Top 100 firme — Activități profesionale, Neamț după profit net în 2023
1.262 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 74,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 233 K RON, iar liderul atinge 6,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ENERGOICE SRL= | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 6,7 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 6,7 mil. RON | |
| 2 | 2.AUTONOM PROTECT S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 6 mil. RON▲ 3.487,3 % | ▲ 3.487,3 % | 6 mil. RON | |
| 3 | 3.TOPOPREST SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 5,7 mil. RON▲ 269,5 % | ▲ 269,5 % | 5,7 mil. RON | |
| 4 | 4.AQUA PROJECT SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,3 mil. RON▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 3,3 mil. RON | |
| 5 | 5.ALEX MELCOVICH BH S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,1 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 6 | 6.NAVITAS CONSULTANCY S.R.L.▼ 3 | Sat Dobreni, Comuna Dobreni, Neamţ | 2,2 mil. RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 7 | 7.NEW PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,2 mil. RON▲ 82,3 % | ▲ 82,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 8 | 8.NESTOP SURVEING TEAM SRL= | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 2 mil. RON▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 2 mil. RON | |
| 9 | 9.YOUPLAN DEVELOPMENT SRL▲ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,5 mil. RON▲ 71,3 % | ▲ 71,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 10 | 10.ABH BUSINESS CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,5 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.CREATIV PROIECT SRL▲ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,2 mil. RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 12 | 12.ALIDO PROIECT SRL▲ 6 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,1 mil. RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.CATELEN SERV PREST S.R.L.nou | Municipiul Roman, Neamţ | 1 mil. RON— | — | — | 1 mil. RON |
| 14 | 14.PARTENER CREATIV OFFICE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 934,6 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 934,6 K RON | |
| 15 | 15.NEW PROJECT TEAM SRL▲ 49 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 870,7 K RON▲ 188,4 % | ▲ 188,4 % | 870,7 K RON | |
| 16 | 16.CIMINSPECT S.R.L.▲ 132 | Municipiul Roman, Neamţ | 842,5 K RON▲ 396,4 % | ▲ 396,4 % | 842,5 K RON | |
| 17 | 17.GECO PROIECT SRL▲ 35 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 833,9 K RON▲ 125,1 % | ▲ 125,1 % | 833,9 K RON | |
| 18 | 18.WOODANGEL S.R.L.▲ 1 | Sat Bicaz-Chei, Comuna Bicaz-Chei, Neamţ | 822,8 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 822,8 K RON | |
| 19 | 19.IPING CONSULT S.R.L.▲ 9 | Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, Neamţ | 809,3 K RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 809,3 K RON | |
| 20 | 20.ALPHA TESTING S.R.L.▲ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 792,5 K RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 792,5 K RON | |
| 21 | 21.TAO CONCEPT DESIGN S.R.L.▼ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 780,4 K RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 780,4 K RON | |
| 22 | 22.EXPERT CONT SRL▲ 29 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 778,2 K RON▲ 109,1 % | ▲ 109,1 % | 778,2 K RON | |
| 23 | 23.ENERGY TRANZACŢII TRADING S.R.L.▲ 30 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 711,2 K RON▲ 94,8 % | ▲ 94,8 % | 711,2 K RON | |
| 24 | 24.HOME & TOWN DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 678,8 K RON— | — | — | 678,8 K RON |
| 25 | 25.FINDESIGN SRL▲ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 672,5 K RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 672,5 K RON | |
| 26 | 26.SILVOCAD SRL▼ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 631,3 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 631,3 K RON | |
| 27 | 27.CAR TOP SRL▲ 124 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 623 K RON▲ 273,8 % | ▲ 273,8 % | 623 K RON | |
| 28 | 28.ERIKA'S TRAVEL AGENCY SRL▼ 19 | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 613 K RON▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 613 K RON | |
| 29 | 29.NEW SPACE SRL▲ 59 | Municipiul Roman, Neamţ | 608,8 K RON▲ 138,7 % | ▲ 138,7 % | 608,8 K RON | |
| 30 | 30.RUDMIS GROUP SRL▼ 8 | Sat Topoliţa, Comuna Grumăzeşti, Neamţ | 608,5 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 608,5 K RON | |
| 31 | 31.CONT EXPERT VASILIU SRL▲ 66 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 597,3 K RON▲ 152,7 % | ▲ 152,7 % | 597,3 K RON | |
| 32 | 32.COSTAREAL SRL▼ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 556,1 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 556,1 K RON | |
| 33 | 33.MINIVET SRL▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 550 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 550 K RON | |
| 34 | 34.PROIECT TRIDENT SRL▲ 41 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 549,8 K RON▲ 98,2 % | ▲ 98,2 % | 549,8 K RON | |
| 35 | 35.FRIENDSHIP CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 542,8 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 542,8 K RON | |
| 36 | 36.HYPERPRAGMA S.R.L.▲ 722 | Municipiul Roman, Neamţ | 532,6 K RON▲ 13.432,1 % | ▲ 13.432,1 % | 532,6 K RON | |
| 37 | 37.WEST TRANSPORT SOLUTIONS S.R.L.▲ 802 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 496,8 K RON▲ 147.305,6 % | ▲ 147.305,6 % | 496,8 K RON | |
| 38 | 38.CRYBON SRL▼ 14 | Municipiul Roman, Neamţ | 492,9 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 492,9 K RON | |
| 39 | 39.NEXTEM ONLINE SRL▼ 26 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 479,6 K RON▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 479,6 K RON | |
| 40 | 40.AUTO ROSCA S.R.L.nou | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 468,2 K RON— | — | 468,2 K RON | |
| 41 | 41.SERCON BUSINESS GROUP S.R.L.▲ 135 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 462 K RON▲ 207,9 % | ▲ 207,9 % | 462 K RON | |
| 42 | 42.GLOBUS PREST SRL▲ 114 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 450,9 K RON▲ 181,9 % | ▲ 181,9 % | 450,9 K RON | |
| 43 | 43.ALFA TRADE SRLnou | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 445,9 K RON— | — | 445,9 K RON | |
| 44 | 44.MASTERSIGN S.R.L.nou | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 444,7 K RON— | — | 444,7 K RON | |
| 45 | 45.AVA STING SRL▲ 35 | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 433,8 K RON▲ 59,8 % | ▲ 59,8 % | 433,8 K RON | |
| 46 | 46.NOVA MENTOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 303 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 428,5 K RON▲ 518,7 % | ▲ 518,7 % | 428,5 K RON | |
| 47 | 47.LORAST INSPECT S.R.L.▲ 120 | Municipiul Roman, Neamţ | 427,6 K RON▲ 179,8 % | ▲ 179,8 % | 427,6 K RON | |
| 48 | 48.TOPO CAD DRÎMBOI SRL▲ 18 | Municipiul Roman, Neamţ | 413 K RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 413 K RON | |
| 49 | 49.TETRIA ARHI S.R.L.▼ 26 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 402,4 K RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 402,4 K RON | |
| 50 | 50.GHINIŢOIU LAURIAN SRL▲ 537 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 401,1 K RON▲ 1.702,9 % | ▲ 1.702,9 % | 401,1 K RON | |
| 51 | 51.GEO PROJECT SRL▲ 1.084 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 399,7 K RON— | — | 399,7 K RON | |
| 52 | 52.SRS EKO SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 375,2 K RON— | — | 375,2 K RON | |
| 53 | 53.YLA GREEN SOLUTION S.R.L.▲ 85 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 370,1 K RON▲ 107,9 % | ▲ 107,9 % | 370,1 K RON | |
| 54 | 54.ŞTEF CONTAB SRL▼ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 368,1 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 368,1 K RON | |
| 55 | 55.VIVA DOMUS HOME S.R.L.▼ 40 | Sat Grozăveşti, Comuna Hangu, Neamţ | 356,8 K RON▼ 61,6 % | ▼ 61,6 % | 356,8 K RON | |
| 56 | 56.ACTUAL CONSULTING SRL▲ 22 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 354,9 K RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 354,9 K RON | |
| 57 | 57.MIRAJ PROIECT SRL▲ 48 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 354,9 K RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | 354,9 K RON | |
| 58 | 58.CONT EXPERT PETRARIU SRL▼ 19 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 353,3 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 353,3 K RON | |
| 59 | 59.CUB ADVERTISING SRL▼ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 340,9 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 340,9 K RON | |
| 60 | 60.AUTO TITI SRL▼ 23 | Municipiul Roman, Neamţ | 340,6 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 340,6 K RON | |
| 61 | 61.DANWAY CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Roman, Neamţ | 337,7 K RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 337,7 K RON | |
| 62 | 62.EXPERT CONSULTING SRL▲ 355 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 337,4 K RON▲ 569,2 % | ▲ 569,2 % | 337,4 K RON | |
| 63 | 63.ANA CONT SRL▲ 9 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 333,6 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 333,6 K RON | |
| 64 | 64.EUROCONT AUDIT SRL▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 327,3 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 327,3 K RON | |
| 65 | 65.PROMOBIZ SRL▲ 76 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 321,6 K RON▲ 81,3 % | ▲ 81,3 % | 321,6 K RON | |
| 66 | 66.ALCRO TRADE SRL▼ 9 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 321,1 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 321,1 K RON | |
| 67 | 67.ZU MEDIA S.R.L.▼ 50 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 318,5 K RON▼ 63 % | ▼ 63 % | 318,5 K RON | |
| 68 | 68.VEKTOR WEST BAUPLANUNG S.R.L.▼ 28 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 315,5 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 315,5 K RON | |
| 69 | 69.FORUM PROIECT SRL▲ 1.069 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 308,3 K RON— | — | 308,3 K RON | |
| 70 | 70.NO LOGO DESIGN S.R.L.▲ 225 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 306,5 K RON▲ 247,7 % | ▲ 247,7 % | 306,5 K RON | |
| 71 | 71.FINANS CONT GRUP SRL▲ 15 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 305,5 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 305,5 K RON | |
| 72 | 72.CRISTINA & RRA INVESTIȚII SRL▲ 7 | Municipiul Roman, Neamţ | 300,9 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 300,9 K RON | |
| 73 | 73.ELIV PROFES CONT SRL▲ 58 | Municipiul Roman, Neamţ | 296,4 K RON▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 296,4 K RON | |
| 74 | 74.JOY DESIGNS SABAOANI S.R.L.▲ 153 | Sat Săbăoani, Comuna Săbăoani, Neamţ | 289,7 K RON▲ 147,4 % | ▲ 147,4 % | 289,7 K RON | |
| 75 | 75.MIRCA ANDREI CONSULTING S.R.L.▼ 55 | Municipiul Roman, Neamţ | 288,9 K RON▼ 58,4 % | ▼ 58,4 % | 288,9 K RON | |
| 76 | 76.ANCORADI GRUP SRL▼ 50 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 288,9 K RON▼ 52 % | ▼ 52 % | 288,9 K RON | |
| 77 | 77.DALMAN INTERMEDIERE S.R.L.▲ 53 | Municipiul Roman, Neamţ | 288,4 K RON▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 288,4 K RON | |
| 78 | 78.ADRIAN VET S.R.L.▲ 15 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 286,6 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 286,6 K RON | |
| 79 | 79.CONT LEGIS PLUS SRL▲ 105 | Sat Doina, Comuna Girov, Neamţ | 282,7 K RON▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 282,7 K RON | |
| 80 | 80.MULTI CONTAB S.R.L.▲ 66 | Municipiul Roman, Neamţ | 278,8 K RON▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 278,8 K RON | |
| 81 | 81.TAXUS FOREST S.R.L.▲ 36 | Sat Magazia, Comuna Crăcăoani, Neamţ | 271,5 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 271,5 K RON | |
| 82 | 82.INTELIPROIECT EXPERT SRL▲ 58 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 271,1 K RON▲ 52,7 % | ▲ 52,7 % | 271,1 K RON | |
| 83 | 83.DIB CONT EXPERT SRL▲ 31 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 264,9 K RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 264,9 K RON | |
| 84 | 84.ARHIDAB PROIECT S.R.L.▲ 44 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 257,8 K RON▲ 38 % | ▲ 38 % | 257,8 K RON | |
| 85 | 85.ELEFILI SANVET S.R.L.▲ 39 | Sat Stăniţa, Comuna Stăniţa, Neamţ | 256,9 K RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 256,9 K RON | |
| 86 | 86.LAZ VET SRL▲ 56 | Sat Bodeşti, Comuna Bodeşti, Neamţ | 253,7 K RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 253,7 K RON | |
| 87 | 87.BAULEITUNG AC CONSTRUCT SRL▲ 170 | Sat Topoliceni, Comuna Poiana Teiului, Neamţ | 253,2 K RON▲ 145,1 % | ▲ 145,1 % | 253,2 K RON | |
| 88 | 88.CONSULT CONSTRUCT CRV SRL▼ 25 | Sat Gîrcina, Comuna Gîrcina, Neamţ | 251,9 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 251,9 K RON | |
| 89 | 89.CMC CONSULTING SRL▼ 42 | Sat Stejaru, Comuna Pângăraţi, Neamţ | 251,2 K RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 251,2 K RON | |
| 90 | 90.FABRICA DE DESIGN SRL▼ 17 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 250,8 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 250,8 K RON | |
| 91 | 91.DAS PROJECT ENGINEERING SRL▲ 213 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 250,7 K RON▲ 194,9 % | ▲ 194,9 % | 250,7 K RON | |
| 92 | 92.PLUTO SRL▲ 111 | Municipiul Roman, Neamţ | 250,7 K RON▲ 88,6 % | ▲ 88,6 % | 250,7 K RON | |
| 93 | 93.ELDACONT BEST SRL▼ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 245,6 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 245,6 K RON | |
| 94 | 94.SORTEC - INT S.R.L.▼ 23 | Sat Trifeşti, Comuna Trifeşti, Neamţ | 245,4 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 245,4 K RON | |
| 95 | 95.TAX CONSULTING SRL▲ 96 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 240,8 K RON▲ 72,3 % | ▲ 72,3 % | 240,8 K RON | |
| 96 | 96.FARCAŞ ADVERTISING NETWORK S.R.L.▲ 70 | Sat Teţcani, Comuna Gherăeşti, Neamţ | 238,6 K RON▲ 53,8 % | ▲ 53,8 % | 238,6 K RON | |
| 97 | 97.INTREPRINDERILE RUSU S.R.L.▲ 391 | Municipiul Roman, Neamţ | 233,9 K RON▲ 518 % | ▲ 518 % | 233,9 K RON | |
| 98 | 98.KAMAT INSPECTION SRL▼ 40 | Municipiul Roman, Neamţ | 233,7 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 233,7 K RON | |
| 99 | 99.CONTABIL CENTER NLC S.R.L.▲ 141 | Municipiul Roman, Neamţ | 233,5 K RON▲ 111,2 % | ▲ 111,2 % | 233,5 K RON | |
| 100 | 100.ELS 2007 SRL▲ 65 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 233 K RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 233 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Neamț
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
240 firme · 158 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
141 firme · 51,9 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
181 firme · 45,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
66 firme · 41,4 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
127 firme · 30 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
62 firme · 26,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
52 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
56 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
68 firme · 13,7 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
7 firme · 11 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
49 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
29 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
18 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
2 firme · 952,2 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
3 firme · 943,8 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 614,9 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
2 firme · 601 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 293,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 99,5 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
3 firme · 0 RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
2 firme · 0 RON