Top 100 firme — Învățământ, Galați după profit net în 2024
236 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 8,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 5,6 K RON, iar liderul atinge 1,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LIGHT AND LOVE ACADEMY S.R.L.▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 1,1 mil. RON | |
| 2 | 2.ACADEMIX S.R.L.▲ 4 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 734,8 K RON▲ 177 % | ▲ 177 % | 734,8 K RON | |
| 3 | 3.JB CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 391,5 K RON— | — | — | 391,5 K RON |
| 4 | 4.CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 355,7 K RON▼ 76,7 % | ▼ 76,7 % | 355,7 K RON | |
| 5 | 5.TOP EDUCATION S.R.L.▲ 106 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 354,2 K RON▲ 45.199,6 % | ▲ 45.199,6 % | 354,2 K RON | |
| 6 | 6.SAT INTERNAȚIONAL S.R.L.nou | Sat Slobozia Conachi, Comuna Slobozia Conachi, Galaţi | 276,6 K RON— | — | — | 276,6 K RON |
| 7 | 7.HI SMILE SONIA DENTAL CLINIC SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 273,4 K RON▲ 141,2 % | ▲ 141,2 % | 273,4 K RON | |
| 8 | 8.CUNNING LINUX S.R.L.▲ 40 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 253,7 K RON▲ 605,3 % | ▲ 605,3 % | 253,7 K RON | |
| 9 | 9.PROGRAMAREA SUCCESULUI SRL▲ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 250,7 K RON▲ 196,8 % | ▲ 196,8 % | 250,7 K RON | |
| 10 | 10.ELIT SELLERCLUB EJAM S.R.L.▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 236,2 K RON▼ 85,3 % | ▼ 85,3 % | 236,2 K RON | |
| 11 | 11.MODITECH START S.R.L.▲ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 206,9 K RON▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 206,9 K RON | |
| 12 | 12.DUMIREX EXPERT 2015 SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 182,8 K RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 182,8 K RON | |
| 13 | 13.ARS LUMINA S.R.L.▲ 54 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 151,6 K RON▲ 852 % | ▲ 852 % | 151,6 K RON | |
| 14 | 14.ELIP OPTIM TEAM S.R.L.▲ 61 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 148,9 K RON▲ 1.319,6 % | ▲ 1.319,6 % | 148,9 K RON | |
| 15 | 15.MODITECH LS INFO S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 147,2 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 147,2 K RON | |
| 16 | 16.NEWINFO COMPANY SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 144,7 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 144,7 K RON | |
| 17 | 17.ANAHATA FITNESS S.R.L.▲ 171 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 143,3 K RON— | — | 143,3 K RON | |
| 18 | 18.EURO GALFORM PROFESIONAL SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 132 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 132 K RON | |
| 19 | 19.SCATEC WTD S.R.L.▼ 2 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 121,7 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 121,7 K RON | |
| 20 | 20.CENTRUL DE CALIFICARE SI RECALIFICARE PROFESIONALA SOCIAL TRADE SRL▲ 182 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 120,8 K RON— | — | 120,8 K RON | |
| 21 | 21.KAIROS SOLUTIONS SRL▲ 32 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 116,6 K RON▲ 389,2 % | ▲ 389,2 % | 116,6 K RON | |
| 22 | 22.SCATEC SRL▼ 9 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 98,3 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 98,3 K RON | |
| 23 | 23.ANALITIC 80 CODE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 94,3 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 94,3 K RON | |
| 24 | 24.DRIVER IX3 NO.1 S.R.L.▲ 202 | Sat Moscu, Oraş Târgu Bujor, Galaţi | 93,3 K RON— | — | 93,3 K RON | |
| 25 | 25.MODITECH ALL EDUCATION S.R.L.▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 92,8 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 92,8 K RON | |
| 26 | 26.DUMIREX 2003 SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 90,7 K RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 90,7 K RON | |
| 27 | 27.HRISTACHE HES PREMIUM S.R.L.▲ 130 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 84,2 K RON— | — | 84,2 K RON | |
| 28 | 28.CPPTR STAR SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 71,9 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 71,9 K RON | |
| 29 | 29.INFONOWMEDITATII S.R.L.▲ 39 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 66,3 K RON▲ 332,6 % | ▲ 332,6 % | 66,3 K RON | |
| 30 | 30.HRISTACHE HES S.R.L.▲ 165 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 59 K RON— | — | 59 K RON | |
| 31 | 31.IGIENA EUROALIMENT SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 56 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 56 K RON | |
| 32 | 32.AVIATIA LUXURY S.R.L.▲ 165 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 55,5 K RON— | — | 55,5 K RON | |
| 33 | 33.CXB CONCEPT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 52,7 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 52,7 K RON | |
| 34 | 34.AQUA SPORT TEAM S.R.L.▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 50,1 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 50,1 K RON | |
| 35 | 35.PHARMA 2 TOP TEAM S.R.L.▼ 30 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 49,7 K RON▼ 83,9 % | ▼ 83,9 % | 49,7 K RON | |
| 36 | 36.IMUA S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 46,4 K RON— | — | — | 46,4 K RON |
| 37 | 37.NAILS ART ACADEMY S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 44 K RON— | — | — | 44 K RON |
| 38 | 38.LINGUISTIC SERVICES SRL▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 43,8 K RON▲ 154,4 % | ▲ 154,4 % | 43,8 K RON | |
| 39 | 39.SCATEC AUTO 2023 S.R.L.▲ 75 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 40,9 K RON▲ 13.728,4 % | ▲ 13.728,4 % | 40,9 K RON | |
| 40 | 40.THOE2024 S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 40,6 K RON— | — | — | 40,6 K RON |
| 41 | 41.DUNDEVI SRL▲ 136 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 40,4 K RON— | — | 40,4 K RON | |
| 42 | 42.VERDERO KINDERGARTEN SRL▼ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 39,6 K RON▼ 75,1 % | ▼ 75,1 % | 39,6 K RON | |
| 43 | 43.EXCLUSIVIST JOB COMPANY SRL▲ 66 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 39,1 K RON▲ 3.328,7 % | ▲ 3.328,7 % | 39,1 K RON | |
| 44 | 44.BUSINESS DIAGNOSIS CENTER S.R.L.▲ 147 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 37,8 K RON— | — | 37,8 K RON | |
| 45 | 45.CATALINA ARON BEAUTY S.R.L.▲ 123 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 35,9 K RON— | — | 35,9 K RON | |
| 46 | 46.STORYATOR S.R.L.nou | Sat Drăgăneşti, Comuna Drăgăneşti, Galaţi | 32,6 K RON— | — | — | 32,6 K RON |
| 47 | 47.ENGLISH ID SRL▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 32,3 K RON▼ 70 % | ▼ 70 % | 32,3 K RON | |
| 48 | 48.NEREIDA SRL▼ 22 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Smârdan, Galaţi | 31,2 K RON▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 31,2 K RON | |
| 49 | 49.GAMIMETAL TRADE TSG S.R.L.▲ 32 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 31 K RON▲ 253,5 % | ▲ 253,5 % | 31 K RON | |
| 50 | 50.CENTRUL EDUCATIONAL TEACH&LEARN S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 29,5 K RON— | — | — | 29,5 K RON |
| 51 | 51.SKILLS CAPSULE S.R.L.▲ 37 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 29,4 K RON▲ 352,4 % | ▲ 352,4 % | 29,4 K RON | |
| 52 | 52.ŞTEF MILIV SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 28,8 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 28,8 K RON | |
| 53 | 53.ELITE PREPARATION CENTRE S.R.L.▲ 166 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27,5 K RON— | — | 27,5 K RON | |
| 54 | 54.WILLOW GARDEN EDUCATION S.R.L.▼ 30 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27,5 K RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | 27,5 K RON | |
| 55 | 55.GOLDEN TEACHINGS S.R.L.▲ 36 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27,4 K RON▲ 352,3 % | ▲ 352,3 % | 27,4 K RON | |
| 56 | 56.MEMENTO STEP SRL▲ 89 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 25,5 K RON— | — | 25,5 K RON | |
| 57 | 57.AUTOGRAND SRL▲ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 25,4 K RON▲ 131,5 % | ▲ 131,5 % | 25,4 K RON | |
| 58 | 58.ANNATHEA MINDSET S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 25 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 25 K RON | |
| 59 | 59.NETDEAL MEDIA SRL▲ 156 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 24,3 K RON— | — | 24,3 K RON | |
| 60 | 60.IAIA LEARNING PLACE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 22,9 K RON▼ 48,6 % | ▼ 48,6 % | 22,9 K RON | |
| 61 | 61.THOENGLISH 2014 SRL▼ 38 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 21,8 K RON▼ 78,5 % | ▼ 78,5 % | 21,8 K RON | |
| 62 | 62.MELIDAVA CONSULTING SRL▼ 3 | Sat Vârlezi, Comuna Vârlezi, Galaţi | 21,5 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 21,5 K RON | |
| 63 | 63.OPTIM CODE S.R.L.▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 21,3 K RON▼ 57,6 % | ▼ 57,6 % | 21,3 K RON | |
| 64 | 64.PROFESOR CRISTINA GAVRILITAS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 21 K RON▲ 321,2 % | ▲ 321,2 % | 21 K RON | |
| 65 | 65.COSMO TUITION CENTER S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,4 K RON— | — | — | 20,4 K RON |
| 66 | 66.IMPACT SMART LEARNING GAMES S.R.L.▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 18,7 K RON▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | 18,7 K RON | |
| 67 | 67.ESTRADA ART AGENCY S.R.L.▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17,2 K RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 17,2 K RON | |
| 68 | 68.ACCES VISUAL ART S.R.L.▲ 92 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 16,2 K RON— | — | 16,2 K RON | |
| 69 | 69.GENYS MODELS SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15,3 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 15,3 K RON | |
| 70 | 70.ALEXSWIMFIT S.R.L.▼ 25 | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Galaţi | 15,3 K RON▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 15,3 K RON | |
| 71 | 71.SIMCIP DABIDEST SRL▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15,1 K RON▲ 383,8 % | ▲ 383,8 % | 15,1 K RON | |
| 72 | 72.AXI THEOART S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,6 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 14,6 K RON | |
| 73 | 73.C.P.P.P.T.R. ADELANTE SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,6 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 14,6 K RON | |
| 74 | 74.LICURICI TERAPY FUN S.R.L.▲ 76 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,5 K RON— | — | 13,5 K RON | |
| 75 | 75.ALS POWER HOUSE CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,8 K RON— | — | 12,8 K RON | |
| 76 | 76.HUANQI SRL▲ 76 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,7 K RON— | — | 12,7 K RON | |
| 77 | 77.CDR ART AESTHETICS S.R.L.▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,5 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 12,5 K RON | |
| 78 | 78.CORP SUFLET MINTE S.R.L.▼ 41 | Sat Odaia Manolache, Comuna Vânători, Galaţi | 11,1 K RON▼ 79,2 % | ▼ 79,2 % | 11,1 K RON | |
| 79 | 79.STORYCENTER KIDS S.R.L.▲ 111 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,8 K RON— | — | 10,8 K RON | |
| 80 | 80.DINCOROM STAR SRL▲ 35 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,7 K RON▲ 10.061 % | ▲ 10.061 % | 10,7 K RON | |
| 81 | 81.TARCOS S.R.L.▲ 137 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,9 K RON— | — | 9,9 K RON | |
| 82 | 82.EURO STYLE SRL▲ 107 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,6 K RON— | — | 9,6 K RON | |
| 83 | 83.AXA CUNOASTERII 369 S.R.L.▼ 53 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,2 K RON▼ 87,1 % | ▼ 87,1 % | 9,2 K RON | |
| 84 | 84.ADDA KIDS LAND SRL▲ 144 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Galaţi | 8,5 K RON— | — | 8,5 K RON | |
| 85 | 85.ÎNOATĂ CU DĂNUȚ S.R.L.▲ 69 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,4 K RON— | — | 8,4 K RON | |
| 86 | 86.THE ENGLISH ARENA SRL▲ 101 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,4 K RON— | — | 8,4 K RON | |
| 87 | 87.ZENBIRD S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,4 K RON— | — | — | 8,4 K RON |
| 88 | 88.SCHOOL DESIGN FOR KIDS S.R.L.▲ 76 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,2 K RON— | — | 8,2 K RON | |
| 89 | 89.GEO'S ENGLISH CLUB S.R.L.▲ 53 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 8,2 K RON— | — | 8,2 K RON | |
| 90 | 90.AZURDANCE STUDIO SRL▼ 43 | Sat Odaia Manolache, Comuna Vânători, Galaţi | 8,1 K RON▼ 78,8 % | ▼ 78,8 % | 8,1 K RON | |
| 91 | 91.SSM SCENT SRL▲ 60 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,8 K RON— | — | 7,8 K RON | |
| 92 | 92.AUTOMATEC EXPERT SRL▼ 30 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 7,5 K RON▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | 7,5 K RON | |
| 93 | 93.PRO DRIVE EUROCIS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 7,5 K RON▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | 7,5 K RON | |
| 94 | 94.DRIVER IX3 NO.2 S.R.L.nou | Sat Moscu, Oraş Târgu Bujor, Galaţi | 6,9 K RON— | — | — | 6,9 K RON |
| 95 | 95.DEL DRIVE ALIMAR S.R.L.▲ 66 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,8 K RON— | — | 6,8 K RON | |
| 96 | 96.STAR DRIVER PREMIUM S.R.L.▼ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,5 K RON▼ 48,6 % | ▼ 48,6 % | 6,5 K RON | |
| 97 | 97.RESHAPE WITH PILATES S.R.L.▲ 19 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 6,4 K RON— | — | 6,4 K RON | |
| 98 | 98.GALAXY BIZZ S.R.L.▲ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,4 K RON▲ 815,3 % | ▲ 815,3 % | 6,4 K RON | |
| 99 | 99.ANAHATA EVCOR THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,9 K RON▲ 766,5 % | ▲ 766,5 % | 5,9 K RON | |
| 100 | 100.SPORT NATATIE MIHA SRL▼ 49 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,6 K RON▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | 5,6 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Galați
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
132 firme · 23,5 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
38 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
35 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
21 firme · 1 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
5 firme · 662,4 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
4 firme · 628,8 K RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
4 firme · 325 K RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
2 firme · 5,9 K RON