Top 100 firme — Imobiliare, Satu Mare după profit net în 2021
237 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 30,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 24,4 K RON, iar liderul atinge 5,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CASTRUM REALTY SRL= | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 5,7 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 5,7 mil. RON | |
| 2 | 2.IMO - TRUST SRL▲ 46 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,4 mil. RON▲ 3.544,8 % | ▲ 3.544,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 3 | 3.KIRA STONE SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,1 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 2,1 mil. RON | |
| 4 | 4.TARR LOGISTIC S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7 mil. RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 5 | 5.POLIPOL AUSLANDS BETEILIGUNGS SCS GERMANIA SUCURSALA FOIENI▼ 2 | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 1,5 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 6 | 6.ROMESCHIR SRL▲ 226 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON— | — | 1,3 mil. RON | |
| 7 | 7.LINDNER SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 8 | 8.INTERNATIONAL POLYSACKS ROMANIA S.R.L.▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 9 | 9.NOVECOM SA▲ 16 | Municipiul Carei, Satu Mare | 870 K RON▲ 457,9 % | ▲ 457,9 % | 870 K RON | |
| 10 | 10.UNIO INDUSTRIAL PARC S.R.L.▲ 161 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 785 K RON— | — | 785 K RON | |
| 11 | 11.ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 215 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 706,9 K RON— | — | 706,9 K RON | |
| 12 | 12.DDO RENT SRL▲ 69 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 622,7 K RON▲ 2.407,4 % | ▲ 2.407,4 % | 622,7 K RON | |
| 13 | 13.MINI MAX IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 541,1 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 541,1 K RON | |
| 14 | 14.IMOBILIEN VARGA SRL▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 482,4 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 482,4 K RON | |
| 15 | 15.SM MAXIMAL SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 422 K RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 422 K RON | |
| 16 | 16.MPV & CO SA▲ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 393,1 K RON▲ 262 % | ▲ 262 % | 393,1 K RON | |
| 17 | 17.MONICA UNLIMITED S.R.L.▲ 14 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 353,6 K RON▲ 176,1 % | ▲ 176,1 % | 353,6 K RON | |
| 18 | 18.CABINET 2008 SRL▼ 9 | Municipiul Carei, Satu Mare | 338,7 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 338,7 K RON | |
| 19 | 19.IMOBILIARE NORA SRL▲ 206 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 296,2 K RON— | — | 296,2 K RON | |
| 20 | 20.MIHI SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 288,5 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 288,5 K RON | |
| 21 | 21.LEXMAT 2018 S.R.L.▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 284,2 K RON▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 284,2 K RON | |
| 22 | 22.CLAUDIA & ALESSIA S.R.L.▼ 7 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 281,7 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 281,7 K RON | |
| 23 | 23.CARRIAGE SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 248,7 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 248,7 K RON | |
| 24 | 24.UTE 1885 NDK SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 238,1 K RON▲ 161,4 % | ▲ 161,4 % | 238,1 K RON | |
| 25 | 25.PRESTAREA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 156 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 233,3 K RON— | — | 233,3 K RON | |
| 26 | 26.SIMRA SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 224,9 K RON▲ 110,1 % | ▲ 110,1 % | 224,9 K RON | |
| 27 | 27.ELVI & GEO SRL▼ 6 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 221,3 K RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 221,3 K RON | |
| 28 | 28.BIO PLANT SRL▲ 154 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 203 K RON— | — | 203 K RON | |
| 29 | 29.CRISTI CASA INVEST S.R.L.▲ 103 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 200,6 K RON— | — | 200,6 K RON | |
| 30 | 30.IRBA SRL▼ 6 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 176 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 176 K RON | |
| 31 | 31.MADI THEN SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 167,2 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 167,2 K RON | |
| 32 | 32.TELUR SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 166,3 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 166,3 K RON | |
| 33 | 33.CRISALBA COM SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 164,6 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 164,6 K RON | |
| 34 | 34.KONCRET SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 144,6 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 144,6 K RON | |
| 35 | 35.DIMENA SRL▲ 121 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 139 K RON— | — | 139 K RON | |
| 36 | 36.KRISZTIAN & SANDA BALOG S.R.L.nou | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 138,4 K RON— | — | 138,4 K RON | |
| 37 | 37.INTIM SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 136,7 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 136,7 K RON | |
| 38 | 38.CRAMA ZOLI SRL▼ 2 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 132,7 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 132,7 K RON | |
| 39 | 39.WEST HOST SRL▲ 47 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 124,7 K RON▲ 505,5 % | ▲ 505,5 % | 124,7 K RON | |
| 40 | 40.RI & CO SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 121 K RON▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | 121 K RON | |
| 41 | 41.FARMA CENTER SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 119,5 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 119,5 K RON | |
| 42 | 42.MIHI 2017 SRL▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 117 K RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 117 K RON | |
| 43 | 43.TRADEMARK PROPERTIES SRL▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 115,2 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 115,2 K RON | |
| 44 | 44.FREEMAN SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 114,5 K RON▲ 151 % | ▲ 151 % | 114,5 K RON | |
| 45 | 45.AP IMOB ARDELEAN SRL▼ 17 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97,7 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 97,7 K RON | |
| 46 | 46.DELTA CODRU S.R.L.▲ 143 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97,5 K RON— | — | 97,5 K RON | |
| 47 | 47.AGENTIA IMOBILIARA BRI COMPLEX SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 95,8 K RON▲ 157,1 % | ▲ 157,1 % | 95,8 K RON | |
| 48 | 48.SIESTA COM SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 95,8 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 95,8 K RON | |
| 49 | 49.PHOENIX SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 93 K RON▲ 160,3 % | ▲ 160,3 % | 93 K RON | |
| 50 | 50.ESTANY SUILS RO SRL▲ 103 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 89,2 K RON— | — | 89,2 K RON | |
| 51 | 51.MITTEFRITZ SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 85,9 K RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 85,9 K RON | |
| 52 | 52.AGENTIA VENUS SRL▲ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 81,5 K RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 81,5 K RON | |
| 53 | 53.M INVEST SRL▲ 19 | Municipiul Carei, Satu Mare | 81,2 K RON▲ 189,7 % | ▲ 189,7 % | 81,2 K RON | |
| 54 | 54.GOLF EDAN SRL▲ 29 | Municipiul Carei, Satu Mare | 77,6 K RON▲ 226,9 % | ▲ 226,9 % | 77,6 K RON | |
| 55 | 55.HELLAS IMOBILIARE 1985 S.R.L.▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 76,5 K RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 76,5 K RON | |
| 56 | 56.IMOB MATIARN SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 73,1 K RON▲ 159,3 % | ▲ 159,3 % | 73,1 K RON | |
| 57 | 57.SOLE APARTMENT S.R.L.▲ 138 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 72,8 K RON— | — | 72,8 K RON | |
| 58 | 58.LIRA HOLIDAY SRL▲ 30 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 72,5 K RON▲ 292,2 % | ▲ 292,2 % | 72,5 K RON | |
| 59 | 59.CORVINUL SA▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 71,2 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 71,2 K RON | |
| 60 | 60.GLG MIORITA SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68 K RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 68 K RON | |
| 61 | 61.COMCAS EXPERT SA▲ 172 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 67,9 K RON— | — | 67,9 K RON | |
| 62 | 62.YORK IMOB SRL▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 66,8 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 66,8 K RON | |
| 63 | 63.DAAS ROYAL DETAILING S.R.L.▲ 41 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 64,5 K RON▲ 590 % | ▲ 590 % | 64,5 K RON | |
| 64 | 64.TAMERVAN SRL▼ 12 | Municipiul Carei, Satu Mare | 63,9 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 63,9 K RON | |
| 65 | 65.GABRIEL M&M SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 63,9 K RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 63,9 K RON | |
| 66 | 66.SHOP TO GO S.R.L.▲ 50 | Sat Culciu Mare, Comuna Culciu, Satu Mare | 59,7 K RON▲ 1.291,9 % | ▲ 1.291,9 % | 59,7 K RON | |
| 67 | 67.SCHWABEN BUSINESS PARK PETREŞTI SRLnou | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | 59,4 K RON— | — | — | 59,4 K RON |
| 68 | 68.RO CONIX SRL▼ 56 | Municipiul Carei, Satu Mare | 59 K RON▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | 59 K RON | |
| 69 | 69.RAFCAROT S.R.L.▲ 150 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 57,9 K RON— | — | 57,9 K RON | |
| 70 | 70.FARMACIA SOARELUI SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,4 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 53,4 K RON | |
| 71 | 71.HERAL IMOBILIARE SRL▼ 61 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,1 K RON▼ 89,5 % | ▼ 89,5 % | 53,1 K RON | |
| 72 | 72.AUTOMOTIVE BUILDING S.R.L.▲ 26 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 53,1 K RON▲ 366,3 % | ▲ 366,3 % | 53,1 K RON | |
| 73 | 73.SIGNUM IMOBILIARE SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,1 K RON▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 50,1 K RON | |
| 74 | 74.QUANTUS HOLDING S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50 K RON— | — | — | 50 K RON |
| 75 | 75.CASA INVEST S.R.L.▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46,2 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 46,2 K RON | |
| 76 | 76.DOMESTORE INDUSTRY S.R.L.▲ 117 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,7 K RON— | — | 44,7 K RON | |
| 77 | 77.INTERRA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 153 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,9 K RON— | — | 42,9 K RON | |
| 78 | 78.COMEX SRL▲ 24 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,7 K RON▲ 304 % | ▲ 304 % | 42,7 K RON | |
| 79 | 79.VIVERA SALES CONSULT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,6 K RON▲ 63,9 % | ▲ 63,9 % | 42,6 K RON | |
| 80 | 80.COINVEST SRL▲ 143 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,4 K RON— | — | 42,4 K RON | |
| 81 | 81.MIRAI S.R.L.▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 41,8 K RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 41,8 K RON | |
| 82 | 82.ARMEDICA STOMA SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,4 K RON▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 40,4 K RON | |
| 83 | 83.PLANET SBV SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 39,6 K RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 39,6 K RON | |
| 84 | 84.AGENŢIA MARIA SRL▲ 75 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 38,6 K RON— | — | 38,6 K RON | |
| 85 | 85.MARIDOR ASTORIA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,1 K RON▲ 42 % | ▲ 42 % | 37,1 K RON | |
| 86 | 86.INFINITY & COM SRL▲ 134 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37 K RON— | — | 37 K RON | |
| 87 | 87.SEA-FISCHER SRL▼ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,6 K RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 36,6 K RON | |
| 88 | 88.TORO 2020 S.R.L.▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 34,8 K RON▲ 1.038,4 % | ▲ 1.038,4 % | 34,8 K RON | |
| 89 | 89.RENOVATIO PARC INDUSTRIAL SRL▲ 81 | Comuna Vetiş, Satu Mare | 34,4 K RON— | — | 34,4 K RON | |
| 90 | 90.CONSTRUCTORUL SATU MARE SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 34,4 K RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 34,4 K RON | |
| 91 | 91.IMO EHR S.R.L.▼ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 33,5 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 33,5 K RON | |
| 92 | 92.BENY SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 33,3 K RON▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 33,3 K RON | |
| 93 | 93.ARELI REAL ESTATE S.R.L.▲ 34 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 31,4 K RON▲ 2.491,3 % | ▲ 2.491,3 % | 31,4 K RON | |
| 94 | 94.KREATIV ESTATE GROUP S.R.L.▲ 17 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 29,4 K RON▲ 400,4 % | ▲ 400,4 % | 29,4 K RON | |
| 95 | 95.MIXINVEST SA▼ 49 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,4 K RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 29,4 K RON | |
| 96 | 96.REAL ESTATE HARSANYI S.R.L.▼ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 28,7 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 28,7 K RON | |
| 97 | 97.MODERN R SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 28,6 K RON▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 28,6 K RON | |
| 98 | 98.ZOVA SRL▼ 2 | Sat Giurtelecu Hododului, Comuna Hodod, Satu Mare | 28 K RON▲ 99,8 % | ▲ 99,8 % | 28 K RON | |
| 99 | 99.BRILLIANT REAL ESTATE S.R.L.nou | Sat Păulian, Comuna Doba, Satu Mare | 25,8 K RON— | — | — | 25,8 K RON |
| 100 | 100.PAOLETTI INVEST SRL▲ 76 | Sat Moftinu Mare, Comuna Moftin, Satu Mare | 24,4 K RON— | — | 24,4 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Satu Mare
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
208 firme · 107,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
62 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
22 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
6 firme · 888,5 K RON