Top 100 firme — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă, Vaslui după profit net în 2021
117 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -4,3 K RON, iar liderul atinge 216,7 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RUXTAXI SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 216,7 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 216,7 K RON | |
| 2 | 2.GOSPODARUL INTARZIAT S.R.L.= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 195,7 K RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 195,7 K RON | |
| 3 | 3.MADCRISS TAX S.R.L.▲ 20 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 132,6 K RON▲ 412,4 % | ▲ 412,4 % | 132,6 K RON | |
| 4 | 4.CIPET-SIMPLITAX SRL▼ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 95,1 K RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 95,1 K RON | |
| 5 | 5.NEO ROUTE SRL▲ 83 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 86,8 K RON▲ 12.745 % | ▲ 12.745 % | 86,8 K RON | |
| 6 | 6.CROMAVAL SRL▲ 12 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 85,9 K RON▲ 188,3 % | ▲ 188,3 % | 85,9 K RON | |
| 7 | 7.ALBERT-DENIS SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 72,3 K RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 72,3 K RON | |
| 8 | 8.MIRUVOX SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 60,4 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 60,4 K RON | |
| 9 | 9.SIDELTO DIAMOND SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 56,8 K RON— | — | 56,8 K RON | |
| 10 | 10.MILUCONS SRL▲ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 50,1 K RON▲ 110,9 % | ▲ 110,9 % | 50,1 K RON | |
| 11 | 11.RECORD SPRINT SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 49 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 49 K RON | |
| 12 | 12.DARSUTRANS S.R.L.▲ 42 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 46,1 K RON▲ 333,9 % | ▲ 333,9 % | 46,1 K RON | |
| 13 | 13.PYS RACE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 44,8 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 44,8 K RON | |
| 14 | 14.AURGENPOP S.R.L.▲ 17 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,1 K RON▲ 80 % | ▲ 80 % | 40,1 K RON | |
| 15 | 15.FLORILIV-TRANS SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 37,2 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 37,2 K RON | |
| 16 | 16.KYSRACE S.R.L.▲ 18 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 35,3 K RON▲ 71,3 % | ▲ 71,3 % | 35,3 K RON | |
| 17 | 17.EZELTAX S.R.L.▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 33,2 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 33,2 K RON | |
| 18 | 18.PRESTĂRI SERVICII APOVAD S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 32,5 K RON— | — | — | 32,5 K RON |
| 19 | 19.BALAN EUGENIU TAXI S.R.L.▲ 41 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 31,8 K RON▲ 341,6 % | ▲ 341,6 % | 31,8 K RON | |
| 20 | 20.HARIVAD TRANS SRL▲ 49 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 31,8 K RON▲ 513,9 % | ▲ 513,9 % | 31,8 K RON | |
| 21 | 21.PROVEST ROXI-ALIN S.R.L.▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 29,1 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 29,1 K RON | |
| 22 | 22.TOMTRANS S.R.L.▼ 15 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 27,3 K RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 27,3 K RON | |
| 23 | 23.ANDREEA-ELIZA SRL▲ 38 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 26,7 K RON▲ 276,7 % | ▲ 276,7 % | 26,7 K RON | |
| 24 | 24.IRVA-TAXI SRL▲ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 23,3 K RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 23,3 K RON | |
| 25 | 25.TAXIPOL TRANS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 22,5 K RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 22,5 K RON | |
| 26 | 26.ELDICO SRL▲ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 22,2 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 22,2 K RON | |
| 27 | 27.SIMI-FAM SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 21,1 K RON— | — | 21,1 K RON | |
| 28 | 28.ANDRA-TIB TAXI S.R.L.▲ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,4 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 20,4 K RON | |
| 29 | 29.ATLETICRIS SRL▲ 58 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,1 K RON▲ 1.933,8 % | ▲ 1.933,8 % | 20,1 K RON | |
| 30 | 30.KARISTOS SRL▲ 11 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 19,5 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 19,5 K RON | |
| 31 | 31.PAUFLOMAC SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 19,3 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 19,3 K RON | |
| 32 | 32.PETROTAXI SRL▲ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 18,2 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 18,2 K RON | |
| 33 | 33.ROBYROLF S.R.L.▼ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 18,1 K RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 18,1 K RON | |
| 34 | 34.ABILCONS SRL▼ 24 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 18,1 K RON▼ 62,9 % | ▼ 62,9 % | 18,1 K RON | |
| 35 | 35.ADIMARTAX S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 17,3 K RON— | — | 17,3 K RON | |
| 36 | 36.TASCHINA TRANS SRL▲ 17 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 17,1 K RON▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 17,1 K RON | |
| 37 | 37.STÎRPU-BANDAC S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 17 K RON— | — | — | 17 K RON |
| 38 | 38.GITRAVAS SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 16,9 K RON▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | 16,9 K RON | |
| 39 | 39.TAGARTRANS SRL▲ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 16,6 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 16,6 K RON | |
| 40 | 40.ELLISDADA SRL▲ 25 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 16,1 K RON▲ 165,8 % | ▲ 165,8 % | 16,1 K RON | |
| 41 | 41.CRISTEOTRANSPORT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 15,9 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 15,9 K RON | |
| 42 | 42.TOP LIDA SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 14,7 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 14,7 K RON | |
| 43 | 43.EVETAX-TRANS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 14,2 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 14,2 K RON | |
| 44 | 44.MACOVAS S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 13,4 K RON— | — | 13,4 K RON | |
| 45 | 45.TCM TRANS-TAXI S.R.L.▼ 31 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 13 K RON▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 13 K RON | |
| 46 | 46.ABITAX S.R.L.▲ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 12,1 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 12,1 K RON | |
| 47 | 47.TAXIRIC PROMPT SRL▼ 35 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 11,6 K RON▼ 71,3 % | ▼ 71,3 % | 11,6 K RON | |
| 48 | 48.PROGHE-TAXI SRL▼ 33 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 11,4 K RON▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 11,4 K RON | |
| 49 | 49.LUNMAR TRANS SRL▼ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 11,1 K RON▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | 11,1 K RON | |
| 50 | 50.EURO ROUTE SRL▲ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 10,8 K RON▲ 124 % | ▲ 124 % | 10,8 K RON | |
| 51 | 51.LETAX-PLUS SRL▼ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 10,5 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 10,5 K RON | |
| 52 | 52.TAXIMARICRIS SRL▲ 14 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 10,4 K RON▲ 92,8 % | ▲ 92,8 % | 10,4 K RON | |
| 53 | 53.BILANTEO SRL▲ 14 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 10,4 K RON▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 10,4 K RON | |
| 54 | 54.ROLYCAR TRANS SRL▲ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 9,8 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 9,8 K RON | |
| 55 | 55.DAFINEL TAXI SRL▼ 30 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 9,7 K RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 9,7 K RON | |
| 56 | 56.ERMITEL TAXI S.R.L.= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 9,4 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 9,4 K RON | |
| 57 | 57.GHERDANCOSTI SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 9,3 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 9,3 K RON | |
| 58 | 58.TABOGTRANS S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8,8 K RON— | — | — | 8,8 K RON |
| 59 | 59.EXMODA SRL▲ 18 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8,1 K RON▲ 131,1 % | ▲ 131,1 % | 8,1 K RON | |
| 60 | 60.CIOTITSEL SRL▲ 45 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7 K RON— | — | 7 K RON | |
| 61 | 61.LAURENŢIU-MAR S.R.L.▼ 15 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,7 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 6,7 K RON | |
| 62 | 62.GANDASOR SRL▼ 40 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,2 K RON▼ 76,5 % | ▼ 76,5 % | 6,2 K RON | |
| 63 | 63.TACOIND SRL▼ 39 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,1 K RON▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | 6,1 K RON | |
| 64 | 64.MONITRANS SRL▲ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,8 K RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 5,8 K RON | |
| 65 | 65.BOSSPITRANS S.R.L.▼ 27 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,5 K RON▼ 70,4 % | ▼ 70,4 % | 5,5 K RON | |
| 66 | 66.DAMAKOS SRL▼ 30 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,3 K RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | 5,3 K RON | |
| 67 | 67.EUROBIRMAN S.R.L.▲ 42 | Municipiul Huşi, Vaslui | 5,2 K RON— | — | 5,2 K RON | |
| 68 | 68.VLAD AUTOMOTIVE SRL▲ 15 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4,6 K RON▲ 258,3 % | ▲ 258,3 % | 4,6 K RON | |
| 69 | 69.JONTRANS SRL▼ 65 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4,6 K RON▼ 94 % | ▼ 94 % | 4,6 K RON | |
| 70 | 70.MIVA PROTAXI SRL▼ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4,3 K RON▼ 67,6 % | ▼ 67,6 % | 4,3 K RON | |
| 71 | 71.DIDI-ROXI SRL▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4,1 K RON▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 4,1 K RON | |
| 72 | 72.ECATERELI SRL▼ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3,4 K RON▼ 73,4 % | ▼ 73,4 % | 3,4 K RON | |
| 73 | 73.BIDICAM TRANS SRL▲ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3,3 K RON▲ 99,6 % | ▲ 99,6 % | 3,3 K RON | |
| 74 | 74.COMPANYTAX SRL▼ 11 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3,2 K RON▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 3,2 K RON | |
| 75 | 75.TOPMAR SPEED SRL▲ 25 | Municipiul Huşi, Vaslui | 2,9 K RON— | — | 2,9 K RON | |
| 76 | 76.HANYOTI SRL▲ 13 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2,7 K RON▲ 532 % | ▲ 532 % | 2,7 K RON | |
| 77 | 77.FLORITAB DRIVE S.R.L.▲ 35 | Municipiul Huşi, Vaslui | 2,4 K RON— | — | 2,4 K RON | |
| 78 | 78.TOSICA OMORFOS SRL▲ 18 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2,4 K RON— | — | 2,4 K RON | |
| 79 | 79.RAUFAB TRANS SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2,2 K RON— | — | 2,2 K RON | |
| 80 | 80.MICROSISTEM SRL▼ 52 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2 K RON▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | 2 K RON | |
| 81 | 81.SINCRON SRL▼ 23 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2 K RON▼ 75,8 % | ▼ 75,8 % | 2 K RON | |
| 82 | 82.ARMAGHEDON SRL▼ 76 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,9 K RON▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | 1,9 K RON | |
| 83 | 83.UNICK CONFORT SRL▲ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1,2 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 1,2 K RON | |
| 84 | 84.IVANLAU SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,1 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 1,1 K RON | |
| 85 | 85.MARCESIL TRANS SRL▼ 17 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,1 K RON▼ 79,5 % | ▼ 79,5 % | 1,1 K RON | |
| 86 | 86.AJUBADGER SRL▼ 66 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,1 K RON▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | 1,1 K RON | |
| 87 | 87.DELMIHTRANS SRL▼ 5 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1 K RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 1 K RON | |
| 88 | 88.ASF GABRIEL S.R.L.▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 878 RON▼ 63,9 % | ▼ 63,9 % | 878 RON | |
| 89 | 89.DENSER AUTO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 514 RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 514 RON | |
| 90 | 90.CIPCON TAX SRL▼ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 449 RON▼ 88,4 % | ▼ 88,4 % | 449 RON | |
| 91 | 91.MORGAN SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.MERIVATAX SRL▼ 1 | Municipiul Huşi, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 93 | 93.RARECEZ-TRANS SRL-D▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 94 | 94.CHILEANU SRL▲ 13 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -156 RON— | — | -156 RON | |
| 95 | 95.ABY-TRANS SRL▼ 33 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -281 RON▼ 104,1 % | ▼ 104,1 % | -281 RON | |
| 96 | 96.OCASEC SRL▼ 11 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -413 RON▼ 133,4 % | ▼ 133,4 % | -413 RON | |
| 97 | 97.OSTALEX TRANS SRL▲ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -789 RON— | — | -789 RON | |
| 98 | 98.BIOGRANDER SRL▲ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -2,2 K RON— | — | -2,2 K RON | |
| 99 | 99.ELIZA RALU S.R.L.▲ 9 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -4,2 K RON— | — | -4,2 K RON | |
| 100 | 100.DIDIMATE S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -4,3 K RON— | — | — | -4,3 K RON |