Top 100 firme — Construcții, Vâlcea după profit net în 2015
972 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 58,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 131,7 K RON, iar liderul atinge 8,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CAZICOM SRL= | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 8,3 mil. RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 8,3 mil. RON | |
| 2 | 2.AUTORO SRL▲ 3 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 3,1 mil. RON▲ 96,9 % | ▲ 96,9 % | 3,1 mil. RON | |
| 3 | 3.IANCRIS SRL▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,3 mil. RON▲ 201,1 % | ▲ 201,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 4 | 4.VICEXPERT SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,3 mil. RON▲ 112,6 % | ▲ 112,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 5 | 5.RAPID COMPLEX SRL▲ 5 | Sat Negraia, Comuna Pesceana, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 105,2 % | ▲ 105,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 6 | 6.BOGDAN CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 7 | 7.REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI VALCEA RA▲ 975 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2 mil. RON— | — | 2 mil. RON | |
| 8 | 8.CIVIL SPEED SRL▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 9 | 9.CIMELECTRO SRL▲ 49 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 838,3 % | ▲ 838,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 10 | 10.TRUSTUL 3 CONSTRUCTII SA▲ 11 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 198,1 % | ▲ 198,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.RALUNIC SRL▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,5 mil. RON▲ 259,1 % | ▲ 259,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 12 | 12.COVAMAR SRL▲ 24 | Sat Tănăseşti, Oraş Horezu, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 340,6 % | ▲ 340,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 13 | 13.COMINCO OLTENIA SA▲ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 304,8 % | ▲ 304,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 14 | 14.PROELECTRICA SRL▲ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 91,4 % | ▲ 91,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.VALORIS SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 16 | 16.STEMA GRUP SRL▲ 21 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 296,8 % | ▲ 296,8 % | 1 mil. RON | |
| 17 | 17.CHIMPROMET SRL▼ 9 | Loc. Cheia, Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 978,8 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 978,8 K RON | |
| 18 | 18.CONTRUST SRL▲ 27 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 930 K RON▲ 354,9 % | ▲ 354,9 % | 930 K RON | |
| 19 | 19.INSTPRO SRL= | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 875,9 K RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 875,9 K RON | |
| 20 | 20.KLASS COATING SYSTEM SRL▲ 3 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 860,7 K RON▲ 105 % | ▲ 105 % | 860,7 K RON | |
| 21 | 21.PETROCON SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 795,1 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 795,1 K RON | |
| 22 | 22.ELCOPREST CONSTRUCT SRL▲ 168 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 645,2 K RON▲ 2.631,7 % | ▲ 2.631,7 % | 645,2 K RON | |
| 23 | 23.REZERV CONSTRUCT SRL▲ 70 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 610,2 K RON▲ 577,6 % | ▲ 577,6 % | 610,2 K RON | |
| 24 | 24.ADELINA CRISTAL S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 600,4 K RON▲ 15.736,7 % | ▲ 15.736,7 % | 600,4 K RON | |
| 25 | 25.METINSTAL SRL▼ 12 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 460,7 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 460,7 K RON | |
| 26 | 26.ALPCONSTRUCT SRL▲ 250 | Sat Malu Alb, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 450,7 K RON▲ 8.990,9 % | ▲ 8.990,9 % | 450,7 K RON | |
| 27 | 27.SIDONIA SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 443,7 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 443,7 K RON | |
| 28 | 28.CONCEPT INVEST SRL▲ 114 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 427,1 K RON▲ 771,9 % | ▲ 771,9 % | 427,1 K RON | |
| 29 | 29.CONS - DRUM SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 406,5 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 406,5 K RON | |
| 30 | 30.IMPOSER TRANS SRL-D▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 404 K RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 404 K RON | |
| 31 | 31.FLORIX COMPANY CONSTRUCT SRL▲ 99 | Sat Şerbăneasa, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 395 K RON▲ 586,9 % | ▲ 586,9 % | 395 K RON | |
| 32 | 32.BURGAZ SRL▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 377,2 K RON▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | 377,2 K RON | |
| 33 | 33.NTX CONCEPT S.R.L.▲ 101 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | 375 K RON▲ 567,6 % | ▲ 567,6 % | 375 K RON | |
| 34 | 34.COSTA WOOD TRADING S.R.L.▼ 8 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 368,7 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 368,7 K RON | |
| 35 | 35.EDIL OPAL S.R.L.nou | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 361,3 K RON— | — | — | 361,3 K RON |
| 36 | 36.DIGITERA SRL▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 358,3 K RON▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | 358,3 K RON | |
| 37 | 37.IULCOM SRL▼ 7 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 355,9 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 355,9 K RON | |
| 38 | 38.MELENTARII SRLnou | Sat Glodu, Comuna Dănicei, Vâlcea | 333,2 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 333,2 K RON | |
| 39 | 39.BEICA INTERCONSTRUCT ŞUŞANI S.R.L.nou | Sat Uşurei, Comuna Şuşani, Vâlcea | 328,6 K RON— | — | — | 328,6 K RON |
| 40 | 40.LGM CONCEPT S.R.L.▲ 895 | Sat Dăeşti, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 325,4 K RON— | — | 325,4 K RON | |
| 41 | 41.RADOI-CONSTRUCT SRL▲ 785 | Sat Roeşti, Comuna Pesceana, Vâlcea | 298,3 K RON— | — | 298,3 K RON | |
| 42 | 42.CONSTRUCT PROIECT SRL▲ 201 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 295,2 K RON▲ 3.211,6 % | ▲ 3.211,6 % | 295,2 K RON | |
| 43 | 43.MARLEXIM ELECTRO SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 286,9 K RON▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 286,9 K RON | |
| 44 | 44.SACOMET SA▲ 71 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 284,5 K RON▲ 291,1 % | ▲ 291,1 % | 284,5 K RON | |
| 45 | 45.NEGOVANU COSTEL & CO SRL▲ 134 | Sat Avrămeşti, Comuna Scundu, Vâlcea | 277,2 K RON▲ 898,5 % | ▲ 898,5 % | 277,2 K RON | |
| 46 | 46.METENE SERVICE S.R.L.▲ 27 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 274,8 K RON▲ 121 % | ▲ 121 % | 274,8 K RON | |
| 47 | 47.RENTUTIL SRL▲ 145 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 268,3 K RON▲ 1.063,9 % | ▲ 1.063,9 % | 268,3 K RON | |
| 48 | 48.FRIGOTECH SRL▲ 241 | Sat Broşteni, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 264,5 K RON▲ 7.100,9 % | ▲ 7.100,9 % | 264,5 K RON | |
| 49 | 49.CONCRET SRL▲ 891 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 258,8 K RON— | — | 258,8 K RON | |
| 50 | 50.TERAPONT SRL▲ 242 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 240,3 K RON▲ 6.800,1 % | ▲ 6.800,1 % | 240,3 K RON | |
| 51 | 51.DRM-ROX S.R.L.▲ 58 | Sat Foleştii de Jos, Comuna Tomşani, Vâlcea | 239,4 K RON▲ 201,1 % | ▲ 201,1 % | 239,4 K RON | |
| 52 | 52.OBRAFCOM SRL▲ 131 | Sat Pietrarii de Sus, Comuna Pietrari, Vâlcea | 237,5 K RON▲ 793,8 % | ▲ 793,8 % | 237,5 K RON | |
| 53 | 53.ALISTIM CONSTRUCT SRL▼ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 237,5 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 237,5 K RON | |
| 54 | 54.SONECO SRL▲ 246 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 234,5 K RON▲ 7.190,8 % | ▲ 7.190,8 % | 234,5 K RON | |
| 55 | 55.LISTCON S.R.L.▲ 83 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 233,9 K RON▲ 346,8 % | ▲ 346,8 % | 233,9 K RON | |
| 56 | 56.REDI COM SRL▲ 47 | Sat Bărbăteşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 220,9 K RON▲ 169,8 % | ▲ 169,8 % | 220,9 K RON | |
| 57 | 57.COMALTRONIC SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 219,8 K RON▲ 86,6 % | ▲ 86,6 % | 219,8 K RON | |
| 58 | 58.ALBELECTRIC S.R.L.▲ 99 | Sat Armăşeşti, Comuna Cernisoara, Vâlcea | 217,4 K RON▲ 447,6 % | ▲ 447,6 % | 217,4 K RON | |
| 59 | 59.MULTI MET SRL▼ 2 | Sat Ostroveni, Comuna Galicea, Vâlcea | 212,6 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 212,6 K RON | |
| 60 | 60.IESS SRL▼ 1 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 207,6 K RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 207,6 K RON | |
| 61 | 61.PENTASERV CONSTRUCT SRL▲ 17 | Sat Părăuşani, Comuna Livezi, Vâlcea | 204,8 K RON▲ 75,8 % | ▲ 75,8 % | 204,8 K RON | |
| 62 | 62.EXPERT MOSAICI S.R.L.▲ 119 | Sat Stroeşti, Comuna Stroeşti, Vâlcea | 204 K RON▲ 656,6 % | ▲ 656,6 % | 204 K RON | |
| 63 | 63.SERVCET SA▼ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 202,7 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 202,7 K RON | |
| 64 | 64.A.S. SRL▼ 42 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 197,3 K RON▼ 60 % | ▼ 60 % | 197,3 K RON | |
| 65 | 65.GEPROF CONSTRUCT SRL▲ 53 | Sat Predeşti, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 191 K RON▲ 174,7 % | ▲ 174,7 % | 191 K RON | |
| 66 | 66.MIRUTEH S.R.L.nou | Sat Butanu, Comuna Zătreni, Vâlcea | 188,5 K RON— | — | — | 188,5 K RON |
| 67 | 67.MIRVAL SRL▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 187,6 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 187,6 K RON | |
| 68 | 68.DAXMIN SRL▼ 41 | Sat Amărăşti, Comuna Amărăşti, Vâlcea | 187,1 K RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 187,1 K RON | |
| 69 | 69.IMPECABIL SRL▼ 67 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 182,9 K RON▼ 94,1 % | ▼ 94,1 % | 182,9 K RON | |
| 70 | 70.ARCANSA SRL▼ 31 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 182 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 182 K RON | |
| 71 | 71.SPECIAL PROIECT SRL▲ 191 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 181,3 K RON▲ 2.662,6 % | ▲ 2.662,6 % | 181,3 K RON | |
| 72 | 72.BECHEANU CONSTRUCT SRL▲ 208 | Sat Şirineasa, Comuna Şirineasa, Vâlcea | 181 K RON▲ 3.853,5 % | ▲ 3.853,5 % | 181 K RON | |
| 73 | 73.11N CONSTRUCT S.R.L.▲ 74 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 178,8 K RON▲ 298,2 % | ▲ 298,2 % | 178,8 K RON | |
| 74 | 74.RICOVAL CONSTRUCT S.R.L.▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 178,8 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 178,8 K RON | |
| 75 | 75.MELIGRUP CONSTRUCT S.R.L.▼ 15 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 178,5 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 178,5 K RON | |
| 76 | 76.EMAR GRUP SRL▲ 139 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 177,6 K RON▲ 1.115,1 % | ▲ 1.115,1 % | 177,6 K RON | |
| 77 | 77.DONEVAL IMOB SRL▲ 812 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 175,8 K RON— | — | 175,8 K RON | |
| 78 | 78.TEODESING S.R.L.▲ 207 | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 172,2 K RON▲ 4.018 % | ▲ 4.018 % | 172,2 K RON | |
| 79 | 79.GRUPINSTAL SRL▲ 274 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 171,4 K RON▲ 27.372,3 % | ▲ 27.372,3 % | 171,4 K RON | |
| 80 | 80.GEOTAN CONSTRUCT S.R.L.▲ 621 | Sat Dealu Launele, Comuna Dănicei, Vâlcea | 169 K RON— | — | 169 K RON | |
| 81 | 81.HIWATERS SRL▲ 118 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 166,7 K RON▲ 696,9 % | ▲ 696,9 % | 166,7 K RON | |
| 82 | 82.GREEMAN SRL▲ 804 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 166,3 K RON— | — | 166,3 K RON | |
| 83 | 83.PANTA PREST SRL▼ 12 | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 166,2 K RON▲ 27 % | ▲ 27 % | 166,2 K RON | |
| 84 | 84.ADERACOM SRL▲ 160 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 161 K RON▲ 1.719,2 % | ▲ 1.719,2 % | 161 K RON | |
| 85 | 85.CONRED CONSTRUCT SRL▲ 25 | Sat Mileşti, Comuna Făureşti, Vâlcea | 160,7 K RON▲ 102,1 % | ▲ 102,1 % | 160,7 K RON | |
| 86 | 86.INTERAGRO SRLnou | Loc. Bălceşti, Oraş Bălceşti, Vâlcea | 159,9 K RON▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 159,9 K RON | |
| 87 | 87.CICE SERVICII S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 159 K RON— | — | — | 159 K RON |
| 88 | 88.PROTERM SRL▼ 26 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 155,9 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 155,9 K RON | |
| 89 | 89.ANDRION COM SRLnou | Sat Tepşenari, Comuna Milcoiu, Vâlcea | 154,3 K RON— | — | 154,3 K RON | |
| 90 | 90.CRISBO FINISAJ S.R.L.▲ 118 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 153,7 K RON▲ 737,2 % | ▲ 737,2 % | 153,7 K RON | |
| 91 | 91.GHETAN CONSTRUCT S.R.L.▼ 17 | Sat Dealu Launele, Comuna Dănicei, Vâlcea | 150,9 K RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 150,9 K RON | |
| 92 | 92.UNIDAN CONSTRUCT SRL▲ 250 | Sat Corbii din Vale, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 150,2 K RON▲ 15.645,8 % | ▲ 15.645,8 % | 150,2 K RON | |
| 93 | 93.FILAPROD SRL▲ 28 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 147,8 K RON▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 147,8 K RON | |
| 94 | 94.TOMARO ELECTRIC SRL▲ 166 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 143 K RON▲ 1.979,7 % | ▲ 1.979,7 % | 143 K RON | |
| 95 | 95.EDIFICIO ENGINEERING SRL▲ 18 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 142,3 K RON▲ 88,5 % | ▲ 88,5 % | 142,3 K RON | |
| 96 | 96.D.R.B CONSTRUCT S.R.L.▲ 105 | Sat Izvoru Rece, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 138,9 K RON▲ 578,8 % | ▲ 578,8 % | 138,9 K RON | |
| 97 | 97.ERIONCYM S.R.L.▲ 124 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 138 K RON▲ 927,2 % | ▲ 927,2 % | 138 K RON | |
| 98 | 98.INTACT CONSTRUCT SRL▲ 8 | Sat Zăvideni, Comuna Prundeni, Vâlcea | 136,3 K RON▲ 70,9 % | ▲ 70,9 % | 136,3 K RON | |
| 99 | 99.MINI POT S.R.L.▲ 71 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 134 K RON▲ 328,4 % | ▲ 328,4 % | 134 K RON | |
| 100 | 100.LINEST GRUP SRL▼ 12 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 131,7 K RON▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 131,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Vâlcea
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
554 firme · 636,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
122 firme · 407,8 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
158 firme · 358,4 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
38 firme · 242,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
120 firme · 112,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
19 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
39 firme · 36,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
40 firme · 32,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 27,4 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
60 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
11 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
15 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 638,4 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
8 firme · 427,8 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 395,3 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 106,9 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23,9 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON