Top 100 firme — Industria prelucrătoare, Vaslui după marjă netă în 2012
551 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 16,1 %, iar liderul atinge 134,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MULTIPROFIL SRL▲ 453 | Sat Zăpodeni, Comuna Zăpodeni, Vaslui | 134,6 %— | — | 5,4 K RON | |
| 2 | 2.EVRICA - INVEST SRL▲ 147 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 114,9 %▲ 1.242,6 % | ▲ 1.242,6 % | 11,3 K RON | |
| 3 | 3.DENIS TEX SRLnou | Sat Creţeşti, Comuna Creţeşti, Vaslui | 93,2 %— | — | — | 30,4 K RON |
| 4 | 4.MAXI-ARCAD SRLnou | Sat Stănileşti, Comuna Stănileşti, Vaslui | 89,1 %— | — | — | 193,7 K RON |
| 5 | 5.OTIR SERVCOM SRL▲ 33 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 85,7 %▲ 151,2 % | ▲ 151,2 % | 8,7 K RON | |
| 6 | 6.DORITEX SRL▲ 23 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 83,2 %▲ 116,9 % | ▲ 116,9 % | 22,6 K RON | |
| 7 | 7.DILEGO-TEX SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 80,3 %— | — | — | 34,7 K RON |
| 8 | 8.CLEMENTINE DESIGN SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 76,9 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 314,2 K RON | |
| 9 | 9.INO EXTIMSERV SRL▲ 4 | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | 72,5 %▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 1,8 K RON | |
| 10 | 10.RONESIM SRL▼ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 65,5 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 60,2 K RON | |
| 11 | 11.DOMIVARAM SRL▲ 6 | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | 63,7 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 48,4 K RON | |
| 12 | 12.ROMLAND-SERV SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 60,1 %— | — | 9 K RON | |
| 13 | 13.GIRELI SERVICE SRL▼ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 59,3 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 12,7 K RON | |
| 14 | 14.KAJINTEX SRL▲ 365 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 58,5 %— | — | 81,3 K RON | |
| 15 | 15.ARHIMOLD LOGISTICS SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 58,2 %— | — | — | 52,1 K RON |
| 16 | 16.GELMED SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 56,3 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 70,4 K RON | |
| 17 | 17.JEEP SERVICE SRL▲ 126 | Municipiul Huşi, Vaslui | 52,4 %▲ 447,4 % | ▲ 447,4 % | 14,4 K RON | |
| 18 | 18.VERCO-PROD SRL▲ 462 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 47,8 %— | — | 883 RON | |
| 19 | 19.TANARCRIS SHOES SRL▼ 15 | Municipiul Huşi, Vaslui | 47,4 %▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 62,8 K RON | |
| 20 | 20.METALOGENTY SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 47,3 %— | — | — | 103,3 K RON |
| 21 | 21.DIATEX-IMPEX SRL▲ 347 | Municipiul Huşi, Vaslui | 46,5 %— | — | 75,4 K RON | |
| 22 | 22.TALPAXPOL SRL▼ 11 | Municipiul Huşi, Vaslui | 45,7 %▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 3,2 K RON | |
| 23 | 23.ROTAB MINICONS SRL▲ 530 | Municipiul Huşi, Vaslui | 45,2 %— | — | 2,8 K RON | |
| 24 | 24.AGRIBRAD SERV SRL▼ 4 | Sat Fălciu, Comuna Fălciu, Vaslui | 43,5 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 320,3 K RON | |
| 25 | 25.BELLA SHOES SRL▲ 25 | Sat Oţetoaia, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 42,7 %▲ 46 % | ▲ 46 % | 182,3 K RON | |
| 26 | 26.MIDA STAR SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 42,2 %▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 16,4 K RON | |
| 27 | 27.ANDEN SHOES SRL-Dnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 41,8 %— | — | — | 171,8 K RON |
| 28 | 28.MARMOGRAND EXCLUSIVE SRLnou | Sat Soleşti, Comuna Soleşti, Vaslui | 41,4 %— | — | — | 76,7 K RON |
| 29 | 29.MIŞU & LORENŢ SRL▼ 19 | Municipiul Huşi, Vaslui | 40,1 %▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 41,6 K RON | |
| 30 | 30.TENDISH CO SRLnou | Sat Simila, Comuna Zorleni, Vaslui | 39,8 %— | — | — | 59,8 K RON |
| 31 | 31.CENTRUL DE REPARATII BACESTI SAnou | Sat Băceşti, Comuna Băceşti, Vaslui | 39,6 %— | — | 36,8 K RON | |
| 32 | 32.ZAGARY MODA SRL▲ 36 | Municipiul Huşi, Vaslui | 39 %▲ 79,9 % | ▲ 79,9 % | 122,1 K RON | |
| 33 | 33.DUMITRU SRL▼ 5 | Sat Puşcaşi, Comuna Puşcaşi, Vaslui | 38,6 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 10,1 K RON | |
| 34 | 34.BOSTACA SRL▼ 20 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 38,5 %▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 75,1 K RON | |
| 35 | 35.COGENCY SRL▼ 5 | Municipiul Huşi, Vaslui | 37,4 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 105 K RON | |
| 36 | 36.TERMODAMI CONSTRUCT SRL-Dnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 37 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 37 | 37.WOODEN CONSTRUCTION S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 36,9 %— | — | — | 21,7 K RON |
| 38 | 38.VLASTAR COM SRL▲ 81 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 36,6 %▲ 184,8 % | ▲ 184,8 % | 9 K RON | |
| 39 | 39.ONEC & CO SRL▲ 501 | Municipiul Huşi, Vaslui | 36,2 %— | — | 77,2 K RON | |
| 40 | 40.ECODION SRL▼ 8 | Municipiul Huşi, Vaslui | 36 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 51,6 K RON | |
| 41 | 41.PERLA SRL▲ 68 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 33,8 %▲ 150,4 % | ▲ 150,4 % | 61,2 K RON | |
| 42 | 42.CELEBRITY SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 33,5 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 45,3 K RON | |
| 43 | 43.SILVMOŞ ANDU SRL▲ 52 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 31,6 %▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 45 K RON | |
| 44 | 44.PRESS GRUP SRL▲ 92 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 31 %▲ 192,7 % | ▲ 192,7 % | 22,2 K RON | |
| 45 | 45.LETIS EXTRA SRL▲ 36 | Municipiul Huşi, Vaslui | 30,5 %▲ 68,6 % | ▲ 68,6 % | 84,1 K RON | |
| 46 | 46.ANGELS-CONF SRL▲ 96 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,2 %▲ 214,4 % | ▲ 214,4 % | 32,1 K RON | |
| 47 | 47.SERVEXPERT SRL▲ 37 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30 %▲ 68,7 % | ▲ 68,7 % | 91,7 K RON | |
| 48 | 48.ALCANDRI SRL▲ 81 | Sat Cozmeşti, Comuna Cozmeşti, Vaslui | 29,2 %▲ 161,6 % | ▲ 161,6 % | 21,7 K RON | |
| 49 | 49.DONITEO SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 29 %— | — | — | 12,9 K RON |
| 50 | 50.BICOMPLEX SRL▲ 413 | Municipiul Huşi, Vaslui | 28,5 %— | — | 526 K RON | |
| 51 | 51.ROCARAM SRL HUSI▼ 25 | Municipiul Huşi, Vaslui | 28,4 %▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 195,2 K RON | |
| 52 | 52.MIRTOFAR SRL▲ 34 | Municipiul Huşi, Vaslui | 28,2 %▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 244,4 K RON | |
| 53 | 53.ROVACHIM SRL▲ 214 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 28,1 %▲ 2.283,9 % | ▲ 2.283,9 % | 42,1 K RON | |
| 54 | 54.BROMBICOM SRL▼ 14 | Municipiul Huşi, Vaslui | 28 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 140,2 K RON | |
| 55 | 55.BOBO-ALY SRL▲ 14 | Sat Broscoşeşti, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 27,9 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 10,9 K RON | |
| 56 | 56.AVELINGAIA SRL▲ 431 | Sat Epureni, Comuna Duda-Epureni, Vaslui | 27,9 %— | — | 5,1 K RON | |
| 57 | 57.ODUYZU CONF SRLnou | Sat Muntenii de Sus, Comuna Muntenii de Sus, Vaslui | 27,5 %— | — | — | 33,4 K RON |
| 58 | 58.CATIMAGUA SRL▼ 43 | Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui | 27,2 %▼ 47 % | ▼ 47 % | 37,4 K RON | |
| 59 | 59.ANDODAMI SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 26,8 %— | — | — | 13,4 K RON |
| 60 | 60.CASA DE MODA MIREASA SRL▼ 14 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 26,4 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 89,3 K RON | |
| 61 | 61.PANTOCIM SRL▼ 18 | Municipiul Huşi, Vaslui | 26,3 %▼ 16 % | ▼ 16 % | 86,6 K RON | |
| 62 | 62.BUHAESCU SRL▲ 398 | Loc. Moara Grecilor, Municipiul Vaslui, Vaslui | 25,8 %— | — | 21,1 K RON | |
| 63 | 63.SC CHARPANT CHIRU S.R.L.nou | Sat Giurcani, Comuna Găgeşti, Vaslui | 25,8 %— | — | — | 63,7 K RON |
| 64 | 64.CODEX MEGA CARD SRL▲ 162 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 24,9 %▲ 717,4 % | ▲ 717,4 % | 62,7 K RON | |
| 65 | 65.JAN-PALACES SRL▲ 238 | Sat Chersacosu, Comuna Stănileşti, Vaslui | 24,7 %▲ 5.384,4 % | ▲ 5.384,4 % | 43,4 K RON | |
| 66 | 66.DUNAREA SRL▲ 34 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 24 %▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 258,1 K RON | |
| 67 | 67.KALOS SRL▲ 36 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 23,9 %▲ 69,5 % | ▲ 69,5 % | 6,5 K RON | |
| 68 | 68.MALNIS CONF SRL▼ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 23,8 %▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 80,5 K RON | |
| 69 | 69.GHERMAN BUDA SRL▲ 341 | Sat Buda, Comuna Alexandru Vlahuţă, Vaslui | 23,7 %— | — | 3,7 K RON | |
| 70 | 70.RENOV DECO SRL▼ 31 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 23,6 %▼ 30 % | ▼ 30 % | 89 K RON | |
| 71 | 71.PABIA TREND SRL▲ 342 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 23,4 %— | — | 62 K RON | |
| 72 | 72.ARCO SRL▲ 8 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 23,3 %▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 27,9 K RON | |
| 73 | 73.NEREMA FAGADAU SRL▲ 412 | Sat Dodeşti, Comuna Dodeşti, Vaslui | 22,8 %— | — | 3,8 K RON | |
| 74 | 74.KNIT STYLE SRL▲ 170 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 22,5 %▲ 1.163,5 % | ▲ 1.163,5 % | 114,1 K RON | |
| 75 | 75.CORMORAN SRL▼ 22 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 22,5 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 21 K RON | |
| 76 | 76.MINREEA-VIR SRL▲ 30 | Municipiul Huşi, Vaslui | 22,3 %▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 96,2 K RON | |
| 77 | 77.ANDARAS SRL▼ 36 | Municipiul Huşi, Vaslui | 22,1 %▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 99,7 K RON | |
| 78 | 78.P.H. PLUS SRL▲ 21 | Sat Podu Oprii, Comuna Buneşti-Avereşti, Vaslui | 21,8 %▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 931 RON | |
| 79 | 79.PITICONF SRL▼ 58 | Sat Berezeni, Comuna Berezeni, Vaslui | 21,6 %▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 82,6 K RON | |
| 80 | 80.TEO JONY SRL▼ 46 | Municipiul Huşi, Vaslui | 21,3 %▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 8,5 K RON | |
| 81 | 81.AGLUMBER SRL▼ 27 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 21 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 45 K RON | |
| 82 | 82.ANDRINA SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,9 %▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 98,4 K RON | |
| 83 | 83.TENCONF SA▲ 34 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,8 %▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 1 mil. RON | |
| 84 | 84.CIBLIM PROD SRL▼ 26 | Municipiul Huşi, Vaslui | 20,4 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 391,4 K RON | |
| 85 | 85.TROPICAL SRL▲ 240 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,3 %▲ 7.403,7 % | ▲ 7.403,7 % | 33,5 K RON | |
| 86 | 86.MOSERVIR SRL▲ 26 | Municipiul Huşi, Vaslui | 19,8 %▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 57,3 K RON | |
| 87 | 87.PROMEC SRL▼ 63 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 19,7 %▼ 52 % | ▼ 52 % | 22 K RON | |
| 88 | 88.ZORBA SRL▲ 158 | Sat Creţeşti, Comuna Creţeşti, Vaslui | 19,6 %▲ 1.020 % | ▲ 1.020 % | 1,3 K RON | |
| 89 | 89.MIGADA SRL▼ 11 | Municipiul Huşi, Vaslui | 19,5 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 54,8 K RON | |
| 90 | 90.CONFECTII BIRLAD SA▼ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 18,8 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 6,2 mil. RON | |
| 91 | 91.CONDRIA TERMOPANE SRL▼ 2 | Sat Pogana, Comuna Pogana, Vaslui | 18,6 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 180 RON | |
| 92 | 92.TERRA-MAXX SRL▼ 48 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 18,6 %▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 66,4 K RON | |
| 93 | 93.SMARTEXTYL SRL▼ 16 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 18,5 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 73,5 K RON | |
| 94 | 94.ENRI ANGEL SRL▼ 3 | Municipiul Huşi, Vaslui | 18,2 %▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 95 | 95.MONTAJ SI ECHIPAMENTE AGRICOLE SRL▲ 10 | Sat Pogana, Comuna Pogana, Vaslui | 17,7 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 438,8 K RON | |
| 96 | 96.OTISROM SRL▼ 22 | Sat Peicani, Comuna Găgeşti, Vaslui | 17,6 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 960 RON | |
| 97 | 97.GREETINGS ART SRL▼ 24 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 17,4 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 18,5 K RON | |
| 98 | 98.MISTER WOOD SRL▲ 81 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 16,8 %▲ 205,3 % | ▲ 205,3 % | 2,3 K RON | |
| 99 | 99.COMEUROTEC SRL▲ 33 | Municipiul Huşi, Vaslui | 16,3 %▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 46,6 K RON | |
| 100 | 100.DIDONA COMPREST SRL▲ 267 | Municipiul Huşi, Vaslui | 16,1 %— | — | 100,6 K RON |
Codurile CAEN din industria prelucrătoare — Vaslui
CAEN 1012
Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
2 firme · 606,3 mil. RON
CAEN 1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
8 firme · 177,4 mil. RON
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
7 firme · 174,3 mil. RON
CAEN 1422
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
3 firme · 73 mil. RON
CAEN 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
71 firme · 64,3 mil. RON
CAEN 1520
Fabricarea încălțămintei
47 firme · 64,1 mil. RON
CAEN 2815
Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie
3 firme · 61,6 mil. RON
CAEN 3100
Fabricarea de mobilă
27 firme · 54,6 mil. RON
CAEN 1051
Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
7 firme · 49,4 mil. RON
CAEN 0161
Tăierea și rindeluirea lemnului
26 firme · 31,9 mil. RON
CAEN 1413
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
37 firme · 27 mil. RON
CAEN 3312
Repararea mașinilor
12 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
7 firme · 21,5 mil. RON
CAEN 1052
Fabricarea înghețatei
2 firme · 20 mil. RON
CAEN 3109
Fabricarea de mobilă n.c.a.
30 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 2651
Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
1 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 2223
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
23 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
4 firme · 14,6 mil. RON
CAEN 1032
Fabricarea sucurilor de fructe și legume
6 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
27 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
10 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 2892
Fabricarea utilajelor pentru extracție și construcții
1 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 1813
Servicii pregătitoare pentru pretipărire
2 firme · 10,8 mil. RON
CAEN 1610
Tăierea și rindeluirea lemnului
8 firme · 10,3 mil. RON
CAEN 1722
Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton
4 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 2226
Fabricarea altor produse din material plastic
2 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 2224
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
3 firme · 7 mil. RON
CAEN 1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
3 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
16 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
4 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 2812
Fabricarea de motoare hidraulice
1 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 1421
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
12 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
11 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 2370
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
8 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 1020
Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
1 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
9 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 1392
Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
13 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 1414
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
5 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 1721
Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
3 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 3101
Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 3250
Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
10 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 2229
Fabricarea altor produse din material plastic
1 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
17 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 3212
Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
3 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 1041
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
7 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 2891
Fabricarea utilajelor pentru metalurgie
1 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 2822
Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
2 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 1084
Fabricarea condimentelor și ingredientelor
1 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 0141
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 1330
Finisarea materialelor textile
2 firme · 1 mil. RON
CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
8 firme · 1 mil. RON
CAEN 1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
7 firme · 968,3 K RON
CAEN 2312
Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
4 firme · 957,9 K RON
CAEN 1107
Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
2 firme · 919,1 K RON
CAEN 1082
Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
3 firme · 834 K RON
CAEN 1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
4 firme · 783,7 K RON
CAEN 2041
Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
2 firme · 726,6 K RON
CAEN 1629
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
8 firme · 707,7 K RON
CAEN 3102
Fabricarea de mobilă pentru bucătării
3 firme · 667,5 K RON
CAEN 0142
Fabricarea articolelor din blană
3 firme · 570,6 K RON
CAEN 2920
Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
1 firme · 547,2 K RON
CAEN 2361
Fabricarea produselor din beton pentru construcții
8 firme · 522,9 K RON
CAEN 2399
Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
1 firme · 515 K RON
CAEN 1101
Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
3 firme · 502,7 K RON
CAEN 1393
Fabricarea de covoare și mochete
1 firme · 480,1 K RON
CAEN 3311
Repararea articolelor fabricate din metal
2 firme · 474,7 K RON
CAEN 3319
Repararea altor echipamente
2 firme · 474,3 K RON
CAEN 1399
Fabricarea altor articole textile n.c.a.
2 firme · 348,7 K RON
CAEN 1512
Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
6 firme · 332,2 K RON
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
1 firme · 328,9 K RON
CAEN 1419
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
2 firme · 305,1 K RON
CAEN 2211
Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
2 firme · 294,1 K RON
CAEN 3240
Fabricarea jocurilor și jucăriilor
1 firme · 269 K RON
CAEN 1811
Tipărirea ziarelor
1 firme · 250,8 K RON
CAEN 3314
Repararea echipamentelor electrice
5 firme · 235,3 K RON
CAEN 1073
Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare
1 firme · 229,8 K RON
CAEN 2366
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
1 firme · 218 K RON
CAEN 1092
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
2 firme · 217 K RON
CAEN 0162
Fabricarea produselor din lemn, plută, paie și din alte materiale vegetale
2 firme · 179,3 K RON
CAEN 2553
Operațiuni de mecanică generală
1 firme · 173,2 K RON
CAEN 2222
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
2 firme · 157,1 K RON
CAEN 2363
Fabricarea betonului
1 firme · 150 K RON
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
2 firme · 112,3 K RON
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
1 firme · 111 K RON
CAEN 1310
Pregătirea fibrelor și filarea fibrelor textile
1 firme · 94,1 K RON
CAEN 3313
Repararea echipamentelor electronice și optice
2 firme · 92,9 K RON
CAEN 3230
Fabricarea articolelor pentru sport
1 firme · 81,1 K RON
CAEN 2042
Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
2 firme · 78,7 K RON
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
1 firme · 65 K RON
CAEN 1628
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2 firme · 57,4 K RON
CAEN 1412
Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
2 firme · 53,6 K RON
CAEN 1410
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
1 firme · 24,7 K RON
CAEN 2341
Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental
1 firme · 22,1 K RON
CAEN 3213
Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
1 firme · 21,5 K RON
CAEN 1411
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele
1 firme · 15,9 K RON
CAEN 2059
Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
1 firme · 13,4 K RON
CAEN 1429
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
1 firme · 1,6 K RON
CAEN 2561
Tratarea și acoperirea metalelor
1 firme · 0 RON
CAEN 1626
Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală
1 firme · 0 RON
CAEN 1431
Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie
1 firme · 0 RON
CAEN 2332
Fabricarea cărămizilor, țiglelor și a altor produse pentru construcții, din argilă arsă
1 firme · 0 RON
CAEN 2611
Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
1 firme · 0 RON
CAEN 1814
Legătorie și servicii conexe
1 firme · 0 RON
CAEN 3315
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
1 firme · 0 RON
CAEN 1621
Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
1 firme · 0 RON
CAEN 3030
Fabricarea de aeronave și nave spațiale
1 firme · 0 RON