Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Satu Mare după profit net în 2020
198 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 6,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 724,4 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALI BABA GRILL SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 724,4 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 724,4 K RON | |
| 2 | 2.GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 645,7 K RON▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | 645,7 K RON | |
| 3 | 3.CICEU SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 563,9 K RON▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 563,9 K RON | |
| 4 | 4.VILA CLASS 2004 SRL▲ 24 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 304,3 K RON▲ 179,5 % | ▲ 179,5 % | 304,3 K RON | |
| 5 | 5.VILA CLASS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 266,1 K RON▼ 73,4 % | ▼ 73,4 % | 266,1 K RON | |
| 6 | 6.BLUE ESCAPE SRL▲ 4 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 209,4 K RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 209,4 K RON | |
| 7 | 7.PINTEA CONSTRUCT SRL▲ 16 | Oraş Livada, Satu Mare | 196,1 K RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 196,1 K RON | |
| 8 | 8.BISTRO BELBE S.R.L.▲ 141 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 178,5 K RON— | — | 178,5 K RON | |
| 9 | 9.PIZZERIA WOW S.R.L.▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 174 K RON▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 174 K RON | |
| 10 | 10.RESTAURANT CINQUE S.R.L.▲ 48 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 163,5 K RON▲ 655,9 % | ▲ 655,9 % | 163,5 K RON | |
| 11 | 11.TIVOLI EMINATI S.R.L.▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 162,8 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 162,8 K RON | |
| 12 | 12.MARANSOF FOOD SRL▲ 27 | Municipiul Carei, Satu Mare | 150,7 K RON▲ 93,1 % | ▲ 93,1 % | 150,7 K RON | |
| 13 | 13.HANU LUI GICA SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 146,7 K RON▼ 74,1 % | ▼ 74,1 % | 146,7 K RON | |
| 14 | 14.AGROPROD TURISM SRL▲ 16 | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 146,4 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 146,4 K RON | |
| 15 | 15.SALT & PEPER FOOD S.R.L.▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 145,5 K RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 145,5 K RON | |
| 16 | 16.BALOG ŞI FAMILIA S.R.L.▲ 30 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 135,5 K RON▲ 216,9 % | ▲ 216,9 % | 135,5 K RON | |
| 17 | 17.DIANA CLAUDIA S.R.L.▲ 17 | Municipiul Carei, Satu Mare | 123,2 K RON▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 123,2 K RON | |
| 18 | 18.CATERING FOR PEOPLE SRL▲ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 116 K RON▲ 209,5 % | ▲ 209,5 % | 116 K RON | |
| 19 | 19.THE DOME RESTAURANT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 114,7 K RON▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | 114,7 K RON | |
| 20 | 20.BRAND STYLE SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 106,4 K RON▼ 62,1 % | ▼ 62,1 % | 106,4 K RON | |
| 21 | 21.DOBRA COM SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 98,5 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 98,5 K RON | |
| 22 | 22.BIZARRE BOUTIQUE S.R.L.▲ 63 | Municipiul Carei, Satu Mare | 93,7 K RON▲ 2.170,2 % | ▲ 2.170,2 % | 93,7 K RON | |
| 23 | 23.SUXUL CAF SRL▲ 29 | Sat Halmeu, Comuna Halmeu, Satu Mare | 81,6 K RON▲ 120,8 % | ▲ 120,8 % | 81,6 K RON | |
| 24 | 24.BUEN FAST FOOD SM S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 80,9 K RON— | — | 80,9 K RON | |
| 25 | 25.DGM AGRIMAR SRL▲ 16 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 80,2 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 80,2 K RON | |
| 26 | 26.CAELUM SRL▲ 139 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 64,1 K RON— | — | 64,1 K RON | |
| 27 | 27.LA PESCĂRIŢA ŞI VÂNĂTORUL S.R.L.▲ 126 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 63,1 K RON— | — | 63,1 K RON | |
| 28 | 28.CARAMI SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,9 K RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 60,9 K RON | |
| 29 | 29.KABE BOYS SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,3 K RON▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | 60,3 K RON | |
| 30 | 30.KEEP CALM S.R.L.▲ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,2 K RON▲ 85,7 % | ▲ 85,7 % | 53,2 K RON | |
| 31 | 31.GELATERIA SAN MARCO SRL▲ 141 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 51,9 K RON— | — | 51,9 K RON | |
| 32 | 32.DMN INSTAL S.R.L.▲ 47 | Sat Amaţi, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 50,4 K RON▲ 763,6 % | ▲ 763,6 % | 50,4 K RON | |
| 33 | 33.RESTAURANTUL VENETIA S.R.L.▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 49,7 K RON▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 49,7 K RON | |
| 34 | 34.PIZZERIA MARINATA S.R.L.▲ 121 | Sat Petin, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 44 K RON— | — | 44 K RON | |
| 35 | 35.TIP TOP BOB SRL▲ 3 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 42,7 K RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | 42,7 K RON | |
| 36 | 36.MARCEZ SATU MARE S.R.L.▲ 28 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 41 K RON▲ 158,1 % | ▲ 158,1 % | 41 K RON | |
| 37 | 37.RC SOL 2014 SRL▲ 126 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,3 K RON— | — | 40,3 K RON | |
| 38 | 38.FASTICO FOOD S.R.L.▲ 102 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 39,9 K RON— | — | 39,9 K RON | |
| 39 | 39.CRISTI & ORSI SRL▲ 42 | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | 36,9 K RON▲ 613,4 % | ▲ 613,4 % | 36,9 K RON | |
| 40 | 40.SEROTI BREND SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 33,1 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 33,1 K RON | |
| 41 | 41.TRIO CLASIC SRL▲ 33 | Municipiul Carei, Satu Mare | 33 K RON▲ 286,3 % | ▲ 286,3 % | 33 K RON | |
| 42 | 42.MARDOREST 2000 SRL▲ 50 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,8 K RON▲ 1.322,9 % | ▲ 1.322,9 % | 32,8 K RON | |
| 43 | 43.SUBTILITER SRL▼ 17 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 31,6 K RON▼ 72,8 % | ▼ 72,8 % | 31,6 K RON | |
| 44 | 44.RISTO ROMA GARDEN S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 31 K RON— | — | — | 31 K RON |
| 45 | 45.SOLARIS GAMES SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,8 K RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 30,8 K RON | |
| 46 | 46.NO PARDON SRL▼ 39 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,9 K RON▼ 94,7 % | ▼ 94,7 % | 29,9 K RON | |
| 47 | 47.GUMO SRLnou | Sat Oraşu Nou, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 28,4 K RON▲ 330,7 % | ▲ 330,7 % | 28,4 K RON | |
| 48 | 48.PATISERIA VALENTINO S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 27,1 K RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 27,1 K RON | |
| 49 | 49.PIZZERIA RALUCA MARIA S.R.L.▲ 112 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,5 K RON— | — | 25,5 K RON | |
| 50 | 50.CENTRUL DE ADMINISTRARE ŞI SERVICII SRL▲ 140 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 23,6 K RON— | — | 23,6 K RON | |
| 51 | 51.GOLDEN GRILL S.R.L.▲ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 23 K RON▲ 1.177,5 % | ▲ 1.177,5 % | 23 K RON | |
| 52 | 52.IONEL DOBOS CHEVASON SRL▲ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 20,1 K RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 20,1 K RON | |
| 53 | 53.DAMASIL MMS 2016 SRL▼ 16 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 19,8 K RON▼ 76,2 % | ▼ 76,2 % | 19,8 K RON | |
| 54 | 54.ASTERISM GASTRO S.R.L.▲ 44 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19,2 K RON▲ 1.390,6 % | ▲ 1.390,6 % | 19,2 K RON | |
| 55 | 55.IMBISSMAGNOLIA S.R.L.nou | Sat Boghiş, Comuna Doba, Satu Mare | 17,6 K RON— | — | — | 17,6 K RON |
| 56 | 56.CHEF ADONIS 2020 S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15,8 K RON— | — | — | 15,8 K RON |
| 57 | 57.TOMI BOY SRL▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13,8 K RON▲ 100,5 % | ▲ 100,5 % | 13,8 K RON | |
| 58 | 58.CHISLUCA COM SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 12,6 K RON▼ 89,8 % | ▼ 89,8 % | 12,6 K RON | |
| 59 | 59.UDILĂ & LARY SRL▲ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 12 K RON▲ 1.135 % | ▲ 1.135 % | 12 K RON | |
| 60 | 60.MATTY MAV UNO SRL▲ 29 | Sat Prilog, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 11,5 K RON▲ 300,2 % | ▲ 300,2 % | 11,5 K RON | |
| 61 | 61.BURGER SHOP S.R.L.▲ 21 | Municipiul Carei, Satu Mare | 11,2 K RON▲ 123,3 % | ▲ 123,3 % | 11,2 K RON | |
| 62 | 62.THE MICHNEA' S S.R.L.▲ 73 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,4 K RON— | — | 10,4 K RON | |
| 63 | 63.ARDELEAN EST VEST S.R.L.▼ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 9,6 K RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 9,6 K RON | |
| 64 | 64.THERME VALEA MARIEI S.R.L.▲ 27 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 7 K RON▲ 197,8 % | ▲ 197,8 % | 7 K RON | |
| 65 | 65.RACOLŢA PLUS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,8 K RON▲ 213,5 % | ▲ 213,5 % | 6,8 K RON | |
| 66 | 66.YANISSA KISS S.R.L.nou | Sat Tiream, Comuna Tiream, Satu Mare | 6,4 K RON— | — | — | 6,4 K RON |
| 67 | 67.HIKAE SRL▲ 23 | Municipiul Carei, Satu Mare | 6,2 K RON▲ 144,8 % | ▲ 144,8 % | 6,2 K RON | |
| 68 | 68.DON DIDO SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,8 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 4,8 K RON | |
| 69 | 69.SCHLACHTER IMPEX SRL▲ 61 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,7 K RON— | — | 4,7 K RON | |
| 70 | 70.COLIVIA DE AUR SRL▲ 78 | Sat Ruşeni, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 4,4 K RON— | — | 4,4 K RON | |
| 71 | 71.MAKO & MAKO SRL▲ 68 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,3 K RON— | — | 4,3 K RON | |
| 72 | 72.BRATUSCHA SRL▲ 116 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 4 K RON— | — | 4 K RON | |
| 73 | 73.ASTA PASTA CUCINA S.R.L.▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 4 K RON | |
| 74 | 74.TIMPURI VASIL S.R.L.▲ 82 | Oraş Ardud, Satu Mare | 3,7 K RON— | — | 3,7 K RON | |
| 75 | 75.ARIZONA DARABANII S.R.L.▲ 96 | Sat Petin, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 3,1 K RON— | — | 3,1 K RON | |
| 76 | 76.TINCU FOOD SRL▲ 61 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,1 K RON— | — | 3,1 K RON | |
| 77 | 77.NATY COFFEE SHOP S.R.L.▲ 112 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3 K RON— | — | 3 K RON | |
| 78 | 78.BALLROOM EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3 K RON— | — | — | 3 K RON |
| 79 | 79.ANCADEA TONY S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,8 K RON— | — | — | 2,8 K RON |
| 80 | 80.THE BRIDGE PUB S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,3 K RON— | — | — | 2,3 K RON |
| 81 | 81.DELIGHT CUPCAKES SRL▼ 3 | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 2,2 K RON▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 2,2 K RON | |
| 82 | 82.HOLLIDAY TRANS SRL▼ 37 | Municipiul Carei, Satu Mare | 2,1 K RON▼ 95,7 % | ▼ 95,7 % | 2,1 K RON | |
| 83 | 83.AFRODITA TĂŞNAD S.R.L.▼ 59 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 2,1 K RON▼ 98,3 % | ▼ 98,3 % | 2,1 K RON | |
| 84 | 84.PARADISE FOOD SRL▲ 17 | Sat Cean, Comuna Săuca, Satu Mare | 2,1 K RON— | — | 2,1 K RON | |
| 85 | 85.AGENŢIA IMOBILIARĂ LUP SRL▼ 76 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 K RON▼ 99,7 % | ▼ 99,7 % | 1,8 K RON | |
| 86 | 86.MELINDA & CLOD SRL▼ 19 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 1,7 K RON▼ 86,3 % | ▼ 86,3 % | 1,7 K RON | |
| 87 | 87.MOLDA PREST SRL▼ 12 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 1,6 K RON▼ 77,3 % | ▼ 77,3 % | 1,6 K RON | |
| 88 | 88.NEXT FOKUS 2017 SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 K RON▼ 63,1 % | ▼ 63,1 % | 1,6 K RON | |
| 89 | 89.CRISSOF ROMANIA S.R.L.nou | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 1,3 K RON— | — | — | 1,3 K RON |
| 90 | 90.MAYA'S AUTOGRILL S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 K RON— | — | — | 1,2 K RON |
| 91 | 91.MOBIL FOOD FLORICA S.R.L.▲ 31 | Sat Potău, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 1,1 K RON— | — | 1,1 K RON | |
| 92 | 92.CNR CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 663 RON— | — | — | 663 RON |
| 93 | 93.MODUL POST REAL SRL▲ 76 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 499 RON— | — | 499 RON | |
| 94 | 94.JESSY & BEA S.R.L.▼ 37 | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 466 RON▼ 97,9 % | ▼ 97,9 % | 466 RON | |
| 95 | 95.GOSPODARUL GALLO BRANCO SRLnou | Sat Ciuperceni, Comuna Agriş, Satu Mare | 424 RON— | — | 424 RON | |
| 96 | 96.MIORITA SRL▼ 67 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 89 RON▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | 89 RON | |
| 97 | 97.DOMENICA ONE CO SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10 RON— | — | 10 RON | |
| 98 | 98.AVICENNA IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.MĂDĂ & ADA ŞI TEO SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.LA SORETTE SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON— | — | 0 RON |