Top 100 firme — Imobiliare, Suceava după marjă netă în 2018
166 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 18,6 %, iar liderul atinge 1.969,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INTERACT GROUP SRL▲ 85 | Municipiul Suceava, Suceava | 1.969,5 %▲ 8.921,9 % | ▲ 8.921,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 2 | 2.ARO SERVICE SRL▲ 140 | Municipiul Suceava, Suceava | 1.205,4 %— | — | 239,2 K RON | |
| 3 | 3.ACSA GROUP S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 1.159,3 %▲ 663,2 % | ▲ 663,2 % | 208,2 K RON | |
| 4 | 4.TRICONS INVEST SRL▲ 103 | Municipiul Suceava, Suceava | 621,3 %▲ 8.399,2 % | ▲ 8.399,2 % | 240,4 K RON | |
| 5 | 5.IULIUS MALL SUCEAVA SRL▲ 44 | Municipiul Suceava, Suceava | 153,4 %▲ 193,9 % | ▲ 193,9 % | 75,4 mil. RON | |
| 6 | 6.CEZAN - FLOR - TOUR SRL▲ 64 | Municipiul Suceava, Suceava | 122,9 %▲ 265,4 % | ▲ 265,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 7 | 7.MOHAMED LTD RENTAL STORIES S.R.L.▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 106,4 %▼ 47 % | ▼ 47 % | 709,1 K RON | |
| 8 | 8.INVESTING S.R.L.nou | Sat Prisaca Dornei, Comuna Vama, Suceava | 97 %— | — | — | 2,1 K RON |
| 9 | 9.RODCO DABLAN S.R.L.nou | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 95,7 %— | — | — | 22,9 K RON |
| 10 | 10.BREITBRUNN S.R.L.nou | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 95,3 %— | — | — | 31,8 K RON |
| 11 | 11.J-MANS BOYS S.R.L.▼ 3 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 93,2 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 200,4 K RON | |
| 12 | 12.PRIMO ANDRA S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 93,1 %— | — | — | 23,8 K RON |
| 13 | 13.EURO TEHNIC IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 91,8 %— | — | — | 103,4 K RON |
| 14 | 14.ELGY SERVCOM SRL▲ 105 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 87,5 %▲ 2.915,9 % | ▲ 2.915,9 % | 857,3 K RON | |
| 15 | 15.22 DECEMBRIE SRL▲ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 86,7 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 44,5 K RON | |
| 16 | 16.TOP BUCOVINA SRL▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 86,2 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 862 RON | |
| 17 | 17.CENTRAL ASCHIUTA SRL= | Sat Poiana Mărului, Comuna Mălini, Suceava | 85,8 %▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 129,4 K RON | |
| 18 | 18.NORD SMART VALUE SRL▼ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 84,8 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 149,1 K RON | |
| 19 | 19.TUR WEST ESTATE S.R.L.▼ 4 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 84,7 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 155,7 K RON | |
| 20 | 20.GERHARD TRADE S.R.L.nou | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 84,2 %— | — | — | 6,3 K RON |
| 21 | 21.ADIMA CO SRL▲ 5 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 82,9 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 1,7 K RON | |
| 22 | 22.CASA BROŞTENI S.R.L.▼ 8 | Oraş Broşteni, Suceava | 82 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 225,8 K RON | |
| 23 | 23.SERVICII COMERCIALE IMPACT S.R.L.▲ 28 | Municipiul Suceava, Suceava | 81 %▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 24 | 24.GEMINEX CONSULTING S.R.L.▲ 124 | Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava | 80,1 %— | — | 186,1 K RON | |
| 25 | 25.SERVICE & PRODUCTIE-PASCU S.R.L.▼ 15 | Sat Berchişeşti, Comuna Berchişeşti, Suceava | 78,4 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 47,4 K RON | |
| 26 | 26.STAYGOLD INVESTING S.R.L.▼ 10 | Municipiul Suceava, Suceava | 76,3 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 75,1 K RON | |
| 27 | 27.DEPA SERV SRLnou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 75,6 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 16,9 K RON | |
| 28 | 28.DUMBRAVA SA▲ 127 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 75,1 %— | — | 178,8 K RON | |
| 29 | 29.TANYDO SRL▼ 17 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 74,6 %▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 60 K RON | |
| 30 | 30.FLUID SELECT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 73,8 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 34,9 K RON | |
| 31 | 31.COGNIS MAGNITUDE S.R.L.nou | Municipiul Fălticeni, Suceava | 73,7 %— | — | — | 106,3 K RON |
| 32 | 32.IATSA SUCEAVA SA▲ 36 | Municipiul Suceava, Suceava | 73,6 %▲ 114,6 % | ▲ 114,6 % | 118,4 K RON | |
| 33 | 33.PROTHEOS S.R.L.▼ 20 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 72,6 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 12 K RON | |
| 34 | 34.MRS IMOB CONSULT SRL▼ 10 | Loc. Bucşoaia, Oraş Frasin, Suceava | 72,6 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 73,7 K RON | |
| 35 | 35.LE-ANDRA COM SRL▼ 1 | Municipiul Suceava, Suceava | 72,5 %▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 12,2 K RON | |
| 36 | 36.COLIBRI SRL▲ 1 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 71,2 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 211 K RON | |
| 37 | 37.IMOBILI VAL S.R.L.▼ 10 | Municipiul Suceava, Suceava | 70,7 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 71,2 K RON | |
| 38 | 38.VLADBEL S.R.L.▼ 6 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 68,7 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 69,9 K RON | |
| 39 | 39.FAN PROSPECT SRLnou | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 66,8 %▼ 88,3 % | ▼ 88,3 % | 23,4 K RON | |
| 40 | 40.BELLASTAR SRL▲ 50 | Municipiul Suceava, Suceava | 63,7 %▲ 252,2 % | ▲ 252,2 % | 14,2 K RON | |
| 41 | 41.GINA SRL▼ 12 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 63,3 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 41,9 K RON | |
| 42 | 42.HERETICA SRLnou | Sat Măriţei, Comuna Dărmăneşti, Suceava | 63 %— | — | — | 42,6 K RON |
| 43 | 43.ELECTROHOUSE SRL▼ 22 | Municipiul Suceava, Suceava | 62,8 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 24 K RON | |
| 44 | 44.FERMIN COM SRL▲ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 59,5 %▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 132,4 K RON | |
| 45 | 45.KASEL SRL▲ 26 | Sat Dragomirna, Comuna Mitocu Dragomirnei, Suceava | 59,2 %▲ 79,3 % | ▲ 79,3 % | 268,9 K RON | |
| 46 | 46.DONIA MUNTEANU SNC▼ 13 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 59,1 %▼ 10 % | ▼ 10 % | 43,2 K RON | |
| 47 | 47.EUROSERVICE SRL▲ 20 | Municipiul Suceava, Suceava | 58,1 %▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 165,3 K RON | |
| 48 | 48.COMPLEX ZIMBRUL SRL▼ 45 | Municipiul Suceava, Suceava | 56,4 %▼ 61,6 % | ▼ 61,6 % | 337,7 K RON | |
| 49 | 49.CUPIDON SERVCOM SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 55,3 %▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 87,6 K RON | |
| 50 | 50.EURO PLUS SRL▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 53 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 52,4 K RON | |
| 51 | 51.GRAY RENT S.R.L.nou | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 51,8 %— | — | — | 68,7 K RON |
| 52 | 52.TAYLAN EXIM SRL▼ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 51,7 %▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 409,6 K RON | |
| 53 | 53.FRESH ACCOMMODATION S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 50 %— | — | — | 42,6 K RON |
| 54 | 54.CONECTCOM SRL▲ 11 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 49,7 %▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 498,9 K RON | |
| 55 | 55.BREBENEL SRL▲ 5 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 48,7 %▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 9,3 K RON | |
| 56 | 56.CLUB EXCLLUSIVE S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 48,6 %— | — | 86,7 K RON | |
| 57 | 57.INTERNATIONAL ORIENT EXPRES SRL▲ 69 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 47,9 %▲ 5.405,8 % | ▲ 5.405,8 % | 939,8 K RON | |
| 58 | 58.TRUST CENTER SRL▲ 44 | Municipiul Suceava, Suceava | 47,7 %▲ 436,4 % | ▲ 436,4 % | 61,7 K RON | |
| 59 | 59.RHINO COMPANY SRL▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 47,6 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 5,8 K RON | |
| 60 | 60.DUNAREA SRL▲ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 46,6 %▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 8,4 K RON | |
| 61 | 61.ICA SERV COM SRL▼ 5 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 46 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 30,9 K RON | |
| 62 | 62.J.D. LEGAL PROPERTIES S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 46 %— | — | — | 137,5 K RON |
| 63 | 63.ANELEX-EVAL S.R.L.▼ 59 | Municipiul Suceava, Suceava | 46 %▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 137 K RON | |
| 64 | 64.EXCLUSIV IMOBILIARE SRL▲ 77 | Municipiul Suceava, Suceava | 44,8 %— | — | 4,8 K RON | |
| 65 | 65.FLY SHOPPING CENTER SRL▼ 7 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 44,2 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 66,1 K RON | |
| 66 | 66.EVAL COM SRL▲ 19 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 43,9 %▲ 99,4 % | ▲ 99,4 % | 95,2 K RON | |
| 67 | 67.MEDICAL TECHNOLOGIE TRANSFER SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 43,7 %— | — | 77,1 K RON | |
| 68 | 68.ALASTIS S.R.L.▼ 28 | Municipiul Suceava, Suceava | 43,5 %▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 46,2 K RON | |
| 69 | 69.CHINDRIȘ RENT SRL▼ 31 | Loc. Cajvana, Oraş Cajvana, Suceava | 40,9 %▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 40,5 K RON | |
| 70 | 70.ELECTRO SIRAMA SRL▲ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 40,3 %▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 209,2 K RON | |
| 71 | 71.BELCASA SRL▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 40 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 40,7 K RON | |
| 72 | 72.ODYSSEY SRL▼ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 39,7 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 667,2 K RON | |
| 73 | 73.NORD BUSINESS GROUP SRL▼ 53 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 37,6 %▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 135,6 K RON | |
| 74 | 74.BETY 88 SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 36,9 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 14,2 K RON | |
| 75 | 75.AZIM COM SRLnou | Municipiul Fălticeni, Suceava | 34,7 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 1 mil. RON | |
| 76 | 76.HELLAND ORIZONT CONSTRUCT S.R.L.▲ 45 | Municipiul Suceava, Suceava | 34,4 %▲ 1.314,4 % | ▲ 1.314,4 % | 109,5 K RON | |
| 77 | 77.ARCOFRUCHT-SAFT-BUCOVINA SRL▲ 17 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 32,5 %▲ 115,2 % | ▲ 115,2 % | 581,8 K RON | |
| 78 | 78.IBOB SRL▲ 25 | Loc. Bivolăria, Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 32 %▲ 260,5 % | ▲ 260,5 % | 48,9 K RON | |
| 79 | 79.SONIK GROUP SRL▲ 14 | Sat Moara Nica, Comuna Moara, Suceava | 31,8 %▲ 108 % | ▲ 108 % | 1,3 mil. RON | |
| 80 | 80.COMSUTEXIN SA▼ 8 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 31,1 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 272,1 K RON | |
| 81 | 81.RIDIA SERV SRL▲ 3 | Sat Dorneşti, Comuna Dorneşti, Suceava | 31,1 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 330,4 K RON | |
| 82 | 82.UNGUREAN NICOLETA-DIM S.R.L.▲ 63 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 29,8 %— | — | 17,8 K RON | |
| 83 | 83.ROMOLD GRUP SRL▲ 54 | Oraş Broşteni, Suceava | 28,3 %— | — | 75,5 K RON | |
| 84 | 84.CONAC BSR S.R.L.▲ 15 | Sat Satu Mare, Comuna Satu Mare, Suceava | 28 %▲ 144,6 % | ▲ 144,6 % | 13,8 K RON | |
| 85 | 85.DUMBRAVITA-POLAR SRL▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 27,7 %▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 24,9 K RON | |
| 86 | 86.PETDOR COM SRL▲ 1 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 27,3 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 944,3 K RON | |
| 87 | 87.SEYNAEVE IMOBILIAR SRL▲ 17 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 26,6 %▲ 230,9 % | ▲ 230,9 % | 199,2 K RON | |
| 88 | 88.MYK FAMILY S.R.L.▲ 25 | Oraş Liteni, Suceava | 26,4 %▲ 506 % | ▲ 506 % | 7,3 K RON | |
| 89 | 89.SIMEA S.R.L.▼ 42 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 24,6 %▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 13,8 K RON | |
| 90 | 90.ELECTRO-MECANO SERVICE T&G SRL▼ 10 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 22,8 %▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 127,9 K RON | |
| 91 | 91.LEONTINA COM SRL▼ 63 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 22,5 %▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | 952,1 K RON | |
| 92 | 92.OBCINA SA▼ 10 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 21,8 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 110,1 K RON | |
| 93 | 93.CRISVEL SRL▼ 34 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 21 %▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 24,9 K RON | |
| 94 | 94.EUROCASA WPD S.R.L.▼ 33 | Municipiul Suceava, Suceava | 21 %▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | 42 K RON | |
| 95 | 95.CASSA LOCO SRL▲ 21 | Municipiul Suceava, Suceava | 21 %▲ 510,8 % | ▲ 510,8 % | 4,1 K RON | |
| 96 | 96.ERRA SRL▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 20,8 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 11,1 K RON | |
| 97 | 97.PIATA MICA SRL▼ 5 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 20,1 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 38,4 K RON | |
| 98 | 98.EURO NELL SRL▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 20,1 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 4,6 K RON | |
| 99 | 99.TUR WEST SRL▲ 26 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 19,4 %▲ 1.001,7 % | ▲ 1.001,7 % | 15,2 K RON | |
| 100 | 100.AMARGIS COM-PROD SRL▼ 4 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 18,6 %▲ 52,6 % | ▲ 52,6 % | 7,3 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Suceava
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
281 firme · 379,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
80 firme · 10,2 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
19 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
15 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
12 firme · 2,2 mil. RON