Top 100 firme — IT și comunicații, Neamț după profit net în 2025
418 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 52,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 217,7 K RON, iar liderul atinge 3,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INFOMEDIA SRL▲ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,9 mil. RON▲ 141,7 % | ▲ 141,7 % | 3,9 mil. RON | |
| 2 | 2.GRUP SOFT SRL▼ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,9 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 3 | 3.BANESTO SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,5 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 2,5 mil. RON | |
| 4 | 4.NET CHIT COMPUTERS SRL▼ 1 | Municipiul Roman, Neamţ | 1,8 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 5 | 5.CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA▲ 56 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,3 mil. RON▲ 280,6 % | ▲ 280,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 6 | 6.ULTRATECH GROUP SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,2 mil. RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 7 | 7.BEET GENIUS S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,2 mil. RON— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 8 | 8.ZMART INTERNET SRL▼ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1 mil. RON▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 1 mil. RON | |
| 9 | 9.SITEORY SRL▲ 9 | Municipiul Roman, Neamţ | 937,8 K RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 937,8 K RON | |
| 10 | 10.SOFT GDS ENGINEERING SRL▲ 60 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 886,4 K RON▲ 196 % | ▲ 196 % | 886,4 K RON | |
| 11 | 11.ECOMMWIND ADVERT S.R.L.▲ 23 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 858,4 K RON▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | 858,4 K RON | |
| 12 | 12.UNDER THE WILLOW S.R.L.▲ 21 | Sat Mădei, Comuna Borca, Neamţ | 851,9 K RON▲ 72,2 % | ▲ 72,2 % | 851,9 K RON | |
| 13 | 13.M.A.V. ENGINEERING TECHNOLOGY S.R.L.▲ 7 | Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, Neamţ | 780,4 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 780,4 K RON | |
| 14 | 14.LOCOMOTION IT SERVICES S.R.L.▲ 91 | Sat Răuceşti, Comuna Răuceşti, Neamţ | 777,8 K RON▲ 287,8 % | ▲ 287,8 % | 777,8 K RON | |
| 15 | 15.DOUBLE8 MOBILE DESIGN SRL▲ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 754 K RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 754 K RON | |
| 16 | 16.DEEFUSE SRL▲ 8 | Municipiul Roman, Neamţ | 753,4 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 753,4 K RON | |
| 17 | 17.GEWORFEN SRL▲ 14 | Municipiul Roman, Neamţ | 739,2 K RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 739,2 K RON | |
| 18 | 18.DANTECH ADMIN SOLUTIONS S.R.L.▲ 44 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 728 K RON▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 728 K RON | |
| 19 | 19.HTML AND MORE CONSULT S.R.L.▲ 4 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 707,9 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 707,9 K RON | |
| 20 | 20.RIOTECH SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Roman, Neamţ | 688,1 K RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 688,1 K RON | |
| 21 | 21.JRP DYNAMIQ IT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 687,5 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 687,5 K RON | |
| 22 | 22.COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL▼ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 665,8 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 665,8 K RON | |
| 23 | 23.DAVAND SOLUTIONS SRL▲ 9 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 594,1 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 594,1 K RON | |
| 24 | 24.CADWORK ROMANIA S.R.L.▲ 122 | Sat Dămuc, Comuna Dămuc, Neamţ | 576,1 K RON▲ 380,5 % | ▲ 380,5 % | 576,1 K RON | |
| 25 | 25.SAFECODER SOFTWARE S.R.L.▲ 33 | Municipiul Roman, Neamţ | 549,6 K RON▲ 54,1 % | ▲ 54,1 % | 549,6 K RON | |
| 26 | 26.ALMORAM S.R.L.▲ 285 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 544,8 K RON— | — | 544,8 K RON | |
| 27 | 27.ENTIFY SRL= | Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 544,8 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 544,8 K RON | |
| 28 | 28.CRISOFT DESIGN SRL▲ 9 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 498,8 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 498,8 K RON | |
| 29 | 29.PRONOTE NOTIFY S.R.L.▲ 7 | Municipiul Roman, Neamţ | 498,3 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 498,3 K RON | |
| 30 | 30.HILLSIDE SOFTWARE SRL▲ 9 | Sat Bistriţa, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 492,5 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 492,5 K RON | |
| 31 | 31.MMM CLOUD - NATIVE DEVELOPMENT S.R.L.▼ 17 | Sat Agapia, Comuna Agapia, Neamţ | 474,8 K RON▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 474,8 K RON | |
| 32 | 32.MATECIUC GROUP S.R.L.▲ 23 | Sat Tarcău, Comuna Tarcău, Neamţ | 474,6 K RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 474,6 K RON | |
| 33 | 33.ILLUSINATIO S.R.L.▼ 28 | Sat Stînca, Comuna Pipirig, Neamţ | 460,3 K RON▼ 77,4 % | ▼ 77,4 % | 460,3 K RON | |
| 34 | 34.DEVSITE SOFTWARE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Roman, Neamţ | 456,5 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 456,5 K RON | |
| 35 | 35.TEMPEST COM SRL▲ 201 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 454,8 K RON▲ 1.775,4 % | ▲ 1.775,4 % | 454,8 K RON | |
| 36 | 36.HUNTECH SURFACE SRLnou | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 449,3 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 449,3 K RON | |
| 37 | 37.MIORITIC CLOUD OPS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 432,2 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 432,2 K RON | |
| 38 | 38.ALT-G CONSULTING S.R.L.▼ 17 | Sat Filioara, Comuna Agapia, Neamţ | 420 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 420 K RON | |
| 39 | 39.HEXAGONAL SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 77 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 419,5 K RON▲ 126,1 % | ▲ 126,1 % | 419,5 K RON | |
| 40 | 40.CODEVIBE CONSULT S.R.L.▲ 4 | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 419,1 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 419,1 K RON | |
| 41 | 41.EVM SOFT S.R.L.nou | Municipiul Roman, Neamţ | 405,9 K RON— | — | — | 405,9 K RON |
| 42 | 42.SEPTEMBER IDEAS S.R.L.▲ 7 | Municipiul Roman, Neamţ | 401,7 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 401,7 K RON | |
| 43 | 43.BARDECODE SRL▲ 25 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 383,6 K RON▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | 383,6 K RON | |
| 44 | 44.CALIN FLORESCU DEVELOPMENT S.R.L.▲ 6 | Sat Vădurele, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 374 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 374 K RON | |
| 45 | 45.CITAMORC SYSTEMS SRL▲ 42 | Municipiul Roman, Neamţ | 357,7 K RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 357,7 K RON | |
| 46 | 46.VOYAS SOLUTIONS S.R.L.▼ 1 | Sat Gîrcina, Comuna Gîrcina, Neamţ | 352 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 352 K RON | |
| 47 | 47.JAVNA SOFT S.R.L.▲ 73 | Sat Boteşti, Comuna Boteşti, Neamţ | 352 K RON▲ 96,6 % | ▲ 96,6 % | 352 K RON | |
| 48 | 48.FODOR SOFTWARE CONSULTING S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 346,3 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 346,3 K RON | |
| 49 | 49.COSMO PLUS SRL▲ 5 | Municipiul Roman, Neamţ | 345,5 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 345,5 K RON | |
| 50 | 50.ANSER SOFTWARE S.R.L.▲ 25 | Sat Nisiporeşti, Comuna Boteşti, Neamţ | 342,9 K RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 342,9 K RON | |
| 51 | 51.ONLINEPRO S.R.L.▼ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 341,5 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 341,5 K RON | |
| 52 | 52.PROMIX TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 12 | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 337,3 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 337,3 K RON | |
| 53 | 53.SOFTBIZ SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Roman, Neamţ | 337 K RON— | — | — | 337 K RON |
| 54 | 54.ROCKSTREAMIC S.R.L.▼ 2 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 336,6 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 336,6 K RON | |
| 55 | 55.NEXTCALL ROMANIA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 333,5 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 333,5 K RON | |
| 56 | 56.IMPERA STUDIO S.R.L.▲ 65 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 329,5 K RON▲ 91 % | ▲ 91 % | 329,5 K RON | |
| 57 | 57.SILVER BYTE S.R.L.▲ 9 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 324,1 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 324,1 K RON | |
| 58 | 58.ATXSOFTVISION S.R.L.▲ 13 | Sat Nemţişor, Comuna Vânători-Neamţ, Neamţ | 319,7 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 319,7 K RON | |
| 59 | 59.GAMAGIM SRL▲ 92 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 319,1 K RON▲ 186,9 % | ▲ 186,9 % | 319,1 K RON | |
| 60 | 60.SOREB VISION S.R.L.▲ 75 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 310,4 K RON▲ 120,2 % | ▲ 120,2 % | 310,4 K RON | |
| 61 | 61.EMERGENT SOFTWARE S.R.L.▲ 23 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 307,6 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 307,6 K RON | |
| 62 | 62.MACOVEI DIGITAL S.R.L.▲ 32 | Sat Liliac, Comuna Bahna, Neamţ | 307,1 K RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 307,1 K RON | |
| 63 | 63.DEVELOPMENT CULTURE S.R.L.▲ 46 | Sat Vaduri, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 306,3 K RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 306,3 K RON | |
| 64 | 64.ADIP SOFTWARE SRL▼ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 305 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 305 K RON | |
| 65 | 65.GERMAN STONE SERVICES S.R.L.▲ 26 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 299,1 K RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 299,1 K RON | |
| 66 | 66.LIVIU SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 368 | Municipiul Roman, Neamţ | 297,9 K RON— | — | 297,9 K RON | |
| 67 | 67.CLEVER BYTE LABS S.R.L.▼ 11 | Sat Pildeşti, Comuna Cordun, Neamţ | 296,3 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 296,3 K RON | |
| 68 | 68.DIGITRON SRL▲ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 293,8 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 293,8 K RON | |
| 69 | 69.INFOSERVCONSULT SRL▲ 16 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 293,7 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 293,7 K RON | |
| 70 | 70.CRE8 CASH S.R.L.▲ 308 | Municipiul Roman, Neamţ | 292,8 K RON— | — | 292,8 K RON | |
| 71 | 71.MONO SOFTWARE S.R.L.▲ 17 | Municipiul Roman, Neamţ | 289,1 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 289,1 K RON | |
| 72 | 72.SMS FLUX S.R.L.▲ 21 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 288,2 K RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 288,2 K RON | |
| 73 | 73.ORANGE FIRE WEB DEVELOPMENT S.R.L.▲ 9 | Sat Oşlobeni, Comuna Bodeşti, Neamţ | 273,9 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 273,9 K RON | |
| 74 | 74.BUGBUSTERS LABS S.R.L.▲ 18 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 271 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 271 K RON | |
| 75 | 75.MADBYTES S.R.L.▼ 16 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 263,5 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 263,5 K RON | |
| 76 | 76.ARBIEN S.R.L.▼ 3 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 261,7 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 261,7 K RON | |
| 77 | 77.SEBAND MEDIA & CREATIVE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 259 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 259 K RON | |
| 78 | 78.DOUBLEBIT WEBDEV S.R.L.= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 254,8 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 254,8 K RON | |
| 79 | 79.MPB SW&APPS S.R.L.nou | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 252,5 K RON— | — | — | 252,5 K RON |
| 80 | 80.BM INNOVATION S.R.L.▲ 20 | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 248,3 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 248,3 K RON | |
| 81 | 81.THEIA SOFTWARE S.R.L.▲ 165 | Municipiul Roman, Neamţ | 247,8 K RON▲ 1.114,9 % | ▲ 1.114,9 % | 247,8 K RON | |
| 82 | 82.HABRASC IT CONSULT S.R.L.▲ 107 | Sat Unceşti, Comuna Secuieni, Neamţ | 246,3 K RON▲ 267,4 % | ▲ 267,4 % | 246,3 K RON | |
| 83 | 83.ARUXSOFT S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 244 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 244 K RON | |
| 84 | 84.SECURE SOFT SRL▲ 14 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 242,7 K RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 242,7 K RON | |
| 85 | 85.ADD-INSPIRATION SRL▲ 16 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 241,6 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 241,6 K RON | |
| 86 | 86.EMARD CONSULTING SRL▲ 58 | Sat Almaş, Comuna Gîrcina, Neamţ | 241,5 K RON▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | 241,5 K RON | |
| 87 | 87.ITSMART S.R.L.▲ 15 | Sat Avereşti, Comuna Ion Creangă, Neamţ | 239,4 K RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 239,4 K RON | |
| 88 | 88.RDP GROUP S.R.L.▼ 72 | Sat Slobozia, Comuna Boghicea, Neamţ | 237,5 K RON▼ 69,2 % | ▼ 69,2 % | 237,5 K RON | |
| 89 | 89.PIANEVES S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 234,4 K RON— | — | — | 234,4 K RON |
| 90 | 90.MINERVA GATE S.R.L.▲ 76 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 230,7 K RON▲ 155,2 % | ▲ 155,2 % | 230,7 K RON | |
| 91 | 91.CODESPHERE DYNAMICS S.R.L.▼ 38 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 228,3 K RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 228,3 K RON | |
| 92 | 92.TECHSOLUTIONS S.R.L.▲ 11 | Sat Pildeşti, Comuna Cordun, Neamţ | 226,1 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 226,1 K RON | |
| 93 | 93.CLOUDIENTS SRL▲ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 225,6 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 225,6 K RON | |
| 94 | 94.ATEMPORAL FILM S.R.L.▲ 106 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 225 K RON▲ 295,1 % | ▲ 295,1 % | 225 K RON | |
| 95 | 95.WE DEVELOP IT SOLUTIONS S.R.L.▲ 17 | Sat Pildeşti, Comuna Cordun, Neamţ | 221,5 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 221,5 K RON | |
| 96 | 96.MASTER SYSTEM SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Petricani, Comuna Petricani, Neamţ | 220,5 K RON— | — | — | 220,5 K RON |
| 97 | 97.ADVANCED SOFTWARE COMPANY S.R.L.▲ 16 | Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 219,9 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 219,9 K RON | |
| 98 | 98.RIGLA DESIGN S.R.L.▲ 69 | Loc. Bicaz, Oraş Bicaz, Neamţ | 218,5 K RON▲ 142 % | ▲ 142 % | 218,5 K RON | |
| 99 | 99.HEXAGONAL SERVICE TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 49 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 217,7 K RON▲ 92,9 % | ▲ 92,9 % | 217,7 K RON | |
| 100 | 100.CODING SORCERESS S.R.L.▲ 4 | Loc. Bicaz, Oraş Bicaz, Neamţ | 217,7 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 217,7 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Neamț
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
2 firme · 87,5 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
65 firme · 78,6 mil. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
129 firme · 49,3 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
19 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
12 firme · 6 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
22 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
10 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
15 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
6 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
23 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
11 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
16 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
7 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
19 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
7 firme · 946 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
5 firme · 938,8 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
14 firme · 915,3 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
3 firme · 583,4 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
4 firme · 536 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
7 firme · 456,3 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
4 firme · 252,5 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
3 firme · 193,1 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
2 firme · 164,8 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
4 firme · 98,4 K RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
1 firme · 81,2 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
1 firme · 52,2 K RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
1 firme · 32,3 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
1 firme · 0 RON