Top 100 firme — Imobiliare, Vaslui după marjă netă în 2021
83 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -1.800,9 %, iar liderul atinge 202.652,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DAL BETON SRL▲ 75 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 202.652,5 %— | — | 2,4 mil. RON | |
| 2 | 2.CONTAB SRL▲ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 408,1 %▲ 493,4 % | ▲ 493,4 % | 892,2 K RON | |
| 3 | 3.PHENICIAN SRL▲ 37 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 355 %▲ 743,7 % | ▲ 743,7 % | 492,3 K RON | |
| 4 | 4.ADMIRAL COMPANY SRL▲ 51 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 299 %▲ 1.187,5 % | ▲ 1.187,5 % | 6,5 mil. RON | |
| 5 | 5.BRONIA-IMPEX SRL▲ 57 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 235,3 %▲ 2.027,8 % | ▲ 2.027,8 % | 442,3 K RON | |
| 6 | 6.OLIMP SA▲ 35 | Municipiul Huşi, Vaslui | 208,9 %▲ 400,5 % | ▲ 400,5 % | 3,5 mil. RON | |
| 7 | 7.IMOBDRO SERVICES S.R.L.nou | Sat Stănileşti, Comuna Stănileşti, Vaslui | 97,1 %— | — | — | 55,3 K RON |
| 8 | 8.PRONOVA INCASA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 97 %0,0% | 0,0% | 34,7 K RON | |
| 9 | 9.LAST MAGIC LUC S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 96,2 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 56,8 K RON | |
| 10 | 10.EVALUARE VS S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 93,1 %— | — | — | 11,6 K RON |
| 11 | 11.AGENȚIA E-IMPACT S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 90,8 %— | — | — | 7 K RON |
| 12 | 12.ADMINISTRAREA DOMENIULUI PRIVAT SRL▼ 6 | Municipiul Huşi, Vaslui | 90,5 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 2 mil. RON | |
| 13 | 13.MATEO SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 90,5 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 118,9 K RON | |
| 14 | 14.AQUAHOME S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 89,4 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 99,9 K RON | |
| 15 | 15.RIAPETROLIV SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 86,8 %— | — | 135 K RON | |
| 16 | 16.ȚIBULEAC S.R.L.▼ 6 | Municipiul Huşi, Vaslui | 81,5 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 171,6 K RON | |
| 17 | 17.SEBASTIAN BUSINESS GROUP SRL▼ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 80,9 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 55,6 K RON | |
| 18 | 18.MACIMMOBILI SRL▲ 14 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 79,7 %▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 163,2 K RON | |
| 19 | 19.ARSENAL SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 79,4 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 528,3 K RON | |
| 20 | 20.PULSAR BVB SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 78,9 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 96,8 K RON | |
| 21 | 21.RIGONI SRL▲ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 78,7 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 65,1 K RON | |
| 22 | 22.PROGAZ INSTALATII SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 77,7 %▲ 203,4 % | ▲ 203,4 % | 495,2 K RON | |
| 23 | 23.AGRENTA SRL▼ 11 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 76,6 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 67,4 K RON | |
| 24 | 24.DECORATIV SRL▼ 9 | Municipiul Huşi, Vaslui | 75,3 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 103,9 K RON | |
| 25 | 25.LOGVAS SRL▲ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 74,6 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 248,3 K RON | |
| 26 | 26.GENSER SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 74 %— | — | 27,5 K RON | |
| 27 | 27.SOFTUR SRL▼ 9 | Municipiul Huşi, Vaslui | 73,6 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 215,5 K RON | |
| 28 | 28.MONSERV CENTER SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 72,5 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 127,8 K RON | |
| 29 | 29.LUSICOM SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 71,9 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 15,7 K RON | |
| 30 | 30.TOHOTAN SRL▼ 13 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 71,6 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 234,5 K RON | |
| 31 | 31.COMERCIAL MARIAN SRL▼ 4 | Municipiul Huşi, Vaslui | 70,5 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 427,9 K RON | |
| 32 | 32.PALODA SA▼ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 67,3 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 4,4 mil. RON | |
| 33 | 33.ANALEX COMPANY SRL▼ 12 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 65,9 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 11,6 K RON | |
| 34 | 34.G&M SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 65,6 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 80,9 K RON | |
| 35 | 35.DAVA SRL▲ 11 | Municipiul Huşi, Vaslui | 64,3 %▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 77 K RON | |
| 36 | 36.SERVICII REABILITARE IMOBILE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Huşi, Vaslui | 64,2 %▲ 145,9 % | ▲ 145,9 % | 191,8 K RON | |
| 37 | 37.EMAC SRL▲ 19 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 63,2 %▲ 232,8 % | ▲ 232,8 % | 29,8 K RON | |
| 38 | 38.PROFIROM SRL▼ 19 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 62,9 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 56,2 K RON | |
| 39 | 39.GALERIILE TRYIT CASA CONECT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 61,6 %▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 127,2 K RON | |
| 40 | 40.AGROTERENVS S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | 61,2 %— | — | — | 45,9 K RON |
| 41 | 41.ARTE REZIDENŢIALE S.R.L.▼ 33 | Municipiul Huşi, Vaslui | 60,6 %▼ 31 % | ▼ 31 % | 2,2 K RON | |
| 42 | 42.GRUP EXPRES SA▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 60,6 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 227,1 K RON | |
| 43 | 43.VIPGAME S.R.L.▼ 27 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 60,2 %▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 10 K RON | |
| 44 | 44.IMOBIL ALEX-GEO SRL▲ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 59,3 %▲ 880 % | ▲ 880 % | 175 K RON | |
| 45 | 45.OVEXIM SERV SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 58,5 %▲ 31 % | ▲ 31 % | 60,9 K RON | |
| 46 | 46.AUTOCARMA S.R.L.nou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 52,6 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 62,9 K RON | |
| 47 | 47.CERTEVAL SRL▼ 19 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 51,8 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 61,7 K RON | |
| 48 | 48.RENTDIT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 49,4 %▲ 103,4 % | ▲ 103,4 % | 674,1 K RON | |
| 49 | 49.BICO SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 48,7 %▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 100,9 K RON | |
| 50 | 50.REAL & REAL SRL▲ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 47,6 %— | — | 36,5 K RON | |
| 51 | 51.CLUB EVRIKA SRL▼ 16 | Municipiul Huşi, Vaslui | 47,5 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 30,9 K RON | |
| 52 | 52.IDENT IMOB SRL▼ 13 | Municipiul Huşi, Vaslui | 47,1 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 53,7 K RON | |
| 53 | 53.PALODA GRUP SRL▼ 5 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 43 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 29,9 K RON | |
| 54 | 54.ROTRANS SA▲ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,7 %▲ 396,3 % | ▲ 396,3 % | 731 K RON | |
| 55 | 55.MIDA STAR SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,7 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 7 K RON | |
| 56 | 56.AXEL CLINIC S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 36,5 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 107,8 K RON | |
| 57 | 57.IMAR INVEST SRL▼ 10 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 32,1 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 49,6 K RON | |
| 58 | 58.RENTAL PARC SRL▼ 24 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 31,9 %▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 8,6 K RON | |
| 59 | 59.VOLANUL SRL▼ 23 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 23,4 %▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 16,8 K RON | |
| 60 | 60.METROPOL SRL▼ 16 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 18,8 %▼ 54 % | ▼ 54 % | 158,5 K RON | |
| 61 | 61.CARIOT-COM S.R.L.▼ 1 | Municipiul Huşi, Vaslui | 18,1 %▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | 24,4 K RON | |
| 62 | 62.CATERPLAN SRL▼ 12 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 15,6 %▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 98,1 K RON | |
| 63 | 63.MERCUR SA▼ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 14 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 133,2 K RON | |
| 64 | 64.LAW GOLD INVESTMENT S.R.L.▼ 33 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 13,6 %▼ 74,1 % | ▼ 74,1 % | 27,7 K RON | |
| 65 | 65.EVALGRUP SRL▼ 28 | Municipiul Huşi, Vaslui | 11,1 %▼ 75,2 % | ▼ 75,2 % | 1,7 K RON | |
| 66 | 66.SILVERMALL SRL▲ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 10,5 %▲ 1.888,7 % | ▲ 1.888,7 % | 275 K RON | |
| 67 | 67.LOCATIVA VASLUI SRL▼ 62 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8,6 %▼ 90,8 % | ▼ 90,8 % | 36,3 K RON | |
| 68 | 68.CENTRUL DE RESURSE PENTRU AFACERI VASLUI - CRAV SA▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8,1 %▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 87,6 K RON | |
| 69 | 69.ROACT CONSULTING & MANAGEMENT SRL▼ 27 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7,1 %▼ 82,9 % | ▼ 82,9 % | 9,7 K RON | |
| 70 | 70.IMPACT PLUS SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7 %▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 14,2 K RON | |
| 71 | 71.SARA-ARIANA SRL▼ 14 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 6,7 %▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 56,2 K RON | |
| 72 | 72.CENTRUL MEDICAL AVICENA SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 5,1 %▼ 80,5 % | ▼ 80,5 % | 8,3 K RON | |
| 73 | 73.ECOMAR-TRANS SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2,4 %▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 74,2 K RON | |
| 74 | 74.COTUNA COSFIL SERV SRL▼ 21 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2,1 %▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | 6,2 K RON | |
| 75 | 75.DOROHOI RETAIL PARK S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2 %— | — | 30,5 K RON | |
| 76 | 76.TERRA BEST SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -0,6 %— | — | -226 RON | |
| 77 | 77.EDIMEX SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -9,9 %— | — | -8,7 K RON | |
| 78 | 78.CLINIC BGS SRL▼ 10 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -16,5 %▼ 569,8 % | ▼ 569,8 % | -14,8 K RON | |
| 79 | 79.INTERNOVA SRL▼ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -23,1 %— | — | -694 RON | |
| 80 | 80.DOMENIU REGAL SRL▼ 19 | Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui | -62,6 %▼ 659,8 % | ▼ 659,8 % | -39,7 K RON | |
| 81 | 81.PRINCIPAL SRL▼ 23 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -65,3 %▼ 526,5 % | ▼ 526,5 % | -45,6 K RON | |
| 82 | 82.BALS RETAIL PARK S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | -818,4 %— | — | — | -1,3 mil. RON |
| 83 | 83.DACIRA INVESTCONS GROUP S.R.L.▼ 82 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -1.800,9 %▼ 1.110 % | ▼ 1.110 % | -1,1 mil. RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Vaslui
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
91 firme · 62,9 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
1 firme · 14,6 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
7 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
23 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
6 firme · 210,8 K RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
3 firme · 20,9 K RON