Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, București după profit net în 2018
989 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 374,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 339,8 K RON, iar liderul atinge 178,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 178,2 mil. RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 178,2 mil. RON | |
| 2 | 2.INGKA INVESTMENTS FOREST ASSETS S.R.L.▲ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 14,5 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 14,5 mil. RON | |
| 3 | 3.AGROZOOTEHNICA PIETROIU SA▲ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 14,2 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 14,2 mil. RON | |
| 4 | 4.GRUPUL DE FIRME TCE 3 BRAZI S.A.▲ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12,3 mil. RON▲ 384,7 % | ▲ 384,7 % | 12,3 mil. RON | |
| 5 | 5.PREMIUM PORC NEGRENI SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,1 mil. RON▼ 37 % | ▼ 37 % | 11,1 mil. RON | |
| 6 | 6.A & S INTERNATIONAL 2000 SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 10,5 mil. RON▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 10,5 mil. RON | |
| 7 | 7.CERASUS AVIUM SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,9 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 7,9 mil. RON | |
| 8 | 8.AGRODELTA SIREASA S.A.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 7,8 mil. RON▲ 128,2 % | ▲ 128,2 % | 7,8 mil. RON | |
| 9 | 9.AGROVET SA▲ 30 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,5 mil. RON▲ 310,5 % | ▲ 310,5 % | 5,5 mil. RON | |
| 10 | 10.CONSINTERFIN SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5 mil. RON▼ 60,1 % | ▼ 60,1 % | 5 mil. RON | |
| 11 | 11.GLOBAL PLANT SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4 mil. RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 4 mil. RON | |
| 12 | 12.LAND & BUILDINGS REAL ESTATE SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 3,8 mil. RON | |
| 13 | 13.AGRO SEED MUNTENIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,7 mil. RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 3,7 mil. RON | |
| 14 | 14.DEGARO SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,6 mil. RON▼ 85,1 % | ▼ 85,1 % | 3,6 mil. RON | |
| 15 | 15.TOPVAS SRL▲ 366 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,6 mil. RON▲ 111.328,5 % | ▲ 111.328,5 % | 3,6 mil. RON | |
| 16 | 16.SLB ECO FOREST GLOBAL SRL▲ 43 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,5 mil. RON▲ 404,9 % | ▲ 404,9 % | 3,5 mil. RON | |
| 17 | 17.COMPLEX GRUP SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,3 mil. RON▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 18 | 18.AGROHOLDING BORCEA SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,3 mil. RON▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 19 | 19.ALGAP GROUP S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,7 mil. RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 20 | 20.INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU APICULTURA SA▲ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 21 | 21.DID YES TRADE S.R.L.▲ 733 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,1 mil. RON— | — | 2,1 mil. RON | |
| 22 | 22.RURAL CAPITAL SRL▲ 90 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 597,1 % | ▲ 597,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 23 | 23.OLTENIA ENERGY SOLUTIONS S.R.L.▲ 874 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON— | — | 2,1 mil. RON | |
| 24 | 24.MATINAL-COM S.R.L.▲ 40 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 221,9 % | ▲ 221,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 25 | 25.OMPACA AGREXIM SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 2 mil. RON | |
| 26 | 26.INTERNATIONAL FORESTRY AUDIT CONSULTING SRL▲ 747 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 27 | 27.CRISAGRO BORCEA SRL▲ 63 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 338,8 % | ▲ 338,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 28 | 28.INDEPENDENŢA SEED SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 29 | 29.CLASIC AGRO SRL▲ 180 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 1.767,4 % | ▲ 1.767,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 30 | 30.ROAGRO INTERNATIONAL SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,6 mil. RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 31 | 31.AGRO INVESTMENTS MOLDOVA SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,6 mil. RON▼ 37 % | ▼ 37 % | 1,6 mil. RON | |
| 32 | 32.BODEN ROT SRL▲ 933 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON— | — | 1,6 mil. RON | |
| 33 | 33.ALIN EXIM SRL▲ 383 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,5 mil. RON— | — | 1,5 mil. RON | |
| 34 | 34.T D BODRA IMPEX SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 35 | 35.VIAMO IMPEX SRL▲ 169 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 1.434,4 % | ▲ 1.434,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 36 | 36.PROD COM ANGHEL SRL▲ 51 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 202,1 % | ▲ 202,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 37 | 37.IRISCOM INTERNATIONAL SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 38 | 38.BAVARIA GROUP SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 39 | 39.AGRI CONSORTIUM SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 40 | 40.RIRORA STURGEONS SRL▲ 780 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 41 | 41.KAMPARO INVESTMENT ENOTRIA S.R.L.▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 63,3 % | ▲ 63,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 42 | 42.CASA AGRO FARM S.R.L.▲ 32 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 130,6 % | ▲ 130,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 43 | 43.TERANOVA NALBANT S.A.▲ 59 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 229,6 % | ▲ 229,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 44 | 44.RAG FORCE SOME S.R.L.▲ 661 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 45 | 45.FRIZONAGRA SRL▲ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.AGROCOV SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 47 | 47.PRODAGRO A.B.E. SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 48 | 48.CAROLINA PRODIMPEX '94 SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 49 | 49.PREST SERV INTERNATIONAL SRL▼ 32 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 50 | 50.MANISTEF SERVEXIM SRL▲ 171 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 1.250,6 % | ▲ 1.250,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 51 | 51.DOCUMENT IMAGING SYSTEMS SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 951,9 K RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 951,9 K RON | |
| 52 | 52.GRAINAGRO INTERNATIONAL SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 915,3 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 915,3 K RON | |
| 53 | 53.AGROTOM SERE S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 881,2 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 881,2 K RON | |
| 54 | 54.BRADMOND S.R.L.▲ 283 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 837 K RON▲ 6.157,1 % | ▲ 6.157,1 % | 837 K RON | |
| 55 | 55.DELTATOP MEM SRL▲ 156 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 827,6 K RON▲ 861,2 % | ▲ 861,2 % | 827,6 K RON | |
| 56 | 56.RADUTA SPORTING TOURS S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 827,2 K RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 827,2 K RON | |
| 57 | 57.HORTI GREEN INVEST S.A.▲ 878 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 811,8 K RON— | — | 811,8 K RON | |
| 58 | 58.NORMA INDUSTRIES SRL▲ 72 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 806 K RON▲ 269,1 % | ▲ 269,1 % | 806 K RON | |
| 59 | 59.RATLY INTERNATIONAL 98 SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 804,6 K RON▲ 106,3 % | ▲ 106,3 % | 804,6 K RON | |
| 60 | 60.IDA COM OILL S.R.L.▲ 75 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 767,3 K RON▲ 263,7 % | ▲ 263,7 % | 767,3 K RON | |
| 61 | 61.G & N NUCI AVIROM SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 765,1 K RON▲ 77,6 % | ▲ 77,6 % | 765,1 K RON | |
| 62 | 62.FITOTEHNIC SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 745,2 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 745,2 K RON | |
| 63 | 63.AGRICOLA PUIENI SRL▲ 207 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 713,8 K RON▲ 1.714,4 % | ▲ 1.714,4 % | 713,8 K RON | |
| 64 | 64.AGRITOTAL TRADING SRL▲ 319 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 702,1 K RON▲ 24.559,8 % | ▲ 24.559,8 % | 702,1 K RON | |
| 65 | 65.DIVINE AREA SRL▲ 73 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 702 K RON▲ 242,3 % | ▲ 242,3 % | 702 K RON | |
| 66 | 66.ARIS MILLENIUM SRL▲ 285 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 697,8 K RON▲ 8.560,4 % | ▲ 8.560,4 % | 697,8 K RON | |
| 67 | 67.INFO CONSULT BUSINESS SERVICE SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 685,8 K RON▲ 66 % | ▲ 66 % | 685,8 K RON | |
| 68 | 68.GABANA FERM SRL▲ 116 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 682,1 K RON▲ 469,8 % | ▲ 469,8 % | 682,1 K RON | |
| 69 | 69.PISCICOLA SOFIA & GABRIEL EU SRL▲ 613 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 630,6 K RON— | — | 630,6 K RON | |
| 70 | 70.MFOREST PRODUCTIE TRUST SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 608,4 K RON▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 608,4 K RON | |
| 71 | 71.INGKA INVESTMENTS ROMANIA S.R.L.▲ 270 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 596,8 K RON▲ 4.634,3 % | ▲ 4.634,3 % | 596,8 K RON | |
| 72 | 72.AUTO LOGEX SRL▲ 77 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 590,4 K RON▲ 227,4 % | ▲ 227,4 % | 590,4 K RON | |
| 73 | 73.DELTA ENERGY SOLUTIONS S.R.L.▲ 63 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 583,3 K RON▲ 177,3 % | ▲ 177,3 % | 583,3 K RON | |
| 74 | 74.DANUBIU ELITE SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 572,2 K RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 572,2 K RON | |
| 75 | 75.FRIZON HOLDING S.A.▲ 921 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 569,4 K RON— | — | 569,4 K RON | |
| 76 | 76.ROMAN FARM SRL▲ 881 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 556,4 K RON— | — | 556,4 K RON | |
| 77 | 77.TERRAGROW BIOSAFE SRL▲ 92 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 554,2 K RON▲ 272,3 % | ▲ 272,3 % | 554,2 K RON | |
| 78 | 78.AGRICOMB SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 549,1 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 549,1 K RON | |
| 79 | 79.POENARIU CONST SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 540,1 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 540,1 K RON | |
| 80 | 80.CLINICA DR VEREANU SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 527,4 K RON▲ 175,7 % | ▲ 175,7 % | 527,4 K RON | |
| 81 | 81.ANVIR TRADE 2006 SRL▲ 194 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 498,2 K RON▲ 1.207,3 % | ▲ 1.207,3 % | 498,2 K RON | |
| 82 | 82.FERMA VEROM SRL▲ 80 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 485,6 K RON▲ 205,7 % | ▲ 205,7 % | 485,6 K RON | |
| 83 | 83.BIOTOP FOOD & AGRICULTURE SRL▲ 836 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 477,6 K RON— | — | 477,6 K RON | |
| 84 | 84.AGROFAM MAR SRL▲ 53 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 475,2 K RON▲ 131,4 % | ▲ 131,4 % | 475,2 K RON | |
| 85 | 85.FERMIER GLOB SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 459,7 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 459,7 K RON | |
| 86 | 86.IVCON SRL▼ 60 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 449,4 K RON▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | 449,4 K RON | |
| 87 | 87.PREMIUM PORC SRL▼ 85 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 429,1 K RON▼ 99,5 % | ▼ 99,5 % | 429,1 K RON | |
| 88 | 88.PEIAMAN GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 426,7 K RON▲ 143,2 % | ▲ 143,2 % | 426,7 K RON | |
| 89 | 89.AGRO-AVIC PROSPER SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 412,5 K RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 412,5 K RON | |
| 90 | 90.BLACK WOODS SRL▲ 81 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 411,8 K RON▲ 181,2 % | ▲ 181,2 % | 411,8 K RON | |
| 91 | 91.ACTUAL EXPERT DEVELOPMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 407 K RON— | — | — | 407 K RON |
| 92 | 92.ABC AGROTIKI SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 404 K RON▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 404 K RON | |
| 93 | 93.TELEPORT TRANSPORT SRL▼ 49 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 397,3 K RON▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 397,3 K RON | |
| 94 | 94.AQUAROM ELITE DISTRIBUTIONS SRL▼ 85 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 391 K RON▼ 95,9 % | ▼ 95,9 % | 391 K RON | |
| 95 | 95.MODERNAGE SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 390,9 K RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 390,9 K RON | |
| 96 | 96.SAVU MV AGRO EXPERT SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 370,4 K RON▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 370,4 K RON | |
| 97 | 97.AGRICULTURAL REAL ESTATE TRUST SRL▲ 43 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 365,1 K RON▲ 86,3 % | ▲ 86,3 % | 365,1 K RON | |
| 98 | 98.TRANSLIBERTA IMPEX SRL▼ 79 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 361,4 K RON▼ 90 % | ▼ 90 % | 361,4 K RON | |
| 99 | 99.FRIZONAGRA CROPS SRL▲ 64 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 343,4 K RON▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 343,4 K RON | |
| 100 | 100.MONACO IMPEX SRL▲ 150 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 339,8 K RON▲ 517,9 % | ▲ 517,9 % | 339,8 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — București
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
19 firme · 3,1 mld. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
298 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
30 firme · 584,4 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
60 firme · 103 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
35 firme · 96 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
40 firme · 93,8 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
65 firme · 93,7 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
23 firme · 92,8 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
20 firme · 39,4 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
77 firme · 31,1 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
18 firme · 15 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
25 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
28 firme · 9,3 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
16 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
5 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
6 firme · 4 mil. RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
15 firme · 3 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
8 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
13 firme · 924,2 K RON
CAEN 0127
Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
2 firme · 362,6 K RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
3 firme · 311,3 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
10 firme · 262,4 K RON
CAEN 0115
Cultivarea tutunului
1 firme · 150,8 K RON
CAEN 0126
Cultivarea fructelor oleaginoase
2 firme · 130,7 K RON
CAEN 0122
Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
1 firme · 37,2 K RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
2 firme · 4,3 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
3 firme · 0 RON
CAEN 0114
Cultivarea trestiei de zahăr
1 firme · 0 RON