Top 100 firme — Învățământ, Suceava după marjă netă în 2020
116 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -47,7 %, iar liderul atinge 101,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AUTO-DIANA SRL▲ 71 | Municipiul Suceava, Suceava | 101,9 %— | — | 74,3 K RON | |
| 2 | 2.CAMBRIDGE ACCES S.R.L.nou | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 96,1 %— | — | — | 4,4 K RON |
| 3 | 3.AGM CARGO S.R.L.▲ 51 | Sat Stulpicani, Comuna Stulpicani, Suceava | 96 %▲ 1.007,3 % | ▲ 1.007,3 % | 48 RON | |
| 4 | 4.SWIM LAP S.R.L.= | Municipiul Fălticeni, Suceava | 95,7 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 54,7 K RON | |
| 5 | 5.MUSIC CREW CLUB S.R.L.▲ 3 | Sat HORODNIC DE JOS, Comuna HORODNIC DE JOS, Suceava | 95,5 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 54,1 K RON | |
| 6 | 6.WISE KIDS COOL ONLINE S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 93,1 %— | — | — | 69,6 K RON |
| 7 | 7.ANONIMUL IMPORTANT S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 91,9 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 14,1 K RON | |
| 8 | 8.CINEXT S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 90,7 %— | — | — | 56,8 K RON |
| 9 | 9.FĂRĂ SENS TV S.R.L.▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 85,4 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 188,9 K RON | |
| 10 | 10.IGMED SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 84 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 41,3 K RON | |
| 11 | 11.MEDITIB IG-TEST S.R.L.▲ 5 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 80 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 78,5 K RON | |
| 12 | 12.SCORPIO FINANCIAL ADVISORS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 78,5 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 69,5 K RON | |
| 13 | 13.G&G&G QUALITY S.R.L.▲ 4 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 76,9 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 58,1 K RON | |
| 14 | 14.EVOLUSAN PRO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 76,6 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 156,9 K RON | |
| 15 | 15.INAMORELA TEST S.R.L.▲ 3 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 76,4 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 152,7 K RON | |
| 16 | 16.PACT- PARENT & CHILD TRAINING SRL▲ 89 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 65,9 %— | — | 6,3 K RON | |
| 17 | 17.KIDSARC - EDUCAŢIE CREATIVĂ S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 65 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 18 | 18.DUOBERTI SRL▲ 13 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 59,7 %▲ 98,3 % | ▲ 98,3 % | 19,2 K RON | |
| 19 | 19.AUTOSPARK SRL▲ 7 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 57,4 %▲ 37 % | ▲ 37 % | 10,9 K RON | |
| 20 | 20.AUTORULOTE SUCEAVA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Suceava, Suceava | 51,4 %▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 15,3 K RON | |
| 21 | 21.CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALĂ DOCTOR LUNGU S.R.L.▲ 2 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 51,4 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 53,4 K RON | |
| 22 | 22.TUTOR MIND ASCENT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 49,3 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 27,3 K RON | |
| 23 | 23.AUTOERA PROFESIONAL S.R.L.▲ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 47,9 %▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 76,9 K RON | |
| 24 | 24.MEDIA SCHOOL S.R.L.▲ 43 | Municipiul Suceava, Suceava | 47,3 %▲ 3.055,3 % | ▲ 3.055,3 % | 55,1 K RON | |
| 25 | 25.DELTACAR SRL▲ 31 | Municipiul Suceava, Suceava | 46,5 %▲ 521,7 % | ▲ 521,7 % | 107,4 K RON | |
| 26 | 26.ZÂNA UNGHIUŢĂ S.R.L.▲ 3 | Sat Gara, Oraş Milişăuţi, Suceava | 46,4 %▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 110,8 K RON | |
| 27 | 27.CLASS CONSULTING SRL▼ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 46,3 %▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 12,7 K RON | |
| 28 | 28.SPEAK ENGLISH S.R.L.▲ 14 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 44,7 %▲ 140,6 % | ▲ 140,6 % | 49,3 K RON | |
| 29 | 29.STICKMAN TRAINING S.R.L.▼ 8 | Sat Ortoaia, Comuna Dorna-Arini, Suceava | 44,7 %▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 582,4 K RON | |
| 30 | 30.DELTACAR BEST S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 43,5 %▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 129,5 K RON | |
| 31 | 31.AUTOSTAR DRIVE MANAGEMENT SRL▲ 2 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 42,9 %▲ 60,6 % | ▲ 60,6 % | 108,1 K RON | |
| 32 | 32.WABI SABI CENTER S.R.L.▲ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 42,1 %▲ 191,5 % | ▲ 191,5 % | 243,2 K RON | |
| 33 | 33.INTEGRATED CONSULTING AND EDUCATION SERVICES S.R.L.▲ 11 | Sat Fundu Moldovei, Comuna Fundu Moldovei, Suceava | 41,3 %▲ 143,5 % | ▲ 143,5 % | 112,5 K RON | |
| 34 | 34.DAVID ADRIANA HAIR & BEAUTY S.R.L.▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 40,7 %▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 37,1 K RON | |
| 35 | 35.GYM-AUTO S.R.L.▲ 66 | Municipiul Suceava, Suceava | 39,7 %— | — | 98,1 K RON | |
| 36 | 36.ENTHYMESIS S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 39,1 %— | — | — | 27 K RON |
| 37 | 37.DELTACAR NORD S.R.L.▲ 12 | Municipiul Suceava, Suceava | 37,5 %▲ 235 % | ▲ 235 % | 109,5 K RON | |
| 38 | 38.AUTO MACOVEI SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 37,4 %▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 96,9 K RON | |
| 39 | 39.ANDREEA DIDA SERVICES S.R.L.▲ 36 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 33,7 %— | — | 9 K RON | |
| 40 | 40.SOLENIS COM SRL▲ 19 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 32,8 %▲ 448,3 % | ▲ 448,3 % | 34,8 K RON | |
| 41 | 41.AUTOMANDICI S.R.L.▲ 7 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 32,3 %▲ 182,5 % | ▲ 182,5 % | 7,2 K RON | |
| 42 | 42.AUTO NICOLAESCU S.R.L.▲ 9 | Sat Costişa, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 32,1 %▲ 239,1 % | ▲ 239,1 % | 111,1 K RON | |
| 43 | 43.AB MEDPREST S.R.L.▲ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 29,9 %▲ 200,3 % | ▲ 200,3 % | 22,5 K RON | |
| 44 | 44.AUTO CZR S.R.L.▼ 5 | Sat Volovăţ, Comuna Volovăţ, Suceava | 27,9 %▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 32,5 K RON | |
| 45 | 45.GH DRIVERS CLUB S.R.L.▼ 5 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 26,9 %▲ 40 % | ▲ 40 % | 51,2 K RON | |
| 46 | 46.BEST EDU S.R.L.▼ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 26,4 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 47,4 K RON | |
| 47 | 47.EVOLUSAN STRATEGIC SRL▲ 10 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 25,4 %▲ 255 % | ▲ 255 % | 50,9 K RON | |
| 48 | 48.SPORT ALPIN SOLUTIONS S.R.L.▼ 28 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 25,4 %▼ 60,5 % | ▼ 60,5 % | 5,9 K RON | |
| 49 | 49.AUTONEL S.R.L.▼ 17 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 22,9 %▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 66,2 K RON | |
| 50 | 50.TITIN SERVICE SRL▲ 50 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 21,8 %— | — | 47,5 K RON | |
| 51 | 51.ARTE SUCEAVA SRL▲ 39 | Municipiul Suceava, Suceava | 21,2 %— | — | 29,5 K RON | |
| 52 | 52.AUTO PRECOV SRL▼ 7 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 19,8 %▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 37,8 K RON | |
| 53 | 53.MEDVIT ENERGY SRL▼ 31 | Municipiul Suceava, Suceava | 19,7 %▼ 64,8 % | ▼ 64,8 % | 11 K RON | |
| 54 | 54.TET-GIM SRL▲ 4 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 19,6 %▲ 208,3 % | ▲ 208,3 % | 575,2 K RON | |
| 55 | 55.CENTRUL LINGVISTIC WUNDERKIND S.R.L.▲ 41 | Municipiul Suceava, Suceava | 19,1 %— | — | 16 K RON | |
| 56 | 56.BEST AUTO LEO SRL▲ 18 | Municipiul Suceava, Suceava | 18,2 %— | — | 133 K RON | |
| 57 | 57.FRANCISABAC S.R.L.nou | Sat Valea Moldovei, Comuna Valea Moldovei, Suceava | 17,9 %— | — | — | 1,8 K RON |
| 58 | 58.PRO EXPERT RUTIER S.R.L.▲ 40 | Municipiul Suceava, Suceava | 17,3 %— | — | 30,3 K RON | |
| 59 | 59.CLUBUL DE ENGLEZĂ S.R.L.▼ 57 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 17,3 %▼ 82,2 % | ▼ 82,2 % | 654 RON | |
| 60 | 60.XORAUTO SRL▲ 4 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 16,4 %▲ 408,7 % | ▲ 408,7 % | 46,9 K RON | |
| 61 | 61.AUTO ANAPRE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 15,7 %▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 32,6 K RON | |
| 62 | 62.RUT COM SERV SRL▲ 11 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 13,7 %— | — | 23,2 K RON | |
| 63 | 63.AUTO GVV VICENŢIU S.R.L.▲ 28 | Sat Ilişeşti, Comuna Ilişeşti, Suceava | 12,9 %— | — | 6 K RON | |
| 64 | 64.AUTO ŞTEFAN SRL▲ 21 | Sat Mihoveni, Comuna Şcheia, Suceava | 11,9 %— | — | 39,3 K RON | |
| 65 | 65.PASSION FOR SKI BUCOVINA S.R.L.nou | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 11,8 %— | — | — | 295 RON |
| 66 | 66.BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 11,4 %▲ 220 % | ▲ 220 % | 36,4 K RON | |
| 67 | 67.MULTI-PERMIS S.R.L.▼ 26 | Sat Iaslovăţ, Comuna Iaslovăţ, Suceava | 10,2 %▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 17,4 K RON | |
| 68 | 68.TERRAEST SERVICE S.R.L.▼ 54 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 8,4 %▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | 84 RON | |
| 69 | 69.KID-AUTO-MOTO S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 7,8 %— | — | — | 8,7 K RON |
| 70 | 70.SIGUR LA VOLAN SRL▲ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 7,8 %▲ 1.516,7 % | ▲ 1.516,7 % | 101,7 K RON | |
| 71 | 71.AUTO MOTO BOGDAN S.R.L.▲ 26 | Municipiul Suceava, Suceava | 6,9 %— | — | 5,9 K RON | |
| 72 | 72.SSP DRIVE S.R.L.▼ 29 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 5,4 %▼ 69 % | ▼ 69 % | 5,8 K RON | |
| 73 | 73.FRASTRA AUTO S.R.L.▲ 11 | Sat Frătăuţii Noi, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 5,2 %— | — | 7,1 K RON | |
| 74 | 74.OVASAL S.R.L.▼ 38 | Municipiul Suceava, Suceava | 5 %▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | 11,4 K RON | |
| 75 | 75.BARBER SHOP STUDIO S.R.L.▲ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,8 %— | — | 9,6 K RON | |
| 76 | 76.ARTISSIA S.R.L.▼ 57 | Municipiul Suceava, Suceava | 4,2 %▼ 93,6 % | ▼ 93,6 % | 928 RON | |
| 77 | 77.AUTOGRIGOREAN SRL▲ 12 | Sat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de Sus, Suceava | 3,9 %— | — | 5,3 K RON | |
| 78 | 78.HOLDEX IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 3,2 %— | — | 2,3 K RON | |
| 79 | 79.PLUS EUROPA SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 3 %— | — | 5,5 K RON | |
| 80 | 80.WISE KIDS COOL S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 2,2 %— | — | — | 6,5 K RON |
| 81 | 81.PERLA FALTICENILOR MARKET SRL▼ 28 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 2,1 %▼ 76,9 % | ▼ 76,9 % | 4,3 K RON | |
| 82 | 82.ARTE MODUS VIVENDI S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 2,1 %— | — | 468 RON | |
| 83 | 83.YONCHIM DRIVE S.R.L.▼ 15 | Sat Voitinel, Comuna Voitinel, Suceava | 1,5 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 1,1 K RON | |
| 84 | 84.SEBIPET - AUTO SRL▼ 8 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,3 %— | — | 2,7 K RON | |
| 85 | 85.AMATOR SERV SRL▼ 20 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 0,7 %▼ 72,6 % | ▼ 72,6 % | 3 K RON | |
| 86 | 86.AUTO SICRIS S.R.L.nou | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 0,4 %— | — | 550 RON | |
| 87 | 87.MYG AUTOCOND SRL▼ 18 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 0,3 %▼ 72,2 % | ▼ 72,2 % | 437 RON | |
| 88 | 88.GYMY COND S.R.L.▲ 16 | Sat Mestecăniş, Comuna Iacobeni, Suceava | 0,2 %— | — | 279 RON | |
| 89 | 89.AUTO MITZA SIRET S.R.L.▼ 7 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 0,2 %— | — | 216 RON | |
| 90 | 90.SORACONCEPT S.R.L.▲ 12 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 0 %— | — | 0 RON | |
| 91 | 91.KAT LEARNING S.R.L.▼ 21 | Municipiul Suceava, Suceava | -0,8 %▼ 256 % | ▼ 256 % | -1,1 K RON | |
| 92 | 92.AUTO TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | -4,5 %— | — | — | -2,3 K RON |
| 93 | 93.ANDA BELLA SERV SRL▲ 2 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | -9,5 %— | — | -7,5 K RON | |
| 94 | 94.OVASAL TRANS-ABC SRL▼ 16 | Municipiul Suceava, Suceava | -10,8 %— | — | -18,3 K RON | |
| 95 | 95.DALI TEX SRL▼ 15 | Municipiul Fălticeni, Suceava | -18,6 %— | — | -13,9 K RON | |
| 96 | 96.STASCOND SRL▼ 62 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | -18,7 %▼ 172,7 % | ▼ 172,7 % | -24,8 K RON | |
| 97 | 97.AUTO PLUS EUROPA S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | -19,8 %— | — | -29,6 K RON | |
| 98 | 98.CREATIV IQ SRL▼ 21 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | -23,1 %— | — | -3,4 K RON | |
| 99 | 99.DANSAMI SRL▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | -24 %— | — | -21,8 K RON | |
| 100 | 100.KRISS-DIA AUTO SRL▼ 17 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | -47,7 %— | — | -54,5 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Suceava
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
75 firme · 24,1 mil. RON
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
106 firme · 19,9 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
25 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
1 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
8 firme · 1 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
5 firme · 582,5 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 8,5 K RON