Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Argeș după profit net în 2024
1.147 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 110,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 249 K RON, iar liderul atinge 13,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.HIGH ENTERTAINMENT CONCEPT SRL= | Sat Ungureni, Comuna Valea Iaşului, Argeş | 13,2 mil. RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 13,2 mil. RON | |
| 2 | 2.MUSCELUL SA▲ 1.199 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 9,5 mil. RON— | — | 9,5 mil. RON | |
| 3 | 3.GREEN SPRING PROJECT SRL▼ 1 | Oraş Mioveni, Argeş | 7,6 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 7,6 mil. RON | |
| 4 | 4.CONFIDEN TRAVEL SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 3,8 mil. RON | |
| 5 | 5.AFACERI PENTRU TINE SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,2 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 6 | 6.ROMA TEAM EVENTS SRL▲ 1.132 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 2,2 mil. RON— | — | 2,2 mil. RON | |
| 7 | 7.CASA LĂZĂROIU S.R.L.▼ 1 | Sat Rotunda, Comuna Corbeni, Argeş | 2,2 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 2,2 mil. RON | |
| 8 | 8.COMPLEX BTT BASCOV SA▲ 1.192 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 2,1 mil. RON— | — | 2,1 mil. RON | |
| 9 | 9.DINO' S FOOD SHOP S.R.L.▲ 4 | Sat Voroveni, Comuna Davideşti, Argeş | 1,9 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 10 | 10.DENA ALEX PITROM SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,8 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 11 | 11.PUNTOSMART HOLIDAY S.R.L.▲ 20 | Oraş Mioveni, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 12 | 12.BON APETIT CATERING S.R.L.▲ 267 | Sat Valea Ursului, Comuna Bascov, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 2.537,6 % | ▲ 2.537,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 13 | 13.SAN RESTAURANT S.R.L.▲ 21 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 14 | 14.CROSSLINE SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.LACTATE BRADET S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 1,4 mil. RON | |
| 16 | 16.ALVILETI CENTER SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 17 | 17.SIBICEANU JUNIOR SRL▲ 1 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 18 | 18.GROTA RECE SRL▲ 43 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 150,7 % | ▲ 150,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 19 | 19.STEJARUL COMEXPRES SRL▲ 4 | Sat Urlueni, Comuna Bârla, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 20 | 20.RUGET SRL▼ 11 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 1,3 mil. RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 21 | 21.WELDTECH OPERATIONS S.R.L.▲ 1.186 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON— | — | 1,3 mil. RON | |
| 22 | 22.UNIVERSAL MANGALIA S.R.L.▲ 44 | Sat Clucereasa, Oraş Mioveni, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 151,4 % | ▲ 151,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 23 | 23.MIRAJ TOP EVENTS SRL▼ 7 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 24 | 24.PENSIUNEA CORA SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 1,2 mil. RON | |
| 25 | 25.ROM JOKER MEDITERRANEO SRLnou | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 1,1 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.PJR TOP FOOD INVEST SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,1 mil. RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.LE STIL CLASIC SRL▼ 1 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,1 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 28 | 28.RIOCRIS CONCEPT SRL▲ 55 | Sat Băiculeşti, Comuna Băiculeşti, Argeş | 1 mil. RON▲ 161,9 % | ▲ 161,9 % | 1 mil. RON | |
| 29 | 29.SOCIAL TACTIC EVENTS SRL▲ 38 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1 mil. RON▲ 100,2 % | ▲ 100,2 % | 1 mil. RON | |
| 30 | 30.CRISERV TOP LUX SRL▲ 56 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 935 K RON▲ 157 % | ▲ 157 % | 935 K RON | |
| 31 | 31.PARTY KM ZERO SRL▲ 18 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 911,5 K RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 911,5 K RON | |
| 32 | 32.YEDIYILDIZ S.R.L.▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 904,2 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 904,2 K RON | |
| 33 | 33.UDUP TOMIS SRL▼ 26 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 825,9 K RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 825,9 K RON | |
| 34 | 34.ALEX-MARCO ALADIN SRL▲ 22 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 823 K RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 823 K RON | |
| 35 | 35.HR EDEN 2007 SRL▲ 125 | Municipiul Piteşti, Argeş | 820,5 K RON▲ 446,3 % | ▲ 446,3 % | 820,5 K RON | |
| 36 | 36.VLADANI PANI S.R.L.nou | Sat Corbi, Comuna Corbi, Argeş | 817,1 K RON▲ 170,9 % | ▲ 170,9 % | 817,1 K RON | |
| 37 | 37.TRANSYLVANIA GLOBAL S.R.L.▼ 8 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 815,4 K RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 815,4 K RON | |
| 38 | 38.ELEMENT WEB SHOP S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 796,3 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 796,3 K RON | |
| 39 | 39.SEBCA OPERATIONAL FOOD SRL▲ 324 | Sat Zăvoi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 787,3 K RON▲ 2.401,1 % | ▲ 2.401,1 % | 787,3 K RON | |
| 40 | 40.PRODINF SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 765,2 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 765,2 K RON | |
| 41 | 41.CRONOS RĂSĂRIT DE SOARE S.R.L.nou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 762,2 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 762,2 K RON | |
| 42 | 42.EVASELF GROUP SRL▼ 30 | Municipiul Piteşti, Argeş | 723,6 K RON▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 723,6 K RON | |
| 43 | 43.URBAN HOME CLUB S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 713,5 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 713,5 K RON | |
| 44 | 44.PAVO CREATIV S.R.L.▲ 38 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 695,5 K RON▲ 72,4 % | ▲ 72,4 % | 695,5 K RON | |
| 45 | 45.BISTRO BRĂTIANU SRL▲ 1.078 | Municipiul Piteşti, Argeş | 648,5 K RON— | — | 648,5 K RON | |
| 46 | 46.TRIUMPH ART INOVATIONS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 631,1 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 631,1 K RON | |
| 47 | 47.FOOD & MORE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 630 K RON— | — | — | 630 K RON |
| 48 | 48.NORD PROJECT S.R.L.▲ 1.134 | Municipiul Piteşti, Argeş | 605,9 K RON— | — | 605,9 K RON | |
| 49 | 49.ARINASERV TOP LUX SRLnou | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 603 K RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 603 K RON | |
| 50 | 50.SEND ’92 ROYAL PARK S.R.L.▲ 157 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 600,1 K RON▲ 443 % | ▲ 443 % | 600,1 K RON | |
| 51 | 51.DANY RENT A HOME S.R.L.▲ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 596,9 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 596,9 K RON | |
| 52 | 52.FĂGĂRAŞ SUD SRL▼ 14 | Sat Arefu, Comuna Arefu, Argeş | 595,1 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 595,1 K RON | |
| 53 | 53.IMPERIAL BALLROOM EVENTS SRL▼ 33 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 589,4 K RON▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 589,4 K RON | |
| 54 | 54.RESTAURANT LA BOHEME NOBLESS S.R.L.▲ 15 | Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeş | 586,9 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 586,9 K RON | |
| 55 | 55.A46 AVENUE S.R.L.▲ 39 | Municipiul Piteşti, Argeş | 586,9 K RON▲ 84,7 % | ▲ 84,7 % | 586,9 K RON | |
| 56 | 56.LIVEDY BEST FOOD SRL▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 583,5 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 583,5 K RON | |
| 57 | 57.CASA BELLA PLACE SRL▼ 6 | Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş | 578,7 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 578,7 K RON | |
| 58 | 58.ARCO FINE FOOD SRL▼ 13 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 570,8 K RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 570,8 K RON | |
| 59 | 59.FINERES EVENTS COMPANY SRL▲ 26 | Oraş Mioveni, Argeş | 561,4 K RON▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 561,4 K RON | |
| 60 | 60.DORDEVAMA - CUB A SRL▼ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 559,6 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 559,6 K RON | |
| 61 | 61.SATBOS SRL▲ 10 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 558,8 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 558,8 K RON | |
| 62 | 62.MERA RESORT SRL▼ 29 | Oraş Mioveni, Argeş | 557,5 K RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 557,5 K RON | |
| 63 | 63.ŞTEFI ANTONIA TOP SRL▼ 33 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 539,4 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 539,4 K RON | |
| 64 | 64.SELECT FAST EQUIPMENT S.R.L.▲ 62 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 530,4 K RON▲ 138,2 % | ▲ 138,2 % | 530,4 K RON | |
| 65 | 65.TRANSFAGARASAN SRL▲ 10 | Sat Corbeni, Comuna Corbeni, Argeş | 525,8 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 525,8 K RON | |
| 66 | 66.GRAND NET HOTEL PITEŞTI S.R.L.▼ 4 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 525,6 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 525,6 K RON | |
| 67 | 67.VIC MARCOS SRL▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 510,2 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 510,2 K RON | |
| 68 | 68.OLIMPEX CLUB SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 508,8 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 508,8 K RON | |
| 69 | 69.MAVITOP PROD S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 508,7 K RON— | — | — | 508,7 K RON |
| 70 | 70.BLUE-NIGHT 2003 SRL▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 501,7 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 501,7 K RON | |
| 71 | 71.COSMIN COM DINASTY SRL▲ 77 | Municipiul Piteşti, Argeş | 489,8 K RON▲ 195,2 % | ▲ 195,2 % | 489,8 K RON | |
| 72 | 72.EMIAN GROUP SRL▼ 58 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 471,1 K RON▼ 68,6 % | ▼ 68,6 % | 471,1 K RON | |
| 73 | 73.OVZEK SULTANA CONCEPT S.R.L.▼ 51 | Municipiul Piteşti, Argeş | 463,8 K RON▼ 61,9 % | ▼ 61,9 % | 463,8 K RON | |
| 74 | 74.BRATIA TURISM S.R.L.▲ 122 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Argeş | 461,6 K RON▲ 281,6 % | ▲ 281,6 % | 461,6 K RON | |
| 75 | 75.GIMI CENTER VIS SRL▼ 36 | Municipiul Piteşti, Argeş | 460 K RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 460 K RON | |
| 76 | 76.C&D TOP MEDIA PRESS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 452,6 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 452,6 K RON | |
| 77 | 77.POPAS FLORICA SRL▲ 20 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 424,5 K RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 424,5 K RON | |
| 78 | 78.REHOMA SRL▼ 46 | Municipiul Piteşti, Argeş | 408,1 K RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 408,1 K RON | |
| 79 | 79.EURO TIM BUSINESS MAR SRL▲ 17 | Oraş Mioveni, Argeş | 389,9 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 389,9 K RON | |
| 80 | 80.ALY COMPLET TURISM SRL▼ 22 | Sat Podu Dâmboviţei, Comuna Dâmbovicioara, Argeş | 383,8 K RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 383,8 K RON | |
| 81 | 81.MARIRIS COR SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 382,1 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 382,1 K RON | |
| 82 | 82.ALEX ROYAL PUB S.R.L.▲ 88 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Argeş | 381,9 K RON▲ 165,3 % | ▲ 165,3 % | 381,9 K RON | |
| 83 | 83.RED IMPERIAL EVENTS S.R.L.▼ 23 | Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Argeş | 368,4 K RON▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | 368,4 K RON | |
| 84 | 84.HORECA LULU CONCEPT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 368,1 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 368,1 K RON | |
| 85 | 85.ALMA SPIRITED FOOD S.R.L.▼ 64 | Municipiul Piteşti, Argeş | 347,2 K RON▼ 71,5 % | ▼ 71,5 % | 347,2 K RON | |
| 86 | 86.PRESTIGE CONFORT SRL▼ 9 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş | 338,7 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 338,7 K RON | |
| 87 | 87.REST PREST AG SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 336,4 K RON▲ 267,1 % | ▲ 267,1 % | 336,4 K RON | |
| 88 | 88.HOTEL YAKY SRL▼ 36 | Municipiul Piteşti, Argeş | 315,2 K RON▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | 315,2 K RON | |
| 89 | 89.HAPPY MARRIAGE DIAMOND & GOLD S.R.L.▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 310,1 K RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 310,1 K RON | |
| 90 | 90.RESTAURANT LA TUCIURI S.R.L.▲ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 304,5 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 304,5 K RON | |
| 91 | 91.ALMA FOOD MENIU S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 304,3 K RON▲ 1.046,9 % | ▲ 1.046,9 % | 304,3 K RON | |
| 92 | 92.OSPĂTARI DE TOP S.R.L.▲ 45 | Municipiul Piteşti, Argeş | 293,8 K RON▲ 53 % | ▲ 53 % | 293,8 K RON | |
| 93 | 93.ONIX IMPEX SRL▲ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 290,7 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 290,7 K RON | |
| 94 | 94.CRISPY CHICKEN TOP CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 279,7 K RON— | — | — | 279,7 K RON |
| 95 | 95.ACE ROYAL CAFE SRL▼ 32 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Argeş | 275,5 K RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 275,5 K RON | |
| 96 | 96.WATERSIDE RETREAT SRL▲ 102 | Sat Linteşti, Comuna Cotmeana, Argeş | 270,7 K RON▲ 126 % | ▲ 126 % | 270,7 K RON | |
| 97 | 97.CRISTINA PROD COMIMPEX SRL▼ 86 | Sat Căpăţânenii Ungureni, Comuna Arefu, Argeş | 269,1 K RON▼ 84,8 % | ▼ 84,8 % | 269,1 K RON | |
| 98 | 98.POWER FOREVER SRL▲ 33 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 261,8 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 261,8 K RON | |
| 99 | 99.AGRO INDUSTRIAL INVESTMENT SRL▲ 292 | Sat Dobrotu, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 252,7 K RON▲ 936,7 % | ▲ 936,7 % | 252,7 K RON | |
| 100 | 100.RODYCOM- IMPEX SRL▲ 167 | Sat Vrăneşti, Comuna Călineşti, Argeş | 249 K RON▲ 250,2 % | ▲ 250,2 % | 249 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Argeș
CAEN 5610
Restaurante
306 firme · 263,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
68 firme · 205 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
144 firme · 160,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
178 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
47 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
229 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
50 firme · 13,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
10 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
14 firme · 674,6 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 376,4 K RON