Top 100 firme — Activități profesionale, Prahova după profit net în 2023
3.122 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 248 mil. RON. Pragul de intrare în top este 653,1 K RON, iar liderul atinge 33,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SAIPEM ROMANIA S.R.L.= | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 33,8 mil. RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 33,8 mil. RON | |
| 2 | 2.GVS MICROFILTRAZIONE SRL= | Sat Cioranii de Sus, Comuna Ciorani, Prahova | 32,9 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 32,9 mil. RON | |
| 3 | 3.WEATHERFORD ATLAS GIP SA= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,5 mil. RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 30,5 mil. RON | |
| 4 | 4.ROCONSULT TECH SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 15,5 mil. RON▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 15,5 mil. RON | |
| 5 | 5.ENERGOCONS INVEST S.R.L.nou | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 7,1 mil. RON▲ 147,6 % | ▲ 147,6 % | 7,1 mil. RON | |
| 6 | 6.DYOMEDICA CND SRL▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,4 mil. RON▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 4,4 mil. RON | |
| 7 | 7.HRVG INSURANCE S.R.L.▲ 1 | Sat Tulburea, Comuna Predeal-Sărari, Prahova | 4,2 mil. RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 4,2 mil. RON | |
| 8 | 8.PROTELCO SA▲ 21 | Municipiul Câmpina, Prahova | 3,4 mil. RON▲ 122,8 % | ▲ 122,8 % | 3,4 mil. RON | |
| 9 | 9.LIMITLESS PPC AGENCY S.R.L.▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,2 mil. RON▲ 51 % | ▲ 51 % | 3,2 mil. RON | |
| 10 | 10.DINENG DEV SRL▲ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,9 mil. RON▲ 164,4 % | ▲ 164,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 11 | 11.IRIMAT CONS SRL▲ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,8 mil. RON▲ 90,4 % | ▲ 90,4 % | 2,8 mil. RON | |
| 12 | 12.HELP 92 SRL▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,7 mil. RON▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 13 | 13.PREMIUM SA▲ 13 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 2,6 mil. RON▲ 55,1 % | ▲ 55,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 14 | 14.IPIP SA▲ 115 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,6 mil. RON▲ 423,4 % | ▲ 423,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 15 | 15.IRCA SISTEM SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,6 mil. RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 16 | 16.INDUSTRIAL TESTING SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,6 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 17 | 17.SKYLITE FILMS S.R.L.▲ 2.666 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 2,3 mil. RON— | — | 2,3 mil. RON | |
| 18 | 18.TOP ENGINEERING JOBS SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 2 mil. RON | |
| 19 | 19.AT&T STRATEGIC OPS CONSULTING S.R.L.▲ 19 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 2 mil. RON▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | 2 mil. RON | |
| 20 | 20.ILF CONSULTING ENGINEERS ROMANIA S.R.L.▲ 125 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2 mil. RON▲ 339,4 % | ▲ 339,4 % | 2 mil. RON | |
| 21 | 21.TECHNICAL LEAD & DEVELOPMENT SRL▲ 9 | Sat Corlateşti, Comuna Berceni, Prahova | 1,8 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 22 | 22.MACPROIECT DESING CONSTRUCT S.R.L.▲ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,8 mil. RON▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 23 | 23.POWER SERVICE COMPANY S.R.L.▲ 59 | Municipiul Câmpina, Prahova | 1,8 mil. RON▲ 165,6 % | ▲ 165,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 24 | 24.PMPCONSULTING S.R.L.▲ 2.974 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,8 mil. RON— | — | 1,8 mil. RON | |
| 25 | 25.IMPACT OUTDOOR MEDIA SRL▲ 1.346 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▲ 5.917,5 % | ▲ 5.917,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 26 | 26.HEVECO SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 1,7 mil. RON | |
| 27 | 27.EXMIN PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 28 | 28.PRIMUS 4 MÂINI S.R.L.▼ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▼ 37,9 % | ▼ 37,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 29 | 29.FLUX TECH DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,6 mil. RON— | — | — | 1,6 mil. RON |
| 30 | 30.ASSA CONSTRUCT CONSULTING SRL▲ 28 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 31 | 31.DIHEL MANAGEMENT SERVICES S.R.L.▼ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,5 mil. RON▼ 75,2 % | ▼ 75,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 32 | 32.ARTOPIC WORKSHOP SRL▲ 56 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 127,3 % | ▲ 127,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 33 | 33.EPROCONS PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 34 | 34.FINPOCKET SRL▼ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 35 | 35.SMR GLOBAL SRL▲ 2.955 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 36 | 36.TEAM OIL SRL▲ 80 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 154,1 % | ▲ 154,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 37 | 37.RO LINK SERVICES S.R.L.▼ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▼ 50 % | ▼ 50 % | 1,3 mil. RON | |
| 38 | 38.RECONSTRUCŢIA BET SRL▲ 51 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 104,1 % | ▲ 104,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 39 | 39.LOGIT CONSULTING SOLUTIONS SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 40 | 40.SERENITY ADVERTISING MEDIA S.R.L.▲ 92 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 169,3 % | ▲ 169,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 41 | 41.DARECO SERV SRL▲ 62 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 121,2 % | ▲ 121,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 42 | 42.MENYCAD PROJECT SRL▲ 122 | Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 208,9 % | ▲ 208,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 43 | 43.PROJECT MANAGEMENT PORTFOLIO CONSULTING SRL▲ 145 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 233,8 % | ▲ 233,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 44 | 44.ACON AUDIT SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 45 | 45.ALLIANSO CONSULTING SRL▲ 2.971 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 46 | 46.IAT ENGINEERING & DESIGN SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 47 | 47.BAUSTRADA REINVEST S.R.L.▲ 3 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 48 | 48.ENERGY INDUSTRIAL MACHINES ROMANIA SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 49 | 49.HOLIDAY D'SIGN CONSULT SRL▲ 677 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 941,4 % | ▲ 941,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 50 | 50.SIMDATA TOPSERV SRL▲ 202 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 282,9 % | ▲ 282,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 51 | 51.ANGHEL, POPESCU CONSULTING SRL▲ 48 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 52 | 52.ALCEDO SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 53 | 53.BAUPROJEKT SRL▲ 26 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 54 | 54.ALCRIM ROYAL SRL▲ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 58 % | ▲ 58 % | 1,1 mil. RON | |
| 55 | 55.A & P CONTAB EXPERT SRL▲ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 56 | 56.EURO NDT INSPECTION SRL▼ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1 mil. RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 1 mil. RON | |
| 57 | 57.BRUNO TURISM SRL▲ 110 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 1 mil. RON▲ 150,2 % | ▲ 150,2 % | 1 mil. RON | |
| 58 | 58.VASIROM INTERNATIONAL SRL▼ 48 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1 mil. RON▼ 65,7 % | ▼ 65,7 % | 1 mil. RON | |
| 59 | 59.TYPO DAS INVEST SRL▲ 83 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1 mil. RON▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 1 mil. RON | |
| 60 | 60.VAMADI CONTAB SRL▲ 141 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 998,4 K RON▲ 171,2 % | ▲ 171,2 % | 998,4 K RON | |
| 61 | 61.EXPERT SERV SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 992 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 992 K RON | |
| 62 | 62.DAMPROIECT SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 971 K RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 971 K RON | |
| 63 | 63.DUALISM ATELIER SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 969,7 K RON— | — | 969,7 K RON | |
| 64 | 64.MTD QUALITY CONTROL SRL▲ 88 | Sat Chiţorani, Comuna Bucov, Prahova | 960,9 K RON▲ 123,6 % | ▲ 123,6 % | 960,9 K RON | |
| 65 | 65.GROUND LAYER SRL▼ 22 | Sat Gorgota, Comuna Gorgota, Prahova | 948,1 K RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 948,1 K RON | |
| 66 | 66.MIKESCH HOPE CONSULT SRL▲ 18 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 947,5 K RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 947,5 K RON | |
| 67 | 67.TOTUL DESPRE MULS SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 947,3 K RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 947,3 K RON | |
| 68 | 68.BIG MEDIA RELATII PUBLICE SRL▲ 135 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 928,3 K RON▲ 154,8 % | ▲ 154,8 % | 928,3 K RON | |
| 69 | 69.PG EUROENERGY PROJECT S.R.L.nou | Sat Pantazi, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 927,4 K RON▲ 258,6 % | ▲ 258,6 % | 927,4 K RON | |
| 70 | 70.AVA BARTER DEALS S.R.L.▲ 49 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 923,8 K RON▲ 74,1 % | ▲ 74,1 % | 923,8 K RON | |
| 71 | 71.ACVI - STAR CONSTRUCT SRL▼ 22 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 922,9 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 922,9 K RON | |
| 72 | 72.TEST AUTOCOVER SRL▲ 42 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 887 K RON▲ 64 % | ▲ 64 % | 887 K RON | |
| 73 | 73.TOTTEM IMPEX SRL= | Sat Valea Nicovani, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 886,9 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 886,9 K RON | |
| 74 | 74.TYPO DAS SOLUTIONS SRL▲ 81 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 865,7 K RON▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 865,7 K RON | |
| 75 | 75.ROMCONVERT SA▲ 95 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 863 K RON▲ 111,9 % | ▲ 111,9 % | 863 K RON | |
| 76 | 76.PICATURA CU HAR S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 862,2 K RON— | — | — | 862,2 K RON |
| 77 | 77.HERMAN OILFIELD INSPECTION SERVICES S.R.L.▲ 166 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 857,6 K RON▲ 188,5 % | ▲ 188,5 % | 857,6 K RON | |
| 78 | 78.PROMINFO S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 848,8 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 848,8 K RON | |
| 79 | 79.THE POINT CREATIVE AGENCY S.R.L.▼ 26 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 840,5 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 840,5 K RON | |
| 80 | 80.IA PROJECT S.R.L.▲ 118 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 790,4 K RON▲ 112,3 % | ▲ 112,3 % | 790,4 K RON | |
| 81 | 81.TEST DI & AI PROJECT SRL▲ 2.902 | Loc. Slănic, Oraş Slănic, Prahova | 788,7 K RON— | — | 788,7 K RON | |
| 82 | 82.SOMED CONSULT SRL▼ 35 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 785,7 K RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 785,7 K RON | |
| 83 | 83.BIG STUDIO - ARH DESIGN SRL▲ 492 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 781 K RON▲ 465,7 % | ▲ 465,7 % | 781 K RON | |
| 84 | 84.UMEB ASSETS INVESTMENT S.R.L.▲ 751 | Oraş Breaza, Prahova | 766,9 K RON▲ 766,7 % | ▲ 766,7 % | 766,9 K RON | |
| 85 | 85.RIA ENGINEERING & CONSULTING SRL▲ 602 | Sat Bertea, Comuna Bertea, Prahova | 766,1 K RON▲ 562,9 % | ▲ 562,9 % | 766,1 K RON | |
| 86 | 86.EDROM CART SRL▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 765,4 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 765,4 K RON | |
| 87 | 87.TIANA RATIGO SRL▼ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 738,9 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 738,9 K RON | |
| 88 | 88.CUPPYVET YAZ SRL▲ 66 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 731,4 K RON▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | 731,4 K RON | |
| 89 | 89.OPTIMATIC SOLUTIONS SRL▼ 64 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 727,8 K RON▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | 727,8 K RON | |
| 90 | 90.ART & TECH CURATOR S.R.L.▲ 518 | Sat Brebu Manăstirei, Comuna Brebu, Prahova | 718,6 K RON▲ 443,2 % | ▲ 443,2 % | 718,6 K RON | |
| 91 | 91.JUNIUS-CONT SRL▲ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 712,3 K RON▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 712,3 K RON | |
| 92 | 92.LI ENGINEERING UND BERATUNG S.R.L.▲ 139 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 703,4 K RON▲ 127,2 % | ▲ 127,2 % | 703,4 K RON | |
| 93 | 93.PROVISCO SRL▲ 149 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 692,5 K RON▲ 130,9 % | ▲ 130,9 % | 692,5 K RON | |
| 94 | 94.RAIN CONT EXPERT S.R.L.▲ 734 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 686,2 K RON▲ 661 % | ▲ 661 % | 686,2 K RON | |
| 95 | 95.AMIT MARKETING SRL▲ 51 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 674,6 K RON▲ 52 % | ▲ 52 % | 674,6 K RON | |
| 96 | 96.FIRSTVET MEDICAL S.R.L.▲ 53 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 672,7 K RON▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 672,7 K RON | |
| 97 | 97.FD GAMA SRL▲ 95 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 672,2 K RON▲ 78,7 % | ▲ 78,7 % | 672,2 K RON | |
| 98 | 98.VISMEDIA CORP SRL▲ 166 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 671,9 K RON▲ 140,6 % | ▲ 140,6 % | 671,9 K RON | |
| 99 | 99.CLAXSEO WEB SERVICES SRL▲ 846 | Sat Măneciu-Ungureni, Comuna Măneciu, Prahova | 663,2 K RON▲ 817,9 % | ▲ 817,9 % | 663,2 K RON | |
| 100 | 100.OPTIMAL ENGINEERING SRL▼ 35 | Sat Cocoşeşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 653,1 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 653,1 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Prahova
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
145 firme · 1,8 mld. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
587 firme · 854,7 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
379 firme · 156,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
173 firme · 139,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
395 firme · 101,1 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
323 firme · 96,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
186 firme · 61,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
98 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
153 firme · 50 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 42,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
87 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
69 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
155 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
5 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
14 firme · 6 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
25 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
47 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
13 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
9 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
14 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 1 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 833,5 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
7 firme · 826,8 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 743,4 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
5 firme · 571,1 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
6 firme · 307 K RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 210,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
3 firme · 199,8 K RON