Top 100 firme — Activități profesionale, Brăila după profit net în 2024
700 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 41,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 157 K RON, iar liderul atinge 2,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SIGMA ADVISING PROJECT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,3 mil. RON▼ 50,3 % | ▼ 50,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 2 | 2.TORCAD CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,9 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 1,9 mil. RON | |
| 3 | 3.ZITELLA PROJECT S.R.L.▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,7 mil. RON▲ 188,2 % | ▲ 188,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 4 | 4.HERCREATIV SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,5 mil. RON▲ 33 % | ▲ 33 % | 1,5 mil. RON | |
| 5 | 5.NEED TO BE CLEAN S.R.L.▲ 244 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1 mil. RON▲ 2.154 % | ▲ 2.154 % | 1,1 mil. RON | |
| 6 | 6.STEEL SURVEY S.R.L.▲ 38 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 923,5 K RON▲ 177,6 % | ▲ 177,6 % | 923,5 K RON | |
| 7 | 7.BONNIEPARKERSS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 898,3 K RON— | — | — | 898,3 K RON |
| 8 | 8.INTACT SERV SRL▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 874,2 K RON▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 874,2 K RON | |
| 9 | 9.GEOPROIECT SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 864,4 K RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 864,4 K RON | |
| 10 | 10.VET CONSULT SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 860,9 K RON▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | 860,9 K RON | |
| 11 | 11.SAFE CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 792,1 K RON▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 792,1 K RON | |
| 12 | 12.PRIER COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 778,6 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 778,6 K RON | |
| 13 | 13.CEPROHART SA▲ 714 | Municipiul Brăila, Brăila | 772,3 K RON— | — | 772,3 K RON | |
| 14 | 14.PRIORITY MULTISERV SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 702,2 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 702,2 K RON | |
| 15 | 15.BIA CONSPROIECT SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 682 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 682 K RON | |
| 16 | 16.BIROU EXPERT TUDOSE SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 629,8 K RON▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 629,8 K RON | |
| 17 | 17.STRUCTURI METALICE SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 600,8 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 600,8 K RON | |
| 18 | 18.EXPERENTIAL MARKETING HUB S.R.L.▲ 40 | Loc. Insurăţei, Oraş Insurăţei, Brăila | 575,3 K RON▲ 102 % | ▲ 102 % | 575,3 K RON | |
| 19 | 19.CRIOTI TRADE SRL▲ 10 | Sat Dudeşti, Comuna Dudeşti, Brăila | 572,4 K RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 572,4 K RON | |
| 20 | 20.REM PUBLIC PROJECT SRL▲ 35 | Municipiul Brăila, Brăila | 568 K RON▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 568 K RON | |
| 21 | 21.SCAD S.R.L.▲ 702 | Municipiul Brăila, Brăila | 535,2 K RON— | — | 535,2 K RON | |
| 22 | 22.EXTEND MAG VISION S.R.L.▲ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 516,8 K RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 516,8 K RON | |
| 23 | 23.DOUBLE P MEDIA SRL▲ 159 | Municipiul Brăila, Brăila | 510,3 K RON▲ 491,4 % | ▲ 491,4 % | 510,3 K RON | |
| 24 | 24.LUPŞA CONSULT AUDIT MANAGEMENT SRL▲ 29 | Municipiul Brăila, Brăila | 482 K RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 482 K RON | |
| 25 | 25.GASOLINE GENERAL SERVICE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 471,9 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 471,9 K RON | |
| 26 | 26.INFINITY SHIP DESIGN S.R.L.▲ 67 | Municipiul Brăila, Brăila | 469,2 K RON▲ 176 % | ▲ 176 % | 469,2 K RON | |
| 27 | 27.TEHNIC MENT OYL S.R.L.▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 459,1 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 459,1 K RON | |
| 28 | 28.CIC CONS SRL▲ 40 | Municipiul Brăila, Brăila | 426,7 K RON▲ 72,7 % | ▲ 72,7 % | 426,7 K RON | |
| 29 | 29.ADS ROGRAIN S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 423,5 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 423,5 K RON | |
| 30 | 30.SPECIAL STORY & STARS S.R.L.▼ 15 | Sat Lacu Rezii, Oraş Insurăţei, Brăila | 413,6 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 413,6 K RON | |
| 31 | 31.LEVNIC DESIGN SRL▲ 50 | Municipiul Brăila, Brăila | 413,2 K RON▲ 110,9 % | ▲ 110,9 % | 413,2 K RON | |
| 32 | 32.MIRON COM SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 396,5 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 396,5 K RON | |
| 33 | 33.LEGSAL CONTABILITATE SRL▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 386 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 386 K RON | |
| 34 | 34.MANAGEMENT EXPERT INTERNATIONAL SRL▲ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 385,1 K RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 385,1 K RON | |
| 35 | 35.TENDER CONSULTING SRL▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 381,4 K RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 381,4 K RON | |
| 36 | 36.CONTLEX M.B.M. SRL▲ 121 | Municipiul Brăila, Brăila | 380,9 K RON▲ 267,8 % | ▲ 267,8 % | 380,9 K RON | |
| 37 | 37.ROBUSSINESNAV S.R.L.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 378,1 K RON0,0% | 0,0% | 378,1 K RON | |
| 38 | 38.DP FX CONSULTING S.R.L.▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 377,5 K RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 377,5 K RON | |
| 39 | 39.CONTINVEST SRL▲ 406 | Comuna Vădeni, Brăila | 345,1 K RON▲ 16.509,6 % | ▲ 16.509,6 % | 345,1 K RON | |
| 40 | 40.TEHMENT OYL SERVICE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 328,4 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 328,4 K RON | |
| 41 | 41.ANDRONIU CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 327,8 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 327,8 K RON | |
| 42 | 42.GULVALRED CONSULT SRL▼ 8 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 327,6 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 327,6 K RON | |
| 43 | 43.INECRICONSULT SRL▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 326,5 K RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 326,5 K RON | |
| 44 | 44.LINK SET SRL▼ 28 | Municipiul Brăila, Brăila | 319,5 K RON▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 319,5 K RON | |
| 45 | 45.TRADING 3M SRL▲ 100 | Municipiul Brăila, Brăila | 319,1 K RON▲ 177,6 % | ▲ 177,6 % | 319,1 K RON | |
| 46 | 46.ISACOV ADVERTISING SERVICES S.R.L.▲ 19 | Sat Berteştii de Jos, Comuna Berteştii de Jos, Brăila | 313,7 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 313,7 K RON | |
| 47 | 47.BUMKADELIC ADVERTISING S.R.L.▲ 107 | Municipiul Brăila, Brăila | 309,9 K RON▲ 193,1 % | ▲ 193,1 % | 309,9 K RON | |
| 48 | 48.VADRAM PROIECT SRL▲ 337 | Sat Gradistea, Comuna Gradistea, Brăila | 307,1 K RON▲ 2.749,7 % | ▲ 2.749,7 % | 307,1 K RON | |
| 49 | 49.VIMAS CROPS S.R.L.▲ 13 | Sat Tichileşti, Comuna Tichileşti, Brăila | 306,6 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 306,6 K RON | |
| 50 | 50.URBAN UPGRADE ARCHITECTURE AND ENGINEERING S.R.L.▲ 231 | Municipiul Brăila, Brăila | 292,9 K RON▲ 675,7 % | ▲ 675,7 % | 292,9 K RON | |
| 51 | 51.TECH MOV CONCEPT SRL▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 280 K RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 280 K RON | |
| 52 | 52.LUCOAXAN POMOTER S.R.L.▲ 24 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 275,5 K RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 275,5 K RON | |
| 53 | 53.GAVRILĂ LAU COM S.R.L.▲ 53 | Municipiul Brăila, Brăila | 273,1 K RON▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 273,1 K RON | |
| 54 | 54.COMINFABRICE S.R.L.▲ 2 | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 265,8 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 265,8 K RON | |
| 55 | 55.GATECROSS ENGINEERING S.R.L.▲ 160 | Municipiul Brăila, Brăila | 263,3 K RON▲ 300,3 % | ▲ 300,3 % | 263,3 K RON | |
| 56 | 56.NAVPROIECT SRL▲ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 261,1 K RON▲ 36 % | ▲ 36 % | 261,1 K RON | |
| 57 | 57.TEHNOCERTI MENTENANŢĂ S.R.L.▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 248,5 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 248,5 K RON | |
| 58 | 58.MEDIA SET SRL▼ 47 | Municipiul Brăila, Brăila | 244 K RON▼ 70,5 % | ▼ 70,5 % | 244 K RON | |
| 59 | 59.JERMED SRL▼ 17 | Loc. Făurei, Oraş Făurei, Brăila | 235,8 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 235,8 K RON | |
| 60 | 60.AUTORIZĂRI SAFE EXPRESS S.R.L.▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 231,1 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 231,1 K RON | |
| 61 | 61.ZADACRIS PROMO S.R.L.▲ 314 | Sat Frecăţei, Comuna Frecăţei, Brăila | 230,3 K RON▲ 1.837 % | ▲ 1.837 % | 230,3 K RON | |
| 62 | 62.AMC GEOZONE MES S.R.L.▲ 296 | Municipiul Brăila, Brăila | 226,1 K RON▲ 1.376,9 % | ▲ 1.376,9 % | 226,1 K RON | |
| 63 | 63.APTOPCONT CONSULTING SRL▲ 47 | Municipiul Brăila, Brăila | 221,5 K RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 221,5 K RON | |
| 64 | 64.UNOM DESIGN S.R.L.▲ 50 | Municipiul Brăila, Brăila | 220,6 K RON▲ 52,7 % | ▲ 52,7 % | 220,6 K RON | |
| 65 | 65.PG SALCONTEX SRL▲ 307 | Municipiul Brăila, Brăila | 214,7 K RON▲ 1.632,9 % | ▲ 1.632,9 % | 214,7 K RON | |
| 66 | 66.CMYK PRINT S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 214 K RON— | — | — | 214 K RON |
| 67 | 67.VALNICONT OFFICE SERV S.R.L.▲ 224 | Municipiul Brăila, Brăila | 213,7 K RON▲ 529,5 % | ▲ 529,5 % | 213,7 K RON | |
| 68 | 68.GEDACONT SRL▲ 41 | Municipiul Brăila, Brăila | 211,9 K RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 211,9 K RON | |
| 69 | 69.SMART FISCONT S.R.L.▲ 39 | Municipiul Brăila, Brăila | 211,1 K RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 211,1 K RON | |
| 70 | 70.VEGATON SERV SRL▲ 47 | Municipiul Brăila, Brăila | 210,7 K RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 210,7 K RON | |
| 71 | 71.CATICORN DIGITAL S.R.L.▲ 530 | Municipiul Brăila, Brăila | 206,7 K RON— | — | 206,7 K RON | |
| 72 | 72.ADQUE DESIGN S.R.L.▲ 18 | Sat Traian, Comuna Traian, Brăila | 203,7 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 203,7 K RON | |
| 73 | 73.JBR MEDIA PRO S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 201,4 K RON— | — | — | 201,4 K RON |
| 74 | 74.MYBAZON CORROSION SRL▲ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | 201,1 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 201,1 K RON | |
| 75 | 75.YUPP MEDIA SRL▲ 24 | Municipiul Brăila, Brăila | 198,2 K RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 198,2 K RON | |
| 76 | 76.ANIMAL VET SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 198,1 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 198,1 K RON | |
| 77 | 77.ATECO CONSULTANTA MEDIU SRL▲ 70 | Municipiul Brăila, Brăila | 195,3 K RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 195,3 K RON | |
| 78 | 78.FRAZEN ACS S.R.L.▼ 45 | Municipiul Brăila, Brăila | 193,3 K RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 193,3 K RON | |
| 79 | 79.PRO EST CONSULTING SRL▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 193 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 193 K RON | |
| 80 | 80.WEDDING CORNER S.R.L.▲ 54 | Municipiul Brăila, Brăila | 192,3 K RON▲ 59,9 % | ▲ 59,9 % | 192,3 K RON | |
| 81 | 81.BIO VIEW SRL▲ 40 | Municipiul Brăila, Brăila | 192,2 K RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 192,2 K RON | |
| 82 | 82.PROFICONT - AUDIT SRL▲ 153 | Municipiul Brăila, Brăila | 190,4 K RON▲ 230,9 % | ▲ 230,9 % | 190,4 K RON | |
| 83 | 83.CENTIVA SOLUTIONS SRL▲ 28 | Municipiul Brăila, Brăila | 187,2 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 187,2 K RON | |
| 84 | 84.ATELIERUL DE CREATIE S.R.L.▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 185,2 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 185,2 K RON | |
| 85 | 85.HOZEAIN PREST S.R.L.▼ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 184,2 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 184,2 K RON | |
| 86 | 86.SOLDSHOP TRAFORATE S.R.L.▼ 26 | Municipiul Brăila, Brăila | 182,5 K RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 182,5 K RON | |
| 87 | 87.CONTAFIN SRL▲ 638 | Municipiul Brăila, Brăila | 178,2 K RON— | — | 178,2 K RON | |
| 88 | 88.SMART PEOPLE ADVERTISING S.R.L.▲ 194 | Municipiul Brăila, Brăila | 174,9 K RON▲ 373,1 % | ▲ 373,1 % | 174,9 K RON | |
| 89 | 89.ICONTEXPERT SERV SRL▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 173,7 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 173,7 K RON | |
| 90 | 90.ANNONA VYS AP SRL▲ 94 | Municipiul Brăila, Brăila | 173,3 K RON▲ 104,4 % | ▲ 104,4 % | 173,3 K RON | |
| 91 | 91.ITECO PROD COM SRL▲ 335 | Municipiul Brăila, Brăila | 173,1 K RON▲ 3.873,1 % | ▲ 3.873,1 % | 173,1 K RON | |
| 92 | 92.ARTISAN CONSULTING S.R.L.▲ 161 | Municipiul Brăila, Brăila | 172,8 K RON▲ 263,3 % | ▲ 263,3 % | 172,8 K RON | |
| 93 | 93.GRUP LICITAŢII PUBLICE SRL▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 172,8 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 172,8 K RON | |
| 94 | 94.ONELUCMAD PROD S.R.L.▼ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 168,8 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 168,8 K RON | |
| 95 | 95.DEBRĂILA PRESS SRL▲ 328 | Municipiul Brăila, Brăila | 168,3 K RON▲ 3.198,6 % | ▲ 3.198,6 % | 168,3 K RON | |
| 96 | 96.URGENT FIRE S.R.L.▲ 611 | Municipiul Brăila, Brăila | 166,9 K RON— | — | 166,9 K RON | |
| 97 | 97.MC HAMMER S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 164 K RON— | — | — | 164 K RON |
| 98 | 98.TESTCAR SERVICE SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 159,5 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 159,5 K RON | |
| 99 | 99.EDMUNT MEDIA SERV SRL▼ 24 | Municipiul Brăila, Brăila | 159,2 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 159,2 K RON | |
| 100 | 100.STUDIO VOLM S.R.L.▲ 65 | Municipiul Brăila, Brăila | 157 K RON▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | 157 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Brăila
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
127 firme · 45,7 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
38 firme · 35,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
84 firme · 29,2 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
88 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
44 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
34 firme · 19,1 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
70 firme · 13,3 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
50 firme · 11,1 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
37 firme · 8,5 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 4 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
17 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
37 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
2 firme · 1 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 785,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 448,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 273 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
6 firme · 161,8 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 76 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
1 firme · 19,6 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
2 firme · 7,1 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
2 firme · 0 RON