 K RON |
| 92 | 92.ATURARY-NOI SRL▼ 56 | Sat Putna, Comuna Boloteşti, Vrancea | 6,1 K RON▼ 91,4 % | ▼ 91,4 % | 6,1 K RON | |
| 93 | 93.PIZZA M.C.TUDORACHE S.R.L.nou | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 5,6 K RON— | — | 5,6 K RON | |
| 94 | 94.SELECT VIBES S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,5 K RON— | — | 5,5 K RON | |
| 95 | 95.MACRILUCAGRILL S.R.L.▲ 8 | Sat Văleni, Comuna Rugineşti, Vrancea | 5,3 K RON▲ 790,5 % | ▲ 790,5 % | 5,3 K RON | |
| 96 | 96.EMI CLUB SRL▲ 9 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 4,9 K RON▲ 1.530,1 % | ▲ 1.530,1 % | 4,9 K RON | |
| 97 | 97.ROMAN VICSOP PAB S.R.L.▼ 32 | Municipiul Adjud, Vrancea | 4,6 K RON▼ 82,8 % | ▼ 82,8 % | 4,6 K RON | |
| 98 | 98.BOGART DESIGN SRL▼ 9 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 4,2 K RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 4,2 K RON | |
| 99 | 99.MAI FĂ O SHAORMA S.R.L.▼ 45 | Sat Podu Nărujei, Comuna Năruja, Vrancea | 4 K RON▼ 89,2 % | ▼ 89,2 % | 4 K RON | |
| 100 | 100.TASTY TUDOR GRILL S.R.L.▼ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7 K RON▼ 79,7 % | ▼ 79,7 % | 3,7 K RON |