Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Tulcea după profit net în 2020
602 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 83,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 197,8 K RON, iar liderul atinge 4,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CRISTMIH SRL▲ 2 | Comuna Stejaru, Tulcea | 4,8 mil. RON▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | 4,8 mil. RON | |
| 2 | 2.PISCICOLA TULCEA SA▲ 15 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 3,8 mil. RON▲ 157,7 % | ▲ 157,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 3 | 3.PISCICOLA - TOUR SRL▼ 2 | Sat Jurilovca, Comuna Jurilovca, Tulcea | 3,7 mil. RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | 3,7 mil. RON | |
| 4 | 4.MERGEANI-ANID SRL▲ 35 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 3,5 mil. RON▲ 319,5 % | ▲ 319,5 % | 3,5 mil. RON | |
| 5 | 5.AGRO TOLLIL SRL▼ 3 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 3,4 mil. RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 3,4 mil. RON | |
| 6 | 6.MARIBELA CONS SRL▲ 5 | Sat Neatârnarea, Comuna Beidaud, Tulcea | 2,8 mil. RON▲ 54,1 % | ▲ 54,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 7 | 7.BIO GRAINS S.R.L.nou | Sat Sarighiol de Deal, Comuna Beidaud, Tulcea | 2,6 mil. RON— | — | — | 2,6 mil. RON |
| 8 | 8.EXTRA BELMARI SRL▼ 4 | Sat Stejaru, Comuna Stejaru, Tulcea | 2,1 mil. RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 9 | 9.AGROCOM MIRON SRL▲ 38 | Sat Plopul, Comuna Murighiol, Tulcea | 2,1 mil. RON▲ 170,9 % | ▲ 170,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 10 | 10.LANURILE SĂLCIOARA S.R.L.nou | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 2 mil. RON— | — | — | 2 mil. RON |
| 11 | 11.DRĂGAICA DOBROGEI S.R.L.nou | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 2 mil. RON— | — | — | 2 mil. RON |
| 12 | 12.CRIVIADIS SRL▲ 20 | Sat Hamcearca, Comuna Hamcearca, Tulcea | 1,9 mil. RON▲ 101,2 % | ▲ 101,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 13 | 13.PREST GEO-DAN SRL▲ 1 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,7 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 14 | 14.MASIVA SRL▲ 263 | Sat Ceatalchioi, Comuna Ceatalchioi, Tulcea | 1,5 mil. RON▲ 5.175,9 % | ▲ 5.175,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.CEREAL FIELD PRODUCTION S.R.L.▲ 41 | Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 97 % | ▲ 97 % | 1,3 mil. RON | |
| 16 | 16.MITI-GEO SRL▲ 20 | Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.CONSTANT PROD SRL▲ 58 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,3 mil. RON▲ 185,1 % | ▲ 185,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 18 | 18.TEMIH AGROTECH S.R.L.▲ 4 | Sat Stejaru, Comuna Stejaru, Tulcea | 1,2 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.PROMEX SRL▲ 70 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 1,2 mil. RON▲ 234,9 % | ▲ 234,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 20 | 20.MATRIOSKA INVEST FARM S.R.L.nou | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 1,2 mil. RON— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 21 | 21.PISCICOLA TOUR AP LUNCA SRL▲ 311 | Sat Jurilovca, Comuna Jurilovca, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 11.201,6 % | ▲ 11.201,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 22 | 22.AGROBAZ SRL▲ 20 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 1,1 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 23 | 23.LOMBARDI AGRO SRL= | Sat I.C.Brătianu, Comuna I.C.Brătianu, Tulcea | 1 mil. RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 1 mil. RON | |
| 24 | 24.HOLDER TRADE SRL▲ 572 | Comuna Baia, Tulcea | 1 mil. RON— | — | 1 mil. RON | |
| 25 | 25.AGRIA FARMINVEST SRL▲ 43 | Sat Lunca, Comuna Ceamurlia de Jos, Tulcea | 1 mil. RON▲ 108,6 % | ▲ 108,6 % | 1 mil. RON | |
| 26 | 26.ELIZA POWER DESIGN SRL▲ 239 | Sat Sarighiol de Deal, Comuna Beidaud, Tulcea | 954,2 K RON▲ 2.872,5 % | ▲ 2.872,5 % | 954,2 K RON | |
| 27 | 27.CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.▲ 10 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 947,7 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 947,7 K RON | |
| 28 | 28.TRANSMETEORIT SRL▲ 109 | Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea | 919,5 K RON▲ 418,4 % | ▲ 418,4 % | 919,5 K RON | |
| 29 | 29.IRA INVEST SRL▲ 559 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 913,3 K RON— | — | 913,3 K RON | |
| 30 | 30.FUDULEA SRL▼ 10 | Sat Vasile Alecsandri, Comuna Stejaru, Tulcea | 884,8 K RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 884,8 K RON | |
| 31 | 31.JOHN AGRO LAND SRL▲ 10 | Sat Visterna, Comuna Sarichioi, Tulcea | 812,7 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 812,7 K RON | |
| 32 | 32.VENETO AGRICULTURA SRL▼ 8 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 801,5 K RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 801,5 K RON | |
| 33 | 33.POARTA DELTEI SRL▼ 17 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 779,1 K RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 779,1 K RON | |
| 34 | 34.RADE AND RADU SRL▲ 122 | Sat Mineri, Comuna Somova, Tulcea | 735,3 K RON▲ 464,2 % | ▲ 464,2 % | 735,3 K RON | |
| 35 | 35.NINGEA ENERGY SRL▼ 20 | Sat Lăstuni, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 734,1 K RON▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 734,1 K RON | |
| 36 | 36.PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 145 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 719,4 K RON▲ 650,6 % | ▲ 650,6 % | 719,4 K RON | |
| 37 | 37.CEREALE AGROSELECT SRL▲ 128 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 683,9 K RON▲ 511,7 % | ▲ 511,7 % | 683,9 K RON | |
| 38 | 38.DIMAS ACTIV SRL▲ 135 | Loc. Babadag, Oraş Babadag, Tulcea | 682,1 K RON▲ 556,9 % | ▲ 556,9 % | 682,1 K RON | |
| 39 | 39.ALSAGRO FARM SRL▼ 12 | Sat Mihai Bravu, Comuna Mihai Bravu, Tulcea | 675,9 K RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 675,9 K RON | |
| 40 | 40.POTENŢA SRL▲ 10 | Sat Turcoaia, Comuna Turcoaia, Tulcea | 640,4 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 640,4 K RON | |
| 41 | 41.BIANCA - DOR SRL▲ 110 | Sat Rândunica, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 635 K RON▲ 363,7 % | ▲ 363,7 % | 635 K RON | |
| 42 | 42.AGRISOF IMPEX SRL▲ 21 | Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia, Tulcea | 629,6 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 629,6 K RON | |
| 43 | 43.LORD SRL▲ 44 | Sat Smârdan, Comuna Smârdan, Tulcea | 593,7 K RON▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 593,7 K RON | |
| 44 | 44.INTERAGRO ENISAL SRL▲ 332 | Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea | 574,3 K RON▲ 37.287,8 % | ▲ 37.287,8 % | 574,3 K RON | |
| 45 | 45.DENISCOM SRL▼ 26 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 568,4 K RON▼ 59,6 % | ▼ 59,6 % | 568,4 K RON | |
| 46 | 46.NUR SRL▼ 40 | Sat Lăstuni, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 512,8 K RON▼ 77,3 % | ▼ 77,3 % | 512,8 K RON | |
| 47 | 47.PASAJ COMALIM SRL▲ 20 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 499,7 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 499,7 K RON | |
| 48 | 48.L.M.C. IMPEX SRL▲ 5 | Sat Sâmbăta Nouă, Comuna Topolog, Tulcea | 495,4 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 495,4 K RON | |
| 49 | 49.NICALEX CERES SRL▲ 200 | Sat Parcheş, Comuna Somova, Tulcea | 490,2 K RON▲ 1.172,6 % | ▲ 1.172,6 % | 490,2 K RON | |
| 50 | 50.MIRO PESC SRL▲ 28 | Sat Mila 23, Comuna Crişan, Tulcea | 486,5 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 486,5 K RON | |
| 51 | 51.ROSIPROD SRL▲ 22 | Sat Jurilovca, Comuna Jurilovca, Tulcea | 468 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 468 K RON | |
| 52 | 52.IRELAGRO ROSE SRL▲ 89 | Sat Agighiol, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea | 464,4 K RON▲ 184,9 % | ▲ 184,9 % | 464,4 K RON | |
| 53 | 53.ARCADA SRL▲ 27 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 463,4 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 463,4 K RON | |
| 54 | 54.RAI VERDE SRL▼ 47 | Sat Traian, Comuna Cerna, Tulcea | 463,1 K RON▼ 78,5 % | ▼ 78,5 % | 463,1 K RON | |
| 55 | 55.FÂNTÂNA LUI MORUZOV SRL▲ 191 | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | 454,1 K RON▲ 987,9 % | ▲ 987,9 % | 454,1 K RON | |
| 56 | 56.AGRICOLA ASM SRL▼ 28 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 452,4 K RON▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 452,4 K RON | |
| 57 | 57.DELTA FISH SRL▲ 39 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 444,9 K RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 444,9 K RON | |
| 58 | 58.GITA GROUP SRL▲ 192 | Sat Sălcioara, Comuna Jurilovca, Tulcea | 441,4 K RON▲ 1.051,2 % | ▲ 1.051,2 % | 441,4 K RON | |
| 59 | 59.VITAGRO SRL▼ 25 | Sat Smârdan, Comuna Smârdan, Tulcea | 439,2 K RON▼ 52 % | ▼ 52 % | 439,2 K RON | |
| 60 | 60.CERESAN SRL▲ 155 | Sat Caugagia, Comuna Baia, Tulcea | 433,2 K RON▲ 598,9 % | ▲ 598,9 % | 433,2 K RON | |
| 61 | 61.AGRITOM SRL▲ 82 | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | 428,4 K RON▲ 170,8 % | ▲ 170,8 % | 428,4 K RON | |
| 62 | 62.TOTAL AGRO SRL▼ 31 | Sat Izvoarele, Comuna Izvoarele, Tulcea | 408,8 K RON▼ 58,4 % | ▼ 58,4 % | 408,8 K RON | |
| 63 | 63.GMD VISTERLAND AGRO SRL▲ 172 | Sat Visterna, Comuna Sarichioi, Tulcea | 387,7 K RON▲ 736,9 % | ▲ 736,9 % | 387,7 K RON | |
| 64 | 64.VAN-OVIS SRL▼ 52 | Sat Stejaru, Comuna Stejaru, Tulcea | 383,8 K RON▼ 78,5 % | ▼ 78,5 % | 383,8 K RON | |
| 65 | 65.AGRO TIB SRL▲ 532 | Sat Colina, Comuna Murighiol, Tulcea | 380,9 K RON— | — | 380,9 K RON | |
| 66 | 66.ACVILA SRL▲ 19 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 373,6 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 373,6 K RON | |
| 67 | 67.SPICUL GOLD SRL▼ 1 | Sat Nufăru, Comuna Nufăru, Tulcea | 366,7 K RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 366,7 K RON | |
| 68 | 68.VICTORIA OIL SRLnou | Loc. Sulina, Oraş Sulina, Tulcea | 355,7 K RON▲ 131,1 % | ▲ 131,1 % | 355,7 K RON | |
| 69 | 69.PEDROMAR TRUST S.R.L.▲ 236 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 341,5 K RON▲ 1.803,7 % | ▲ 1.803,7 % | 341,5 K RON | |
| 70 | 70.ECO LEG CUDALB SRL▼ 60 | Sat Sabangia, Comuna Sarichioi, Tulcea | 338,7 K RON▼ 83 % | ▼ 83 % | 338,7 K RON | |
| 71 | 71.BIONUT RO SRL▲ 266 | Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea | 336,2 K RON▲ 4.638,4 % | ▲ 4.638,4 % | 336,2 K RON | |
| 72 | 72.MALBORAKIS IMPEX SRL▼ 39 | Sat Lăstuni, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 332 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 332 K RON | |
| 73 | 73.ECOPET AGRICULTURA SRL▲ 96 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 331,4 K RON▲ 206,6 % | ▲ 206,6 % | 331,4 K RON | |
| 74 | 74.C.D.L. PRODCOM SRL▼ 26 | Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, Tulcea | 328,9 K RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 328,9 K RON | |
| 75 | 75.ELLA AGRO FARMING S.R.L.▼ 10 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nalbant, Tulcea | 328 K RON▼ 37 % | ▼ 37 % | 328 K RON | |
| 76 | 76.AGROZEM SRL▼ 7 | Sat Cataloi, Comuna Frecăţei, Tulcea | 326,3 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 326,3 K RON | |
| 77 | 77.DANUBE RESEARCH-CONSULTING SRL▲ 240 | Comuna Horia, Tulcea | 325,1 K RON▲ 1.999,2 % | ▲ 1.999,2 % | 325,1 K RON | |
| 78 | 78.PALLADIUM SRL▲ 41 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 311,2 K RON▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 311,2 K RON | |
| 79 | 79.PRESCOM SRL▼ 36 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea | 301,6 K RON▼ 62,6 % | ▼ 62,6 % | 301,6 K RON | |
| 80 | 80.MOHA LIVESTOCK S.R.L.▼ 75 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 284 K RON▼ 88,2 % | ▼ 88,2 % | 284 K RON | |
| 81 | 81.DOMENIILE LEBĂDA NEAGRĂ S.R.L.▲ 12 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 269,6 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 269,6 K RON | |
| 82 | 82.AGRO EXPERIMENTĂRI SRL▲ 261 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 264,1 K RON▲ 4.610,5 % | ▲ 4.610,5 % | 264,1 K RON | |
| 83 | 83.CRIL-COM SRL▲ 190 | Sat Sabangia, Comuna Sarichioi, Tulcea | 260,9 K RON▲ 768,1 % | ▲ 768,1 % | 260,9 K RON | |
| 84 | 84.COLISAM AGROPROD SRL▲ 473 | Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea | 259,5 K RON— | — | 259,5 K RON | |
| 85 | 85.AGROSAN PROD SRL▲ 12 | Sat Lunca, Comuna Ceamurlia de Jos, Tulcea | 257,7 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 257,7 K RON | |
| 86 | 86.EURO FISH SRL▲ 13 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 247,1 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 247,1 K RON | |
| 87 | 87.AGRICOLA AMADOR SRL▼ 28 | Sat Somova, Comuna Somova, Tulcea | 246,8 K RON▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | 246,8 K RON | |
| 88 | 88.VIVAI BISUTTI SRL▲ 7 | Sat Mircea Vodă, Comuna Cerna, Tulcea | 245,9 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 245,9 K RON | |
| 89 | 89.CERES-SAM GREEN S.R.L.▲ 33 | Sat Ceamurlia de Jos, Comuna Ceamurlia de Jos, Tulcea | 239,8 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 239,8 K RON | |
| 90 | 90.CEREAL FACTORY SRL▼ 28 | Sat Niculiţel, Comuna Niculiţel, Tulcea | 234,1 K RON▼ 59,8 % | ▼ 59,8 % | 234,1 K RON | |
| 91 | 91.PETRU SILVOFOREST SRL▲ 34 | Sat Turcoaia, Comuna Turcoaia, Tulcea | 228,3 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 228,3 K RON | |
| 92 | 92.SIMCO-IMPEX SRL▲ 54 | Sat Caugagia, Comuna Baia, Tulcea | 226,9 K RON▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 226,9 K RON | |
| 93 | 93.STRAMBEANU SRL▲ 137 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 219,8 K RON▲ 318,3 % | ▲ 318,3 % | 219,8 K RON | |
| 94 | 94.SILVA ENERGY SRL▲ 150 | Sat Topolog, Comuna Topolog, Tulcea | 213,9 K RON▲ 404,9 % | ▲ 404,9 % | 213,9 K RON | |
| 95 | 95.AGRORAZELM SARINASUF SRLnou | Sat Sarinasuf, Comuna Murighiol, Tulcea | 210,8 K RON— | — | 210,8 K RON | |
| 96 | 96.SOIA AGRO SRL▼ 15 | Sat I.C.Brătianu, Comuna I.C.Brătianu, Tulcea | 207,3 K RON▼ 48 % | ▼ 48 % | 207,3 K RON | |
| 97 | 97.AGRODAR SRL▲ 78 | Sat Jijila, Comuna Jijila, Tulcea | 204,8 K RON▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 204,8 K RON | |
| 98 | 98.OBRETIN SRL▲ 41 | Sat Mila 23, Comuna Crişan, Tulcea | 204,5 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 204,5 K RON | |
| 99 | 99.AGRO.ECO.SANITAS SRL▼ 73 | Loc. Măcin, Oraş Măcin, Tulcea | 200,2 K RON▼ 81,1 % | ▼ 81,1 % | 200,2 K RON | |
| 100 | 100.INTERAGRO CEREALE AGRICULTURĂ SRL▲ 108 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 197,8 K RON▲ 195,9 % | ▲ 195,9 % | 197,8 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Tulcea
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
378 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
14 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
10 firme · 46,1 mil. RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
18 firme · 29,1 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
42 firme · 27,1 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
11 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
14 firme · 19,5 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
23 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
22 firme · 15,2 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
16 firme · 11 mil. RON
CAEN 0311
Pescuitul maritim
4 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
4 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
9 firme · 496,3 K RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
1 firme · 322,7 K RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
2 firme · 56,2 K RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
1 firme · 0 RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
1 firme · 0 RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
1 firme · 0 RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
1 firme · 0 RON