Top 100 firme — IT și comunicații, Vâlcea după marjă netă în 2022
331 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 78,4 %, iar liderul atinge 371,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SMART SOCIAL RECRUIT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 371,3 %— | — | — | 93,4 K RON |
| 2 | 2.EXPERT EUGENIUS SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 113,3 %— | — | — | 8,5 K RON |
| 3 | 3.TASEDO SRL▲ 218 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 101,8 %▲ 1.367,4 % | ▲ 1.367,4 % | 250,9 K RON | |
| 4 | 4.ACVA TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 42 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 101,4 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 62,1 K RON | |
| 5 | 5.FKS DEV S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 98,6 %— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 6 | 6.APPSVOICE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 97,7 %▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 89,1 K RON | |
| 7 | 7.AGTECH TEHNOGY S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 97,1 %— | — | — | 284,2 K RON |
| 8 | 8.AMERISOFT SRL▲ 270 | Sat Păuseşti-Otăsău, Comuna Păuseşti, Vâlcea | 97 %— | — | 12 K RON | |
| 9 | 9.ALPIN APP S.R.L.▲ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 97 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 1,2 K RON | |
| 10 | 10.RIZA IT-CONSULT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 96,8 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 290,2 K RON | |
| 11 | 11.NEGOESCU SD S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 96,6 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 12 | 12.FOKUSEK ENTERPRISE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 96,6 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 13 | 13.SOFTITUDE S.R.L.▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 96,5 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 210,2 K RON | |
| 14 | 14.DAVANT SYSTEMS S.R.L.▲ 8 | Oraş Băile Govora, Vâlcea | 96,1 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 197,1 K RON | |
| 15 | 15.D & A AS EXPERT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 96,1 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 212,8 K RON | |
| 16 | 16.BUGRID CYBERSECURITY SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 96 %— | — | — | 49,4 K RON |
| 17 | 17.DAS-DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 95,6 %— | — | — | 22,5 K RON |
| 18 | 18.AVIATO CODE S.R.L.nou | Sat Mateeşti, Comuna Mateeşti, Vâlcea | 95,4 %— | — | — | 48,2 K RON |
| 19 | 19.VM CONSULTANCY S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 95,4 %— | — | — | 117,2 K RON |
| 20 | 20.RSV SOFTWARE S.R.L.▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 95,4 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 53,7 K RON | |
| 21 | 21.FOREXE ASIST S.R.L.▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 95,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 279,6 K RON | |
| 22 | 22.GIS TECH SERVICES S.R.L.▲ 3 | Sat Tepşenari, Comuna Milcoiu, Vâlcea | 95,3 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 979,9 K RON | |
| 23 | 23.EVOBIT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 95 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 155,1 K RON | |
| 24 | 24.EPIC DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,9 %— | — | 61,7 K RON | |
| 25 | 25.LIFESTYLE DESIGN MEDIA BRANDS S.R.L.▼ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,9 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 15,1 K RON | |
| 26 | 26.WHITE MEDIA ONLINE S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 94,8 %— | — | — | 283,3 K RON |
| 27 | 27.TNT SOFT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,7 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 611,5 K RON | |
| 28 | 28.QTIBIA FOSS S.R.L.▲ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,6 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 29,5 K RON | |
| 29 | 29.UDRESCU SYSTEMS CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,6 %— | — | — | 202,6 K RON |
| 30 | 30.SOFTELLIGENCE SOLUTIONS S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 94,5 %— | — | — | 29,7 K RON |
| 31 | 31.BACKEND SOFT S.R.L.nou | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 94,5 %— | — | — | 32,2 K RON |
| 32 | 32.FLEXEEBLE S.R.L.▼ 19 | Sat Mogoşeşti, Comuna Stoeneşti, Vâlcea | 94,3 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 631 K RON | |
| 33 | 33.APPTOMIZE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,3 %— | — | — | 65 K RON |
| 34 | 34.ANDU TECHNOLOGY S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 94,1 %— | — | — | 178,9 K RON |
| 35 | 35.GABLEX CONSULTANTA SRL▲ 77 | Sat Glăvile, Comuna Glăvile, Vâlcea | 93,9 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 1,1 mil. RON | |
| 36 | 36.OMNI SPARK SOFTWARE CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 93,7 %— | — | — | 39,2 K RON |
| 37 | 37.LFR CONSULTING S.R.L.▲ 5 | Sat Alunu, Comuna Alunu, Vâlcea | 93,7 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 225,5 K RON | |
| 38 | 38.SCALABLERA S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 93,5 %— | — | — | 82,7 K RON |
| 39 | 39.IT SOFTWARE S.R.L.▲ 28 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 93,4 %▲ 11 % | ▲ 11 % | 9,3 K RON | |
| 40 | 40.ROVSOL SOFTWARE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 93,4 %— | — | — | 93,5 K RON |
| 41 | 41.ȘTIINȚA POVESTITĂ S.R.L.nou | Sat Şerbăneşti, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 93,3 %— | — | — | 43,8 K RON |
| 42 | 42.SMART EVENT PLANNER S.R.L.▼ 18 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 93,2 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 174,4 K RON | |
| 43 | 43.UPGRADE TO SIMPLICITY S.R.L.▼ 5 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 93 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 81,4 K RON | |
| 44 | 44.SPATIAL WEB S.R.L.▼ 11 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 92,8 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 92,7 K RON | |
| 45 | 45.TELEKI & PARTNERS S.R.L.▼ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 92,1 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 138,6 K RON | |
| 46 | 46.VRG AVANGUARD INDUSTRY S.R.L.nou | Sat Genuneni, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 91,8 %— | — | — | 161,5 K RON |
| 47 | 47.BC WEB CONCEPT S.R.L.▼ 8 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 91,5 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 310,6 K RON | |
| 48 | 48.ADI GHEO SUPERSTAR S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 91,5 %— | — | — | 17 K RON |
| 49 | 49.INTEGER IT SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 91,4 %— | — | — | 408,5 K RON |
| 50 | 50.PRIMERO DESIGN 1305 S.R.L.nou | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 91,1 %— | — | — | 42,5 K RON |
| 51 | 51.SMALDT S.R.L.▼ 35 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 91,1 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 630,4 K RON | |
| 52 | 52.GEAVA DESIGN & DEZVOLTARE WEB S.R.L.▼ 25 | Sat Valea Cheii, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 91 %▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 39,2 K RON | |
| 53 | 53.PHENOMENAL SOFT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 91 %— | — | — | 51,6 K RON |
| 54 | 54.HGA SYSTEMS S.R.L.▼ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 90,7 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 643,5 K RON | |
| 55 | 55.ROMHI SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 90,5 %— | — | — | 193,2 K RON |
| 56 | 56.TECH WORLD BLANK S.R.L.▼ 44 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 90,5 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 152,4 K RON | |
| 57 | 57.APERTURE TECH LABS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 90,4 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 254,2 K RON | |
| 58 | 58.BITRITZ CONSULTING S.R.L.= | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 90,4 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 168,7 K RON | |
| 59 | 59.INFINITY X PROFESSIONAL SERVICES S.R.L.▲ 144 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 90,2 %▲ 399,5 % | ▲ 399,5 % | 74,7 K RON | |
| 60 | 60.BUŞE IT SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Ursani, Oraş Horezu, Vâlcea | 89,9 %— | — | — | 222,4 K RON |
| 61 | 61.QTIBIA ENGINEERING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 89,8 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 746,2 K RON | |
| 62 | 62.WHITE ZONE TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Sat Vlăduceni, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 89,4 %— | — | — | 20,1 K RON |
| 63 | 63.ONE ASTECH S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 89,3 %— | — | — | 187,3 K RON |
| 64 | 64.SDA MEDIA & TEXT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 89,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 239,8 K RON | |
| 65 | 65.ELICOM IT SERVICES S.R.L.▼ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 88,8 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 71,1 K RON | |
| 66 | 66.DILIGENTECH SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 88,8 %— | — | — | 21,4 K RON |
| 67 | 67.COMPLIANCE BBS CONSULTING S.R.L.▲ 29 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 88 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 7,5 K RON | |
| 68 | 68.AG ULTIMATE IT SOLUTIONS S.R.L.nou | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 87,7 %— | — | — | 8,8 K RON |
| 69 | 69.ACELOET INFOSEC S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 87,7 %— | — | — | 97,3 K RON |
| 70 | 70.ARRADESIGN S.R.L.▲ 22 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 87,7 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 393 K RON | |
| 71 | 71.GENAROM ONLINE S.R.L.▼ 24 | Sat Delureni, Comuna Ioneşti, Vâlcea | 87,7 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 27,1 K RON | |
| 72 | 72.SYSINIT RMRF S.R.L.▼ 53 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 87,4 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 16,9 K RON | |
| 73 | 73.BYTEUNIT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 87,3 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 1,5 mil. RON | |
| 74 | 74.INSCOPE CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 86,4 %— | — | — | 86,8 K RON |
| 75 | 75.QUAMAR SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 86 %— | — | — | 10,6 K RON |
| 76 | 76.NETJOC S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 86 %— | — | — | 209,9 K RON |
| 77 | 77.SUPERBJADE S.R.L.▲ 76 | Sat Ursani, Oraş Horezu, Vâlcea | 84,9 %▲ 80 % | ▲ 80 % | 27,6 K RON | |
| 78 | 78.INFOPRIMA SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 84,9 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 12,6 K RON | |
| 79 | 79.CLOUD SYSOPS S.R.L.▼ 42 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 84,4 %▼ 9 % | ▼ 9 % | 261,4 K RON | |
| 80 | 80.WEMBED SYSTEMS S.R.L.▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 84,4 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 170,9 K RON | |
| 81 | 81.COLLIER BIJOU S.R.L.nou | Oraş Berbeşti, Vâlcea | 84,3 %▲ 2.300,3 % | ▲ 2.300,3 % | 661,4 K RON | |
| 82 | 82.SMARTWECODE S.R.L.▲ 44 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 83,9 %▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 271,2 K RON | |
| 83 | 83.EUROVÂLCEA S.R.L.▼ 69 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 83,8 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 58,1 K RON | |
| 84 | 84.VETE IT S.R.L.▼ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 83,8 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 101,2 K RON | |
| 85 | 85.HARDWARE DYNAMICS S.R.L.nou | Sat Valea Cheii, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 83,7 %— | — | — | 32 K RON |
| 86 | 86.BIPA TECH S.R.L.▼ 52 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 83,4 %▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 98,2 K RON | |
| 87 | 87.SAGITAL SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 83,2 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 262,1 K RON | |
| 88 | 88.CUBEBOT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 82,9 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 731,1 K RON | |
| 89 | 89.ACCEL ONLINE SERVICES S.R.L.▲ 58 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 82,6 %▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | 32,9 K RON | |
| 90 | 90.METROLENS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 82,2 %— | — | — | 53 K RON |
| 91 | 91.CLICK CASH MEDIA S.R.L.nou | Sat Negruleşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 81,5 %— | — | — | 2,9 K RON |
| 92 | 92.MINIMAL WORK S.R.L.▼ 10 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 81,2 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 3,5 mil. RON | |
| 93 | 93.SOFT SOLUTIONS DELIVERY S.R.L.▼ 48 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 81,2 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 678,7 K RON | |
| 94 | 94.KAPELI APPS S.R.L.▼ 40 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 80,8 %▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 637,3 K RON | |
| 95 | 95.POST-EXPRESSION S.R.L.▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 80,8 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 34,6 K RON | |
| 96 | 96.SKILLED EXPERT S.R.L.▲ 18 | Sat Pietrarii de Sus, Comuna Pietrari, Vâlcea | 80,2 %▲ 20 % | ▲ 20 % | 37,1 K RON | |
| 97 | 97.FLUENT GLOBAL S.R.L.▼ 36 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 79,6 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 197,3 K RON | |
| 98 | 98.SENA SOFTWARE S.R.L.▼ 50 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 79,1 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 190,8 K RON | |
| 99 | 99.QUICK LEAP S.R.L.▼ 49 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 79 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 191 K RON | |
| 100 | 100.SMART BOOKING S.R.L.▲ 25 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 78,4 %▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 15,2 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Vâlcea
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
160 firme · 57,5 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
28 firme · 17 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
56 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
15 firme · 15,8 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
8 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
33 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
23 firme · 11 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
6 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
9 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
9 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
21 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
6 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
9 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
3 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
8 firme · 724,6 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 685,9 K RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
5 firme · 527,6 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
9 firme · 424,9 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
2 firme · 407,2 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
7 firme · 383,7 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
3 firme · 364,1 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
6 firme · 308 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
2 firme · 208,6 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
1 firme · 138,3 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 58,6 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
1 firme · 23,5 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
2 firme · 0 RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
1 firme · 0 RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
1 firme · 0 RON