Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Timiș după marjă netă în 2018
442 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 17,1 %, iar liderul atinge 141,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RODICA BOGDAN CENTER SRL▲ 2 | Sat Tomnatic, Comuna Tomnatic, Timiş | 141,2 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 157,8 K RON | |
| 2 | 2.OBSESIA SRL▲ 19 | Loc. Silagiu, Oraş Buziaş, Timiş | 100,2 %▲ 100,1 % | ▲ 100,1 % | 422 K RON | |
| 3 | 3.MARCOLISIMO SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 97 %— | — | — | 2 K RON |
| 4 | 4.REGENTION SRL▲ 270 | Municipiul Timişoara, Timiş | 91 %— | — | 148,2 K RON | |
| 5 | 5.NEFTALLY SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 87,8 %— | — | 42,3 K RON | |
| 6 | 6.MILENTE SRL▲ 2 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 87,6 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 8,2 K RON | |
| 7 | 7.ADEN FOOD SRLnou | Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiş | 86,6 %— | — | 8,4 K RON | |
| 8 | 8.SLADOLED SPECIJAL SB SRL▲ 3 | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 81,6 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 32,7 K RON | |
| 9 | 9.ROD-AL-CRIS SRL▲ 380 | Municipiul Lugoj, Timiş | 75,2 %— | — | 62,2 K RON | |
| 10 | 10.MIR-MOVE SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 73,8 %— | — | — | 13,5 K RON |
| 11 | 11.EARL OF SANDWICH SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 69,6 %— | — | 96,8 K RON | |
| 12 | 12.CHEF4U SERVICES SRL▲ 3 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 68,7 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 58,3 K RON | |
| 13 | 13.SICILY FOOD CA.MA. SRL▲ 5 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 64,4 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 35 K RON | |
| 14 | 14.DSO UNO FAMILY SRL▲ 72 | Sat Uivar, Comuna Uivar, Timiş | 59,8 %▲ 163,7 % | ▲ 163,7 % | 108,6 K RON | |
| 15 | 15.OLD TOWN MUSIC CAFE SRL▲ 237 | Municipiul Timişoara, Timiş | 58,5 %— | — | 84,3 K RON | |
| 16 | 16.PACO & R07 S.R.L.▲ 3 | Sat Pişchia, Comuna Pişchia, Timiş | 55,6 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 271,9 K RON | |
| 17 | 17.MALDINI COMPANY EVENT SRL▲ 94 | Municipiul Timişoara, Timiş | 53,1 %▲ 187,8 % | ▲ 187,8 % | 98 K RON | |
| 18 | 18.ROMANTIC SRL▲ 5 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 52,7 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 423,8 K RON | |
| 19 | 19.PIZZA TIO MMC S.R.L.▲ 145 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 51,3 %▲ 447,9 % | ▲ 447,9 % | 5,2 K RON | |
| 20 | 20.ZIUA SI NOAPTEA SRL▲ 83 | Municipiul Timişoara, Timiş | 48,6 %▲ 147,9 % | ▲ 147,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 21 | 21.ZETU DANA SRL▲ 10 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 46,3 %▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 2,9 mil. RON | |
| 22 | 22.PIZZALAND RCMA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 45,7 %— | — | — | 58,9 K RON |
| 23 | 23.FIFI BACKERY LML SRL▲ 55 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 45,3 %▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 244,1 K RON | |
| 24 | 24.SECOND JOB TIM SRL▲ 309 | Municipiul Timişoara, Timiş | 43,9 %— | — | 30,2 K RON | |
| 25 | 25.BIHORAC SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 43,8 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 26 | 26.MARIO & SERENA S.R.L.nou | Sat Periam, Comuna Periam, Timiş | 43,6 %— | — | — | 6,4 K RON |
| 27 | 27.UMAMI SUSHI S.R.L.nou | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 42,9 %— | — | — | 139,4 K RON |
| 28 | 28.GREEN CHANGE BIO S.R.L.-D.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 42,4 %— | — | — | 19,1 K RON |
| 29 | 29.RARIMOB SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 41,7 %▲ 4.866,7 % | ▲ 4.866,7 % | 124,4 K RON | |
| 30 | 30.IMPERIAL ADAM SRL▲ 221 | Municipiul Lugoj, Timiş | 41,4 %— | — | 48,4 K RON | |
| 31 | 31.SM FAST FOOD DN6 S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 41 %— | — | — | 9,8 K RON |
| 32 | 32.RAVI SMART CONSULTING SRLnou | Sat Gottlob, Comuna Gottlob, Timiş | 39,1 %▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 52,5 K RON | |
| 33 | 33.CORA SRL▲ 54 | Municipiul Timişoara, Timiş | 38,8 %▲ 75,2 % | ▲ 75,2 % | 650,8 K RON | |
| 34 | 34.CASA DOMNIŢEI SRL▼ 8 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 38,2 %▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 320 K RON | |
| 35 | 35.ANTON EVENT S.R.L.nou | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 38,1 %— | — | — | 47,8 K RON |
| 36 | 36.FALAFEL KING ORGANIC PLUS SRL▲ 20 | Municipiul Timişoara, Timiş | 37 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 1 mil. RON | |
| 37 | 37.BARVALLO FOOD S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 36,8 %— | — | — | 9 K RON |
| 38 | 38.SPECIAL QUICK - FOOD SRL▼ 14 | Sat Comloşu Mare, Comuna Comloşu Mare, Timiş | 35,7 %▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 31,6 K RON | |
| 39 | 39.GRAND KEN SRL▲ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 33,4 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 702,9 K RON | |
| 40 | 40.DOMACRIS CENTRAL SRL▲ 156 | Municipiul Lugoj, Timiş | 33,1 %▲ 539,4 % | ▲ 539,4 % | 257,1 K RON | |
| 41 | 41.PB CONBRIO SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 33,1 %▲ 234,5 % | ▲ 234,5 % | 150,9 K RON | |
| 42 | 42.LA PIZZA NAPOLETANA SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 33,1 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 535,9 K RON | |
| 43 | 43.BEO FOOD DM SRL▲ 116 | Municipiul Timişoara, Timiş | 32,7 %▲ 222,2 % | ▲ 222,2 % | 317,5 K RON | |
| 44 | 44.GIO FOOD SRL▲ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 32,2 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 711,2 K RON | |
| 45 | 45.MAGIC 5 SRL▲ 15 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 32,2 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 366,2 K RON | |
| 46 | 46.GRUPER CATERING 2014 SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 32 %— | — | — | 561 K RON |
| 47 | 47.JADORE CB & DO SRL▼ 2 | Municipiul Lugoj, Timiş | 32 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 48 | 48.M & D PADEŞ SRL▲ 18 | Loc. Făget, Oraş Făget, Timiş | 31,6 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 258,8 K RON | |
| 49 | 49.LERA'S MAR BISTRO S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 31,5 %— | — | — | 177,5 K RON |
| 50 | 50.BEIRUT INTER-IMPEX SRL▲ 92 | Municipiul Timişoara, Timiş | 30,9 %▲ 144,6 % | ▲ 144,6 % | 547 K RON | |
| 51 | 51.ACAS LA MAMA S.R.L.▼ 7 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 30,2 %▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 52 | 52.MANITARIS COMPANY SRL▲ 116 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 29,7 %▲ 233,9 % | ▲ 233,9 % | 399 K RON | |
| 53 | 53.ILINA-GEO SRL▼ 37 | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 28,6 %▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 74,1 K RON | |
| 54 | 54.PANFY ŞI FLORIN SRL▲ 89 | Loc. Buziaş, Oraş Buziaş, Timiş | 28,5 %▲ 126,2 % | ▲ 126,2 % | 306,7 K RON | |
| 55 | 55.RESTAURANT LA ROMANTICA SRL▲ 14 | Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş | 28,4 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 47,4 K RON | |
| 56 | 56.V.A.M. CEAUNUL PICANT S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 28,3 %— | — | — | 7,6 K RON |
| 57 | 57.SANSAL FOOD NETWORK SRLnou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 28,3 %— | — | — | 79,5 K RON |
| 58 | 58.NEW ANTALYA FAST FOOD SRL▲ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 27,7 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 59 | 59.GRILL BISON SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 27,7 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 364,9 K RON | |
| 60 | 60.EXPANS FUSION S.R.L.▲ 25 | Municipiul Timişoara, Timiş | 27,6 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 713,7 K RON | |
| 61 | 61.NORAD TIME S.R.L.▲ 36 | Municipiul Timişoara, Timiş | 27,4 %▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 629 K RON | |
| 62 | 62.RESTAURANT HOMEMADE SRL▲ 1 | Sat Seceani, Comuna Orţisoara, Timiş | 26,7 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 296,4 K RON | |
| 63 | 63.MONROVIA IMPEX SRL▲ 13 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 26,7 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 6,6 mil. RON | |
| 64 | 64.NEDIAN SRL▼ 10 | Loc. Buziaş, Oraş Buziaş, Timiş | 26 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 352,1 K RON | |
| 65 | 65.VALERY EVENIMENTE SRL▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 26 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 810,5 K RON | |
| 66 | 66.DOLINI TM - GARDEN SRL▲ 18 | Municipiul Timişoara, Timiş | 25,8 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 67 | 67.ERICK'S HOUSE SRL▲ 108 | Municipiul Timişoara, Timiş | 25,2 %▲ 207,8 % | ▲ 207,8 % | 138,8 K RON | |
| 68 | 68.BRATOSIN COMPANY SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 24,8 %— | — | — | 29,2 K RON |
| 69 | 69.HAROLD'S PAM SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24,6 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 289,7 K RON | |
| 70 | 70.DE&DI MELEK SRL▲ 250 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24 %— | — | 40,8 K RON | |
| 71 | 71.STRONG BG PREMIER S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 23,2 %— | — | — | 372,3 K RON |
| 72 | 72.MAŞINA CU CLĂTITE SRL▲ 349 | Municipiul Timişoara, Timiş | 22,2 %— | — | 3,7 K RON | |
| 73 | 73.SHARDANA & ELLEMME SRL▲ 77 | Municipiul Timişoara, Timiş | 22,1 %▲ 100,7 % | ▲ 100,7 % | 43,1 K RON | |
| 74 | 74.DECRIS SEMNALISTIC PRODUCT S.R.L.nou | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | 22 %— | — | — | 19 K RON |
| 75 | 75.ATV CENTER SRL▼ 20 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 21,8 %▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 964,1 K RON | |
| 76 | 76.LA PUIU BANATEANUL SRLnou | Sat Uliuc, Comuna Sacoşu Turcesc, Timiş | 21,7 %▲ 278,9 % | ▲ 278,9 % | 122,1 K RON | |
| 77 | 77.SAM ATRACTION SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,7 %▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 2,9 mil. RON | |
| 78 | 78.CAPRICE SRL▲ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,3 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 851 K RON | |
| 79 | 79.FILBER SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 130,9 K RON | |
| 80 | 80.SCÎNTEIE M&R SRL▲ 58 | Municipiul Timişoara, Timiş | 20,9 %▲ 60,2 % | ▲ 60,2 % | 97,1 K RON | |
| 81 | 81.PIPER FOOD AND BEVERAGES SRL▲ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 20,8 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 296,4 K RON | |
| 82 | 82.TINECZ SRL▲ 49 | Municipiul Timişoara, Timiş | 20,4 %▲ 45 % | ▲ 45 % | 641,7 K RON | |
| 83 | 83.FRANQUITO' S SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 20 %— | — | — | 24,9 K RON |
| 84 | 84.BERASIM SRL▲ 106 | Municipiul Lugoj, Timiş | 19,5 %▲ 228,8 % | ▲ 228,8 % | 19,3 K RON | |
| 85 | 85.ANIRAK ASINIS BUSINESS S.R.L.▲ 78 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 19,4 %▲ 105,7 % | ▲ 105,7 % | 195,1 K RON | |
| 86 | 86.NELVIC TEAM SRL▲ 32 | Loc. Recaş, Oraş Recaş, Timiş | 19,1 %▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 14,5 K RON | |
| 87 | 87.D.A.F. JUNIOR SRL▲ 61 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 18,8 %▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 88 | 88.PINOCHIO SRL▲ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,8 %▲ 19 % | ▲ 19 % | 68,4 K RON | |
| 89 | 89.BLUE WATER GRILL SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,8 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 496,7 K RON | |
| 90 | 90.MAYALYSYA LIADY SRL▼ 88 | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | 18,7 %▼ 92,9 % | ▼ 92,9 % | 782 RON | |
| 91 | 91.LA STUFĂRIŞ SRL▲ 18 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,6 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 35,4 K RON | |
| 92 | 92.USTA DONER SRL▲ 20 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,5 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 70 K RON | |
| 93 | 93.OMLETTE BISTRO SRL▲ 36 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,5 %▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 343,9 K RON | |
| 94 | 94.AERA SPEED SRL▲ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,1 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 16,3 K RON | |
| 95 | 95.DANTINO RISTORANTE S.R.L.▲ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,8 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 357,5 K RON | |
| 96 | 96.T & A FOOD VISION S.R.L.▲ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,7 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 189,9 K RON | |
| 97 | 97.C-ROSPREST SRL▲ 152 | Municipiul Lugoj, Timiş | 17,5 %▲ 5.368,8 % | ▲ 5.368,8 % | 31,3 K RON | |
| 98 | 98.EXC A & B SRL▲ 241 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,5 %— | — | 80,2 K RON | |
| 99 | 99.THALIAFOOD SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,2 %▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 873,9 K RON | |
| 100 | 100.AKD GREEN HOUSE SRL▲ 135 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,1 %▲ 1.221,7 % | ▲ 1.221,7 % | 182,8 K RON |