Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după profit net în 2015
221 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 13,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2,1 K RON, iar liderul atinge 2,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.STEELCASE SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 mil. RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 2,7 mil. RON | |
| 2 | 2.E.ON BUSINESS SERVICES CLUJ SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 3 | 3.MEDISERV SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 440,6 % | ▲ 440,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.ALBERTSEN CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 698,3 K RON— | — | — | 698,3 K RON |
| 5 | 5.CONFIRM CONSTRUCTII SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 479,7 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 479,7 K RON | |
| 6 | 6.NOVO MANAGEMENT S.A.▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 398 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 398 K RON | |
| 7 | 7.24 SEVEN 3D SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 379,1 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 379,1 K RON | |
| 8 | 8.ELECTROTERM PRODSERV SRL▲ 7 | Municipiul Turda, Cluj | 377,3 K RON▲ 273,9 % | ▲ 273,9 % | 377,3 K RON | |
| 9 | 9.RTS ROMANIAN PSYCHOLOGICAL TESTING SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 348,9 K RON▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 348,9 K RON | |
| 10 | 10.EVENT CONSULTING SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 299,9 K RON▲ 233,2 % | ▲ 233,2 % | 299,9 K RON | |
| 11 | 11.MED SERV SRL▲ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 289 K RON▲ 1.234,9 % | ▲ 1.234,9 % | 289 K RON | |
| 12 | 12.PROTEHCONS SRL▲ 191 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 235,2 K RON— | — | 235,2 K RON | |
| 13 | 13.TREND CH SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 212,2 K RON▲ 52 % | ▲ 52 % | 212,2 K RON | |
| 14 | 14.CRIDIPA SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 186,8 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 186,8 K RON | |
| 15 | 15.HLD MARKETING S.R.L.▲ 5 | Municipiul Dej, Cluj | 169,4 K RON▲ 101,5 % | ▲ 101,5 % | 169,4 K RON | |
| 16 | 16.GOLD EXPERT SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 148,1 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 148,1 K RON | |
| 17 | 17.MG TOTAL SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 146 K RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 146 K RON | |
| 18 | 18.CAR BOC SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 143,9 K RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 143,9 K RON | |
| 19 | 19.PERTINAX INVEST SRL▲ 147 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 132,4 K RON— | — | 132,4 K RON | |
| 20 | 20.NOTE IMPEX SRL▲ 7 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 112,9 K RON▲ 95,4 % | ▲ 95,4 % | 112,9 K RON | |
| 21 | 21.CORSO TRANSILVANIA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 106,6 K RON▲ 168 % | ▲ 168 % | 106,6 K RON | |
| 22 | 22.FOCSTING SRL▲ 3 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 104 K RON▲ 75,7 % | ▲ 75,7 % | 104 K RON | |
| 23 | 23.NERO DATA SYSTEM SRL▲ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 102,1 K RON▲ 353,2 % | ▲ 353,2 % | 102,1 K RON | |
| 24 | 24.G&D PLUS CORPORATION SRL▲ 134 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 101,3 K RON— | — | 101,3 K RON | |
| 25 | 25.MARICOR SRL▲ 14 | Municipiul Dej, Cluj | 99,4 K RON▲ 173,4 % | ▲ 173,4 % | 99,4 K RON | |
| 26 | 26.DOSARUL SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,1 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 96,1 K RON | |
| 27 | 27.VAL DECOR SRL▲ 128 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96 K RON— | — | 96 K RON | |
| 28 | 28.ROBIZA PROD SRL▼ 19 | Sat Unguras, Comuna Unguras, Cluj | 89,1 K RON▼ 51 % | ▼ 51 % | 89,1 K RON | |
| 29 | 29.ROY & RIP CONSULTING SRL▲ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 88,6 K RON▲ 506,6 % | ▲ 506,6 % | 88,6 K RON | |
| 30 | 30.HR MANAGEMENT SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 80,2 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 80,2 K RON | |
| 31 | 31.PIC O M V SRL= | Municipiul Gherla, Cluj | 75,5 K RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 75,5 K RON | |
| 32 | 32.EXCLUSIVIO GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 72,6 K RON— | — | — | 72,6 K RON |
| 33 | 33.AUTO IST SRL▲ 14 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 70,6 K RON▲ 171,3 % | ▲ 171,3 % | 70,6 K RON | |
| 34 | 34.NUAMOS GREEN COFFEE S.R.L.▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,8 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 62,8 K RON | |
| 35 | 35.NEW CITY AGENCY S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,9 K RON▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 57,9 K RON | |
| 36 | 36.HEALTH SAFETY ENGINEERING SERVICES SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 55,5 K RON— | — | — | 55,5 K RON |
| 37 | 37.UBIRUX SRL▲ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 53,8 K RON▲ 398,5 % | ▲ 398,5 % | 53,8 K RON | |
| 38 | 38.WORLD WIDE TRANSFER SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 53 K RON▲ 183,2 % | ▲ 183,2 % | 53 K RON | |
| 39 | 39.DENI FASHION SRL▲ 29 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 52 K RON▲ 519,5 % | ▲ 519,5 % | 52 K RON | |
| 40 | 40.PROM SEC CONSUL SRL▼ 4 | Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 48,2 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 48,2 K RON | |
| 41 | 41.ALEX INK SRL▲ 32 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 47,7 K RON▲ 716,1 % | ▲ 716,1 % | 47,7 K RON | |
| 42 | 42.EXON ENERGY SRL▲ 47 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 45 K RON▲ 7.384,2 % | ▲ 7.384,2 % | 45 K RON | |
| 43 | 43.WELLEN SERV SRL▲ 152 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,6 K RON— | — | 44,6 K RON | |
| 44 | 44.EURO CONTEXT SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,2 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 44,2 K RON | |
| 45 | 45.AP SERVICES & LOGISTIC SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 42,9 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 42,9 K RON | |
| 46 | 46.SCORTACOS SRL▲ 150 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 41,8 K RON— | — | 41,8 K RON | |
| 47 | 47.CRAZY BEST SRLnou | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 37,2 K RON— | — | — | 37,2 K RON |
| 48 | 48.OZIM SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,2 K RON▲ 104,4 % | ▲ 104,4 % | 36,2 K RON | |
| 49 | 49.DELICIA FEFO SRL▲ 7 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 35,1 K RON▲ 100,3 % | ▲ 100,3 % | 35,1 K RON | |
| 50 | 50.LUCRINI BEST SRLnou | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 34,3 K RON— | — | — | 34,3 K RON |
| 51 | 51.ANTHURIUM KLASS SRL▼ 28 | Municipiul Gherla, Cluj | 33,4 K RON▼ 51 % | ▼ 51 % | 33,4 K RON | |
| 52 | 52.ALEDA PROD SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 33 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 33 K RON | |
| 53 | 53.AGENTIA INFINITY SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,6 K RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 32,6 K RON | |
| 54 | 54.STIVUITOARE SERVIS SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31,1 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 31,1 K RON | |
| 55 | 55.BASC PRESTSERV IMPEX SRL▲ 30 | Municipiul Dej, Cluj | 30,7 K RON▲ 1.389,1 % | ▲ 1.389,1 % | 30,7 K RON | |
| 56 | 56.EK DRIVING & MEDIA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30 K RON— | — | — | 30 K RON |
| 57 | 57.KLM PROFESSIONAL SRL-D▲ 132 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 28,9 K RON— | — | 28,9 K RON | |
| 58 | 58.ADFEL SERVICII SRL-D▼ 16 | Municipiul Turda, Cluj | 28,9 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 28,9 K RON | |
| 59 | 59.REGAL BELOIT ROMANIA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 28,4 K RON— | — | — | 28,4 K RON |
| 60 | 60.NEI SERVICES SRLnou | Sat Luna de Jos, Comuna Dăbâca, Cluj | 28,4 K RON— | — | — | 28,4 K RON |
| 61 | 61.KIA STUDIO LINE SRL▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 28,3 K RON▲ 31.018,7 % | ▲ 31.018,7 % | 28,3 K RON | |
| 62 | 62.TEAM BOX SRL▼ 21 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 27,8 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 27,8 K RON | |
| 63 | 63.CREATIV INTERNATIONAL SRL▲ 104 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22,3 K RON— | — | 22,3 K RON | |
| 64 | 64.QUALITY INVEST SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 21,1 K RON▲ 83,7 % | ▲ 83,7 % | 21,1 K RON | |
| 65 | 65.QUALICON SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 19,9 K RON▲ 175,2 % | ▲ 175,2 % | 19,9 K RON | |
| 66 | 66.COMINO SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,5 K RON▲ 374,5 % | ▲ 374,5 % | 18,5 K RON | |
| 67 | 67.CLASS IMAGE EVENTS SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,2 K RON▲ 1.262,8 % | ▲ 1.262,8 % | 18,2 K RON | |
| 68 | 68.NARED PRODCOM SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,4 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 17,4 K RON | |
| 69 | 69.SOTAR RO SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,3 K RON▲ 356 % | ▲ 356 % | 17,3 K RON | |
| 70 | 70.AXELCO SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16,7 K RON▲ 130,2 % | ▲ 130,2 % | 16,7 K RON | |
| 71 | 71.PROMOSERV SRLnou | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj | 16 K RON▲ 820,5 % | ▲ 820,5 % | 16 K RON | |
| 72 | 72.ENDODONTIECUPASIUNE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 15,2 K RON— | — | — | 15,2 K RON |
| 73 | 73.CALICONS SERV SRL▲ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 13,8 K RON▲ 9.504,9 % | ▲ 9.504,9 % | 13,8 K RON | |
| 74 | 74.MAGDA SERVICE SRL▲ 119 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 13,7 K RON— | — | 13,7 K RON | |
| 75 | 75.CAFFE CREME DE LUX SRLnou | Municipiul Turda, Cluj | 13,4 K RON— | — | — | 13,4 K RON |
| 76 | 76.EOLO SRL▲ 107 | Municipiul Turda, Cluj | 12,7 K RON— | — | 12,7 K RON | |
| 77 | 77.CORAL OIL SRL▼ 22 | Sat Călăraşi-Gară, Comuna Călărasi, Cluj | 11,8 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 11,8 K RON | |
| 78 | 78.HOS PROD S.R.L.▼ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,5 K RON▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | 11,5 K RON | |
| 79 | 79.IMAGINEA AGENTIE SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,4 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 10,4 K RON | |
| 80 | 80.RAPID PAY SRL▼ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,3 K RON▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | 9,3 K RON | |
| 81 | 81.AHM SRL▼ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,3 K RON▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 9,3 K RON | |
| 82 | 82.API NEWSERV SRL▼ 20 | Municipiul Turda, Cluj | 8,8 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 8,8 K RON | |
| 83 | 83.PRO PROT SRL▼ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,5 K RON▼ 69,4 % | ▼ 69,4 % | 8,5 K RON | |
| 84 | 84.REPATUR SERVICE SRL▲ 89 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,8 K RON— | — | 7,8 K RON | |
| 85 | 85.DOI ANDREI SRL▼ 55 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,8 K RON▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | 6,8 K RON | |
| 86 | 86.ONCION AUTO SRL▼ 2 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 6,3 K RON▲ 176,2 % | ▲ 176,2 % | 6,3 K RON | |
| 87 | 87.MTM TRADING SRL▼ 52 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,3 K RON▼ 84,6 % | ▼ 84,6 % | 6,3 K RON | |
| 88 | 88.ANNAG CONSULT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,9 K RON— | — | — | 5,9 K RON |
| 89 | 89.ASC PROF SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,5 K RON▼ 58,5 % | ▼ 58,5 % | 5,5 K RON | |
| 90 | 90.BRAF CONSULT SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,9 K RON▲ 1.076,4 % | ▲ 1.076,4 % | 4,9 K RON | |
| 91 | 91.SCALA ASSISTANCE PAY SRL▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,5 K RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 4,5 K RON | |
| 92 | 92.SUPPLY CHAIN FACTORY ROMANIA SRLnou | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 4,1 K RON— | — | — | 4,1 K RON |
| 93 | 93.FI SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4 K RON▲ 8.329,2 % | ▲ 8.329,2 % | 4 K RON | |
| 94 | 94.ALL SUPORT SRL▲ 81 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,9 K RON— | — | 3,9 K RON | |
| 95 | 95.GLOB DECOR SRL▼ 28 | Municipiul Gherla, Cluj | 3,4 K RON▼ 60,4 % | ▼ 60,4 % | 3,4 K RON | |
| 96 | 96.CONSULT IMOB SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3 K RON▼ 88,1 % | ▼ 88,1 % | 3 K RON | |
| 97 | 97.IMPER EXIM SRL▲ 91 | Municipiul Turda, Cluj | 3 K RON— | — | 3 K RON | |
| 98 | 98.BIC CONSULT SRL▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,8 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 2,8 K RON | |
| 99 | 99.ASISTO CORP SRL▼ 71 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2,5 K RON▼ 95,7 % | ▼ 95,7 % | 2,5 K RON | |
| 100 | 100.RAM SERVICII SRL▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 K RON▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | 2,1 K RON |