Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Suceava după marjă netă în 2023
87 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -6,1 %, iar liderul atinge 428,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TURISTUL SRL▲ 64 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 428,1 %— | — | 10,5 mil. RON | |
| 2 | 2.TINOVUL MARE SRLnou | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 98,5 %— | — | 2,4 mil. RON | |
| 3 | 3.TRADE METRICS S.R.L.nou | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 92,1 %— | — | — | 990,7 K RON |
| 4 | 4.SMART EXPERT ACHIZITII S.R.L.▲ 54 | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 70,8 %▲ 1.928,4 % | ▲ 1.928,4 % | 66,1 K RON | |
| 5 | 5.CAMELI INVEST S.R.L.▲ 7 | Sat Dumbrava, Comuna Grăniceşti, Suceava | 62 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 283,2 K RON | |
| 6 | 6.DEMI VICTORY S.R.L.▲ 8 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 61,5 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 204 K RON | |
| 7 | 7.HOLDING BIT TELECOM SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 59,1 %▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 658,6 K RON | |
| 8 | 8.XORG S.R.L.nou | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 55,4 %— | — | — | 50,4 K RON |
| 9 | 9.GTT MANAGEMENT S.R.L.nou | Sat Pârteştii de Jos, Comuna Pârteştii de Jos, Suceava | 55,1 %▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 113,9 K RON | |
| 10 | 10.VISION GL CORP S.R.L.nou | Loc. Plopeni, Oraş Salcea, Suceava | 53,7 %— | — | 12,4 K RON | |
| 11 | 11.CRISELLA COSMETICS S.R.L.▲ 6 | Loc. Siret, Oraş Siret, Suceava | 53,6 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 115,6 K RON | |
| 12 | 12.TEOROX SHOP S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 52,2 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 98,5 K RON | |
| 13 | 13.ELSYN S.R.L.nou | Sat Ciumuleşti, Comuna Vadu Moldovei, Suceava | 51,7 %— | — | — | 203,3 K RON |
| 14 | 14.YMELLDA SRL▲ 49 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 51,3 %— | — | 54,9 K RON | |
| 15 | 15.XELCOZ SOLUTIONS S.R.L.▼ 12 | Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 47,5 %▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 43,7 K RON | |
| 16 | 16.BAR-IC DESIGN S.R.L.▲ 4 | Sat Moara Nica, Comuna Moara, Suceava | 47,3 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 91,9 K RON | |
| 17 | 17.DEMIS GAMES S.R.L.▲ 38 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 45,1 %▲ 666,5 % | ▲ 666,5 % | 163,4 K RON | |
| 18 | 18.DIIP ENGINEERING TRUST S.R.L.▼ 13 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 43,4 %▼ 44 % | ▼ 44 % | 113,1 K RON | |
| 19 | 19.WISE SOLUTIONS S.R.L.nou | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 42,8 %— | — | — | 33,8 K RON |
| 20 | 20.MCSINFINITY ELE S.R.L.nou | Sat Stânca, Comuna Zvoriştea, Suceava | 38,9 %— | — | — | 55,8 K RON |
| 21 | 21.COTOS DIENSTLEISTUNG S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 38,6 %— | — | — | 155,6 K RON |
| 22 | 22.HEALTHYBUSINESSMINS S.R.L.▼ 21 | Oraş Broşteni, Suceava | 36,1 %▼ 60,6 % | ▼ 60,6 % | 9,9 K RON | |
| 23 | 23.E-BIROTIK S.R.L.▼ 4 | Municipiul Suceava, Suceava | 36 %▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 56,2 K RON | |
| 24 | 24.NUTMON S.R.L.▲ 1 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 35,9 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 190,1 K RON | |
| 25 | 25.ADEING IM S.R.L.nou | Sat Capu Codrului, Comuna Păltinoasa, Suceava | 35,5 %— | — | 132,3 K RON | |
| 26 | 26.TOTAL SSM SRL▼ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 33,5 %▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 6,3 K RON | |
| 27 | 27.BUSINESSEGYSMART S.R.L.nou | Sat Păltinoasa, Comuna Păltinoasa, Suceava | 32,3 %— | — | — | 104,1 K RON |
| 28 | 28.RAREFLAV S.R.L.▼ 5 | Sat Moldoviţa, Comuna Moldoviţa, Suceava | 31,1 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 310,2 K RON | |
| 29 | 29.GIDIMAB & NEP S.R.L.▼ 1 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 29,9 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 508,7 K RON | |
| 30 | 30.PANCRIS TEAM S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 28,6 %— | — | — | 266,7 K RON |
| 31 | 31.VEG CAMP S.R.L.▼ 9 | Municipiul Suceava, Suceava | 28,5 %▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 32 | 32.MARIYOLIMAR S.R.L.nou | Sat Frumosu, Comuna Frumosu, Suceava | 25,4 %— | — | — | 86,4 K RON |
| 33 | 33.YONY AL S.R.L.nou | Sat Stulpicani, Comuna Stulpicani, Suceava | 24,2 %— | — | — | 92,6 K RON |
| 34 | 34.DUMIS GAMESLAND SRL▲ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 24 %▲ 88,7 % | ▲ 88,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 35 | 35.STOLEDANI CONCEPT S.R.L.nou | Sat Valea Poienei, Oraş Dolhasca, Suceava | 23,1 %— | — | — | 150 K RON |
| 36 | 36.D&D SPACE S.R.L.nou | Sat Călineşti, Comuna Şerbăuţi, Suceava | 22,6 %— | — | — | 151,4 K RON |
| 37 | 37.AIŞTEFAN S.R.L.nou | Sat Huşi, Comuna Preuteşti, Suceava | 21,8 %— | — | — | 99,4 K RON |
| 38 | 38.MAIA MODERN S.R.L.▼ 6 | Sat Călineşti, Comuna Şerbăuţi, Suceava | 21,2 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 108,1 K RON | |
| 39 | 39.BUCOVINA CONSULTING SERVICES S.R.L.▲ 9 | Sat Voitinel, Comuna Voitinel, Suceava | 21,1 %▲ 125,9 % | ▲ 125,9 % | 6,3 K RON | |
| 40 | 40.LUCKY ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 20,8 %▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 317 K RON | |
| 41 | 41.STEF BEST TEAM S.R.L.▼ 7 | Municipiul Suceava, Suceava | 20,6 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 307,3 K RON | |
| 42 | 42.VEG PSG S.R.L.▼ 26 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 19,2 %▼ 65,3 % | ▼ 65,3 % | 56,3 K RON | |
| 43 | 43.PRO PASTRU S.R.L.▼ 14 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 18,8 %▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 191,9 K RON | |
| 44 | 44.TEAMEXPERT FMCG S.R.L.▼ 17 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 18,7 %▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 452,8 K RON | |
| 45 | 45.DIDASTOL TEAM S.R.L.▼ 14 | Municipiul Suceava, Suceava | 18,4 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 119,6 K RON | |
| 46 | 46.WORKSTANCRIS S.R.L.▼ 10 | Municipiul Suceava, Suceava | 18,1 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 230,3 K RON | |
| 47 | 47.CARMEN - SMART BUSINESS S.R.L.▼ 23 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 17,6 %▼ 49,8 % | ▼ 49,8 % | 109,6 K RON | |
| 48 | 48.SPARTENERALI S.R.L.nou | Sat Paltinu, Comuna Vatra Moldoviţei, Suceava | 17,4 %— | — | — | 78 K RON |
| 49 | 49.ANGIMAR TEAM S.R.L.▼ 16 | Municipiul Suceava, Suceava | 17,3 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 91,8 K RON | |
| 50 | 50.MEGAOIL SRL▼ 10 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 14,8 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 194 K RON | |
| 51 | 51.DAR-FRAN PROD S.R.L.▼ 25 | Sat Văleni-Stânişoara, Comuna Mălini, Suceava | 14,6 %▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 73,8 K RON | |
| 52 | 52.VEGASLAND 73 S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 14,5 %▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 949,4 K RON | |
| 53 | 53.SOFIA & ŞTEFAN S.R.L.▼ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 13,6 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 299,1 K RON | |
| 54 | 54.PROLACRIS TEAM S.R.L.▼ 15 | Municipiul Suceava, Suceava | 13,3 %▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 108,9 K RON | |
| 55 | 55.SIMOHRUBARIU S.R.L.▼ 17 | Municipiul Suceava, Suceava | 12,9 %▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 110,1 K RON | |
| 56 | 56.TREND MARKETING S.R.L.▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 12,4 %▲ 109,6 % | ▲ 109,6 % | 225,2 K RON | |
| 57 | 57.ADRIROM FREE TEAM S.R.L.▼ 13 | Municipiul Suceava, Suceava | 12,4 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 126 K RON | |
| 58 | 58.CBC SERV S.R.L.nou | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 12,3 %— | — | — | 179,7 K RON |
| 59 | 59.TAMI CONSULTING SRL▼ 10 | Municipiul Suceava, Suceava | 12,2 %▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 288,3 K RON | |
| 60 | 60.KIND LLM IMPEX S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 12,1 %— | — | — | 94,5 K RON |
| 61 | 61.B.V.G. ECONOMIC ADVICE S.R.L.▼ 55 | Sat Moara Nica, Comuna Moara, Suceava | 11,9 %▼ 84,5 % | ▼ 84,5 % | 66,5 K RON | |
| 62 | 62.MAXX OIL SRL▼ 15 | Sat Frătăuţii Noi, Comuna Frătăuţii Noi, Suceava | 11,5 %▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 273,2 K RON | |
| 63 | 63.RACI EXPRESS SOLUTIONS S.R.L.▼ 52 | Municipiul Suceava, Suceava | 11,3 %▼ 83,5 % | ▼ 83,5 % | 2 K RON | |
| 64 | 64.ANDREMAR ONE S.R.L.▼ 60 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 11,2 %▼ 87 % | ▼ 87 % | 114,3 K RON | |
| 65 | 65.MIHAI & COBELLI S.R.L.▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 10,8 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 160,7 K RON | |
| 66 | 66.R&C STAR TEAM COMPANY S.R.L.▼ 9 | Sat Sadova, Comuna Sadova, Suceava | 10,8 %▲ 185,9 % | ▲ 185,9 % | 80,6 K RON | |
| 67 | 67.MOLZETO S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 10,7 %▼ 81,6 % | ▼ 81,6 % | 275,7 K RON | |
| 68 | 68.LORY TEAM S.R.L.nou | Loc. Bădeuţi, Oraş Milişăuţi, Suceava | 9,9 %— | — | — | 109,4 K RON |
| 69 | 69.ZAMIRA IMPEX S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 9,6 %— | — | — | 51 K RON |
| 70 | 70.NORD PROACTIV S.R.L.▼ 19 | Municipiul Suceava, Suceava | 9,4 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 209,3 K RON | |
| 71 | 71.MIHALCIUC ECO-TRADE S.R.L.▼ 25 | Sat Dorneşti, Comuna Dorneşti, Suceava | 8,5 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 149 K RON | |
| 72 | 72.SEECA SERVCOM S.R.L.nou | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Suceava | 8,5 %— | — | — | 20,2 K RON |
| 73 | 73.A & ROXANA S.R.L.▼ 36 | Sat Baia, Comuna Baia, Suceava | 7,7 %▼ 56 % | ▼ 56 % | 56 K RON | |
| 74 | 74.MYCRIS STAR DINAMIC S.R.L.▼ 44 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 7,6 %▼ 69,8 % | ▼ 69,8 % | 44,1 K RON | |
| 75 | 75.NIVAEL S.R.L.▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 7,4 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 155,2 K RON | |
| 76 | 76.GREEN ECO SMART S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 4,6 %— | — | — | 54,9 K RON |
| 77 | 77.ELISTIN S.R.L.▼ 21 | Oraş Salcea, Suceava | 3,5 %▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 14,7 K RON | |
| 78 | 78.REMEMBER RO S.R.L.▼ 19 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 3,4 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 5,9 K RON | |
| 79 | 79.LUANLI COM S.R.L.nou | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 3,4 %▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | 5,5 K RON | |
| 80 | 80.RUD STATION SRL▼ 18 | Municipiul Suceava, Suceava | 3,3 %— | — | 78,4 K RON | |
| 81 | 81.MECANODINAMIC SRL▼ 20 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 3,2 %▲ 7.875 % | ▲ 7.875 % | 10,1 K RON | |
| 82 | 82.KRAFT ENERGIE S.R.L.nou | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 1,9 %▲ 169 % | ▲ 169 % | 26,3 K RON | |
| 83 | 83.VEGAS BLISS S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 1,8 %— | — | 1,3 K RON | |
| 84 | 84.GOCOM SRL▼ 49 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 1,6 %▼ 91,8 % | ▼ 91,8 % | 673 RON | |
| 85 | 85.ACT CENTER RO S.R.L.▼ 21 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 0,5 %— | — | 433 RON | |
| 86 | 86.R. SYSTEM S.R.L.▼ 43 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | -1,2 %▼ 110,1 % | ▼ 110,1 % | -7,2 K RON | |
| 87 | 87.OFFICE PBD SRL▼ 72 | Municipiul Suceava, Suceava | -6,1 %▼ 110,9 % | ▼ 110,9 % | -16,1 K RON |