Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Brașov după profit net în 2015
264 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 17,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 19,2 K RON, iar liderul atinge 2,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EXELIA SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 2,9 mil. RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 2 | 2.INMAACRO SRL= | Municipiul Săcele, Braşov | 2,3 mil. RON▲ 70,8 % | ▲ 70,8 % | 2,3 mil. RON | |
| 3 | 3.HERMI CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Săcele, Braşov | 1,3 mil. RON▲ 287,3 % | ▲ 287,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.TERMOPROT SRL▲ 62 | Municipiul Braşov, Braşov | 655,6 K RON▲ 1.868,6 % | ▲ 1.868,6 % | 655,6 K RON | |
| 5 | 5.LAPES COM SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 453,8 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 453,8 K RON | |
| 6 | 6.AIDEX SRL▲ 1 | Municipiul Codlea, Braşov | 448,4 K RON▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 448,4 K RON | |
| 7 | 7.TRANS VAT ROUMANIE SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 444,5 K RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 444,5 K RON | |
| 8 | 8.MECATES BRAŞOV SRL▲ 93 | Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, Braşov | 323,8 K RON▲ 2.723 % | ▲ 2.723 % | 323,8 K RON | |
| 9 | 9.AUCONSYS SRL▲ 233 | Municipiul Braşov, Braşov | 280,7 K RON— | — | 280,7 K RON | |
| 10 | 10.TRIAD GROUP SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 268,9 K RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 268,9 K RON | |
| 11 | 11.ALSER FOREST S.A.▲ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 262 K RON▲ 228,5 % | ▲ 228,5 % | 262 K RON | |
| 12 | 12.DECODANA SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 258,5 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 258,5 K RON | |
| 13 | 13.HAGERAT SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 244,1 K RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 244,1 K RON | |
| 14 | 14.M.J.C. TRANZACT SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 227,2 K RON▲ 122,3 % | ▲ 122,3 % | 227,2 K RON | |
| 15 | 15.BROOS & CO PREMIUM TOOLS SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 219,6 K RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 219,6 K RON | |
| 16 | 16.PROSANO SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 207,2 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 207,2 K RON | |
| 17 | 17.ELISE GLASS VISION SRL▲ 9 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 202,1 K RON▲ 106,8 % | ▲ 106,8 % | 202,1 K RON | |
| 18 | 18.OPTIPROCESS SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 200,1 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 200,1 K RON | |
| 19 | 19.LENAUOJ CONSULT SRLnou | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 196,6 K RON▲ 169,2 % | ▲ 169,2 % | 196,6 K RON | |
| 20 | 20.PULSE F.C. SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 195,6 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 195,6 K RON | |
| 21 | 21.PRIOTECH SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 178,4 K RON▲ 234,9 % | ▲ 234,9 % | 178,4 K RON | |
| 22 | 22.MOLD & PET SOLUTION SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 172,2 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 172,2 K RON | |
| 23 | 23.BOGDAN INVEST SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 171,9 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 171,9 K RON | |
| 24 | 24.R.R.R. CONSULTING SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 169,5 K RON— | — | — | 169,5 K RON |
| 25 | 25.REDUCERI MEDICALE SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 166,9 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 166,9 K RON | |
| 26 | 26.BIT ENGINEERING SRL▲ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 164,7 K RON▲ 120 % | ▲ 120 % | 164,7 K RON | |
| 27 | 27.OTI COM PETROL SRL▲ 3 | Sat Hurez, Comuna Beclean, Braşov | 164,4 K RON▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 164,4 K RON | |
| 28 | 28.RENADI RETAIL SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 161,3 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 161,3 K RON | |
| 29 | 29.BERATUNG ADMINSERV SRL▲ 43 | Municipiul Braşov, Braşov | 161,2 K RON▲ 487,5 % | ▲ 487,5 % | 161,2 K RON | |
| 30 | 30.ENIKOREX SRL▲ 6 | Sat Hoghiz, Comuna Hoghiz, Braşov | 161 K RON▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | 161 K RON | |
| 31 | 31.AUCONSYS ELECTRIC X.T. SRL▲ 53 | Municipiul Braşov, Braşov | 158,9 K RON▲ 813,9 % | ▲ 813,9 % | 158,9 K RON | |
| 32 | 32.ANDROCOR SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 149,2 K RON— | — | 149,2 K RON | |
| 33 | 33.CONVERT SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 138,1 K RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 138,1 K RON | |
| 34 | 34.D.A.G. OIL SRL▲ 8 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 127,6 K RON▲ 83,2 % | ▲ 83,2 % | 127,6 K RON | |
| 35 | 35.SORANDRE SRL▲ 8 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 120,2 K RON▲ 78,3 % | ▲ 78,3 % | 120,2 K RON | |
| 36 | 36.REBO FOOD SRL▲ 204 | Municipiul Braşov, Braşov | 119,2 K RON— | — | 119,2 K RON | |
| 37 | 37.CONSULTING IMOSTAR SRL▼ 24 | Municipiul Braşov, Braşov | 114,3 K RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 114,3 K RON | |
| 38 | 38.KELINHO 10 SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 112,6 K RON— | — | — | 112,6 K RON |
| 39 | 39.T.Q.M. CONSULTING SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 96 K RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 96 K RON | |
| 40 | 40.METROM INDUSTRIAL PARC SA▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 92,3 K RON▲ 88,4 % | ▲ 88,4 % | 92,3 K RON | |
| 41 | 41.BTC TIANFU GROUP SRL▲ 169 | Municipiul Braşov, Braşov | 89,6 K RON— | — | 89,6 K RON | |
| 42 | 42.D.C.L. CONSULTING SRL▲ 100 | Municipiul Braşov, Braşov | 89,1 K RON— | — | 89,1 K RON | |
| 43 | 43.F.X. ACCESS SRL▲ 191 | Municipiul Braşov, Braşov | 87,5 K RON— | — | 87,5 K RON | |
| 44 | 44.ENTER C.C. SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 87,2 K RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 87,2 K RON | |
| 45 | 45.ROCOMIS SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 86,6 K RON▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | 86,6 K RON | |
| 46 | 46.VENDAX SRL▼ 24 | Municipiul Braşov, Braşov | 85,6 K RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 85,6 K RON | |
| 47 | 47.KELI-COM SRL▲ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 82 K RON▲ 117 % | ▲ 117 % | 82 K RON | |
| 48 | 48.ALPINISM UTILITAR M.D.G. SRL▼ 20 | Sat Satu Nou, Comuna Hălchiu, Braşov | 81,3 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 81,3 K RON | |
| 49 | 49.CONLEX R.U. SRL▼ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 79,7 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 79,7 K RON | |
| 50 | 50.TONER EXPRESS SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 75,4 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 75,4 K RON | |
| 51 | 51.ASPIRA CONCEPT SRL▼ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 74,3 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 74,3 K RON | |
| 52 | 52.NOEMA INVEST SRLnou | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 73,3 K RON▲ 424,2 % | ▲ 424,2 % | 73,3 K RON | |
| 53 | 53.G.A.E. MARKETING SRL▲ 62 | Municipiul Braşov, Braşov | 71 K RON▲ 1.375,3 % | ▲ 1.375,3 % | 71 K RON | |
| 54 | 54.HORTED BUSINESS SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 69,2 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 69,2 K RON | |
| 55 | 55.CISEO REGISTRAR SRL▲ 65 | Municipiul Braşov, Braşov | 68,5 K RON▲ 1.590,1 % | ▲ 1.590,1 % | 68,5 K RON | |
| 56 | 56.MODERN FAIR SRL▼ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 67,6 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 67,6 K RON | |
| 57 | 57.BRASTING SRL▼ 11 | Municipiul Codlea, Braşov | 67,2 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 67,2 K RON | |
| 58 | 58.CASALIS INVESTMENT SRL▲ 18 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 67 K RON▲ 202,8 % | ▲ 202,8 % | 67 K RON | |
| 59 | 59.HERMEXAL RAL SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 66,4 K RON▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 66,4 K RON | |
| 60 | 60.PROSERV SRL▼ 36 | Municipiul Braşov, Braşov | 66,4 K RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 66,4 K RON | |
| 61 | 61.ALPET-PROD SRL▲ 35 | Municipiul Braşov, Braşov | 65,5 K RON▲ 361,6 % | ▲ 361,6 % | 65,5 K RON | |
| 62 | 62.VRAMIR SERV SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 64,3 K RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 64,3 K RON | |
| 63 | 63.DACONA SRL▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 60 K RON▲ 106,2 % | ▲ 106,2 % | 60 K RON | |
| 64 | 64.ROMGRUP MERIDIAN 25 SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 51,3 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 51,3 K RON | |
| 65 | 65.TERMOCONTOR SRL▼ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 50,2 K RON▼ 38 % | ▼ 38 % | 50,2 K RON | |
| 66 | 66.CALCEDONIA SERV SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 45 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 45 K RON | |
| 67 | 67.REVALTEX SRL▲ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 44,5 K RON▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | 44,5 K RON | |
| 68 | 68.DOTS & STRIPES SRL▲ 14 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 44,1 K RON▲ 130,2 % | ▲ 130,2 % | 44,1 K RON | |
| 69 | 69.TERMOPROT ALFA SRL▼ 36 | Municipiul Braşov, Braşov | 43,8 K RON▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 43,8 K RON | |
| 70 | 70.CONTGRIF SRL▲ 182 | Municipiul Săcele, Braşov | 42,3 K RON— | — | 42,3 K RON | |
| 71 | 71.AMBAFLEX DISTRIBUTION SRL▼ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 42,1 K RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 42,1 K RON | |
| 72 | 72.IOCO ADMIN SRL▼ 10 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 40,5 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 40,5 K RON | |
| 73 | 73.DIALECT SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 40 K RON▲ 68,1 % | ▲ 68,1 % | 40 K RON | |
| 74 | 74.LAMXPERT CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 39,8 K RON— | — | — | 39,8 K RON |
| 75 | 75.ALPINE SKYLINE SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 38,9 K RON— | — | — | 38,9 K RON |
| 76 | 76.A & G IMPEX SRL▼ 8 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 38,2 K RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 38,2 K RON | |
| 77 | 77.SECUROSTING SRL▲ 61 | Municipiul Braşov, Braşov | 37 K RON▲ 6.047,2 % | ▲ 6.047,2 % | 37 K RON | |
| 78 | 78.TUSAMIDRA SRL▼ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 35,7 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 35,7 K RON | |
| 79 | 79.RADEXIM BUSINESS SOLUTIONS SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 33,8 K RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 33,8 K RON | |
| 80 | 80.RMX EVOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 33,5 K RON— | — | — | 33,5 K RON |
| 81 | 81.LEGIS CONS SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 33,2 K RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 33,2 K RON | |
| 82 | 82.PROTIDEM SRL▼ 62 | Oraş Ghimbav, Braşov | 31,9 K RON▼ 74,7 % | ▼ 74,7 % | 31,9 K RON | |
| 83 | 83.CONTACS H.R. SRL▼ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,7 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 30,7 K RON | |
| 84 | 84.REGITEX SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,2 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 30,2 K RON | |
| 85 | 85.G.S.D. SALES SERVICE SRL▼ 20 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 30,2 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 30,2 K RON | |
| 86 | 86.MARALIN PREST SRL▼ 39 | Municipiul Braşov, Braşov | 29,1 K RON▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | 29,1 K RON | |
| 87 | 87.M.S.G. SIRC SRL▲ 42 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 28,8 K RON▲ 1.903,3 % | ▲ 1.903,3 % | 28,8 K RON | |
| 88 | 88.FRACTION SRLnou | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 27,8 K RON— | — | — | 27,8 K RON |
| 89 | 89.DANIILKAR SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 26,1 K RON— | — | — | 26,1 K RON |
| 90 | 90.CATANDA SRL▲ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 25,4 K RON▲ 119 % | ▲ 119 % | 25,4 K RON | |
| 91 | 91.MEDACT SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,1 K RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 23,1 K RON | |
| 92 | 92.STARIANDRU SRL▼ 39 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,1 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 23,1 K RON | |
| 93 | 93.ICONS KRONSTADT SRLnou | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 22,7 K RON— | — | — | 22,7 K RON |
| 94 | 94.B.C.P. NATURE SRL▼ 79 | Sat Sinca Noua, Comuna Şinca Noua, Braşov | 22,5 K RON▼ 87,3 % | ▼ 87,3 % | 22,5 K RON | |
| 95 | 95.GRAMATI SERV SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 21,1 K RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 21,1 K RON | |
| 96 | 96.BAU VWG SERVICII ADMINISTRARE SRL▲ 112 | Municipiul Braşov, Braşov | 21,1 K RON— | — | 21,1 K RON | |
| 97 | 97.DORA PAN SRLnou | Municipiul Săcele, Braşov | 20,6 K RON— | — | 20,6 K RON | |
| 98 | 98.EDINX PREST SRL▼ 18 | Sat Hoghiz, Comuna Hoghiz, Braşov | 19,8 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 19,8 K RON | |
| 99 | 99.RITMIC CONTEXPERT SRLnou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 19,5 K RON▼ 46,5 % | ▼ 46,5 % | 19,5 K RON | |
| 100 | 100.LICAROM IMPEX SRL▼ 44 | Municipiul Braşov, Braşov | 19,2 K RON▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 19,2 K RON |