Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vaslui după profit net în 2013
247 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 447,8 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPACTUS-ROM SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 447,8 K RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 447,8 K RON | |
| 2 | 2.MEDIA CLASS SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 322,2 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 322,2 K RON | |
| 3 | 3.ARSENAL SRL▲ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 205,2 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 205,2 K RON | |
| 4 | 4.CONFOREST 2007 SRL▲ 12 | Sat Duda, Comuna Duda-Epureni, Vaslui | 190,4 K RON▲ 437,5 % | ▲ 437,5 % | 190,4 K RON | |
| 5 | 5.PANE PROD IMPEX SRL▲ 224 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 148,6 K RON— | — | 148,6 K RON | |
| 6 | 6.SOCIETATEA DE TURISM TUTOVA SA▼ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 143 K RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 143 K RON | |
| 7 | 7.PETSTAR SRL▲ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 121,1 K RON▲ 187 % | ▲ 187 % | 121,1 K RON | |
| 8 | 8.ARICON PROD SRL▲ 84 | Municipiul Huşi, Vaslui | 109,1 K RON— | — | 109,1 K RON | |
| 9 | 9.TILUM PROD-PREST SRL= | Municipiul Huşi, Vaslui | 102,7 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 102,7 K RON | |
| 10 | 10.FUCIO SRL▲ 15 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 86,4 K RON▲ 337,9 % | ▲ 337,9 % | 86,4 K RON | |
| 11 | 11.BAROC SRL▼ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 79,9 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 79,9 K RON | |
| 12 | 12.FEDERAL COMPANY PATRICIA SRL▲ 20 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 77,2 K RON▲ 481,8 % | ▲ 481,8 % | 77,2 K RON | |
| 13 | 13.ELLAMAR SRL▲ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 73 K RON▲ 491,7 % | ▲ 491,7 % | 73 K RON | |
| 14 | 14.ARISMA DISTRIBUŢIE SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 69,3 K RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 69,3 K RON | |
| 15 | 15.TRATTORIA DAVINCI SRL▼ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 68,7 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 68,7 K RON | |
| 16 | 16.PROMOTORIS SRL▼ 8 | Sat Simila, Comuna Zorleni, Vaslui | 64,4 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | 64,4 K RON | |
| 17 | 17.RACOVA SA▼ 12 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 58,9 K RON▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | 58,9 K RON | |
| 18 | 18.BROSCUŢA SRL▲ 52 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 57,3 K RON▲ 6.718,3 % | ▲ 6.718,3 % | 57,3 K RON | |
| 19 | 19.IORENTEVAS SRL▼ 7 | Municipiul Huşi, Vaslui | 50,7 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 50,7 K RON | |
| 20 | 20.AXA MOB SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 50,6 K RON▲ 221,8 % | ▲ 221,8 % | 50,6 K RON | |
| 21 | 21.ATCOM SCM VASLUI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1▲ 204 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 45,9 K RON— | — | 45,9 K RON | |
| 22 | 22.CRINGASI SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 43,3 K RON▲ 235 % | ▲ 235 % | 43,3 K RON | |
| 23 | 23.SEBA CONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 43,3 K RON▲ 160,3 % | ▲ 160,3 % | 43,3 K RON | |
| 24 | 24.MARVAS SRL▼ 18 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 42,8 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 42,8 K RON | |
| 25 | 25.SIMIUC SRL▲ 6 | Sat Dumeşti, Comuna Dumeşti, Vaslui | 42,5 K RON▲ 201,8 % | ▲ 201,8 % | 42,5 K RON | |
| 26 | 26.CIBUREP AUTO SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 34,9 K RON— | — | 34,9 K RON | |
| 27 | 27.GOLDEN BEARS S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 33,2 K RON— | — | — | 33,2 K RON |
| 28 | 28.PIRODEM SRL▲ 173 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 32,6 K RON— | — | 32,6 K RON | |
| 29 | 29.SIRCOM SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 29,6 K RON▲ 70 % | ▲ 70 % | 29,6 K RON | |
| 30 | 30.OFILICA SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 28 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 28 K RON | |
| 31 | 31.MARY & DANY DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 12 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 26,7 K RON▲ 307,3 % | ▲ 307,3 % | 26,7 K RON | |
| 32 | 32.ACS PIGAL SRL▲ 157 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 26,4 K RON— | — | 26,4 K RON | |
| 33 | 33.ROXCOFY SRL▲ 54 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 26,1 K RON▲ 13.953,8 % | ▲ 13.953,8 % | 26,1 K RON | |
| 34 | 34.LEBADA SRL▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 24,4 K RON▲ 114,1 % | ▲ 114,1 % | 24,4 K RON | |
| 35 | 35.OTOVASKA SRL▲ 31 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 21,6 K RON▲ 1.414,2 % | ▲ 1.414,2 % | 21,6 K RON | |
| 36 | 36.PROVISAN SRL▼ 19 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 19,4 K RON▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 19,4 K RON | |
| 37 | 37.AUTO MERCANTOR SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 18,5 K RON— | — | 18,5 K RON | |
| 38 | 38.AMBASADOR SRL▼ 25 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 18,1 K RON▼ 57,8 % | ▼ 57,8 % | 18,1 K RON | |
| 39 | 39.CLUB CAFENOIR SRL▲ 135 | Municipiul Huşi, Vaslui | 17,8 K RON— | — | 17,8 K RON | |
| 40 | 40.SUPERNET GLM SRL▲ 52 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 13,6 K RON— | — | 13,6 K RON | |
| 41 | 41.RAVISTEF SRL= | Sat Fălciu, Comuna Fălciu, Vaslui | 13,5 K RON▲ 62,8 % | ▲ 62,8 % | 13,5 K RON | |
| 42 | 42.PREMIER SRL▲ 108 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 10,6 K RON— | — | 10,6 K RON | |
| 43 | 43.INTERNATIONAL SLOT MACHINES SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 10,3 K RON— | — | — | 10,3 K RON |
| 44 | 44.CRISMONA SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 9,2 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 9,2 K RON | |
| 45 | 45.CUPE-GUST SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8,3 K RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 8,3 K RON | |
| 46 | 46.MARCOLU SRL▲ 141 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8 K RON— | — | 8 K RON | |
| 47 | 47.LONDVAS SRL▲ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7,4 K RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 7,4 K RON | |
| 48 | 48.AMBIENT SRL▲ 130 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,8 K RON— | — | 6,8 K RON | |
| 49 | 49.ALSYS COMPUTERS SRL▲ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,6 K RON▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 6,6 K RON | |
| 50 | 50.COS & AS COMP SRL▲ 93 | Sat Rânzeşti, Comuna Fălciu, Vaslui | 6,3 K RON— | — | 6,3 K RON | |
| 51 | 51.A&S MORARU S.R.L.▲ 8 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 6,1 K RON▲ 110 % | ▲ 110 % | 6,1 K RON | |
| 52 | 52.LUMINGO-IMPEX SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,9 K RON— | — | 5,9 K RON | |
| 53 | 53.ALONA SRL▼ 16 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 5,2 K RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 5,2 K RON | |
| 54 | 54.DANIDRAG SRL▼ 8 | Sat Cârtibaşi, Comuna Bogdăniţa, Vaslui | 4,7 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 4,7 K RON | |
| 55 | 55.SEBIMAR TRANS SRL▲ 36 | Sat Pogăneşti, Comuna Stănileşti, Vaslui | 4,7 K RON▲ 15.982,8 % | ▲ 15.982,8 % | 4,7 K RON | |
| 56 | 56.PROFIROM SRL▲ 79 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4,6 K RON— | — | 4,6 K RON | |
| 57 | 57.MIHCOR CENTRU S.R.L.▲ 84 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Vaslui | 4,2 K RON— | — | 4,2 K RON | |
| 58 | 58.CLUB EVRIKA SRL▲ 94 | Municipiul Huşi, Vaslui | 3,9 K RON— | — | 3,9 K RON | |
| 59 | 59.ANSORTIN SRL▲ 16 | Sat Giurcani, Comuna Găgeşti, Vaslui | 3,8 K RON▲ 412 % | ▲ 412 % | 3,8 K RON | |
| 60 | 60.AGLIMAR SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3,7 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 3,7 K RON | |
| 61 | 61.NICOLE SRL▼ 12 | Sat Trestiana, Comuna Griviţa, Vaslui | 3,6 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 3,6 K RON | |
| 62 | 62.AMIMONA SRLnou | Sat Tutova, Comuna Tutova, Vaslui | 3,6 K RON— | — | — | 3,6 K RON |
| 63 | 63.TRAFIC SRL▼ 48 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3,6 K RON▼ 90,9 % | ▼ 90,9 % | 3,6 K RON | |
| 64 | 64.BALESTEANU SRL▼ 19 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3,2 K RON▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | 3,2 K RON | |
| 65 | 65.AGROPLAST SRL▲ 147 | Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Vaslui | 3,1 K RON— | — | 3,1 K RON | |
| 66 | 66.DOLJANA SRL▲ 12 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Vaslui | 3 K RON▲ 395 % | ▲ 395 % | 3 K RON | |
| 67 | 67.KEDRA SRL▼ 5 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2,9 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 2,9 K RON | |
| 68 | 68.CONSTANTINESCU SRL▼ 11 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2,6 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 2,6 K RON | |
| 69 | 69.MADICOMEX SRL▼ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2,6 K RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 2,6 K RON | |
| 70 | 70.SAGETATOR SRL▲ 81 | Sat Tanacu, Comuna Tanacu, Vaslui | 2,1 K RON— | — | 2,1 K RON | |
| 71 | 71.BEST PROD IMPEX SRL▲ 137 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2 K RON— | — | 2 K RON | |
| 72 | 72.DANICOS PROD SRL▼ 16 | Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui | 1,8 K RON▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 1,8 K RON | |
| 73 | 73.OVIS-PALMIRA SRL▲ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,8 K RON▲ 216,7 % | ▲ 216,7 % | 1,8 K RON | |
| 74 | 74.CARIOT-COM S.R.L.▲ 107 | Municipiul Huşi, Vaslui | 1,7 K RON— | — | 1,7 K RON | |
| 75 | 75.VALENAR SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,7 K RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 1,7 K RON | |
| 76 | 76.PRINCIPAL SRL▼ 13 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1,3 K RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 1,3 K RON | |
| 77 | 77.BIAMAD COM SRL▲ 96 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1,3 K RON— | — | 1,3 K RON | |
| 78 | 78.BEST NOIR SRL▲ 49 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,3 K RON— | — | 1,3 K RON | |
| 79 | 79.VEROLI SRL▲ 76 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,2 K RON— | — | 1,2 K RON | |
| 80 | 80.HIBERNAL SRL▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,2 K RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 1,2 K RON | |
| 81 | 81.MAX GAMMA RED SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1 K RON— | — | — | 1 K RON |
| 82 | 82.STIL CATERING SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 818 RON— | — | 818 RON | |
| 83 | 83.ANTONIO CRISTIANOVICI SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Poieneşti, Vaslui | 721 RON— | — | — | 721 RON |
| 84 | 84.RO-LAND LT SRL▼ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 663 RON▲ 179,8 % | ▲ 179,8 % | 663 RON | |
| 85 | 85.VLADIS SRL▲ 4 | Sat Alexandru Vlahuţă, Comuna Alexandru Vlahuţă, Vaslui | 660 RON▲ 371,4 % | ▲ 371,4 % | 660 RON | |
| 86 | 86.BRASERO SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 574 RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 574 RON | |
| 87 | 87.ABU-SAMRA & SONS IMPORT EXPORT SRL▼ 32 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 560 RON▼ 84,4 % | ▼ 84,4 % | 560 RON | |
| 88 | 88.RESTAURANT MONDEN SRL▼ 58 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 492 RON▼ 96,5 % | ▼ 96,5 % | 492 RON | |
| 89 | 89.EUROLUX SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 382 RON▲ 92,9 % | ▲ 92,9 % | 382 RON | |
| 90 | 90.CASA MUSTAŢĂ S.R.L.▼ 8 | Sat Simila, Comuna Zorleni, Vaslui | 304 RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 304 RON | |
| 91 | 91.GABANAMAR SRLnou | Sat Coroiu, Comuna Tutova, Vaslui | 130 RON— | — | — | 130 RON |
| 92 | 92.KRUMI-KUBE SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 81 RON— | — | — | 81 RON |
| 93 | 93.DORIPET COM SRL▲ 47 | Municipiul Huşi, Vaslui | 42 RON— | — | 42 RON | |
| 94 | 94.POEDY-RODY SRL▼ 26 | Sat Poieneşti, Comuna Poieneşti, Vaslui | 42 RON▼ 95,6 % | ▼ 95,6 % | 42 RON | |
| 95 | 95.SUPERTEHNIC SRL▼ 44 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40 RON▼ 99 % | ▼ 99 % | 40 RON | |
| 96 | 96.HOMER SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.SUPERNOVA SRL▲ 119 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.SEMNAL-COM SRL▲ 22 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.MEDIA PULS SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.LA PIOVRA SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Vaslui
CAEN 5610
Restaurante
81 firme · 85,9 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
146 firme · 79 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
33 firme · 35,1 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
15 firme · 21 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
12 firme · 18,3 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
29 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 392,9 K RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
4 firme · 161,3 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 25,9 K RON