Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vrancea după marjă netă în 2008
250 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,8 %, iar liderul atinge 287,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BAYIR SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 287,1 %— | — | — | 529,8 K RON |
| 2 | 2.PAS CU PAS SRL | Sat Dălhăuţi, Comuna Cârligele, Vrancea | 82 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 3 | 3.ABEONA SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 68,7 %— | — | — | 6,6 K RON |
| 4 | 4.CRIS IMPEX GRUP SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 62 %— | — | — | 39,8 K RON |
| 5 | 5.JANSIC SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 59,9 %— | — | — | 21,2 K RON |
| 6 | 6.TONALIN IMPEX SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 56,9 %— | — | — | 92,9 K RON |
| 7 | 7.COSMODANA SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 43,6 %— | — | — | 174,5 K RON |
| 8 | 8.IONISIB COM IMPEX SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 31,7 %— | — | — | 14,4 K RON |
| 9 | 9.LUX-TURISM SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 31,3 %— | — | — | 94,1 K RON |
| 10 | 10.VIM SRL | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 30,5 %— | — | — | 53,8 K RON |
| 11 | 11.LIFEX SRL | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 26,6 %— | — | — | 38,6 K RON |
| 12 | 12.PAUL'S HOUSE SRL | Sat Unirea, Oraş Odobeşti, Vrancea | 26,4 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 13 | 13.RT SELECT SRL | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 24,4 %— | — | — | 6,9 K RON |
| 14 | 14.GROTA HAIDUCILOR SRL | Sat Poduri, Comuna Valea Sării, Vrancea | 21,9 %— | — | — | 7,2 K RON |
| 15 | 15.MOTEL LA KM 25 SRL | Sat Boloteşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 21,5 %— | — | — | 88,8 K RON |
| 16 | 16.OVIDIUS SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 21 %— | — | — | 73,8 K RON |
| 17 | 17.PRE MARYS SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 19,7 %— | — | — | 67,2 K RON |
| 18 | 18.BENGALY SERV SRL | Sat Mihălceni, Comuna Ciorăşti, Vrancea | 19,1 %— | — | — | 4,9 K RON |
| 19 | 19.SAVIN CONEX SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 16,9 %— | — | — | 22,7 K RON |
| 20 | 20.NEW FAMILY SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 16,6 %— | — | — | 18,9 K RON |
| 21 | 21.ANATOLIE IMPEX SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,8 %— | — | — | 202,8 K RON |
| 22 | 22.S & V CORI SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,8 %— | — | — | 57,7 K RON |
| 23 | 23.ANTILOPA IMPEX SRL | Sat Ceardac, Comuna Goleşti, Vrancea | 14 %— | — | — | 25,4 K RON |
| 24 | 24.TRESOR SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 14 %— | — | — | 80,2 K RON |
| 25 | 25.DANIO COM AIDA SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 13,6 %— | — | — | 110 K RON |
| 26 | 26.ORTANDAN SRL | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 12,8 %— | — | — | 19,4 K RON |
| 27 | 27.IMOBILIARE L.M. SRL | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 11,9 %— | — | — | 6,2 K RON |
| 28 | 28.LUANDFLOR SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 11,3 %— | — | — | 26,1 K RON |
| 29 | 29.VALARMIN SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 11 %— | — | — | 14,2 K RON |
| 30 | 30.NICOREX SERV SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,8 %— | — | — | 5,2 K RON |
| 31 | 31.S&M GENIAL CONSTRUCT SRL | Comuna Câmpineanca, Vrancea | 10,3 %— | — | — | 51 K RON |
| 32 | 32.BARMAG SERV SRL | Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, Vrancea | 9,6 %— | — | — | 17 K RON |
| 33 | 33.ROSTEF SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,6 %— | — | — | 7,5 K RON |
| 34 | 34.EUROPA SA | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,2 %— | — | — | 135,9 K RON |
| 35 | 35.RAY COM MODE SRL | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 9,1 %— | — | — | 139,6 K RON |
| 36 | 36.BOGMONGIN SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 9 %— | — | — | 7,3 K RON |
| 37 | 37.INTER ALECOM 2004 SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 9 %— | — | — | 1,2 K RON |
| 38 | 38.TEVEVE TUR SRL | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 8,4 %— | — | — | 16,2 K RON |
| 39 | 39.DOGAN COMIMPEX SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,3 %— | — | — | 58,6 K RON |
| 40 | 40.UNIC PIZZA SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,3 %— | — | — | 90,7 K RON |
| 41 | 41.CARPATING SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,3 %— | — | — | 10 K RON |
| 42 | 42.GABSYL INTIM SRL | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 8 %— | — | — | 504 RON |
| 43 | 43.PROFIT COMSERV SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,9 %— | — | — | 25,9 K RON |
| 44 | 44.LA VASILICA SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,8 %— | — | — | 9,2 K RON |
| 45 | 45.EURO EMPORIO SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 7,4 %— | — | — | 11,7 K RON |
| 46 | 46.ALKATRAZ SRL | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 7,3 %— | — | — | 24,9 K RON |
| 47 | 47.PDG INVEST SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,2 %— | — | — | 9,3 K RON |
| 48 | 48.FADOM SERV SRL | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 7,2 %— | — | — | 1,7 K RON |
| 49 | 49.VIDEO BAR GEANINA SRL | Sat Ciorani, Comuna Pufeşti, Vrancea | 7,1 %— | — | — | 2,8 K RON |
| 50 | 50.MILCOFIL SA | Municipiul Focşani, Vrancea | 7 %— | — | — | 334,9 K RON |
| 51 | 51.MIHOVI SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 6,9 %— | — | — | 7,3 K RON |
| 52 | 52.DANCE CLUB SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,8 %— | — | — | 18,9 K RON |
| 53 | 53.EXPRES VRANCEA SNC | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,6 %— | — | — | 2,8 K RON |
| 54 | 54.COLT DE RAI SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 6,6 %— | — | — | 38,3 K RON |
| 55 | 55.SOLAR TOUR SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,5 %— | — | — | 63,4 K RON |
| 56 | 56.GEORGEMEX COM SRL | Sat Băleşti, Comuna Băleşti, Vrancea | 6,5 %— | — | — | 2,1 K RON |
| 57 | 57.TEXAX 2005 SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,2 %— | — | — | 27,6 K RON |
| 58 | 58.ALITON SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,1 %— | — | — | 6,3 K RON |
| 59 | 59.LINICOM SRL | Sat Goleştii de Sus, Comuna Coteşti, Vrancea | 5,8 %— | — | — | 4 K RON |
| 60 | 60.SADIPEC COM SRL | Sat Ocheseşti, Comuna Corbiţa, Vrancea | 5,7 %— | — | — | 248 RON |
| 61 | 61.CESTO '95 COM SRL | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 5,6 %— | — | — | 15,7 K RON |
| 62 | 62.SILVER PROD SRL | Sat Rotileştii Mici, Comuna Câmpuri, Vrancea | 5,3 %— | — | — | 19,3 K RON |
| 63 | 63.LA BAR LA FĂNICĂ S.R.L. | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 5 %— | — | — | 5,5 K RON |
| 64 | 64.ANDA COMPLEX SRL | Sat Pădureni, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 5 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 65 | 65.MITIS M.D.G. COM SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 5 %— | — | — | 16,6 K RON |
| 66 | 66.LAURENTIS BAR SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,9 %— | — | — | 1,2 K RON |
| 67 | 67.MOARA LUCIANA SRL | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 4,8 %— | — | — | 898 RON |
| 68 | 68.MARVISPROD-SERV SRL | Sat Faraoanele, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | 4,7 %— | — | — | 6,9 K RON |
| 69 | 69.DISTINS SRL | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 4,6 %— | — | — | 5,2 K RON |
| 70 | 70.DAMATIS GROUP SRL | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 4,5 %— | — | — | 125 K RON |
| 71 | 71.FAVORIT CONFECT SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,4 %— | — | — | 932 RON |
| 72 | 72.PISCU BANA SRL | Sat Negrileşti, Comuna Negrileşti, Vrancea | 4 %— | — | — | 5,6 K RON |
| 73 | 73.ANDRY PREST SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,9 %— | — | — | 2,7 K RON |
| 74 | 74.RELSAMONIC SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,6 %— | — | — | 39,9 K RON |
| 75 | 75.MIFANCOM SRL | Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea | 3,5 %— | — | — | 3,1 K RON |
| 76 | 76.CIUSLEA LUX COM SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,4 %— | — | — | 383 RON |
| 77 | 77.ADIMET OIL SRL | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 3,1 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 78 | 78.SIR ALEX SERVCOM SRL | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 3,1 %— | — | — | 8,5 K RON |
| 79 | 79.B.B. SCORILLO 2004 SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,9 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 80 | 80.ATLANTIC TRANS SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,9 %— | — | — | 27,8 K RON |
| 81 | 81.HT SPORT SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,7 %— | — | — | 6,6 K RON |
| 82 | 82.RESTAURANT CASA ALBĂ SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,5 %— | — | — | 10,5 K RON |
| 83 | 83.TITANIUM RING SRL | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,3 %— | — | — | 233 RON |
| 84 | 84.GHIBIROBALEX SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,3 %— | — | — | 9,8 K RON |
| 85 | 85.NAN COMPREST SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1 %— | — | — | 162 RON |
| 86 | 86.I.M.N. MAN - MIXT SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1 %— | — | — | 28,1 K RON |
| 87 | 87.VEMAL COMPLEX SRL | Sat Angheleşti, Comuna Rugineşti, Vrancea | 2 %— | — | — | 40 RON |
| 88 | 88.ISAC & COMPANY SNC | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7 %— | — | — | 362 RON |
| 89 | 89.LOD SERV SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 %— | — | — | 3,8 K RON |
| 90 | 90.GABRIEL & JOHN CO SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 %— | — | — | 4,6 K RON |
| 91 | 91.PACIFIC SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 %— | — | — | 5,2 K RON |
| 92 | 92.LIGNA EXIM SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 %— | — | — | 21 K RON |
| 93 | 93.CORCOZ COM PROD SRL | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 1,2 %— | — | — | 128 RON |
| 94 | 94.NEDCOM PUB SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 %— | — | — | 3 K RON |
| 95 | 95.S.R. & S.M. IMPEX SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 1 %— | — | — | 4,6 K RON |
| 96 | 96.VELLA CONSTANT COMPANY SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,9 %— | — | — | 12,7 K RON |
| 97 | 97.ANTECO COMPANY SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,9 %— | — | — | 8,9 K RON |
| 98 | 98.CHETREANU COM SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,9 %— | — | — | 664 RON |
| 99 | 99.IMEGIALYS SRL | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 0,9 %— | — | — | 3,2 K RON |
| 100 | 100.RODIMEX SRL | Municipiul Focşani, Vrancea | 0,8 %— | — | — | 217 RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Vrancea
CAEN 5610
Restaurante
125 firme · 88,3 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
54 firme · 56 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
132 firme · 36,7 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
16 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
26 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
30 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
44 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
7 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
3 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 236,5 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 7 K RON