Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Vaslui după marjă netă în 2018
76 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -196,5 %, iar liderul atinge 142,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ADMIRAL COMPANY SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 142,9 %▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 2 | 2.PIC FOOD S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 97 %— | — | — | 3,5 K RON |
| 3 | 3.COMNEC SRL▲ 3 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 67,6 %▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 15,8 K RON | |
| 4 | 4.MONEY BOX FRANCHISE S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 49,4 %— | — | — | 1 K RON |
| 5 | 5.COMPACTUS-ROM SRL▼ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 47,6 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 905,3 K RON | |
| 6 | 6.EVENTS BY SEBIAN SRL▲ 2 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 45,3 %▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 274,1 K RON | |
| 7 | 7.CRISMONA SRL▲ 13 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40 %▲ 148,5 % | ▲ 148,5 % | 743,4 K RON | |
| 8 | 8.RESTAURANT MONDEN SRL▲ 63 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 38,8 %— | — | 106,1 K RON | |
| 9 | 9.GRILL HOUSE FRESCO SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 35,2 %▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 111,8 K RON | |
| 10 | 10.COMIDA RICA MAR S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 34,7 %— | — | — | 60,8 K RON |
| 11 | 11.VALORE INVESTIMENTS S.R.L.nou | Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui | 34,1 %— | — | — | 31,2 K RON |
| 12 | 12.PROIECTLOTUS SRL▲ 32 | Municipiul Huşi, Vaslui | 33,2 %▲ 1.188 % | ▲ 1.188 % | 391,3 K RON | |
| 13 | 13.ARISMA DISTRIBUŢIE SRL▲ 5 | Municipiul Huşi, Vaslui | 31,3 %▲ 55,1 % | ▲ 55,1 % | 594,5 K RON | |
| 14 | 14.KATLARIS SRL▲ 13 | Sat Bădeana, Comuna Tutova, Vaslui | 30,4 %▲ 152,2 % | ▲ 152,2 % | 405,4 K RON | |
| 15 | 15.VEDIRIN GRUP SRL▲ 60 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,1 %— | — | 222,6 K RON | |
| 16 | 16.IORENTEVAS SRL▲ 44 | Municipiul Huşi, Vaslui | 27,3 %— | — | 69,9 K RON | |
| 17 | 17.DEPODINALT SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 26,2 %▼ 15 % | ▼ 15 % | 431,2 K RON | |
| 18 | 18.RPH RESTAURANT SRL▼ 9 | Municipiul Huşi, Vaslui | 23,9 %▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 531,2 K RON | |
| 19 | 19.ABUELAMAR FOODS SRL▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 19 %▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 59,8 K RON | |
| 20 | 20.ACS PIGAL SRL▲ 12 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 18,9 %▲ 110,4 % | ▲ 110,4 % | 242,5 K RON | |
| 21 | 21.ELLAMAR SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 18,8 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 22 | 22.AROMA DESERT SRL▲ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 17,8 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 388,2 K RON | |
| 23 | 23.SAMISOL INVEST S.R.L.▲ 25 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 16,5 %▲ 1.531,7 % | ▲ 1.531,7 % | 44,7 K RON | |
| 24 | 24.CASSA TOSCA S.R.L.▼ 17 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 15,8 %▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | 273,7 K RON | |
| 25 | 25.MUNCA SCM NEGREŞTI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1▲ 6 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 15,7 %▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 39,2 K RON | |
| 26 | 26.POPAS MATEI SRL▼ 11 | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Vaslui | 14,8 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 281,7 K RON | |
| 27 | 27.CIBUREP AUTO SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 14 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 984,7 K RON | |
| 28 | 28.DINE OUT S.R.L.▲ 31 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 12,7 %— | — | 29,8 K RON | |
| 29 | 29.OVIS-PALMIRA SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 12 %— | — | 41,1 K RON | |
| 30 | 30.PROVISAN SRL▼ 26 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 11,4 %▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 2,8 K RON | |
| 31 | 31.VASEA SRL▲ 18 | Municipiul Huşi, Vaslui | 11,1 %▲ 1.055,2 % | ▲ 1.055,2 % | 248,7 K RON | |
| 32 | 32.MAYORCLASS SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 11 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 38 K RON | |
| 33 | 33.ALEGEO S.R.L.▼ 19 | Municipiul Huşi, Vaslui | 10,4 %▼ 56 % | ▼ 56 % | 24,5 K RON | |
| 34 | 34.ALONA SRL▲ 13 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 9,7 %▲ 728,2 % | ▲ 728,2 % | 106,6 K RON | |
| 35 | 35.MALFURION S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 9,4 %— | — | — | 20,3 K RON |
| 36 | 36.ADBOMA GRUP SRL▼ 25 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 9,1 %▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | 69,7 K RON | |
| 37 | 37.VIOFAN CONCEPT SRL▼ 18 | Municipiul Huşi, Vaslui | 9 %▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 14,9 K RON | |
| 38 | 38.LEBADA SRL▼ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 8,9 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 132,7 K RON | |
| 39 | 39.PIZZA DAVIDE-DOMENICO BELLAGIO S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 7 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 4,7 K RON | |
| 40 | 40.AXEL FOOD SRL-D▲ 33 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,9 %— | — | 1,1 K RON | |
| 41 | 41.PROMOTORIS SRL▼ 2 | Sat Simila, Comuna Zorleni, Vaslui | 6,7 %▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 18,1 K RON | |
| 42 | 42.NOBEVENT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,7 %— | — | 6,5 K RON | |
| 43 | 43.BUCĂTARUL RAC S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,7 %— | — | — | 1 K RON |
| 44 | 44.STEPCO S.R.L.▲ 8 | Municipiul Huşi, Vaslui | 6,3 %▲ 3.837,5 % | ▲ 3.837,5 % | 18,1 K RON | |
| 45 | 45.SALCAMUL SRL▼ 24 | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Vaslui | 5,9 %▼ 63,3 % | ▼ 63,3 % | 191,1 K RON | |
| 46 | 46.LENUCOR GASTRO SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,2 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 25,8 K RON | |
| 47 | 47.GABRIEL GRUP SRL▼ 19 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4,7 %▼ 57,2 % | ▼ 57,2 % | 33,1 K RON | |
| 48 | 48.ODORU-SERV SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4,5 %▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 15,4 K RON | |
| 49 | 49.MYRBEZOIA SRL▲ 15 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 4,4 %— | — | 5,1 K RON | |
| 50 | 50.RELA JULIAN S.R.L.▲ 22 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3,9 %— | — | 9,7 K RON | |
| 51 | 51.EPSYLON SUD-EST FARM SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3,8 %▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 20,2 K RON | |
| 52 | 52.MICUSTEF SRL▲ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3 %— | — | 11,1 K RON | |
| 53 | 53.CARIOT-COM S.R.L.▼ 8 | Municipiul Huşi, Vaslui | 2,6 %▲ 17 % | ▲ 17 % | 13,5 K RON | |
| 54 | 54.MINION' 91 SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2,3 %— | — | 19,7 K RON | |
| 55 | 55.GOMICOM SRL▼ 17 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1,6 %▼ 65 % | ▼ 65 % | 52,7 K RON | |
| 56 | 56.NOCLAF GOURMET SRL▲ 14 | Municipiul Huşi, Vaslui | 1,2 %— | — | 4,7 K RON | |
| 57 | 57.TRATTORIA DAVINCI SRL▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1 %▲ 131,1 % | ▲ 131,1 % | 14,4 K RON | |
| 58 | 58.RAVISTEF SRL▼ 1 | Sat Fălciu, Comuna Fălciu, Vaslui | 0,5 %— | — | 1,8 K RON | |
| 59 | 59.CRISTIMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -0,4 %— | — | -281 RON | |
| 60 | 60.CENTRAL SNACKS SAnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -1,4 %▼ 215,8 % | ▼ 215,8 % | -8,4 K RON | |
| 61 | 61.PRINCIPAL IOAN BEBI SRL▼ 15 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -4,6 %▼ 305,4 % | ▼ 305,4 % | -13,7 K RON | |
| 62 | 62.PRINCIPALEDITHCARMEN SRL▼ 11 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -7,1 %▼ 3.195,7 % | ▼ 3.195,7 % | -21,3 K RON | |
| 63 | 63.RALIV PRODCOM SRLnou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | -7,7 %— | — | -8,3 K RON | |
| 64 | 64.RESTAURANT JULIETTE SRL▼ 51 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -8,6 %▼ 133,6 % | ▼ 133,6 % | -18,8 K RON | |
| 65 | 65.RAIOVERO TRADE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -8,8 %— | — | -5 K RON | |
| 66 | 66.REMVIT SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -8,9 %— | — | -5,1 K RON | |
| 67 | 67.SOLGEOREST SRL▼ 1 | Municipiul Huşi, Vaslui | -9,1 %— | — | -8,1 K RON | |
| 68 | 68.SOFIMARAND S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | -10,9 %— | — | — | -16,3 K RON |
| 69 | 69.DATINA SRL▼ 14 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -23,4 %— | — | -7,6 K RON | |
| 70 | 70.GEMIVAS SRL▼ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -30,3 %— | — | -28,3 K RON | |
| 71 | 71.AMETIST SRL▼ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -34,9 %— | — | -51 K RON | |
| 72 | 72.FOOD DIVERSITY S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -75,9 %— | — | — | -38,2 K RON |
| 73 | 73.YAMRALY S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | -122,2 %— | — | — | -7,1 K RON |
| 74 | 74.SEBA CONSULTING SRL▼ 41 | Municipiul Vaslui, Vaslui | -130,5 %▼ 1.634,8 % | ▼ 1.634,8 % | -9,6 K RON | |
| 75 | 75.FLAMINGO SRL▼ 10 | Municipiul Bârlad, Vaslui | -132,2 %— | — | -105,6 K RON | |
| 76 | 76.AMALFI BLOCK HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | -196,5 %— | — | — | -15,8 K RON |