Top 100 firme — Activități profesionale, Satu Mare după profit net în 2009
614 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 11,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 47,6 K RON, iar liderul atinge 532 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PREMIER WORLD SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 532 K RON▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | 532 K RON | |
| 2 | 2.PROUMIN SRL▲ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 458,3 K RON▲ 173,4 % | ▲ 173,4 % | 458,3 K RON | |
| 3 | 3.SYNTAX SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 410,5 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 410,5 K RON | |
| 4 | 4.ROFRA CONDUCTE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 384,9 K RON— | — | — | 384,9 K RON |
| 5 | 5.EAST CONSULTING SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 283,3 K RON— | — | 283,3 K RON | |
| 6 | 6.ARHING PROIECT SRL▲ 48 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 278,4 K RON▲ 230,3 % | ▲ 230,3 % | 278,4 K RON | |
| 7 | 7.2002 SYNTAX SRL▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 274,9 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 274,9 K RON | |
| 8 | 8.MT CONTEX SRL▲ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 241,4 K RON▲ 152,9 % | ▲ 152,9 % | 241,4 K RON | |
| 9 | 9.RODNA CONT SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 240,2 K RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 240,2 K RON | |
| 10 | 10.ENER PROIECT SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 239,5 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 239,5 K RON | |
| 11 | 11.AGROLAND MBK S.R.L.▲ 312 | Municipiul Carei, Satu Mare | 234,8 K RON▲ 6.554,4 % | ▲ 6.554,4 % | 234,8 K RON | |
| 12 | 12.PRO STILL TECH SRL▲ 149 | Municipiul Carei, Satu Mare | 223,2 K RON▲ 608,4 % | ▲ 608,4 % | 223,2 K RON | |
| 13 | 13.DANING PROIECT SRL▲ 119 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 220,9 K RON▲ 437,2 % | ▲ 437,2 % | 220,9 K RON | |
| 14 | 14.MARKT SERVICE SRL▲ 279 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 202,4 K RON▲ 3.595 % | ▲ 3.595 % | 202,4 K RON | |
| 15 | 15.ARIA PROIECT SRL▲ 186 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 183,6 K RON▲ 780,8 % | ▲ 780,8 % | 183,6 K RON | |
| 16 | 16.ELSPORT SRL▲ 484 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 174,1 K RON— | — | 174,1 K RON | |
| 17 | 17.EUDOMUS SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 168,8 K RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 168,8 K RON | |
| 18 | 18.SIRTEQ SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 161,3 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 161,3 K RON | |
| 19 | 19.GENERAL CONSULTING SRL▲ 7 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 160,8 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 160,8 K RON | |
| 20 | 20.AMBIENT GROUP SRL▼ 2 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 160,7 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 160,7 K RON | |
| 21 | 21.CONFORT DESIGN SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 159,2 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 159,2 K RON | |
| 22 | 22.VEXANO SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 151 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 151 K RON | |
| 23 | 23.SILVERSTONE GRAFICS SRL▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 143,2 K RON▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 143,2 K RON | |
| 24 | 24.PROVEM SRL▲ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 132,9 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 132,9 K RON | |
| 25 | 25.PARTENHEIMER SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 128,6 K RON— | — | — | 128,6 K RON |
| 26 | 26.ARHI DINAMIC SRL▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 128,6 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 128,6 K RON | |
| 27 | 27.REGIO CONSTRUCT INFRASTRUCTURĂ SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 128,3 K RON▼ 54,1 % | ▼ 54,1 % | 128,3 K RON | |
| 28 | 28.NOA PROIECT SRL▲ 510 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 115,6 K RON— | — | 115,6 K RON | |
| 29 | 29.INSPECT AUTO SRL▲ 8 | Municipiul Carei, Satu Mare | 112,2 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 112,2 K RON | |
| 30 | 30.GISSYSTEM 002 SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 111,2 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 111,2 K RON | |
| 31 | 31.CENTRUL DE PROIECTARE ŞI INGINERIE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 105,9 K RON— | — | — | 105,9 K RON |
| 32 | 32.ROBOT EXPERT SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 102,1 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 102,1 K RON | |
| 33 | 33.SMART CONSULTING SRL▲ 26 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 98,5 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 98,5 K RON | |
| 34 | 34.ATLANTIDA COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97,4 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 97,4 K RON | |
| 35 | 35.NIGRA COM SRL▲ 216 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 94,6 K RON▲ 675,8 % | ▲ 675,8 % | 94,6 K RON | |
| 36 | 36.PROMINEX GRUP SRL▼ 19 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 93,3 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 93,3 K RON | |
| 37 | 37.NIK EXPERT SRL▲ 3 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 92,9 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 92,9 K RON | |
| 38 | 38.EYE TECH SRL▲ 19 | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 92,8 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 92,8 K RON | |
| 39 | 39.ASCENDENT SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 88 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 88 K RON | |
| 40 | 40.G ENGINEERING SRL▲ 82 | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 87,7 K RON▲ 95,7 % | ▲ 95,7 % | 87,7 K RON | |
| 41 | 41.TEHNOSTEEL SRL▲ 52 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 87,4 K RON▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 87,4 K RON | |
| 42 | 42.PRIVAT KONT SRL▼ 10 | Municipiul Carei, Satu Mare | 84,4 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 84,4 K RON | |
| 43 | 43.PRO SYNTAX SRL▲ 21 | Municipiul Carei, Satu Mare | 83,5 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 83,5 K RON | |
| 44 | 44.FABO FINANCE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 82,1 K RON— | — | — | 82,1 K RON |
| 45 | 45.CREST SRL▲ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 82 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 82 K RON | |
| 46 | 46.CREATIV STUDIO SRL▲ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 82 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 82 K RON | |
| 47 | 47.RENDOC SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 81,9 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 81,9 K RON | |
| 48 | 48.HIDRO TERM SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 79,8 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 79,8 K RON | |
| 49 | 49.CONTEX BUSINESS SRL▲ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 79,3 K RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 79,3 K RON | |
| 50 | 50.VLG EXPERT SRL▲ 19 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 79,1 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 79,1 K RON | |
| 51 | 51.MT AVASI KALLOŞ SRLnou | Sat Oraşu Nou, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 75,1 K RON— | — | — | 75,1 K RON |
| 52 | 52.ENVICON SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 74,6 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 74,6 K RON | |
| 53 | 53.CRINU MED SRL▼ 22 | Sat Santău, Comuna Santău, Satu Mare | 73,8 K RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 73,8 K RON | |
| 54 | 54.DINAMYS PRIME CONSULTING SRL▲ 582 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 73,3 K RON— | — | 73,3 K RON | |
| 55 | 55.BOGAR VASILE STINGĂTORUL SRL▲ 49 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 72,4 K RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 72,4 K RON | |
| 56 | 56.SANODENT SRL▲ 172 | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 70,9 K RON▲ 381,4 % | ▲ 381,4 % | 70,9 K RON | |
| 57 | 57.AUDEXCO SRL▲ 62 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 70,7 K RON▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 70,7 K RON | |
| 58 | 58.GLOBAL ACCOUNTING SRL▲ 27 | Municipiul Carei, Satu Mare | 70,2 K RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 70,2 K RON | |
| 59 | 59.TEHNIC CONT EXPERT SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 70,2 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 70,2 K RON | |
| 60 | 60.ELECTRO SISTEM SRL▲ 280 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 69 K RON▲ 2.593,2 % | ▲ 2.593,2 % | 69 K RON | |
| 61 | 61.ALBERTINO SRL▲ 63 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68,6 K RON▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | 68,6 K RON | |
| 62 | 62.PROCAD STYLE SRL▲ 149 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68,5 K RON▲ 280,6 % | ▲ 280,6 % | 68,5 K RON | |
| 63 | 63.ENICONT SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68,4 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 68,4 K RON | |
| 64 | 64.POIANA AVN SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 67,4 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 67,4 K RON | |
| 65 | 65.TRIO PROIECT SM SRL▲ 270 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 66,8 K RON▲ 2.271,5 % | ▲ 2.271,5 % | 66,8 K RON | |
| 66 | 66.GOLDA AVENUE SRL▲ 157 | Loc. Livada, Oraş Livada, Satu Mare | 66,8 K RON▲ 338,2 % | ▲ 338,2 % | 66,8 K RON | |
| 67 | 67.STUDIO BB SRL▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 65 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 65 K RON | |
| 68 | 68.PROFESIONAL CONT SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 64,6 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 64,6 K RON | |
| 69 | 69.TERMOGAZ SERVICE SRL▲ 38 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 64,1 K RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 64,1 K RON | |
| 70 | 70.MGS INGENIA S.R.L.▲ 570 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 63,4 K RON— | — | 63,4 K RON | |
| 71 | 71.CONT AUDIT SRL▲ 100 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 62,1 K RON▲ 122,9 % | ▲ 122,9 % | 62,1 K RON | |
| 72 | 72.MAX PROROUTE SRL▲ 299 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 60,6 K RON▲ 6.755,5 % | ▲ 6.755,5 % | 60,6 K RON | |
| 73 | 73.ELECTROPNEUMATICA SRL▲ 461 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,4 K RON— | — | 60,4 K RON | |
| 74 | 74.MĂSURĂTORI TOPOGRAFICE SRL▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 59,2 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 59,2 K RON | |
| 75 | 75.2FF SERVICE SRL▲ 51 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 58,5 K RON▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 58,5 K RON | |
| 76 | 76.EXPERT CONSULTING SRL▲ 226 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 58,4 K RON▲ 1.189,1 % | ▲ 1.189,1 % | 58,4 K RON | |
| 77 | 77.PARTIUM CONSULT SRL▲ 143 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 57,8 K RON▲ 270,7 % | ▲ 270,7 % | 57,8 K RON | |
| 78 | 78.TOTAL CONSULTING SRL▲ 56 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 57,3 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 57,3 K RON | |
| 79 | 79.ANDORA IMPEX SRL▲ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 56,6 K RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 56,6 K RON | |
| 80 | 80.RIEBEL VET SRL▼ 28 | Oraş Ardud, Satu Mare | 56,3 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 56,3 K RON | |
| 81 | 81.UNITCONT SRL▲ 42 | Municipiul Carei, Satu Mare | 55,3 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 55,3 K RON | |
| 82 | 82.M & M PRO CONSULTING SRL▲ 27 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 54,4 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 54,4 K RON | |
| 83 | 83.TEXO CONSULTING SRL▼ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 54,3 K RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 54,3 K RON | |
| 84 | 84.EXPERT CONSULT C SRL▲ 91 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 54,1 K RON▲ 100,5 % | ▲ 100,5 % | 54,1 K RON | |
| 85 | 85.LIDEXPERT SRL▲ 84 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,8 K RON▲ 86,6 % | ▲ 86,6 % | 53,8 K RON | |
| 86 | 86.REGALLIS INTERIORS SRL▲ 81 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,4 K RON▲ 83,4 % | ▲ 83,4 % | 53,4 K RON | |
| 87 | 87.SIGMA PROIECT SA▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,4 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 53,4 K RON | |
| 88 | 88.RU CONSULTING SRL▲ 56 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,9 K RON▲ 50 % | ▲ 50 % | 52,9 K RON | |
| 89 | 89.BETA CONSULT SRL▲ 188 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,8 K RON▲ 576,3 % | ▲ 576,3 % | 52,8 K RON | |
| 90 | 90.KRONOS CONSULT SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,2 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 52,2 K RON | |
| 91 | 91.CUMINDUM SRL▲ 49 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,1 K RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 52,1 K RON | |
| 92 | 92.NOMAD SERV SRL▲ 381 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 51,6 K RON— | — | 51,6 K RON | |
| 93 | 93.STELUTA IMPEX SRL▲ 106 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,3 K RON▲ 133,6 % | ▲ 133,6 % | 50,3 K RON | |
| 94 | 94.ECOVISION SRL▲ 113 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 49,5 K RON▲ 162,4 % | ▲ 162,4 % | 49,5 K RON | |
| 95 | 95.PROMT DIGIT 2000 SRL▲ 157 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 49,3 K RON▲ 306,9 % | ▲ 306,9 % | 49,3 K RON | |
| 96 | 96.ECOMAX SRL▲ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 48,2 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 48,2 K RON | |
| 97 | 97.TORUN BUSINESS MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 48,1 K RON— | — | — | 48,1 K RON |
| 98 | 98.ALEXANTI SRL▲ 58 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,8 K RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 47,8 K RON | |
| 99 | 99.ARTEFFECT SYMBOL SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,7 K RON— | — | — | 47,7 K RON |
| 100 | 100.FXP SRL▲ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,6 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 47,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Satu Mare
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
230 firme · 199,7 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
141 firme · 55,6 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
158 firme · 38,6 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
55 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
79 firme · 22,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
40 firme · 19,1 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
100 firme · 17,6 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
38 firme · 14,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
37 firme · 10,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
46 firme · 7,3 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
12 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
42 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
15 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
5 firme · 793 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 524,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
5 firme · 476,6 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
4 firme · 350 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 346,4 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 98,1 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
3 firme · 53,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON