Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Teleorman după marjă netă în 2022
242 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 11,6 %, iar liderul atinge 465,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CRAZY GRILL LA CHIRITA S.R.L.▲ 205 | Sat Băbăiţa, Comuna Băbăiţa, Teleorman | 465,1 %— | — | 98,8 K RON | |
| 2 | 2.EXCELSIOR COM SRL▲ 1 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 97,2 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 23,3 K RON | |
| 3 | 3.ROLCATMAD FOOD S.R.L.▲ 189 | Sat Ciolăneştii din Deal, Comuna Ciolăneşti, Teleorman | 97,1 %— | — | 4 K RON | |
| 4 | 4.MARIA_IOANA ȘI FLORIN S.R.L.nou | Sat Frăsinet, Comuna Frăsinet, Teleorman | 96,8 %— | — | — | 172,5 K RON |
| 5 | 5.LA MĂMICA ZET S.R.L.nou | Sat Guruieni, Comuna Măgura, Teleorman | 96,6 %— | — | — | 34,9 K RON |
| 6 | 6.STOICA PREDA PRESTO S.R.L.▼ 1 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 95,4 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 15,5 K RON | |
| 7 | 7.ASISTENŢĂ MARIA CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 90,5 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 267,4 K RON | |
| 8 | 8.EXPRES UNIVERS T SRL▼ 1 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 89,4 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 101,5 K RON | |
| 9 | 9.BERBECANU AMG S.R.L.nou | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 88,1 %— | — | — | 20,2 K RON |
| 10 | 10.RISA CAFE S.R.L.▲ 2 | Sat Bragadiru, Comuna Bragadiru, Teleorman | 85,9 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 220,4 K RON | |
| 11 | 11.CONSTANTIN STAR S.R.L.▲ 27 | Comuna Dracea, Teleorman | 78 %▲ 119,4 % | ▲ 119,4 % | 7,8 K RON | |
| 12 | 12.CATZILLA LAURA S.R.L.nou | Sat Lăceni, Comuna Orbeasca, Teleorman | 77,8 %— | — | — | 78,5 K RON |
| 13 | 13.MARCO LENROK PRODCOM S.R.L.▼ 2 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 76,2 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 750,1 K RON | |
| 14 | 14.REBEKA AMIR COMPANY S.R.L.nou | Sat Mavrodin, Comuna Mavrodin, Teleorman | 75,7 %— | — | — | 59,2 K RON |
| 15 | 15.ANDRE MIH GAB S.R.L.▼ 7 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 68 %▼ 21 % | ▼ 21 % | 168,5 K RON | |
| 16 | 16.CARGO INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 64,2 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 104,7 K RON | |
| 17 | 17.RFV GROUP SRLnou | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 62,7 %— | — | — | 58,6 K RON |
| 18 | 18.VLAD A.F.G. COMPANY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 61,7 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 22,8 K RON | |
| 19 | 19.NALATOT LEROIV S.R.L.▼ 17 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 60,1 %▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | 204,9 K RON | |
| 20 | 20.INNA ROX SRL▲ 81 | Sat Segarcea-Vale, Comuna Segarcea-Vale, Teleorman | 58,4 %▲ 527,1 % | ▲ 527,1 % | 69,7 K RON | |
| 21 | 21.COJOKEVINAUR S.R.L.nou | Sat Grădişteanca, Comuna Gălăteni, Teleorman | 57 %— | — | 41,9 K RON | |
| 22 | 22.DALLY COMIMPEX SRL▼ 6 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 55,3 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 5,5 K RON | |
| 23 | 23.MSA DONER PRODUCT S.R.L.nou | Sat Cervenia, Comuna Cervenia, Teleorman | 54 %— | — | — | 276,9 K RON |
| 24 | 24.SERIOJA IONFLO S.R.L.▼ 9 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 52,2 %▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 51,1 K RON | |
| 25 | 25.REDCORANA SRL▲ 14 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 52,1 %▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 26 | 26.BAIUL 95 COM SRL▲ 41 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 52,1 %▲ 132,2 % | ▲ 132,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 27 | 27.LUCKYCOFFEE S.R.L.▲ 150 | Sat Gratia, Comuna Gratia, Teleorman | 52 %— | — | 13,9 K RON | |
| 28 | 28.NEW RED ARENA SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 51,5 %— | — | 57,1 K RON | |
| 29 | 29.IULSOR & RAISA S.R.L.▲ 173 | Sat Satu Nou, Comuna Dideşti, Teleorman | 49,4 %— | — | 10,8 K RON | |
| 30 | 30.YANNIS FLORIAN S.R.L.nou | Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman | 48,7 %— | — | — | 12 K RON |
| 31 | 31.UNDEVA LA ȚARĂ S.R.L.nou | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 47,4 %— | — | — | 43,4 K RON |
| 32 | 32.ITALIAN BIOTURISM SRL▼ 12 | Sat Islaz, Comuna Islaz, Teleorman | 47,2 %▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 520,7 K RON | |
| 33 | 33.CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L.▼ 23 | Comuna Siliştea-Gumeşti, Teleorman | 45,9 %▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 63,6 K RON | |
| 34 | 34.ROYAL KN SRL▼ 20 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 43,8 %▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 869,6 K RON | |
| 35 | 35.GEPPETTO CATERING S.R.L.nou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 42 %— | — | — | 82,9 K RON |
| 36 | 36.LA POPY MEGA CENTER S.R.L.▲ 144 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 41,2 %— | — | 34,6 K RON | |
| 37 | 37.SC LUMINISA PRODCOM SRL▲ 62 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 39,1 %▲ 251 % | ▲ 251 % | 112,9 K RON | |
| 38 | 38.BLA BLA EVENTS SRL▲ 26 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 38,8 %▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 2,8 K RON | |
| 39 | 39.VICCOM SRL▲ 4 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 38,2 %▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 40 | 40.VICTOR PUB STAR S.R.L.▼ 9 | Sat Bujoru, Comuna Bujoru, Teleorman | 37,7 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 161,2 K RON | |
| 41 | 41.THE GOLDEN MAX ICE S.R.L.nou | Sat Teleormanu, Comuna Mârzăneşti, Teleorman | 37,1 %— | — | — | 158,9 K RON |
| 42 | 42.VLĂDUŢ CRISTIAN S.R.L.▲ 52 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 37 %▲ 193 % | ▲ 193 % | 12,4 K RON | |
| 43 | 43.BETADYK SRLnou | Sat Bragadiru, Comuna Bragadiru, Teleorman | 36,4 %— | — | 16 RON | |
| 44 | 44.COMAMIGO SRL▲ 26 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 35,3 %▲ 74,1 % | ▲ 74,1 % | 28,1 K RON | |
| 45 | 45.ALFORCAN FOOD SRL▼ 17 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 34,6 %▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 24,7 K RON | |
| 46 | 46.MATEX COM SRL▲ 40 | Sat Măldăeni, Comuna Măldăeni, Teleorman | 34 %▲ 116,9 % | ▲ 116,9 % | 27 K RON | |
| 47 | 47.SANMAG CIUTANU S.R.L.nou | Sat Siliştea-Gumeşti, Comuna Siliştea-Gumeşti, Teleorman | 32,7 %— | — | — | 26,3 K RON |
| 48 | 48.OVIO ZVON BONTON S.R.L.▲ 41 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 31,7 %▲ 118,1 % | ▲ 118,1 % | 196,1 K RON | |
| 49 | 49.WINGS COMPANY SRL▲ 65 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 31,6 %▲ 495,7 % | ▲ 495,7 % | 533 K RON | |
| 50 | 50.VSM IMPEX COM SRL▲ 55 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 31,5 %▲ 265,4 % | ▲ 265,4 % | 513 K RON | |
| 51 | 51.MARCOGIT TUDORA SRL▼ 24 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 31,1 %▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 92,6 K RON | |
| 52 | 52.BIENCUŢA SRL▼ 30 | Sat Dobroteşti, Comuna Dobroteşti, Teleorman | 29,4 %▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 83,6 K RON | |
| 53 | 53.ADRIANA TEODORA SRLnou | Sat Crevenicu, Comuna Crevenicu, Teleorman | 27,6 %— | — | 449 RON | |
| 54 | 54.CRISTANTY SRL▲ 137 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 27,2 %— | — | 40,5 K RON | |
| 55 | 55.STEMARS COM SRL▼ 23 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 26,9 %▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 18,9 K RON | |
| 56 | 56.ENERGIE LA COSMIN S.R.L.▲ 105 | Sat Bujoru, Comuna Bujoru, Teleorman | 26,3 %— | — | 32,3 K RON | |
| 57 | 57.MARIAN SI GABRIEL COM SRL= | Municipiul Alexandria, Teleorman | 25,6 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 8,1 K RON | |
| 58 | 58.ANDALEX PROMT S.R.L.▲ 142 | Sat Băbăiţa, Comuna Băbăiţa, Teleorman | 25,2 %— | — | 4,4 K RON | |
| 59 | 59.ALEX MARI PREST SRL▲ 49 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 25 %▲ 234,1 % | ▲ 234,1 % | 2 K RON | |
| 60 | 60.NIRO BOCA SUD S.R.L.▼ 31 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 24,3 %▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 12,9 K RON | |
| 61 | 61.SARA DAYMOND RESTAURANCE S.R.L.nou | Sat Piatra, Comuna Piatra, Teleorman | 24,2 %— | — | — | 36 K RON |
| 62 | 62.VICONS SRL▼ 20 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 24,2 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 404,8 K RON | |
| 63 | 63.PEPIBAR STAR S.R.L.nou | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 24 %— | — | — | 31,4 K RON |
| 64 | 64.TABCRIS PRODCOM SRL▼ 27 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 23,8 %▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 65 | 65.ALROM TRADING INTERNATIONAL SRL▼ 15 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 23,2 %▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 852,3 K RON | |
| 66 | 66.JUNTOS ANDREALILUC S.R.L.▼ 43 | Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman | 22,5 %▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 15,9 K RON | |
| 67 | 67.FAST FOOD DOMINIC ŞI IONUŢ S.R.L.▲ 103 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 22,2 %— | — | 186,6 K RON | |
| 68 | 68.PEIA PRODCOM SRL▼ 12 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 21,5 %▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 11 K RON | |
| 69 | 69.DUMBRAVĂ DEIA ȘI LIV GRILL&FISH S.R.L.nou | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 21,2 %— | — | — | 13,4 K RON |
| 70 | 70.RYCĂ SRLnou | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 21,2 %▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 27,8 K RON | |
| 71 | 71.CRISTOM SHOP WIN S.R.L.▲ 80 | Sat Botoroaga, Comuna Botoroaga, Teleorman | 20,5 %— | — | 7,7 K RON | |
| 72 | 72.CAMIR COM SRL▼ 10 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 20,3 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 501,1 K RON | |
| 73 | 73.POPAS CORY & YSA SRL▼ 2 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 20,3 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 112,4 K RON | |
| 74 | 74.DENY MACAVEI S.R.L.▼ 30 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 20,2 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 65,2 K RON | |
| 75 | 75.GALBERT SRL▼ 27 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 20 %▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 76 | 76.AGRO CRISTIAN INVEST S.R.L.nou | Sat Târnava, Comuna Botoroaga, Teleorman | 19,8 %— | — | — | 19,6 K RON |
| 77 | 77.ŞTEFIONUŢ COM SRL▲ 7 | Sat Valea Părului, Comuna Mârzăneşti, Teleorman | 19,2 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 63,5 K RON | |
| 78 | 78.ADIAMO SRL▲ 28 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Teleorman | 18,3 %▲ 118,9 % | ▲ 118,9 % | 26,8 K RON | |
| 79 | 79.PENSIUNEA ARTEMIS SRL▼ 55 | Sat Pietroşani, Comuna Pietroşani, Teleorman | 18 %▼ 64,5 % | ▼ 64,5 % | 243 K RON | |
| 80 | 80.MARIDO COM SRL= | Sat Călmăţuiu, Comuna Călmăţuiu, Teleorman | 17,7 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 59,5 K RON | |
| 81 | 81.VÎLCU PLAYER COMPANY SRL▼ 72 | Comuna Frumoasa, Teleorman | 17,6 %▼ 79,2 % | ▼ 79,2 % | 8,7 K RON | |
| 82 | 82.DANI & KEVIN S.R.L.▼ 17 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 17,4 %▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 445 K RON | |
| 83 | 83.PIZZA ANCOM DELIVERY SRL▲ 102 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 17,4 %— | — | 395,6 K RON | |
| 84 | 84.MERIDIAN GSM & FOOD S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 17,1 %— | — | — | 52,4 K RON |
| 85 | 85.HANUL CU NOROC SRL▼ 44 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 16,9 %▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | 691,3 K RON | |
| 86 | 86.CLUB MARIO & RADU S.R.L.▲ 47 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 16,7 %— | — | 55 K RON | |
| 87 | 87.LATEXCOM SRL▼ 33 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 16,6 %▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 251,5 K RON | |
| 88 | 88.BIRTUL RADULUI SRL▲ 49 | Comuna Moşteni, Teleorman | 16,5 %— | — | 512,8 K RON | |
| 89 | 89.NEUMARKT SRL▼ 4 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 16 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 18,2 K RON | |
| 90 | 90.FAST FOOD DOMINIC KEBAB S.R.L.▲ 62 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 15 %— | — | 38,2 K RON | |
| 91 | 91.K L T COM SRL▲ 16 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 14,8 %▲ 92,7 % | ▲ 92,7 % | 193 K RON | |
| 92 | 92.LEXI AMERICAN DINER SRL▼ 43 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 14 %▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 321,7 K RON | |
| 93 | 93.RACOM SRL▼ 16 | Sat Negreni, Comuna Tătărăştii de Jos, Teleorman | 13,6 %▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 4,5 K RON | |
| 94 | 94.REBELUCKYMIX S.R.L.▼ 33 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 13,1 %▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 32,8 K RON | |
| 95 | 95.CANAZZEI FOOD S.R.L.▲ 37 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 13 %▲ 2.217,9 % | ▲ 2.217,9 % | 62 K RON | |
| 96 | 96.ZORILE VASILESCU SNC▲ 25 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 12,7 %▲ 205,1 % | ▲ 205,1 % | 4,6 K RON | |
| 97 | 97.DREAM FOOD S.R.L.▼ 5 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 12,7 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 391,9 K RON | |
| 98 | 98.ŢENE M & D SRL▼ 30 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 12,6 %▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 21,6 K RON | |
| 99 | 99.ANNES QUICK FOOD SRL▲ 18 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 12,1 %▲ 161,1 % | ▲ 161,1 % | 119,4 K RON | |
| 100 | 100.METROPOLITAN GRILL S.R.L.nou | Sat Ciolăneştii din Deal, Comuna Ciolăneşti, Teleorman | 11,6 %— | — | — | 20,6 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Teleorman
CAEN 5610
Restaurante
80 firme · 80,2 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
45 firme · 68,2 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
108 firme · 27,5 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
15 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
16 firme · 8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
10 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 620,7 K RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
2 firme · 388,6 K RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
4 firme · 69,5 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
1 firme · 5 K RON